Opinie o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. w Piekary Śląskie

Cześć, na stronie mają info, że szukają Inżyniera Automatyki/Programista PLC, czy te ogłoszenie jest na pewno aktualne? Byłbym gotowy na wyjazdy zagraniczne, pytanie tylko czy opłacają zakwaterowanie i są przyznawane diety dla pracownika? Wymagają dobrego angielskiego, czy jest on sprawdzany na rozmowie rekrutacyjnej?

Dzień Dobry Oczywiście, dokładnie tak to się odbywa. Zapraszam na rozmowę

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Programista PLC, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 22 lutego.

@Zbigniew

Dzień Dobry Benefity to tylko część działalności firmy :) Zapraszam na rozmowę :) Wyjaśnimy wszystko dokładnie Pozdrawiam

Fakt faktem, że nie wszystkie oferty pracy u nich się wiążą z jazdami po UE. Było kiedyś ogłoszenie dla automatyka programisty PLC na miejscu - Śląsk. Jednak dyspozycyjność była wymagana. Taki inżynier jest dedykowany dla jednego klienta i jest pod telefonem? Czy rekrutacja dla tych "miejscowych" jest bardziej luźna niż opisywana tutaj?

potencjalny

Firma z prestiżem zważywszy na certyfikaty. Rozmowa kwalifikacyjna dość specyficzna i niestety rezultat negatywny. Proszę drodzy rekruterzy brać pod uwagę predyspozycje kandydatów a nie jak to do tej pory jest wałkowane "jeżeli na czymś wtopisz lub się zatniesz to wypad i skreślenie". Jest sporo osób, które na rozmowie wypadają średnio natomiast z biegiem czasu dopełniają wymagania stopniowym doświadczeniem. No bo gdzie zdobyć oczekiwane doświadczenie?... chyba w pracy

@potencjalny

Tylko ta jedna rozmowa kwalifikacyjna obowiązuje? Czy jest więcej etapów? Masz jeszcze jakieś inne zastrzeżenia co do samej rozmowy? Wiesz może czy trzeba się na niej wstawiać stacjonarnie?

potencjalny Nowy wpis

Miałem jedną rozmowę z propozycji pani z Linkedin. Odbyła się stacjonarnie w siedzibie firmy. Ogólnie meritum sprawdzenia kompetencji jest zestaw zadań jakie dostaje się na kartce a Ty robisz je na laptopie z TIA Portal. Zadania są stopniowo coraz trudniejsze. Sama forma przebiegu rekrutacji jest profesjonalna jednak wymagająca ze strony rekruterów. Mi niestety w połowie się nie udało na blokach funkcyjnych. Podobno są dwa etapy rekrutacji gdzie w drugim omawiane są już etapy organizacji pracy, wyjazdów oraz wynagrodzenia.

Na automatyki są wyjazdy służbowe na 3 tygodnie. Zastanawiam się jak organizowany jest taki wyjazd. Gdzie firma daje zakwaterowanie? Jakie są warunki? No i w jaki sposób jest organizowany transport? Ktoś pracuje w ten sposób i mógłby się wypowiedzieć? Ciekawi mnie czy jesteście zadowoleni z takiej formy pracy ?

Atempol Nowy wpis

Dzień Dobry W ramach budżetu pracownik sam może zorganizować/wskazać właściwie dowolne zakwaterowanie lub zlecić to w firmie (sekretariat) i później zaakceptować. Mamy samochody służbowe do podroży bliższych, na dalsze oczywiście lot samolotem (organizuje sekretariat).

Witam, akurat zobaczyłem na ich stronie, że prowadzą nabór na programistę PLC na obszar UE. Mam pytanie do samego trybu pracy, bo wyjazdy zagraniczne mają stanowić około 50%. Jak długie są jednorazowo takie wyjazdy? Nie ukrywam, że w takim przypadku liczyłbym na dobrą stawkę. Wymagają również prawa jazdy, czy pracownicy w firmie otrzymują samochód służbowy niezależnie od stażu pracy? Będę wdzięczny za dodatkowe info ;)

Atempol

Dzień Dobry Nasza praca składa się zazwyczaj z dwóch etapów: 1) przygotowanie oprogramowania (w biurze lub zdalnie) 2) wdrożenie oprogramowania (etap związany z wyjazdami) Wyjazdy (dla grupy wyjeżdżającej, bo mamy również grupę dla projektów lokalnych) stanowią od 30% - 50% czasu pracy średniorocznie. Wyjazdy planujemy w cyklach „3 na 1” (3 tygodnie na uruchomieniu, 1 tydzień na miejscu). Zwykle w tym tygodniu „na miejscu” nie ma obowiązku przychodzenia do biura (odbiór nadgodzin, praca zdalna itp.). Samochód służbowy nie zależy od stażu pracy, zaś prawo jazdy jest koniecznym warunkiem zatrudnienia.

