AMSORT

Opinie o AMSORT

Jacek

Warto wspomnieć, że to jedna z lepszych firm z tej branży w skali europejskiej. Branża też ciekawa, bo bardzo nowoczesna i ma przyszłość. Mają bardzo dobre referencje i nowe kontrakty bez przerwy. Szybko można zdobyć doświadczenie. Praca intensywna, zwłaszcza przy montażach, ale pieniądze sensowne też. No i umowy o pracę bez zarzutu. Jeżeli ktoś lubi podróżować, to w ramach podróży służbowych może zwiedzić kawał świata. Ciągle się rozrastają - niedawno przenieśli się do nowych budynków z większym biurowcem i halą na Bemowie. Warto przesyłać podania, nawet jeżeli nie prowadzą w danej chwili rekrutacji, zwłaszcza na monterów ..bo przy nowych inwestycjach (których jest sporo)zaglądają do archiwum cv i się kontaktują

Bydle

Słyszałem, że amsort wchodzi na giełde i zmieniają nazwe na Ajm'Sorry ;)

pvc

"ale to już trzeba mieć wiedzę o systemach przenośnikowych i ich działaniu" Dobre :)

e.

nie kojarzę (usunięte przez administratora), który pracował kilka lat... Skoro tak \(usunięte przez administratora)to po co pracowałeś tam kilka lat?

Rekrutacja to śmiech na sali. Pytają cię najpierw jakie masz doświadczenie itp, a potem idziesz na hale produkcyjną i kierownik pyta cię: co to jest, a do czego to, a co to robi itd.

co to, a co tamto jak do dzieci

Ernest Lemingway

Komentarz: - odnosząc się do pierwszej wypowiedzi jako inżynier i były przełożony. Serwisanci to stu procentowo pewni, koleżeńscy, rzetelni i uczciwi ludzie. Zarówno pracownicy biura jak i serwisu są jak najbarzdziej spoko-fantastycznymi-normalnymi-w-porządku osobami. Komentarz napisał pracownik tymczasowy, który został odesłany do domu, z powodu całkowitego braku ochoty do pracy, za tzw, kombinowanie-leserowanie w czasie gdy inni ciężko pracowali. - odnosząc się do drugiej wypowiedzi, nikt nikogo nie (usunięte przez administratora)", wszystko jest zgodnie z umową, a zarząd w pełni i terminowo wywiązuje się z zobowiązań wobec pracowników. Nie ma żadnych przekrętów i krzywych akcji. Akurat uczciwość wobec pracownika jest najwyżej ocenianą przeze mnie cechą byłego pracodawcy, firmy amsort sp. z o.o.

Ernest Lemingway

Przepracowałem kilka lat w tej rodzinnej firmie. Obecnie mieści się w Jawczycach. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem i montażem urządzeń przenośnikowych, oraz handlem częściami do przenośników. Firma zatrudnia ok 20 osób. Bardzo fajni, sympatyczni pracownicy. Pensje szeregowych pracowników uczciwe, lecz bez rewelacji, pensje na wyższych stanowiskach odpowiednio wyższe, lecz znowu bez rewelacji. Firma płaci uczciwie w stosunku do swych dochodów. Praca wypełniona obowiązkami, ciężko liczyć na chwilę odde (usunięte przez administratora) . Serwisanci mają szansę dorobić nadgodzinami na wyjazdach. Prace w delegacjach są dosyć ciężkie, praca po 12 godzin to norma, zdarzają się pełne doby, trudy wynagradza wypłata nadgodzin. Integracja ogranicza się do wieczerzy wigilijnej i wielkanocnej, sami pracownicy również nie integrują się ze szczególną gorliwością. Zarządzanie i organizacja kuleje, więc panuje nieład organizacyjny i tzw. wolna amerykanka. Trój osobowy zarząd nie interesuje się dobrą wolą i pomysłami pracowników, pomimo, że sprzężenie zwrotne jest ważnym aspektem zarządzania. Dwie osoby zarządu sprawują tradycyjny styl zarządzania (niczym niewyróżniający się), trzecia sprawuje twardy-wojskowy styl zarządzania. Firma stosuje uczciwy, czysto biznesowy stosunek do pracowników. Pracownicy właściwie nie mogą liczyć na szkolenia, chyba, że proste jednodniowe o niewysokim budżecie. Pracę w amsorcie wspominam dobrze, firma ma możliwości rozwojowe przy bardziej świadomym mniej impulsywnym zarządzaniu. Ogólnie w porównaniu do innych firm otrzymujecie dobrą pensję za uczciwą pracę. Nie jest to koncern, lecz nieduża firma. Stosunki w pracy są w porządku, choć okresowo zdarzają się zgrzyty. Wszystkie firmy mają jakieś wady, więc ta wypada całkiem nieźle.

jas
@Ernest Lemingway

Nadgodziny to dobra wola pracownika, a nie norma. Tak na marginesie, to nadgodzin w roku można mieć coś koło 20h

a mozesz napisac cos wiecej o tej firmie???

Pracowałem kilka lat szkoda słów(usunięte przez administratora) na każdym kroku.

przestrzegam przed ta firma a w szczegulnolci przed (usunięte przez administratora)pracujacymi na montarzu(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o AMSORT - Blizne Łaszczyńskiego

• Jak się pracuje w AMSORT?

Zobacz opinie na temat firmy AMSORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AMSORT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMSORT?

Kandydaci do pracy w AMSORT napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMSORT