Opinie o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak w Ładna

Franek

I po wakacjach matka boska wrocila i opalony Alvaro a taki byl spokoj az nawet chcialo sie chodzić do pracy.

Szkło

Ja pracowałem w hucie kilka lat temu i co pamiętam bardzo prymitywni ludzie a szczególnie taki był (usunięte przez administratora) nazwiska nie znam gdzieś pod Parczewem mieszka jeździł białym tipo wyższy koleś taki straszny twarzowiec z dużym nosem włosy świński błąd wiem że na chwilę obecną dalej tam robi ale do końca życia będę go pamiętał

Czy w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma takiej skuteczności

Jerzy

NIESTETY PARCZEW TP JEST (usunięte przez administratora) NA WSCHDIE POLSKI I TAK JUZ ZOSTANIE (UKRAINA). CHOCIAŻ TU NIE PRACUJE TO WIEM ŻE PRACA W HUCIE SZKŁA JEST BARDZO CIĘŻKA! I AZ DZIW ŻE MOŻNA, ŻE KTOS PRACUJE TAM W SZKODLIWYCH WRĘCZ PIEKIELNYCH WARUNKACH ZA NAJNIZSZA KRAJOWA,CZY TROCHĘ PONAD.JEST TO NIE DO POMYŚLENIA W INNYCH REJONACH KRAJU. JEDYNA RADA TO WYPROWADZIĆ SIE Z TEGO ZAPOMNIANEGO PRZEZ BOGA PARCZEWA. KTO MA MOŻLIWOŚĆ NIECH SIE WYPROWADZI STAMTAD. TAM NIEMA PRZYSZLOSCI.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Niewermocny

Na święta podobno dostają słodycze i takie tam inne produkty normalnie zgroza.

@Niewermocny

Do tego jeszcze kilka konserw XD Trochę żal się robi jak inni w normalnych firmach dostają bony po min. 500zł .

Jeb@c hute
@Tadek

Zmieniłem dawno temu fach i na święta dostaje 5 7 stów na konto a w hucie paczki słodyczy jakby dla dzieci... Szczyt marzeń

Witam jak w hutach wygląda praca w obecnej sytuacji?

Awex

Jak zawsze praca odstępy 0,25 centymetrów i ESA nikt się nie przejmuje korona wirusem chyba jakieś układy z rządem

Krawkol

Porażka

Franio

Witam czy to prawda ze do parczewa dotarl Kobyłowirus jesli tak to jakie sa objawy.

Krzysztof

@Tadek ważne ze firma myśli o pracownikach i daje prezenty. W poprzedniej pracy nie dodawałem nic. Jakie dodatki na święta chcielibyście dostawać ?

@Krzysztof

Wolał bym tak, jak w firmie koło mnie , bon 500zł ,takich paczek miał bym ze trzy. Poza tym paczki z roku na rok coraz bidniejsze , za rok to może będzie po czekoladzie i konserwie i do domu XD

Ha!
@Tadek

Tylko z ta mała różnica że od twojego bonu musiałbyś odprowadzić podatek I zamiast 500 zł dostałbys 150 zł, pasuje?

@Ha!

Jakoś w innej firmie ludzie podostawali do ręki 500zł i gitara .

Tadek

Czy to prawda,że huta w Parczewie i Chełmie do zamkniecia ?

Piotrek
@Tadek

Ciekawe kto taką plotkę puścił

@Piotrek

Nie wiem ,ale takie głosy krążą.

Układacz
@Tadek

Krążyć sobie mogą u nas Cisza bo by ludzie gadali.

Irena

@zdzisek id****, jaki instruktor? Nie bardzo wiem, o czym piszesz, dlatego proszę, abyś bardziej zrozumiale wyrażał swoje posty na temat opinii o pracy w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Może napiszesz, jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Warto aplikować?

@Irena

Warto do puki nie odejdziesz .

Na wannie też są pupile. Jedni musza dźwigać duże sztuki a inni całą zmianę stoją, na telefonie siedzą albo robią sobie zdjęcia i to na kierownika oczach. Taka pupilka jest Ewa Musik. Robi co chce wybiera sobie robotę. A jak kierownik coś każe jej robić to mowi ze szyja ją boli albo ona tego robić nie bedzie. I co. I nic. Inne dziewczyny nie maja tak dobrze jak postawi je do garów to stają. A jak powiedzą ze coś je boli to odpowiada ze są nie do zajezdzenia i ze dadza rady. Powinno być tak ze raz jedna a raz druga staje. Każdego cos boli ale najwyraźniej pupilka ma najlepiej.

MR2603

Dziwne ,że duże sztuki dźwigają dziewczyny ,ale nic dziwnego jak na dole więcej bab niż chłopów .U mnie na zmianie zostało tylko 2 a tak same kobiety. Przyjdzie czas ,że będzie robić wszystko . Za Stalina kobieta w jej wieku dała radę pociągnąć pług ..zaś 4 kobiety orały nim w polu . A ta nie da rady 4 kg nosić ani głupiej bańki. Co do tel to niech tak nie pykają bo przez to w końcu któraś zrobi komuś krzywde.

Irena

@zdzisek idota, czy możesz napisać jak według Ciebie wygląda praca w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Czy jest to dobre miejsce pracy dla osób, które nie posiadają doświadczenia zawodowego i szukają swojej pierwszej pracy? Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak przyjmuje takie osoby i daje im szansę na rynku pracy? Napisz, coś na ten temat.

Łukasz
@Irena

Ja poszedłem do pracy bez doświadczenia ale z zapałem do pracy i chwale sobie to miejsce pracy

@Irena

To zależy kim jesteś. To nie jest praca dla ludzi którzy nie są hołotami. A tam hołota pracuje u niego i lubią to sobie szukają ofiar. Była taka też zła sytuacja w 2015 roku. Na jego szczęście on już się dawno zwolnił.

@Anonim

Przypominam, że na forum publicznym obowiązuje regulamin, który jasno określa, że nie wolno obrażać innych osób. Dlatego proszę, abyś na przyszłość nie używał takich stwierdzeń wobec pracowników, którzy pracują w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak. Jeżeli masz do przekazania szczegółowe informacje związane z pracą w tej firmie, to bardzo proszę, tylko wyraź je w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin

Uciekajcie z Parczewa.
@Mariusz

A DLACZEGO MA NIE UŻYWAĆ TAKICH STWIERDZEN SKORO TAK UWAŻA,? TAM ROBIA ZAPEWNE OKOLICZNE WIOCHY I DAWNE PGR TO CZEGO PP TYPU LUDZIACH SIE SPODZIEWAĆ? TO JUZ PRAWIE TZW. UKRAINA! A DLA INNYCH JUZ TZW. UKRAINA!

@Irena

Mnie przyjęli ,dali, szanse od zleceniówki po umowę o prace na czas określony a obecnie mam stałą. Nie miałem dośw zawodowego to była moja pierwsza praca. Przyuczyli wyszkoli i robie już ponad 5 lat i oby jak najdłużej. A ,że czasem jest sporo "braków" to zdarza się nawet najlepszym. Aby do przodu i kolejny rok.

Jak to jest możliwe że w Parczewie kierowniczka szlifierni p. Pawłowska dopisuje dniówki swoim pupilom gdzie w ostateczności bierze pózniej tą kasę od nich.Trwa to już długo lecz kiedy w końcu wypłynęło na jaw nie ma żadnej reakcji właściciela ani kierownika który w rzeczywistości jest jej mężem. Cały czas czerpią korzyści będąc "władzą"w tej hucie. Myślę że o wielu sprawach p. Wrześniak nie wie np.o wywożonym drzewie na opał,o tym że dostawcą towaru do huty jest zięc Pawłowskich o tym że swoich pupili stawia się do lżejszych prac . Mógłbym jeszcze wymieniać ale skoro i tak nie ma reakcji właściciela to myślę że nie ma sensu .Mam jednak nadzieje że przeczyta to część pracowników i zobaczą kto kryje się pod maska wiecznie modlącej się p. Pawłowskiej.Tak to bywa kiedy ludzie bez wykształcenia dorwa się do władzy. sl

zdzisek idiota

to nie sa wyjątki i to nic nadzwyczajnego ,wrzesniak o tym zapewne wie bo on kapusi ma wszedzie

Stolarz
@zdzisek idiota

Ona jest tak wierzaca ze mysli ze nic zlego nie robi

Stolarz
@zdzisek idiota

Ona jest tak wierzaca ze mysli ze nic zlego nie robi

Mariusz

Firma Huta Szkła Gospodarczego w żaden sposób nie kontroluje tego, kto faktycznie danego dnia pracował? Jak oceniłbyś atmosferę, która panuje pomiędzy zatrudnionymi pracownikami w tym miejscu? W trudnych sytuacjach można liczyć na pomoc innych pracowników, czy raczej należy nastawiać się na to, że trzeba samemu rozwiązywać chwilowe problemy? Zachęcam Cię, abyś mimo wszystko podzielił się swoją wiedzą o pracy w tym miejscu.

@Mariusz

Dniówki ostatecznie wpisuje p. Kierownik i dlatego o tym proceder e wiedziały tylko osoby zainteresowane. Atomosfera w pracy jest niezdrowe. Każdy pracownik może liczyć tylko na siebie. Nawet jeśli jakaś sprawa zostaje zgłoszona do kierownictwa to i tak zostaje "zamieciona pod dywan".

zfajdana kobra

a to nie macie tam żadnego prezesa albo prezeski?

@zfajdana kobra

Nie mamy ,wszystkim rządzą Pawłowscy,a raczej Pawłowska (swoim mężem też) .Dziwi mnie tylko to ,że p. Wrześniak da się tak robić w "balona"

@pracownik

Racja, ona rządzi. A Huta potrzebuje nowego dyrektora bo inaczej nic się nie zmieni, a wręcz będzie coraz gorzej.

Mariusz

Zastanawia mnie, czy osoby, które pracują w firmie Huta Szkła Gospodarczego, mają możliwość, aby zgłosić swoje pomysły na usprawnienie pracy w tym miejscu szefostwu firmy? Osoba zarządzająca firmą chętnie słucha podpowiedzi swoich pracowników, czy raczej są one całkowicie ignorowane? Przedstaw proszę, jak to wygląda.

@Mariusz

Skoro w Parczewie p. Wrześniak pozwala rządzić osobie nie mającej o tym pojęcia,skoro p. Pawłowski nie ma własnego zdania i boi się własnego cienia ,skoro pracownicy nie mają szacunku ani posłuchu wobec kierownika TO O JAKIM ZARZĄDZANIU JEST MOWA ??? Dla p.Pawłowskiej liczy się tylko to ,żeby odpowiednio tytułować jej męża (dyrektorze) ,niż to jaka atmosfera jest wśród pracowników. Dopóki nie zaczną być wyciągane poważne konsekwencje wobec pracowników notorycznie nadużywających alkoholu ,dopóty dalej będzie trwała samowolka . Nie może być też mowy o poprawie wydajności i jakości na wannie, ponieważ organizacja i przygotowanie produkcji pozostawia wiele do życzenia.

Tofik

Skoro wiesz o tylu przekrętach to dlaczego nie zadzwonisz osobiście do szefa i nie powiesz???

@Tofik

Skąd wiesz ,że nie wie o wszystkim !!!

Uciekajcie z Parczewa.

WRZEŚNIAK ZAPEWNE WIE O JEJ PRZEKRETACH, JAK ZAPEWNE I JESZCZE INNYCH KTORE SA, A O KTÓRYCH MOZE NIE WSZYSCY WIEDZĄ. JEŻELI ON NATYM NIE TRACI, A INTERES SIE KRECI TO ON NIC Z TYM NIGDY NIC NIE ZROBI! TO TYPOWY PRYWACIARZ KAPITALISTA KTÓRY NIE LICZY SIE Z LOSEM LUDZI.

Tofik

Ja się nie pytałem czy wie czy nie wie tylko dlaczego nie zadzwonisz sam i nie powiesz???

@Tofik

Nie zadzwonię bo uważam, że to i tak nie ma sensu ,a po drugie nie długo mam zamiar się zwolnić. Myślę, że nie będę jedyną osobą noszącą się z takim zamiarem . Jak długo można pracować w zakładzie w którym kierownictwo (Pawłowscy) nie szanują pracowników ,za to pieczołowicie dbają o swoje interesy .Zostaną tylko Ci którym zostało już kilka lat do emerytury lub pracownicy, którzy nie mają możliwości na znalezienie innej pracy . Lecz czy to wystarczy żeby utrzymać zakład? Na to pytanie odpowiedzmy sobie sami :(

Zenon

No faktycznie, mi takie myśli również chodzą po głowie. To, co się tam dzieje to skandal! I zero reakcji "z góry". Jeżeli nie zostanie wymienione państwo "dyrektorstwo" to zakład umrze śmiercią naturalną.

nie ma sie co dziwić pod nosem ma totalny (usunięte przez administratora) na ładnej i nic

Wszędzie to samo. Każda z hut p Wrześniaka przechodzi przez to samo. Picie i zła organizacja. U nas w Dąbrowie to samo.

