Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Witam, czy Państwo nadal szukają osoby do pracy na stanowisko Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim i niemieckim ?

@Gość

Dzień dobry, Rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. W chwili obecnej poszukujemy Specjalista ds. Kontroli i Zapewnienia Jakości z językiem angielskim, niemieckim i francuskim.

Witam, czy aktualnie są poszukiwane osoby na stanowisko technologa żywności?

Dzień dobry, W chwili obecnej nie poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog żywności.

Czy FRoSTA sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Rybcia

Grafik to jeden wielki (usunięte przez administratora) Aż dziw że Fosta ciągle broni się rękoma i nogami przed wprowadzeniem dla wszystkich 8h trybu pracy.

Dzień dobry, Godziny pracy są zależne stanowiska i działu w jakim pracuje pracownik. Jeżeli interesuje Pana/Panią konkretne stanowisko proszę o kontakt pod adresem rekrutacja@frosta.pl a chętnie udzielimy więcej informacji o godzinach pracy.

Kala

Dlaczego nie macie zmian po 8 godzin?Sama bardzo chętnie przyszłabym do pracy.Ostatnio pracowałam w systemie 4 brygadowym po 8 godzin przez 7 dni w tygodniu i szło wytrzymać ale trzy dni po 12 to jest jakaś porażka.

@Kala

Żeby chociaż 3 dni.. Ale często robisz 5 i dzień lub 2 wolnego. Praca sama w sobie ok. Tylko szkoda że nikt nie szanuje pracownika. Liderki to chyba za bardzo co niektóre urosły... A same zapomniały jak były gnane do roboty. Szanujmy się naprawdę. Brygadzisci to samo. Nic nas to nie kosztuje abyśmy się szanowali i odzywali się do siebie z szacunkiem.

Dzień dobry, Jeżeli masz poczucie, że zostałaś/eś niewłaściwie potraktowana/y, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail pracodawca@frosta.pl.

@FRoSTA sp. z o.o.

Słowo starego pracownika jest silniejsze od słowa młodego pracownika. Wielu młodych zostało wyrzuconych z pracy bo podpadli starym wygom.

Rybcia

Zależy niektóre Liderki są w porządku podobnie Brygadziści. Jedynie Kierownicy i niektórzy pracownicy z wieloletnim stażem zadzierają nosa.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Cris

Sama praca nie jest zła, lecz traktowanie ludzi przez pracodawce to delikatnie mówiąc żenada. Organizacja grafików to prowizorka, mam wrażenie że nikt nad tym nie panuje. Pracodawca nieraz tu pisał że nadgodziny są tylko dla chcących i dla wyrobienia pełnego etatu. Jest to ewidentne kłamstwo albo wynikające z niewiedzy albo to efekt kłamstw pani od grafików. Mi niedługo kończy się umowa i raczej jej nieprzedłużę . Co do atmosfery większość ludzi którzy tu negatywnie o niej napisali niestety mają rację.

oj
@Cris

Ludzie tu powinni pracować codziennie po 8 godzin,nikt by wtedy nie mógl mieć pretensji do grafiku i by się skończyły narzekania

@oj

No ale niektórzy we Froście pracują 5 dni po 8h i jeszcze narzekają np: kadry czy nowa hala. A cała reszta chciała by pracować po 8h i 16h przerwy albo 12h pracy i 24h przerwy.

Na chwilę obecną firma potrzebuje pracowników?

@Anna

Dzień dobry, Zachęcam do zapoznania się z naszą stroną kariery. Dostępne są tam wszystkie aktualne oferty pracy we FRoSTA https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/

Jankes

Witam Czy w firmie Frosta jest mozwliosc platnego stazu dla osoby studiujacej dietetyke np w dziale kontroli jakosci lub czy wystepuje inna mozliwosc pracy we froscie bedac studentem 3 roku dietetyki?

@Jankes

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie stażem we FRoSTA. W chwili obecnej nie mamy ofert staży/praktyk w tym obszarze. Zachęcam do odwiedzania naszej strony kariery na której dostępne są wszystkie aktualne oferty. https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/

Elektryk

Dzień dobry. Chciałem się zapytać o stawki na stanowisku elektryka.

@Elektryk

Zarobki na stanowisku Elektryka uzależnione są od doświadczenia i umiejętności kandydata. Pracownicy na tym stanowisko mają prawo do premii. Ponadto mogą skorzystać z wielu dodatkowych benefitów np. dofinansowanie do posiłków w kantynie, możliwość zakupu produktów FRoSTA w preferencyjnych cenach, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, premię świąteczną itp. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę kariera.

malineo

Dzień dobry!! Mam pytanie odnośnie oferty asystent kontroli jakości, jaka zmianowość występuje na tym stanowisku mam tu na myśli w jakich godzinach?

