Opinie o Global Office Wiktor Jóźwiak w Piastów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Global Office Wiktor Jóźwiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Global Office Wiktor Jóźwiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Office Wiktor Jóźwiak w Piastów

Magda Nowy wpis

Czy według Was jest coś w firmie do zmiany ?

mwpm Nowy wpis

Solidny kontrahent. Nie szasta pieniedzmi ale płaci solidnie i współpraca jest udana. Nie mam zastrzeżeń.

Marynarz. Nowy wpis

Jestem pracownikiem na umowę-zlecenie,jak mają więcej pracy to dzwonią.Robię swoje,nikt się nie czepia,atmosfera ok,płacą zgodnie z umową,czego wymagać jeszcze,browarka po pracy? Na to trzeba zapracować,dla niezadowolonych jest połączenie lotnicze do Emiratów Arabskich.

PulchnaZeZdjecia Nowy wpis

Pracowałam u Wiktora ponad 2 lata. Pracę w tej firmie wspominam najlepiej ze wszystkich. Atmosfera rodzinna :) Kochałam pracę w Global. Małe biuro? Mały magazyn? Pracowałam w firmie konkurencyjnej, która miała mega duże biuro i magazyn, którego nie powstydziłaby się niejedna firma z magazynowaniem wysokiego składu, a miała 3/4 klientów co GO , a zapotrzebowanie firm niewiele większe. To tylko dowodzi o tym jak firma traktuje klientów. Można pracować wszędzie, ale nie do wszystkiego się człowiek nadaje. Jeśli nie lubi się swojej pracy, nie ma się do niej serca to pewne, że nie będzie się do niej przykładał. A człowiek zwolniony za "coś tam" zawsze będzie się wypowiadał niechlubnie. Takie moje małe spostrzeżenie :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Global Office Wiktor Jóźwiak spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
kierowca na telefon

firma tragedia nie polecam szukaja frajerów do pracy za grosze a jak wyrobisz się z pracą wcześniej to płacą na godziny a nie umówione dniówki ogólnie nie polecam

blade

sprzedają tani chiński szmelc odradzam zakupy

łojej

Magazyn 3x3m2, biuro 1,5x1,5m2.....to pewnie Global Office Poland ma odziały w Polandzie 0,5x0,5 w ubikacjach toitojach.. ciekawe jakie powierzchnie na innych kontynentach zajmują..hihi :) I byli pracownicy niech palą gumę w bawarkach... Firma super...ale jaja.. :)

Omijaj tą ala firmę wielkim łukiem ,porobisz tydzień a następne dwa tygodnie będzie ci kazał czekać na telefon bo roboty nie ma,porażka ,zresztą jaka to firma magazyn czyli garaż 3×3 m mówi samo za siebie.

Mi..ł

Nie polecam nie miałem nawigacji to mnie zwolnił,brak stabilności i tylko kolesiostwo obiecuje stałą pracę a gdy już nie potrzebny jesteś to do widzenia, jeszcze raz nie polecam pracy u Witka.

Koleś z Global
@Mi..ł

Michał jak jesteś melepetą i nie wiesz co powiedzieć u klienta nie znasz adresów i chodzisz obrażony to nie licz że jakikolwiek pracodawca Cie zatrzyma. Wsiądź do swojej bawarki i popal gumę bo strasznie gwiazdorzysz

Zostaw merytoryczną opinię o Global Office Wiktor Jóźwiak - Piastów

Global Office Wiktor Jóźwiak
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 3A