Opinie o PPU CZA-TA s.j. w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PPU CZA-TA s.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPU CZA-TA s.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPU CZA-TA s.j. w Piotrków Trybunalski

mała 87 Nowy wpis

witam nie rozumiem tej firmy jak to jest że osoba która sprząta i chodzi że scierką ma mniej płacone niż ta co jeździ wózkiem i udaje że sprząta i ma więcej płacone

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PPU CZA-TA s.j.?

Xxx Nowy wpis

Tak i radio do podsłuchiwania też

zasłyszane

pytanie do administratora............................dlaczego usowacie opinie na temat firmy cza-ta niciak ???,chodzi mi o dużo starsze opinie,z pozdrowieniem

Xxx Nowy wpis
@zasłyszane

Został dobrze opłacony jak każdy od czaty

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPU CZA-TA s.j.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inwentaryzacja nocna Piotrków Trybunalski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.

czyli trochę się trzeba natrudzić, żeby dali już umowę na stałe skoro podobno 33 miesiące się czeka... Ale mimo wszystko warto? Na jakie później warunki i pracę można tutaj liczyć? Ile osób ma już umowę na nieokreślony?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Misia

Spoko dyrektor. Można o powyskie poprosić. Jak się ma problemy. Z komornikiem. To musi. Dyrektor ze wysłał. Do niego list. Informuje.

Zatrudniona jestem juz 2 lata pracuje

Aga

Owszem zatrudniają ale powiedzmy na 33 miesiące po czym nie przedłużają umowy bo nie chcą na czas nieokreślony czego przy podpisywaniu nie mówią a pozniej pa pa . Trzymają się niby przepisów. A później nie można już się w tym samym zakładzie zatrudnić bo nie dadzą na czas nieokreślony a przepis mówi że nie mogą na więcej niż 33 miesiące bo nie dają umów tylko ewentualnie tym co mają plecy lub donoszą.Więc jest to tylko przemiał ludzi aby z Pefronu wziąsc znów kasę za stworzenie stanowiska . Ciekawe kiedyś się skończą ludzie do pracy na 33 miesiące ciekawe co wtedy czy jednak będą dawać umowy na czas nieokreślony. Widzą tylko ludzi jak potrzebują a potem jak śmieci do kosza . No przecież to też firma sprzątająca więc nieźle zamiataja w życiu człowieka.

Misia

Fajna firma. Ja teraz. Będę na wychowawczy.

olek

Czy są tu regularne podwyżki?

Patryk

@misia a powiesz coś więcej o wynagrodzeniu ?

misia

Fajna firma cza-at ja pracuje juz rok i nie nazekam polecem

Natalia

@zasłyszane, jeśli w tym wątku została całkowicie usunięta jakaś opinia to musiała ona znacząco łamać regulamin serwisu gowork, proszę Cię o dokładne zapoznanie się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z Was posiada informacje o najnowszych rekrutacjach w firmie PPU CZA-TA? Z miłą chęcią poznamy świeże wieści związane z pracą w tej firmie, stąd zapraszam Was do odświeżenia tego wątku kulturalnymi oraz rzetelnymi opiniami!

Pracownik Oddziału Wielkopolskiego Firmy.

W przypadku pierwszej negatywnej opinii to tak piszą nieroby i obiboki. Porządnie pracujący pracownicy, sumienni i zdyscyplinowani oraz identyfikujący się z Firmą są bardzo zadowoleni bo wynagrodzenia - przeważnie dużo wyższe od minimalnych są rzetelnie naliczane potwierdzane odcinkami po terminowej wpłacie wynagrodzeń na indywidualne konta. Pracownicy z orzeczeniami korzystają z dopłat na dojazdy do pracy, a także z refundacji za wizyty u specjalistów, za korzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych i dopłat za inne tytuły.

@Pracownik Oddziału Wielkopolskiego Firmy.

Firma czeka na ciebie i twoją niepełnosprawność jesteś tylko do pozyskania dopłat a PFRON udaje że nie widzi tych poczynań pracodawcy.

Kaska

Lubisz być wykorzystywany, masz dobre serce ta praca jest dla ciebie wiedz że dyrektor ma Cię w (usunięte przez administratora) Ale pomagasz mu się dorobić Marzenie praca

ryszfor

CZY ISTNIEJĄ ULGI,DODATKI ,NAGRODY itp. DLA EMERYTÓW FIRMY? Pozdrawiam.

multi99

Pracownicy firmy CZA-TA z Piotrkowa tryb. DOJEŻDZAJACY DO Mszczonowa skladają się na kazdy wyjazd po 20 zł na głowę w sumie w miesiącu wychodzi około 400 zł .... Kierowcy którzy wożą ludzi własnymi autami z firmy dostają za kazdy kurs do Mszczonowa 20 zł ??? ciekawi mnie jak mozna przejechac z Tomaszowa do Mszczonowa 120 km za 20 zł ????? FIRMA DZIAD zero zainteresowania sie pracownikiem ... DZIADOSTWO I WYKORZYSTANIE PRACOWNIKA DO MINIMUM !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PPU CZA-TA s.j. - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w PPU CZA-TA s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy PPU CZA-TA s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPU CZA-TA s.j.?

PPU CZA-TA s.j.