Opinie o Impel Group w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Impel Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Impel Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Group w Kraków

ignacy

u nas jest calkiem niezle, kierownictwo spoko, maja ludzkie podejcie , co jest bardzo wazne rowniez w pracy

oliwier

zeby zatrzymac sie na dluzej trzeba sie wykazac na pewno checia i sumiennoscia, doceniaja dobrych pracownikow

adam

Impel to duża firma, na swiatowym poziomie, daje duże możliwości rozwoju, pracuje tutaj od niedawna, ale mam nadzieję, ze zatrzymam się dłuzej

pawel

praca w korporacji ma swoje plusy i minusy, plusem na pewno jest stabilnosc, tutaj jest ona wyczuwalna i w pracy i w placach

Czy po rozmowie w Impel Group rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
greg

to prawda,ze sa juz ogromna korporacja i warto sie u nich zahaczyc

igi

a firma jest duza? bo szukam pracy w stabilnej firmie, ktora dba o pracownika

Mariusz
@igi

Impel to firma o zasięgu krajowym, największy gracz na rynku, dlatego nie ma problemów z pracą. Zajrzyj i poczytaj bo ma spora historię, a zawsze warto coś wiedzieć o firmie w której chcemy pracować.

henk

calkiem niezle sie pracuje, maja odpowiednie warunki, placa na czas, wiec dla mnie jak najbardziej wporzadku

Jarek

Może niektórzy lubią stagnację mi odpowiada to że są zmiany i rotacje. Najgorzej gdy się przyzwyczaisz do jednego miejsca wrastasz jak drzewo z korzeniami i później masz problem.

kami

mi sie tutaj podoba to, ze jak sie zartudnisz, dobrze pracujesz i tobie rowniez praca odpowiada, to nikt sie nie czepia bez powodu i atmosfera jest naprawde fajna, co wazne jestnieslychanie

iga

rotacja w normie, wiadomo ze ludzie sa rozni i jednym pasuje cos innym cos innego, ale nie zauwazylam, aby u nas jakos szczegolnie czesto pracownicy sie zmieniali

irek

a czy rotacja jest tutaj spora? bo chce w koncu znalezc prace na stale

Gosia
@irek

Pensja na czas, pieniądze za każde nadgodziny no i premie. W końcu udało się mi znaleźć właściwą pracę. Polecam

ola
@Gosia

Zgadza się, kasa na czas, warunki są dobre i zawsze można się dogadać z przełożonymi co do grafików

sebastian

cudowna to moze za duzo powiedziane, ale jest w porzadku, wiec poki co jest mi tu dobrze i nie szukam niczego innego

Xxx

Brak mi słow na tą cudowną firmę

hania

chcialam pochwalic ich jedzenie, mamy u nas w firmie, i od tego czasu przestalam sama sobie przygotowywac lunche, ich jedzenie jest dobre i w rozsadnej cenie

panda

to prawda. ja ostatnio trafiłam do ich działu cateringu, impel się bardzo rozwinął jako firma, więc śmiało można do nich uderzać jeśli chodzi o pracę. każdy znajdzie coś dla siebie.

tomek

bez dbania o pracownikow dlugo sie juz chyba na runku utrzymac nie mozna,wiec tym bardziej sie ciesze ze jestem z nimi juz 2 lata

Ryszard2k3
@tomek

Kolego, z tego wynika ,że pracujemy w dwóch różnych IMPELach. U nas w Oświęcimiu jest mnóstwo "układów"i układzików.Nikt nie dba o czas na odpoczynek między służbami.Ludzie z tych układów pracują na dużo lepszych posterunkach, nie dają nam "kwitków" z zarobkiem, oszukują na nadgodzinach. Ja jako osoba niepełnosprawna muszę pracować co najmniej 228godzin.Przykład: mieciąc ma 160 godzin roboczych, czyli mam68 godzin nadliczbowych. Wiesz ile ja dostanę za te nadgodziny??? Policz 1godzina / 1 złoty. Dopiero powyżej 228 godzin mam liczone 1godzina/5złotych. Czy tak powinno być??? Moim zdaniem jest to czyste złodziejstwo.

Ryszard

Kolego, nie miałem takiego zamiaru, żeby próbować zmienić Twoje zdanie o IMPELu. Napisałem tylko jakie "cuda" wyprawiają w Oświęcimiu. Pozdrawiam

Ryszard
@Ryszard

Ostatnie zdanie ma brzmieć: Nadgodziny POWINNY być płacone jak na umowę zlecenie, czyli 5zł netto/godz.

mufinek
@Ryszard2k3

Wpis sfrustrowanej osoby nie powinien rzutować na całokształt, ile ludzi tyle opinii. Trochę samokrytyki, w końcu w Impelu to proste czynności a nie odrycia naukowe na Nobla.

zenek
@mufinek

Frustratów nigdy nie brakuje, niestety. Można godzić naukę z pracą, bardziej odległą lokalizację miejsca pracy w tej firmie - kwestia umowna z szefostwem. Albo się ktoś na to zgadza, albo nie . Niestety,wszedzie w roznych firmach znajdą się tacy ...,ktorzy nie umieja powiedziec o co im chodzi tylko szkaluja za plecami,odstawiaja krzywe akcje,mobbinguja,nie przedluzaja umow,daja kary,zwalniaja ludzi zamiast powiedziec,ze jest zle.To sprawa nagminna.Trzeba jasno powiedziec, Impel to polska firma, do tego duza i dobrze sobie radzi na rynku w roznych branzach.Za to wszystkie korporacje zagraniczne cacy... I w kolko, mozna narzekac,zwiazku brak.Nieudacznicy nic nie probuja robic ze swoim zyciem i zawsze znajda powod-taka prawda.Szanuje sie ludzi,ktorzy maja odwage,dbaja o swoj rozwoj,chca rozmawiac,nie uciekac od pracy i wlasnych bledow.

active
@Ryszard

Właśnie, co było przy podpisaniu umowy jest ważne. Większość firm ochroniarskich stosuje takie praktyki, ktore wolaja o pomste do nieba, ale zrekrutowani podpisuja - oswiadczenia ze nie chca umowy o prace z przyczyn osobistych,umowy zlecenia bez dat,na kilka spolek,ktore sie co jakis czas zmieniaja itp. Osoby, które pracują w Impelu i maja dobre zdanie na temat firmy, podpisały to z pelną swiadomoscią lub nie przeszkadzało im to - nie wiem jak sprawa ma się w przypadku orzeczeń o niepelnosprawnosc procz tego, że są dofinansowania z PFRON-u. Jeśli pojawiają się nowe warunki umów, powinny być aneksy lub udokumentowane na piśmie - jeśli nie ma, można śmiało molestować, to ich obowiązek. Jeśli kogoś to boli, to j/w - są od tego odpowiednie instytucje. Co do 'panów szefów ochrony' lub 'managerow' i to właściwie w większosci firm z jakim przystajesz,takim się stajesz - różnie się to kończy - każdy problem idzie rozwiązać - ale jeśli pracujesz, nie narzekaj.

Nie ma co się dziwić impel wielu ludziom się kojarzy z ochroną czy sprzątaniem, a przecież prowadzi kadry czy IT. Spory wachlarz usług, sam odnalazłem się w firmie i jestem zadowolony.

rafal

porzadek w pracy musi byc, bo inaczej nie wiadomo co i kiedy powinno sie robic, a to nie sprzyja komforteowej pracy

prota

impel jest dużą firmą z zasadami, więc automatycznie pewne sprawy są uregulowane bo inaczej byłby bałagan. czyli wypłaty, zakresy obowiązków, hierarchia stanowisk itd. a to bardzo ułatwia pracę :)

tom

jesli sie dobrze pracuje to u nich jest pewnie, ja nie mam problemow, wywiazuje sie ze swoich obowiazkow i ogolnie uwazam ze jest ok

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Group - Kraków

• Jak się pracuje w Impel Group?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Group