Pracuś

Taka to pożyje - 3 tygodnie temu sprawa ujrzała światło dzienne, a do dnia dzisiejszego zero jakiejkolwiek reakcji ze strony P. Wrześniaka. I jak ma być dobrze??? Może wszyscy pracownicy powinni dostać parę "ósemek" w ramach prezentu świątecznego... Taka niespodzianka od Mikołaja.

@Pracuś

Czy mimo opisanych przez Was sytuacji firma Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak organizuje w tym roku spotkanie wigilijne dla zatrudnionych pracowników? Jak w poprzednich latach obchodzone były święta Bożego Narodzenia? Chciałbym poznać, jak to wygląda, czy pracodawca dba o integrację swoich pracowników i organizuje tego typu spotkania.

Ciekawy
@Pracuś

I co jakaś tam reakcja jest, tylko co dalej...

Pracuś
@Ciekawy

Jaka reakcja? To jakiś żart! Przed świętami urlop to nagroda a nie kara, do tego normalnie płatny. Dom na błysk wysprzątany, na prezenty zarobiła... Taka kara to rozumiem - każdy by chciał być tak karany ????

Kaman
@Mariusz

Była wigilia. Ważne ze teraz troche odpoczynku.

Janek
@Adam

A kto tam teraz rządzi ?

@Janek

Każdy od siebie ????

Tadek

Chłopie Ty myślisz ,że tylko tak u was? U nas też ludzie bez wykształcenia dorwali się do władzy. W ogóle nie umieją z pracownikami rozmawiać , za co jeden już dostał zjebe od Tadka. Wszędzie to samo, jeden się dorwał i całą swoją rodzinkę poustawiał ,aby się nie przepracowała. Już od dłuższego czasu obserwuję, jak to wszystko idzie w złym kierunku. Przydał by się dyrektor z prawdziwego zdarzenia, jak kiedyś, który potrafił zrobić coś dla pracowników i potrafił z nimi rozmawiać! (usunięte przez administratora) i pupilki są wszędzie i stawki mają takie, o których majstry mogą pomarzyć. Ale wiecie co wam powiem , tak szczerze,że jak patrze na większość tych ludzi pracujących w tym zakładzie, to są to po prostu popieprzeni ludzie, którzy w dużej mierze sami są odpowiedzialni za tą cała sytuację. Niektórych tak (usunięte przez administratora) ludzi to w życiu nie spotkałem, latają (usunięte przez administratora) lecą z byle czym. Jak ktoś im w oczy pluje , to mówią,że deszcz pada. Co najważniejsze nie ma solidarności !!! Nawet jeżeli wbrew durnemu kierownictwu w lato, przy upałach, nawet Tadek mówił ,zęby robić przerwy kiedy się chcę, i część załogi robi sobie przerwę, co się nie podoba kierownictwu, to znajdzie się paru przydupasów kretynów, co żeby mieli paść to będą robić.

@Tadek

ale z której huty piszesz?

@Zenon

Jakoś na to się nie zanosi

MR2603

Stalin też nie miał wykształcenia a mordował miliony.

Witam kto jest za degradacja Pawlowskiego i zatrudnieniem prawdziwego dyrektora a nie czlowieka nijakiego.Ma wrzesniak slupa i mu wystarcza

Zenon

Na pewno wiele osób jest za tym, ale co z tego? To, że tutaj ktoś napisze nic nie zmieni. Potrzebny jest człowiek, który "telepnie" wszystkim i wszystkimi bo inaczej nic z tego nie będzie.

@Zenon

P. Wrześniak nie zmieni Pawłowskiego na stanowisku ""dyrektora"",ponieważ najzwyczajniej nie ma kogo za niego postawić . Istnieje również opcja że po prostu chce ,żeby Parczew sam " umarł śmiercią naturalną" ,a wina spadnie na nikogo innego ,jak na "dyrektorstwo",że nie potrafili zarządzać zakładem. Myślę że gdyby tu był ktoś kompetentny , zakład byłby do uratowania i mógłby prosperować jeszcze długie lata :(

Mariusz

Jakie według Ciebie powinny nastąpić zmiany w zarządzeniu firmą Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak, aby poprawić sytuacje firmy na rynku? Myślisz, że są jeszcze szanse, aby wszystko wróciło na właściwe tory? Ciekawi mnie również, czy pracodawca chętnie korzysta z sugestii pracowników co do zarządzania? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

MR2603

Nie jestem za degradacją ja tam do pana P nic nie mam.

c3

Witam,prawda ze Polanica już nie pracuje?Ma ktoś na ten temat wiedzę? Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poprawić relacje z pracownikami,traktować jak należy atmosfera obozowa nie jest dobra.Z niewolnika niema pracownika.

