Opinie o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. w Szydłowiec

1.7/5
Na podstawie 137 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biella Szydlowiec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biella Szydlowiec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. w Szydłowiec

Ryszard

A jaki był powód, że firma w Szydłowcu została zamknięta? Tylko w Niemczech została?

Hieni Nowy wpis
@Ryszard

Cyfryzacja i tyle.

Alutka Nowy wpis

Podobno zostały jeszcze oddziały za granicą, a tu w Polsce ludzie dostali jakieś konkretne odprawy? Opłacała się pracownikom raka sytuacja?

Jolanta Nowy wpis

Oooo właśnie znalazłam wpis o tym że firma jest wykreślona z rejestru. Szkoda bo gdzieś kiedyś czytałam o niej i chciałam aplikować. Ej a wiecie coś czy każdy dostałe swoje pensje i odprawy jak się zamykali?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Biella Szydlowiec Sp. z o.o.?

Były Nowy wpis

Oddział w Szydłowcu już nie funkcjonuje.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Biella Szydlowiec Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Firma już nie działa w Szydłowcu. Sa jakieś oddziały w Niemczech.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biella Szydlowiec Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Prawda

Prawda jest taka że firma została zamknięta i że tylko zostały dla nie których złe i a dla nie których dobra wspomnienia. Jedni mieli większą kasę a jedni ciężej pracowali fizycznie a mieli mniej i do tego jeszcze zawsze dostawali po (usunięte przez administratora) Ja byłem operatorem i nie miałem źle musiałem oczywiście dobrze żyć z kierownikami ale też i resztę szanowalem. Może i szkoda że firma upadła bo kasa zawsze była na czas a praca może ciężka ale za siedzenie nie płacą. Wiem że niektórzy mogą mieć żal do innych pracowników jak byli traktowani bo było parę takich co pracowali ciężko i nikomu nie wadzili ale i tak dostawali po (usunięte przez administratora) i byli wykorzystywani. W każdej firmie która zatrudnia dużo osób tworzą się konflikty, bajki na kogoś temat a czasem miłość. Pozdrawiam wszystkich i życzę każdej osobie która miałem możliwość zapoznać aby radzili sobie

Czarek

W 2018 roku wspólnicy spółki podjęli decyzję o likwidacji firmy.

Czy w Biella Szydlowiec Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Byly pracownik

Biella juz nie istnieje w szydlowcu

wiagra 28

Do prasy to się nadaje, że jest zbyt wielkie skupisko idiotów na metr kwadratowy. Jest jak jest , ale lepsza taka praca niż żadna. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jak jest tak źle, to zmieńcie pracę. A tak dla zainteresowanych, to pobory są na czas

Tomek D.
@wiagra 28

Pewnie , dla pracowitych jest praca za 9zl/ h netto w Gliwicach. Możemy pomóc zaaklimatyzować się i zakwaterować. Możliwe płatne nadgodziny. Brakuje nam ok 30 osób. Jeśli jest dużo chętnych, pracujących na trzeźwo, mających rentę socjalnąz zaświadczeniem o niekaralności to będą większe szanse że firma w której pracuję zrobi rekrutację w Szydłowcu , przewieziedo Gliwic i zakwaterowanie załatwi tanio Ja pracuję w tej firmie normalnie pensja 1500 + nadgodziny w tym miesiącu 640 + premia. Jeśli dzięki wam będzie i uda się rekrutacja ja za zorganizowanie dostanę drugą premie. I będę dodatkowo się wami opiekował( Śląsk jest jak Warszawa...) Nr telefonu dla zainteresowanych 883-617-672 . Są szanse dla dobrych pracowników na awans na brygadzistę. Wasza przyszłość jest w Gliwicach :)

Tomek D.

Pracuje w ochronie w Gliwicach, mam minimalna krajową + nadgodziny za taką samą stawkę wyjdzie mi 2 tys + premia mała za wykazanie się będzie w tym miesiącu. Szefowa ma problem ze znalezieniem pracowników bo tu jest bezrobocie 4-5 procent. Wymyśliłem żeby zrobić rekrutację w Szydłowcu bo tam jest duże bezrobocie. Ilu z wa jest zainteresowanych pracą w Gliwicach i spełnia warunki: 1 -niekaralnos ,2posiada rentę socjalną, 3 nie pije alkoholu w ogóle lub okazjonalnie poza pracą????Zapewniamy stawkę 9 zł / h(możliwość nadgodzin) , opiekuna grupy( mnie) , który pokaże wam co i jak na Śląsku i pomożemy załatwić niedrogi hostel. Jeśli jest dużo chętnych- to większa szansa że przekonam szefowa do tej rekrutacji. Dodatkowo zapewnimy transport pod adresem hostelu Nauczyłbym was poruszać się na Śląsku za pomocą aplikacji 'Jak dojadę" . Byłoby 32 osoby spełniających warunki? Premia mała jeśli załatwicie znajomych gotowych na pracę u nas- jeśli ta osoba będzie u nas pracować i będzie trzeźwa w pracy. Ps Ja pochodzę z Kielc. Podaje e-mail tede_79@wp.pl Firma w której pracuję nazywa się Fox security. Pozdrawiam

Profel

Ludzie tylko nie szukajcie roboty w Proflu , tam jest totalna ch**nia wala ludzi na kase i daja do podpisania coś ze pożyczą ci kase na twoją wypłate a ty im oddasz z funduszu gwarancyjnego obecnie powstaje trzecia spółka firma zmienia trzeci raz nazwę.Nie idzie tam nigdy chyba ze chcecie sobie zmarnować życie !!!!

KD
@Profel

Do Kentdruka za płotem można iść. Bo niebawem zostanie przejęty przez Ukraińców!

@KD

i robić na umowe zlecenie za 800 zł na miesiąc to juz nawet ukraińcy nie chcą tam robić mogą was tam nabić w butelke banda Skur***ynow i krzyż na droge im ..

KD
@Profel

No pewnie zależy od tego jak kto pracuje. No bo jak fajeczka co pół h (każda około 7 minut), fejsbuczek na okrągło, to sorry, 800 zł to i tak dużo. Ci co pracują jak należy to mają 800 zł na tydzień.

@KD

walnij sie w głowe człowieku tam to sobie w buty nabij i tak z profela zrobią magazyn kwestia czasu Banda frajerów ktora doprowadziła zakład do upadłosci i nowy prezes ktory ma porsche a nie ma na wypłaty tak robią ludzi w (usunięte przez administratora)

Alwaro
@KD

Tam powinno wpaść Cbśp . i po 15 lat za kraty na ciężką charówke za kawałek wody z chlebem .Było takich paru inwestorów którzy poszli na łagry i prawidłowo !!!!!!!!!!!

Lenin;-)
@Profel

Z kąd masz takie informacje kretynie , jeb....j sie w ten swój głupi czerep. Poco kłamiesz i piszesz nieprawde ?

N

Kursów jest tyle że nie wiadomo który wybrać. Dno i metr mułu ...

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Biella Szydlowiec Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Niebieski

Firma jest w likwidacji, także o zatrudnieniu nie ma mowy. Są zwolnienia grupowe.

Kuba

Czy chociaż część załogi będzie miała możliwość wyjechać do pracy do Niemiec?

Niebieski
@Kuba

Oczywiście, są oferty pracy z Biella Niemcy dla doświadczonych pracowników i również dla pomocników (tu częściej praca sezonowa). Firma zapewnia kursy języka niemieckiego, a także pomoc przy relokacji.

Gallanonim

Zgadzam sie z ponizszymi opiniami, wszystko co napisane to prawda, firma nie szanuje ludzi, traktuje jak smieci, zwalniaja z dnia na dzien po kolei pracownikow, na koniec zostana sami przydupasy i nie beda mieli juz na kogo donosic dla kierownikow i dyrektora i tak przyjdzie czas na Was ze zostaniecie zwolnieni. Glowny dyrektor zachowuje sie jak buc, wchodzac na hale wypada powiedziec dzien dobry. Kierownicy udaja glupiego ze nic nie wiedza o zwolnieniach. Takie mamy podziekowanie za prace i utrate zdrowia. Wszyscy trzymajcie sie z daleka od Bielli Szydlowiec, karma wraca.

Laskator
@Gallanonim

Wreszcie przyszła wiadomość. ostatniego czerwca Biella zostanie zamknięta. Spełni się sen niektórych o złej firmie. Pójdziecie szukać pracy. Powodzenia

smutny krzyś
@Laskator

To się twardy z jędrusiem nie popisał. Biellę wykończyli ????....

@smutny krzyś

Nie, po prostu przenoszą produkcję do Niemiec bo mają dość takich miernot

Zakład zostaje przeniesiony do Niemiec, skoro ruch w tym kierunku to po prostu im się opłaca. A teraz wszyscy co pisali jak tam źle jest muszą szukać nowej pracy, zapewne w okolicy jest jej masa :)

Za późno

Pracowałam w Bielli 5 lat i nabawiłam się depresji,syf,syf,syf!!!!

@Za późno

To nie depresja ale wrodzona głupota

stefan

A ja to wam powiem, że biała głowa ze Szwajcarii, nareszcie zapoznała się z treścią forum i wyciągnęła jedyne słuszne wnioski :( Z tą digitalizacją to ściema;)

hahaha

Pozdrowienia i jeszcze raz dla was pozdrowienia dla wszystkich tych z produkcji i tych z administracji dla pracowników tych których znam i których nie poznałem (bo już nie pracuje) ciekawe jak tam wasze humorki w obliczu upadku firmy i obowiązku szukania nowej pracy. Oj chyba wam nigdzie tak dobrze nie będzie, tych tysiączków już tak szybko nie zarobicie i nigdzie nie narobicie już przekrętów. Pozdrawiam były pracownik :)

erni

pewnie lewy do roboty był, albo gazował na nockach ...

Lidia

@Laskator @Bardzo Dawny Magik. skąd posiadasz takie informacje? Na forum można tylko pisać prawdziwe i potwierdzone wiadomości, dlatego proszę to jakoś udowodnić, by nie wprowadzić innych zainteresowanych wątkiem firmy Biella Szydlowiec.

Były operator
@Lidia

Jako były pracownik potwierdzam słowa Magika. Mieliśmy dobrze, reszta zasuwała. I liczyły się układy, układziki na każdym stanowisku.

Bardzo Dawny Magik
@Lidia

Oj Lidio, Lidio. Napisałem jedynie to z czym lub z kim sam miałem do czynienia. Nie będę udowadniał jak było, bo jak sama wiesz, nie można pisać niczego co mogłoby być powiązane z prawdziwymi osobami lub sytuacjami. Zresztą każdy kto tam zostawił trochę zdrowia to wie. Sielanki tam nie było, więc nikogo w błąd chyba nie wprowadziłem. pzdr

Bardzo Dawny Magik.

Haha, wymodliłem, zamykają Bellę. Ale się cieszę, skonczyło się tym nierobom, mechanikom, kierownikom, operatorom. Przynajmniej niektórym. Mieli tam jak jak u babci pod pierzyną. Cwaniactwo, opierniczanie się i buractwo, myśleli że będą tam robić do końca życia. Niektórym chamom nawet nie powiem cześć bo sam sobie bym uwłoczył. Sprzedać się za stanowisko to szujstwo. Pozdrawiam wszystkich, których wykorzystywano, a którzy dawali z siebie wszystko. Poradzicie sobie gdzie indziej , nie to co ci wszyscy wazeliniarze.

P.a
@Bardzo Dawny Magik.

Zgadzam się,tak samo uważam!!!!

halset
@Bardzo Dawny Magik.

Tak jak twardy ludzi traktował i zwalniał tak i jego potraktowali ;) a co to miało nie być jak go przywieźli...jakie doświadczenie... w wykańczaniu zakładu chyba.

Zostaw merytoryczną opinię o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. - Szydłowiec

Biella Szydlowiec Sp. z o.o.