Opinie o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. w Radom

erty

teraz widze ze w firmie szukaja do pracy regionalego kierownika handlowego w kilku wojewodztwach oferuja ciekawą pracę w dobrej atmosferze, w firmie o stabilnej pozycji na rynku niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy perspektywy podnoszenia kwalifikac

JMJ

Jestem pracownikiem Tekomu od ponad 3 lat ...Nie zgadzam się z zadną negatywną opinią. Nigdy w życiu nie miałam przyjemności pracować w lepszej atmosferze, na zarobki także nie mogę narzekać - co ważne wypłaty zawsze były i są na czas. Firma sukcesywnie się rozwija, a nasi klienci chwalą sobie obsługę po-sprzedażową.

mac

Na stronie tekom technologia znalazłem oferte pracy, poszukują niby programisty na androida. Moze ktoś napisac, co takiego oferują na starcie? W ofercie napisali same ogólniki. Napiszcie proszę jak tu jest z systemem socjalnym, czy zdarza sie dostac jakąś premię, czy sa karty multisport. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
KLIENT

Nie polecam. Znam od 4 lat - nie płacą, klamią, nie sa lojalni - resztę dopytaj (usunięte przez administratora) 11

Klient

Zgadzam się z Tobą odnośnie Firmy TEKOM Sp. z o.o. z Radomia. Zapewne zostałeś "skaleczony" przez - do wyboru: p. (usunięte przez administratora)(prezes zarządu firmy) lub p. (usunięte przez administratora). Co i tak nie ma znaczenia. Wydawać się mogło, że po zmianie sterów, coś się zmieni, ale jednak nie. Atmosfera współpracy jest makabryczna (kłamstwa małe i duże). Ciągłe poprawki sprzętowe. Nie dotrzymują danego słowa, ani w rozmowie, ani tym bardziej na piśmie. Nie szanują Partnerów. Z moich doświadczeń: jak najdalej od tej Firmy. Są inne Firmy na Rynku - do wyboru do koloru. Pozdrawiam, mój tel. jak by co: 7(usunięte przez administratora)27

Pozdrawiam Cię serdecznie :)

nie jestem anonimem

Sądząc po wypowiedzi, wnoszę, że jest Pan wysoko postawiony w Tekomie. I wobec tego mam pytanie... jaka to wspaniala atmosfera musi panowac w firmie gdzie wiekszosc pracownikow nie ma za grosz szacunku dla swoich przelozonych? i jak przelozeni sie z tym czują hmm? bujać to MY a nie nas ;]

Sądząc po wpisie można się domyśleć, że raczej zostałeś zwolniony niż sam odszedłeś... To tłumaczy gorycz Twojej wypowiedzi. Ale spoko luz. Powiem Ci tak Stary: Moim zdaniem w Tekom-ie można dobrze zarobić, a warunki/forma to już sprawa indywidualna dla każdego. Każdy pracuje dla pieniędzy a nie dla fanu. O tym, że ludzie przyzwoicie zarabiają najlepiej świadczy status majątkowy większości pracowników...A na oko widać, że źle nie mają. Z resztą, z tego co wiem, od kilku lat nikt z pracy zrezygnować nie chciał. Co do sił IT firmy, to nie ilość lecz efekty świadczą o sukcesie firmy ... Produkty się sprzedają. Moim zdaniem: \"Oby większość firm w Radomiu tak funkcjonowała to byłaby bajka ....\" Pozdrawiam i powodzenia życzę !

Praca na najniższą krajówkę + umowy "śmieciowe". Rozwój praktycznie żaden. Wykorzystują trudną sytuację jaka jest w Radomiu. Opowiadają bajki ludziom, praca polega na ciągłym "gaszeniu pożarów". Kiedyś plusem była praca z fajnymi ludźmi, teraz niewielu normalnych tam zostało. Ogłaszają się, że: "Tekom Technologia to zgrany zespół ponad dwudziestu doświadczonych i ambitnych ludzi, w większości absolwentów nauk cybernetycznych. Nasi inżynierowie, informatycy, technicy i projektanci codziennie pracują nad coraz lepszymi rozwiązaniami technologicznymi aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów". Rzeczywistość jest brutalna: 3 programistów tworzy rozwiązania naprędce, a większość zatrudnionych jest kierownikami i dyrektorami - tylko nikogo pod sobą nie mają :).

Marcin K.

Na rozmowie dość trudno. Na przedstawiciela handlowego wymagają doświadczenia i sprawdzają to na 2 etapach. Dużo ćwiczeń. Wynagrodzenie dość ok, z tego co mi mówiono.

Zostaw merytoryczną opinię o TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. - Radom

• Jak się pracuje w TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TEKOM TECHNOLOGIA SP. Z O.O.