Opinie o INTERTEC Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie INTERTEC Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie INTERTEC Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERTEC Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Jaki dress code obowiązuje w INTERTEC Polska Sp. z o.o.?

JA Nowy wpis

Wszystko OK, miła atmosfera i fajni ludzie. Dobre podejście firmy, większość rzeczy można załatwić.

Handlowiec Nowy wpis

(usunięte przez administratora) W całym życiu nie miałem gorszego kierownika pod względem merytorycznym i osobowościowym. Ta firma mogłaby prężnie się rozwijać, ale ona ciągle wymyśla nowe pliki i tabelki do wypełniania, do których w życiu nikt nigdy nie zajrzy, bo są całkowicie niepotrzebne, albo są kopiowaniem i wklejaniem tego, co jest cały czas zawarte w specjalistycznych aplikacjach na których się pracuje. Pracownicy zamiast zająć się pracą, dodatkową sprzedażą, rozwijaniem relacji z obecnymi klientami i nawiązywaniem nowych to muszą przez 1/3 miesiąca spędzać czas na wysłuchiwaniu pretensji i wypełnianiu bezsensownych tabelek, z których nikt nie korzysta i nigdy nie skorzysta. Wszystko co jest robione na jej zlecenie, jest robione - zgodnie z jej słowami - "żeby dyrektor widział". To tam się przychodzi do pracy czy na grę pozorów? Ambitna osoba widzi na pierwszy rzut oka, że kierownik nie stara się niczego rozwijać. Robi wszystko po to, żeby "było widać". Wiem, że Zarządu nie interesuje co widać, tylko jakie są efekty. (usunięte przez administratora) W ciągu 4 miesięcy właśnie przez nią odeszły dwie osoby. Polecam dział zakupów. Sympatyczni ludzie, fajny kierownik bardzo sympatyczny pan. Magazyn też jest ok, kierownik uśmiechnięty, koledzy rotacyjni.

Pracownik Nowy wpis

Jest okej

logo firmy Technik w Centrum Napraw
Diebold Nixdorf
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy PRACOWNIK WYKŁADAJĄCY TOWAR
Netto Sp. z o.o.
logo firmy Księgowa
LSP Group Sp. z o.o.
hubabuba

jestem bylym pracownikiem,praca ok ale pracujac miesiac od osob wspolpracujacyhc z firma wysluchiwalem wspolczucia skierowanego do mojej osoby i samych negatywow odnosnie pracy z firma intertec i wspolprac tych osob z nia.zostalem zwolniony...ze wzgledu na to ze domagalem sie wyplaty pieniedzy za nadgodziny....umowa jest zwyklym papierkiem nic nie wartym odradzam ta swiezo przyjetego pracownika rzucaja na gleboka wode do kierownikow ciezko sie dodzwonic z pytaniami by pomogli.najlepiej jest sie nie odzywac i nie zawracac d...ludziom w biurze a jak sie odzywac tylko jak oni dzwonia i cos chca .ludzie na magazynie sa bardzo mili i ok dzial handlowy-kierowniczka siedzi za biurkiem i uwaza sie za nie wiadomo kogo mowiac ze jest sie nie przyzwyczajonym do pracy fizycznej-po jej atutach mozna stwierdzic ze menu z mcdonalda zna na pamiec:) po calym regionie chodza plotki jaka jest "ciezka" do wspolpracy osoba,kiedy zarzadalem pieniedzy za nadgodziny po sprzeczce z kierownikiem uslyszalem"to mozesz juz szukac nowej przacy"-od razu poinformowalem o tym inspektora pracy bedac u niego dowiedzialem sie ze juz jest wczesniej przez innego pracownika zlozona skarga na firme intertec.krotko mowiac szkoda czasu i posiwecenia w firmie ktorej ludzie na stanowiskach kierowniczych ktorych pochodzenie jest z malych wsi uwazaja sie za nie wiadomo kogo i pracownikow moga traktowac za nic...odradzam prace w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o INTERTEC Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w INTERTEC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INTERTEC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INTERTEC Polska Sp. z o.o.?

INTERTEC Polska Sp. z o.o.