@malineo

Dzień dobry, Na stanowisku asystent kontroli jakości praca odbywa się na dwie zmiany (6-14, 14-22).

Wiktoria

Witam poszukuję pracy , niestety na Państwa stronie nie ma żadnych ofert. Gdzie ewentualnie mogłabym wysłać swoje cv?

@Wiktoria

Dzień dobry, Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie interetowej https://career.frosta-ag.com/go/Wszystkie-prace/4237201/ W przypadku jeżeli szuka Pani pracy na innym stanowisku niż umieszczone w zakładce kariery ogloszenia może Pani skorzystać z zakładki ''Dołącz do społeczności talentów'' w celu założenia swojego konta i pozostawienia swojego CV.

Karina

Dzień dobry. Jakie warunki należy spełnić aby być branym pod uwagę podczas ew. rekrutacji do działu jakości?

@Karina

Dzień dobry, Jest to uzależnione od konkretnego stanowiska. Wszystkie szczegóły dotyczące wymagań na danym stanowisku znajdują się każdorazowo w ogłoszeniu na dane stanowisko.

Jaka ilość godzin w miesiącu 168 czy też więcej, i czy jeszcze jest rekrutacja

@Zainteresowany

Dzień dobry, Wszystkie aktulane oferty pracy dostępne są na naszej stronie kariery https://career.frosta-ag.com/search/ Liczba godzin pracy uzależniona jest od tego ile dany miesiąc ma dni pracujących.

kandydat

witam, czy w najbliższym czasie będzie rekrutacja na stanowisko specjalista ds. logistyki i zakupów?

@kandydat

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie mamy zapotrzebowania w tym obszarze. Wszystkie nasze aktualne oferty pracy są dostępne na naszej stronie internetowej https://career.frosta-ag.com/.

Paik

Dziękuję za informację odnośnie zarobków. Mam pytanie jeszcze odnośnie rozpatrywania zgłoszeń czy jest jakiś wyznaczony termin, w aplikacji pokazuje mi, że wiadomości nie została otworzona a wysyłana została jakis czas temu.... Jeżeli chodzi o informację na temat pracodawcy które wystawiają byli lub aktualni pracownicy to można trochę się zniechęcić ale też trzeba brać poprawkę, na informacje zawarte na takich portalach.... Człowiek sam musi się przekonać i wtedy ocenić

@Paik

Dzień dobry, Każdy proces rekrutacyjny ma inną specyfikę, dlatego ciężko jest określić jednakowe ramy czasowe. Warto pamiętać również, że termin rozpatrywania aplikacji uzależniony jest od kolejności przesłania dokumentów aplikacyjnych przez kandydata do naszego systemu rekrutacyjnego. Jeżeli ma Pan wątpliwości czy Pana aplikacja do nas dotarła prosimy o kontakt pod adresem pracodawca@frosta.pl

Paik

Witam, chciałbym zapytać o zarobki, na stanowisku operator maszyn

@Paik

Dzień dobry, Zarobki na stanowisku Operatora Urządzeń Produkcyjnych uzależnione są od doświadczenia i umiejętności, wahają się one w granicy 20-28 zł brutto/h wynagrodzenia podstawowego. Pracownicy mają również możliwość uzyskania dodatkowej premii. Dla naszych pracowników przewidziane jest również wiele dodatkowych benefitów np. dofinansowanie do posiłków w kantynie, możliwość zakupu produktów FRoSTA w preferencyjnych cenach, dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, dodatek świąteczny itp.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FRoSTA sp. z o.o.?

Dzień dobry, W naszej firmie na przestrzeni lat odbywały się różne imprezy, spotkania dla naszych pracowników. Przykłady z ubiegłego roku to np. impreza Jubileuszowa z okazji 20-lecia FRoSTA Sp. z o.o., Wigilia, czy chociażby rozgrywki piłkarskie FRoSTA Cup.

Czy przyjmujecie osoby do pracy na produkcję?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji w obszarze produkcji. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się na naszej stronie interenetowej https://career.frosta-ag.com/?locale=pl_PL

Cooler

Witam, czy pracodawca w najbliższym czasie będzie może rekrutował na stanowisko maszynisty chłodniczego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Cooler

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na chwilę obecną nie mamy zapotrzebowania w tym obszarze. Jeżeli pojawi się wolny wakat informacja pojawi się na naszej stronie internetowej https://career.frosta-ag.com

Cooler

Witam, czy w najbliższym czasie firma będzie poszukiwała pracownika na maszynistę chłodniczego? Dziękuję za odpowiedź.

Czy może wiecie kiedy będą wypłacane wczasy pod gruszą

Dzień dobry, Data wypłaty świadczenia uzależniona jest od daty rozpoczęcia urlopu wypoczynkowego w wymiarze 14 dni kalendarzowych. Jeżeli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z pracownikiem działu HR.

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.