Oliwka
@Atempol

Stawka za wyjazd i prace biurową jest ciagle taka sama czy nieco się różni i są jakieś dodatkowe premie za wyjazd zagraniczny ?

@Oliwka

Dzień dobry Stawka za wyjazd i prace biurowe nigdy nie była taka sama (oczywiście biorąc pod uwagę dodatki, nagrody). W ostatnim czasie różnica w stawkach (biuro-wyjazd) istotnie się zwiększyła. Istnieje również dodatkowy system nagradzania zarówno za prace godzinowe jak i typu „fix price” niezleżnie od lokalizacji. Szczegóły – indywidualnie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Atempol

Dzień Dobry Odpowiadając : a) ogłoszenia na stronie aktualne b) wszelkie koszty wyjazdów delegacyjnych - oczywiście po stronie Atempol c) sprawdzanie języka - z tym jest różnie, ale mamy 3 miesiące (okres próbny) na ewentualna weryfikację Pozdrawiam

@Atempol

Odnośnie wyjazdów za granicę, jest określony jakiś konkretny czas tych wyjazdów? Chodzi o to, ile to trwa i czy są jakieś zjazdy do Polski co jakiś czas? Jak to wygląda?

Atempol

Dzień Dobry Jeżeli jesteśmy w trakcie większego uruchomienia (tzn. większego niż 3 tyg.) to pracujemy w trybie 3 na 1 (trzy tyg. na uruchomieniu – 1 tydzień w domu) Pozdrawiam

@Atempol

To ja pozwolę sobie zapytać ad vocem, bo jakieś 7 lat temu ukazywało się ogłoszenie na stanowisko Młodszy programista PLC. Czy wciąż jest szansa na taką pozycję? Czy junior ma możliwości wyjazdu na uruchomienie ze starszym stażem kolegą, aby wdrożyć się w zadania na miejscu?

Dzień Dobry Oczywiście, dokładnie tak to się odbywa. Zapraszam na rozmowę

Czy poziom wynagrodzeń w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 22 lutego.

Atempol

Dzień Dobry Wynagrodzenie zawsze ustalane jest indywidualnie i podlega negocjacji. Zapraszam na rozmowę.

NieśmiałyPLC

Dzień Dobry, Widzę że firma na bardzo małą ilości opinii w Internecie. Można wiedzieć ile programistów PLC pracuje w tej firmie? Jest to np. 3 zespoły po 5 PLC i tyle? Dziękuje z góry za odpowiedź!

@NieśmiałyPLC

Dzień Dobry Jesteśmy małym przedsiębiorstwem (wg klasyfikacji) Łączna ilość naszych pracowników nie przekracza 30-35 osób. W taki sposób się pozycjonujemy na rynku od wielu lat i nie przewidujemy w najbliższej przyszłości wielkich zmian. Największa grupa to programiści PLC - zwykle kilkanaście osób

Atempol

Dzień Dobry, Oczywiście że zapewniamy pewne benefity pozapłacowe. Omawiamy to dokładnie na drugiej (decydującej) części rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszam

@Atempol

Mógłbym się dowiedzieć \jakie to benefity? Czy jak są indywidualnie omawiane to każdy z praconków ma inne dodatki do wypłaty?

@Zbigniew

Dzień Dobry Nie o to chodzi. Po prostu część benefitów mamy typu standardowego (np.karta multisport) a cześć typu "autorskiego" (np. pilotażowy program zwrotu kosztów leczenia). Nie jest to miejsca do tak długich opisów i dyskusji. Zapraszam do aplikowania Pozdrawiam

@Atempol

Rozumiem czyli zwrot kosztów leczenia to tzw. pakiet prywatnej opieki lekarskiej czy chodzi o coś innego? A świąteczne benefity? Jakieś bony dwa razy w roku albo dodatkowe premie z tego tytułu?

Były pracownik - PLC

Ja również jako były pracownik mogę każdemu polecić pracę w tej firmie. Zgrany, doświadczony zespół, który zawsze udzieli wsparcia. Bardzo dobry kierownik działu PLC i w porządku Prezesi. Uważam, że również wynagrodzenie jest powyżej średniej rynkowej (dodatek delegacyjny, który jest rzadkością na rynku). Jeżeli chodzi o podwyżki to jeżeli pracownik się spisze i firma na nim zarabia to bez problemu dostaje podwyżkę, bez większego „ale”. Polecam wszystkim i pozdrawiam

@Były pracownik - PLC

Dziękuje za dobre słowo:)

Iwona
@Były pracownik - PLC

Cześć, Chciałabym aplikować na programistę PLC ,czy możesz coś więcej powiedzieć jak wygląda praca podczas wyjazdów służbowych(zakwaterowanie,transport,tryb pracy)? Czy nowy pracownik dostaje okres próbny? Mowa w ogłoszeniu jest o umowie na czas nieokreślony, co mnie zaskoczyło.

@Iwona

Dzień Dobry Wyczerpująca odpowiedź na zadane pytania jest zbyt obszerna jak na to forum. Często ustalamy warunki indywidualnie. Zapraszam na rozmowę do nas i na pewno odpowiemy na wszelkie pytania. Co do umowy o prace, to pierwsza umowa jest na trzy miesiące (czas określony) a następna (o ile oczywiście nastąpi pozytywna weryfikacja z obu stron) jest już na czas nieokreślony. Jest też możliwość współpracy na zasadach B2B, którą nawet preferujemy dla nowych pracowników aplikujących do działu projektów zagranicznych. Jak wspomniałem wszystkie informacje przekazujemy na spotkaniu u nas, zaś uproszczenie ich i przekazanie tutaj mogłoby być mylące i wprowadzać w błąd ponieważ, jak wspomniałem, jest wiele wariantów, powstają nowe, a wpis zostaje na stałe.

@Atempol

Preferujecie B2B ale jak ktoś chce być na normalnej umowie to nie jest konieczne zakładanie własnej działalności? Na rekrutacji jest tylko jeden etap? To znaczy jedno spotkanie z kandydatem? Jak długo czeka się na feedback?

@Zbigniew

Dzień dobry Preferujemy B2B TYLKO w przypadku działu projektów zagranicznych (czyli takich gdzie wdrożenie odbywa się za granicą) ale oznacza to tylko tyle, że jeżeli mamy wybór UoP czy B2B to wtedy wybieramy B2B. Jednak w ŻADEN sposób nie zamykamy się na formę umowy o pracę !!! Dobrze, że Pan podniósł ten temat, bo to ważne, żeby dokładnie to zrozumieć. Rekrutacja składa się z dwóch spotkań: a) Pierwsze (bardziej ogólne) - na którym wstępnie weryfikujemy kandydata (a on Nas). Na tym spotkaniu nie podejmujemy żadnej decyzji. Nie rozmawiamy wtedy o szczegółach czy sposobach wynagradzania, konkretnych projektach itd. Co do czasu na decyzję to trwa to zwykle tydzień (maksymalnie 2) - uzgadniamy to z kandydatem. Zwykle mamy kilku kandydatów w jednym czasie i z każdym chcielibyśmy porozmawiać przed podjęciem decyzji. b) Drugie (decyzyjne) - zaproszenie na drugą rozmowę oznacza że jesteśmy wstępnie zdecydowani (przynajmniej z naszej strony) na zatrudnienie kandydata. Kwestia dogadania szczegółów i dojścia (lub nie) do porozumienia. Na tym spotkaniu możemy od razu podpisać umowę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.?

Atempol

Dzień Dobry, W ramach wykonywanych zadań zapewniamy wszystkie konieczne narzędzia. Oczywiście pracownik nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów.

Ex-pracownik

Z czystym sumieniem polecam każdemu Atempol, najlepsza firma w jakiej dotąd pracowałem. Naprawdę bardzo w porządku ludzie, z którymi dało się dogadać w każdej kwestii. Niestety, musieliśmy się rozstać gdyż nie odpowiadają mi delegacje, ale wszystko włącznie z rozwiązaniem umowy przebiegło na najwyższym poziomie. Zarówno zarząd jak i kierownicy działów (szczególnie kierownik działu automatyki) to świetni ludzie i jak najbardziej polecam współpracę z nimi!

Teresa
@Ex-pracownik

Ale czy taka praca wymagająca mobilności nie jest na tyle wynagradzana, aby to zrekompensować? Ciekawa jestem zarobków, ale też tego, czy firma zauważyła, że pracownicy borykają się z ratami kredytów i 18% inflacją, waloryzując płace.

@Teresa

Dzień dobry Kwestia wynagradzania to zawsze jest sprawa dyskusyjna i indywidualna. Oczywiście, zauważyliśmy że inflacja "zjada" część zarobków i w tym roku praktycznie wszyscy dostali podwyżkę, która powinna to zrekompensować. Do tego dochodzi nowy system nagradzania za wyniki projektów. Natomiast kwestia kredytów pracowników, to kwestia prywatna i nie ma wpływu na wynagrodzenie. Funkcjonuje w firmie zakładowy fundusz świadczeń socjalnych gdzie można wystąpić o dofinansowanie. Nie ma natomiast zwyczaju zwiększania wynagrodzenia "bo ktoś ma kredyt". Idąc tym sposobem myślenia okazałoby się. że nie kompetencje czy zaangażowanie jest ważne w pracy tylko to czy ktoś ma kredyt czy nie. A to byłoby niesprawiedliwe. Zapraszam na rozmowę do nas. Być może system wynagrodzenia będzie Pani odpowiadać.

@Atempol

W jakiej wysokości były podwyżki? Takie same dla wszystkich czy każdy dostał uznaniowo? Co roku jest podwyższana pensja chociaż o kilka procent?

@Zbigniew

Dzień Dobry, Kwestie podwyżek są zawsze omawiane indywidualnie.

Jarosław
@Atempol

Omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej? Proszę zatem o odpowiedź, ilu potrzeba spotkań i jakie wątki w trakcie nich są zwyczajowo poruszane? A zwłaszcza w odniesieniu do stanowiska - inżynier automatyk.

@Jarosław

Dzień Dobry Ponieważ podwyżki dotyczą pracowników a nie kandydatów, nie są omawiane podczas rozmów rekrutacyjnych. Omawiamy je z pracownikami na spotkaniach indywidualnych. Na spotkaniach rekrutacyjnych sprawdzamy krótko umiejętności techniczne (test) oraz sprawdzamy czy wzajemnie spełniamy swoje podstawowe oczekiwania (np. tryby pracy). Rekrutacja sprowadza się najczęściej do dwóch spotkań (nie podejmujemy żadnych decyzji po pierwszym spotkaniu): 1. Zapoznawcze (może być online)- zwykle nie omawiamy na nim wielu szczegółów np. spraw finansowych 2. Finałowe (musi być w siedzibie Atempol) – szczegóły Zaproszenie ze strony Atempol na spotkanie nr. 2 oznacza, że z naszej strony jest wstępna zgoda i duże zainteresowanie zatrudnieniem pracownika.

Piotr T

Jakie kwalifikacje trzeba posiadać żeby w ogóle rozpocząć rozmowę na stanowisko robotyk? Czy zdobyte certyfikaty mają znaczenie? Doświadczenie w UR na kuka, fanuc, Comau, abb, Panasonic mam jednak na uruchomieniach tylko na robotach ABB. Stanowisko programisty PLC - o to samo chciałem zapytać - TiA owszem, IQWorks bardziej, obecnie podstawy Allena i B&R - czy takie kompetencje są odpowiednie by złożyć podanie? Pozdrawiam

@Piotr T

Dzień Dobry Nie ma wymogów wstępnych. Każda kompetencja czy doświadczenie ma znaczenie. W przypadku PLC nie mamy wymogów co do rodzajów sterownika. Uważam,że jeżeli ktoś dobrze programuje dany typ sterownika to umiejętność programowania na innych jest właściwie kwestią edytora. Dodatkowo, każdy nasz nowy pracownik (niezależnie od stażu czy umiejętności) przechodzi w pierwszym miesiącu cykl wewnętrznych szkoleń obowiązkowych w tym np. programowania w TIA (Siemens) Proszę wysłać CV na adres: rekrutacja@atempol.pl a na pewno otrzyma Pan odpowiedź. Pozdrawiam

Wiecie może, czy w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Atempol

To zależy od kilku czynników w tym czy potencjalnych stażystów możemy wykorzystać w projektach którymi się obecnie zajmujemy. Chętnych na staż zapraszam do kontaktu na atempol@atempol.pl

Prezes oraz dyrektor techniczny wydają się bardzo w porządku ludźmi, z którymi da się dogadać. Sam dodatek (200zł za delegację zagraniczną i 100 za delegację krajową) świadczy, że zależy im aby godnie wynagradzać pracę. To nie jest standard w innych firmach, gdzie zostaje tylko podstawa i diety (ewentualnie euro lub dwa do godziny na site), a w jednej firmie mówiono nawet, że ludziom co jeżdżą na delegacje się wyższa podstawa nie należy bo mamy diety. Jako kandydat mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że firma zrobiła na mnie naprawdę bardzo dobre wrażenie.

