Opinie o F.H.U Montynk Monika Pachoł w Przemęczanki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.H.U Montynk Monika Pachoł. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie F.H.U Montynk Monika Pachoł o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U Montynk Monika Pachoł w Przemęczanki

Michał Nowy wpis

Jak szefostwo reaguje na skargi?

Firma budowlana Nowy wpis

Kupiliśmy tutaj agregat tynkarski do prac jakie wykonujemy i też w tej samej firmie go serwisujemy. Polecamy w 100% urządzenie, dodatkowym plusem jest obeznanie w branży budowlanej osób pracujących w Montynk. Pozdrawiamy

Igor Nowy wpis

Kupiliśmy do naszego zakładu fabrycznie nowy agregat tynkarski PUTZ-MASZYNA P4 z którym niemalże każdego dnia pracujemy i jesteśmy zadowoleni z wykonania i niezawodności urządzenia.

Nikodem Nowy wpis

Panowie z Montynk są specjalistami, którym można powierzyć nawet skomplikowane zadanie i mieć pewność, że będzie wszystko należycie wykonane.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.H.U Montynk Monika Pachoł? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Już kolejne zlecenie wykonane przez Montynk i za każdym razem nie było się do czego przyczepić - widać, że są w branży nie od wczoraj.

Leon

Sprzęt o jakim marzy każda ekipa robiąca prace tynkarskie. Dużym plusem agregatu PUTZ-MASZYNA P4 jest to, że instrukcja jest napisana w języku polskim.

Wiktor

Konkretny sprzęt mają w ofercie na którym można polegać - wszystko dopracowane nawet kabel siłowy czy czyszczak są solidnie wykonane.

Zaskoczyła nas wysoka kultura pracy zakupionego agregatu tynkarskiego charakteryzującego się silnikiem głównym 5,5 kw, który w pełni spełnia nasze oczekiwania.

Stanisław

Wiele razy korzystaliśmy z usług firmy MONTYNK i zawsze jesteśmy usatysfakcjonowani z wykonanej usługi serwisowej agregatu.

Marcel

MONTYNK zna od podszewki branżę tynkarską, dlatego nie wyobrażamy sobie serwisować naszych maszyn w innej firmie niż właśnie tutaj.

PUTZ-MASZYNA P4 to numer jeden na rynku jak ktoś szuka solidnego narzędzie do codziennego użytku na którym nie zawiedzie się.

Kacper

Firma kładzie nacisk na jakość co można zauważyć po produktach jakie oferuje. W naszej firmie serwisujemy w MONTYNK agregaty tynkarskie i nigdy się nie zawiedliśmy na ich profesjonalizmie.

Wojciech

Świetne rozwiązania mają w ofercie i na pewno trzeba zaznaczyć, że PUTZ-MASZYNA P4 to agregat tynkarski o jakim marzy każdy fachowiec w branży.

Mikołaj

Fachowcy jakich można szukać ze świecą w ręku. Oferują niezawodny agregat tynkarski wyposażony w wąż materiałowy i powietrzny, dzięki czemu pracuje się wygodnie i pewnie z takim sprzętem.

Filip

Korzystamy z pomocy firmy MONTYNK - znają się na serwisowaniu agregatów tynkarskich jak nikt inny.

Franciszek

Polecam wyposażyć się w PUTZ-MASZYNA P4 ponieważ dzięki niemu praca jaką wykonujemy stała się czystą przyjemnością.

Aleksander

Kompresor Koellmann w agregacie tynkarskim oferowanym przez firmę MONTYNK spełnia swoje zadania tak jak tego oczekiwaliśmy.

Szymon

Mamy agregat z tej firmy i adekwatnie do poprzedniej maszyny ten ma silnik 0,75 kw, co w efekcie pozwala na efektywniejsze działanie.

Jan

Firma MONTYNK kompleksowo świadczy usługi w naszej branży i korzysta wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań.

Jakub

MONTYNK w swojej ofercie może pochwalić się niezawodnym agregatem tynkarskim z najlepszym silnikiem na rynku NORD.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U Montynk Monika Pachoł - Przemęczanki

F.H.U Montynk Monika Pachoł
4.9/5 Na podstawie 41 ocen.
  • 45
    32-107 Przemęczanki