@c3

Możesz napisać coś więcej na temat atmosfery, która panuje obecnie w firmie Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak? Co konkretnie wpływa na to, iż według Ciebie obecnie atmosfera wymaga poprawy? Są jakieś konkretne zachowania bądź osoby, które ją pogarszają? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

wszędzie tylko nie tam

polqanica
@c3

stoi i nie zapowiada sie ze ruszy

@c3

ale ten pracodawca otacza się stadem baranów i innymi idiotami więc to niemożilwe

@c3

Nie wiem nic na ten temat Nic niech nie robi atmosfera jest jaka jest oby była dobra.

@Mariusz

Wtrącę się jeśli można, Atmosferę psują ludzie którzy na innych się wytrząsają nie zdając sobie sprawy z konsekwencji .Ja jednemu się postawiłem bo krzyczał do mnie pierd...ny ty taki czy inny skoczylem do niego ,już nie krzyczał na mnie ani do mnie ty pier..ny mało tego na koniec zmiany przeprosił a pod nową biedronką w parczewie mówił już do mnie na pan. Tak trzeba sobie radzić z chxxmi...

BRAWO,BRAWO,HURA !!! WRÓCIŁA! Dumna , wyniosła z podniesioną głową . Kara ; jaka kara? To była czysta przyjemność .Myślę ,że dostanie jeszcze rekompensatę za siedzenie w domu .W tym zakładzie wszystkie przekręty uchodzą płazem ,wiec bez obaw "kantujmy ". Podobno za panią P. wstawił się jedyny obrońca ucisnionych P. Banach BRAWO ON.Pierwsza" szklanka "szlifierni,chandlarz , kombinator i jedna z wielu osób którym były dopisywane dniówki.Macie państwo racje pisząc w komentarzach ,że nic się w tym zakładzie nie zmieni .Powiem wiecej długo ten zakład z taką obsadą" dyrektorską "nie pociągnie . Jest coraz gorzej i nie ma perspektyw na to ,żeby było lepiej (napewno nie pod tymi rządami ) .Pani Ani apeluję do Pani:nie ma Pani w sobie nawet odrobiny wstydu, pokory ,człowieczeństwa. Ja na Pani miejscu nie spojrzałbym ludziom w oczy .Mniej przesiadywania w kosciele ,a wiecej spacerów bo od tych modłów móz sie może zlasowć .

Zenon

Wróciła i co z tego? Czy wniosła jakąś poprawę? Bo jakoś nie widać... Jest(usunięte przez administratora) atmosfera... Każdy szepcze między sobą... Jak to w ogóle jest możliwe, że człowiek, który ma kilka hut tak łatwo odpuścił... Przywrócił ja na stanowisko kierownicze za jawne jego (usunięte przez administratora). To jest nie do pojęcia. U normalnego pracodawcy poszłaby na bruk... Z wilczym biletem. Widocznie zaistniała mała szkodliwość czynu.

Szaleniec@.com
@Zenon

Dajcie już spokój bo te wpisy i tak nic niedadzą módlmy się żeby to wszytko nieodwruciło się przeciwko zwykłemu pracownikowi

zdzisek idiota

nic dziwnego tutaj nie ma,zbyt duzo wie o przekrętach tadka by sie bac i wrzesniak tez o tym wie,więc ja opier..li zwyzywa bo to lubi a potem jeszcze jej za to zapłaci i będzie dalej tak jak było

MR2603

Już wiem skąd u mnie czasem dużo dniówek ,że musze chodzić do kadr się dopytywać skąd się tyle wzięło ;)

Słyszeliście może coś o przestoju na hucie wrześniaka na ładnej

@Zainteresowany

przestój? to chyba wanna dogorywa

Jak tam parczew zadowolony mama wrocila bedzie wiecej dniowek

Zenon

Wróciła i chaos tylko wprowadza... A taki był spokój.

BylyPracownik

Co tam słychać w tym (usunięte przez administratora)? Jest tam kto robić? Starsi pojda na emeryturę kto im tam będzie zapiee*alal zero szacunku do czlowieka!

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak - Ładna

• Jak się pracuje w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak