Opinie o Generali Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Generali Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Generali Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generali Polska w Warszawa

Lenkaklocek

Byłam na spotkaniu z Panią menedżer z hr ws. rekrutacji na stanowisko rekrutera. Spotkanie trwało ponad 2 godziny. Oprócz rozmowy zostałam poproszona o wykonanie zadania. Oczywiście po spotkaniu nie dostałam żadnego feedback. Próbowałam skontaktować się z Panią menedżer ale bezskutecznie. Nie polecam. Trzeba było te 2 godziny z życia wykorzystać w inny sposób.

@Lenkaklocek

Przepraszamy Ciebie za zaistniałą sytuację, tak nie powinno się zdarzyć. Jak prześlesz nam na adres opinie@generali.pl swoje imię i nazwisko, będziemy mogli sprawdzić szczegóły związane z Twoją rekrutacją i wrócić do Ciebie z feedbackiem. Pozdrawiamy świątecznie :)

@Generali Polska

W tym momencie feedback jest dla mnie bez znaczenia. Po 2 -3 msc .... Pani Sylwia bardzo nieładnie sie zachowala ignorując moje maila i odrzucając połączenia. Może nie powinna być kierownikiem w dziale hr z takim podejściem do ludzi ?

@Lenkaklocek

Rozumiemy Twoje rozczarowanie i raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Pani Sylwia nie pracuje już z nami.

Martyna

@Lenkaklocek A jakie pytania były zadawane i jakie zadanie było do rozwiązania ?

@Martyna

Niestety nie pamiętam pytan ale zadanie dotyczyło wywiadu behawioralnego. Pod każdą kompetencję trzeba było dac propozycje pytań do kandydata. Powodzenia !

wywalony

Zostałem wywalony z Generali po 10 latach pracy. Przez 3 lata patrzyłem na hasła na ścianach "We value people""longlife partner.." etc. Przy uzasadnieniu powodów zwolnienia powiedziano mi , że jak mnie nie zwolnią to firma bedac na skraju eknomocznej przepaści nie przetrwa. Dotarłem do dokumentów w mojej sprawie okazuje sie , że zmanipulowano wyniki mojej pracy tak , zeby wyszło, ze nie opłaca się mnie zatrudniać mimo, że miałem znacznie lepsze kompetencje od "kolegów".

@wywalony

Rozstanie z Pracownikiem to bardzo trudny moment dla każdej ze stron. Takie decyzje jednak zawsze podejmowane są po wyczerpaniu innych możliwości, które możemy zaproponować Pracownikowi albo też z uwagi na konkretnie uzasadnione biznesowo powody. Są one zawsze wyczerpująco opisane. Zgodnie z przepisami kodeksu pracy, w przypadku wypowiedzenia umowy przysługuje Ci ścieżka odwołania opisana w dokumencie wypowiedzenia.

Radek

Jest jakiś powód takiej ciszy? Podpowiedzcie czy jest sens aplikować?

@Radek

Radek, pewnie! Śmiało wysyłaj swoje CV :) Jakbyś miał jakieś pytania, pisz śmiało. A przy okazji pod tym linkiem znajdziesz więcej informacji na temat naszych benefitów --> https://www.generali.pl/kariera/profesjonalista.html Jak się zdecydujesz na wysłanie aplikacji, trzymamy kciuki za pomyślny proces rekrutacji!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Generali Polska? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Mariusz

Cześć, czy możecie powiedzieć, jak wygląda praca w firmie?

@Mariusz

Cześć Mariusz, fajnie, że napisałeś. Co chciałbyś konkretnie wiedzieć? Jakie stanowisko/Zespół Ciebie interesuje?

Witold

Zastanawiam się dlaczego tak długo nikt nie pisał? Taka dobra atmosfera i praca w firmie? Może ktoś napisać jak przebiega rekrutacja do firmy?

rooney

firma Generali Finance poszukuje doradcy klienta do wielu miast w Polsce, @kinia. Oferują szkolenia, przyjazne miejsce pracy, atrakcyjny system prowizyjny, aplikuj, może to praca dla Ciebie

lola

what_a (usunięte przez administratora) Nie pracowałąm u nich tak jak pisałam. Ale po samych konsultantach widać, że im tam dobrze. Akurat z jednym się dosyć częśto kontaktuje w sprawie ubezpieczeń i kiedyś gadaliśmy że ja zupełnie nie nadaje sie do takiej pracy na co on odparł, że w takich warunkach jakie są u nich każdy by chciał pracować nawet jeżeli nie ma do tego smykałki. Pozdrawiam :)

what_a_f...

~lola, ~baska, ~kotek, rozumiem że polecacie pracę w Generali, bo jesteście zadowolonymi klientami ? czy tylko mi coś tu nie gra ?

baska

Dokładnie :) Ja jestem zadowolona i każde ubezpieczanie nawet mojego domu mam właśnie od nich. Mnie się podobają warunki, bogata oferta no i renoma tez swoje robi...

lola

Takie gadanie. Fajna firma, nie składałam do nich cv. Nie pracowałam u nich. Ale ubezpieczenia wykupuje i na życie i OC + AC. Kompetentni nie wydaje mi sie zeby pracownicy byli niezadowoleni. Jakoś z uśmiechem obsługują klientów.

mnms

~Żółw, czy możesz ten komunał poprzeć rzeczowymi argumentami ?

Aro

ogłoszenie na administratora aplikacji wisi już drugi miesiąc, pewnie jak zwykle budżet mizerny a wymagania z księżyca, do tego socjal na zasadzie zapłać sobie sam za wszystko a my się pochwalimy, że mamy pakiet :)

Pink

Pakiet socjalny: karta do centrum medycznego, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport (sam płacisz, firma może zwróci), zniżki na produkty Generali. W pakiecie nie ma wczasów pod gruszą, dopłat do kolonii, paczek świątecznych, żeby było jasne.

ola

Ja co prawda nie pracowałam w generali, ale mam agenta, który jest naprawdę kompetentny, zna się na rzeczy nie nie narzeka na pracę

igors

Jeśli pracują Państwo, bądź pracowali w Generali, mam propozycję dodatkowego zarobku. Wszystkich agentów zapraszam do kontaktu: i.suchodolski@kancelaria-lex.org

xxx

Pracowalem w generali dlugo , po zmianach w zarządzie w 2014 r wszyscy dobrzy pracownicy uciekają z tamtad , niskie zarobki, wykorzystywanie maksymalnie pracowników , praca po godzinach bezpłatna , brak benefitow zlikwidowany nawet fundusz socjalny , nie dajcie się zwieść wspaniałym ofertom w ogłoszeniach rekrutacyjnych

kammy

No dobrze, czym generali T.U. się zajmuje raczej wiekszość zainteresowanych osób doskonale wie, pytanie raczej jak oni obecnie traktują swoich pracowników? Bo to znane i nie małe towarzystwo ubezpieczeniowe, to się zastanawiam nad atmosfera wewnątrz, czy aby nie ma zbyt dużego wyścigu szczurów, ciśnięcia co chwile o wyniki i to coraz wyższe progi?

azA

Mi podczas wywiadu telefonicznego powiedziano o podstawie 3500 bruto + prowizje. Tylko samo to że się nie spodziewałem wywiadu telefonicznego.

Yrdek

A jak tam jest z pracą w księgowości w Warszawie? ile płacą na umowę zlecenie? warto się starać do księgowości czy sobie darować?

Zostaw merytoryczną opinię o Generali Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Generali Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Generali Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generali Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Generali Polska