@Kandydat

Dziękujemy za opinię. Jedno sprostowanie: dodatek za delegację krajową jest taki sam jak za delegacje zagraniczną i wynosi w tym roku 200 PLN

Grażyna
@Kandydat

A ten dodatek to on jest przelewany z pensją czy jakoś inaczej rozliczany?

@Grażyna

Z pensjami, połowa miesięcznie i wyrównanie kwartalnie. Taki przyjęliśmy podział.

Sylwia
@Atempol

Rozumiem, dobrze że wszystko w porządku rozliczane jest. Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ten dodatek to już zamiast samej diety po prostu jest?

@Sylwia

Dzień Dobry, Dieta to dieta a dodatek to dodatek. To dwie oddzielne sprawy. Zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie pracy każdemu pracownikowi przysługuje dieta z tytułu podroży służbowej w odpowiedniej wysokości określonej odpowiednim rozporządzeniem. Tak tez jest i u nas. Natomiast nasz tzw. "dodatek" jest czymś ekstra, co płaci firma Atempol dodatkowo niezależnie od diety

Co jaki czas w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Atempol

Dzień dobry. Dziękuje za pytanie . Nie ma jakichś określonych reguł czy czasu minimalnego. Jedyne co, to staramy się aby podwyżki były raz do roku i najlepiej od 1 stycznia (wynika to z planowanych budżetów kosztowych na następne lata)

Ewelina
@Atempol

To super, a są np podwyzki za staż pracy? :)

@Ewelina

Dzień Dobry, Tylko nagrody jubileuszowe po 25/30../../ itd latach pracy są jakby "z automatu" (wchodzi w to całkowity staż pracy, nie tylko w Atempol'u). Reszta zawsze w uzgodnieniu, nigdy "z automatu"

Sylwia
@Atempol

Czyli jak najbardziej może się okazać, że osoba z krótszym stażem na tym samym stanowisku będzie zarabiała więcej od swojego "starszego" kolegi?

@Sylwia

Dzień Dobry. Płaca nie zależy od "tylko" stażu pracy. Staż pracy wpływa przede wszystkim na nagrodę jubileuszową, program emerytalny, pożyczki z ZFSS itd. W obecnych czasach i w tym zawodzie na płacę najbardziej wpływają kompetencje, zaangażowanie i dyspozycyjność np. do wyjazdów (wszystkie elementy razem, równie istotne)

@Atempol

Dodam jeszcze, że obecnie w szerokim zakresie dopuszczamy pracę na zasadzie b2b gdzie osoby współpracujące mogą w większym zakresie kształtować swoje dochody (stawka wyjazdowa, biurowa, szkoleniowa). Ale zawsze płaca sprowadza się do trzech podstawowych czynników kompetencje, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Ktoś taki jeden

Tak prawdę powiedziawszy średnia krajowa. Firma ani jakaś dobra, ani tez zła - są lepsze firmy, są tez gorsze. Pieniądze na delegacjach zagranicznych na średnim poziomie (większe firmy w okolicy płaca lepiej), polskie delegacje się nijak nie opłacają, projekty trochę na lapu capu, taka spontaniczna improwizacja. Na plus kawa i atmosfera w biurze wśród pracowników jak już się do biura trafi. Zdecydowana większość to wyjazdy i wybieranie nadgodzin). Brak korpo gadki wśród pracowników, bo od góry już się trochę wyczuwa. Ogolnie kasa była lepsza i lepiej zorganizowane wyjazdy to by było już całkiem fajnie.

@Ktoś taki jeden

Dziękujemy za opinię

Anonimowy

Słuchy doszły,że grono doświadczonych pracowników znacznie wyszczuplone, pojedyncze osoby jeszcze się trzymają-będzie jeszcze szczuplej(?)....Rynek pracy na dzień dzisiejszy jest bardzo otwarty na pracowników. Za niedługo w A-L nie będzie komu pracować. ✓ praca szuka ludzi,nie na odwrót. Przykre to,bo każdy chce żeby jego praca była doceniona chociażby poprzez godne wynagrodzenie. Pozdrawiam serdecznie i życzę przemyśleń!

@Anonimowy

Dziękujemy za opinie i troskę ???? Jak w życiu jedni przychodzą,inni odchodzą. Opinia nieaktualna w każdym aspekcie wypowiedzi. Pozdrawiam serdecznie każda opinia jest cenna. Atempol

Observador
@Anonimowy

Haha "słuchy doszły" co za dzban :) Powinien się podpisać "przyjaciel". Byly pracownik czy konkurencja? to prawda że szukacie team leadera robotyki

@Observador

Dzień dobry, tak szukamy. Ewentualne zgłoszenia proszę kierować pod adres rekrutacja@atempol.pl P>S> Nie nam oceniać klasę opiniodawców. Podejrzewamy i wierzymy, że to jednak opinia konkurencji ale nigdy nie wiadomo. Sam portal, jego zasady (tzn. anonimowość, brak możliwości realnej obrony) pozwala na wielkie nadużycia np. nawet jedna osoba podszywająca się pod różne nicki, może pisać wszelakie brednie bez żadnej weryfikacji. Dla inteligentnych ludzi, wiedzących jak to działa, nie jest to żadne wiarygodne źródło informacji. Choć oczywiście przy pewnych modyfikacjach mogłoby być to naprawdę fajne narzędzie. Niestety nie jest. Firmom pozostaje jedynie prostowanie oczywistych kłamstw, jeśli takowe występują.

Kazik

mam nadzieję, że dowiem się na tym forum czy firma aktualnie rekrutuje i na jaką umowę można liczyć oraz czy macie jakieś dodatki socjalne?

@Kazik

Tak prowadzimy aktualnie rekrutację na stanowisko programisty PLC oraz robotyka. O wszelkich dodatkach (w tym socjalnych) informujemy na rozmowie kwalifikacyjnej. Zachęcam do złożenia aplikacji.

Misio
@Kazik

Automatyków jak tez i robotyków szukamy nieprzerwanie od kilku lat, wejdź na stronę firmy a zobaczysz ogłoszenia o prace. Na wstępie otrzymasz umowę o prace na czas 3 miesięcy, potem się zobaczy co dalej w zależności o led wyników Twojej pracy. Dodatki zostały opisane wyżej.

Cześć, od kilku miesięcy śledzę tę firmę i wydaje mi się bardzo porządnym pracodawcom. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Mam jednak kilka pytań i wydaję mi się, że tutaj znajdę najbardziej rzetelne odpowiedzi: - Czy ktoś orientuje się ile trwają zazwyczaj delegacje i jaki jest taki realny czas pracy na delegacjach (czy poziom 50% jest raczej przeciętny czy to raczej mrzonki)? - Jak w firmie wygląda praca stacjonarna (np czy są elastyczne godziny pracy, częściowa praca zdalna)? - Czy zarobki są na przyzwoitym poziomie (w miesiącach delegacyjnych osiąga się wypłaty w pięciocyfrowych kwotach)? - Czy firma oferuje jakieś dodatki socjalne (np multisport, dodatki finansowe)? Z góry serdeczne dziękuję za pomoc

@Zainteresowany

- Delegacje zależne są od projektu, jedne trwają 3 miesiące a inne 2 lata. Standardem jest 3 tyg w delegacji na tydzień w PL (biuro i wybieranie nadgodzin/urlopu w tym czasie) ale jak pojedziesz do Chin czy Brazylii - nikomu nie opłaca się wysyłać kogoś w taką podróż na tak krótkie okresy czasu, zazwyczaj wtedy to 6-8 tyg w delegacji i 2 tyg w PL. Normą pracy w delegacji jest 10 h dziennie 6 dni w tygodniu chyba że terminy naglą (co też się zdarza) - co tu dużo kryć - znacznie więcej. Czy 50% jest reale? Jest, nie jest to w żadnym wypadku reguła i zależy bardziej od ułożenia się projektów - jak będzie dla Ciebie robota (bo nie każdy zna wszystkie standardy, szczególnie na początku, nie każdy się spodoba każdemu klientowi) to realnie będziesz jeździł więcej. - W biurze zazwyczaj będziesz programował offline, są elastyczne godziny pracy (pojawiasz się miedzy 6:00 a 9:00 i od tego 8 h pracy), przed Covidem zdecydowanie preferowana była praca w biurze a praca zdalna była w szczególnych, indywidualnie rozpatrywanych przypadkach (nic dziwnego - jest kontrola nad pracownikiem, postępami pracy, czy sobie radzi, potrzebuje pomocy i czy z projektem zdążymy na czas żeby wcześniej reagować), obecnie z uwagi na Covid - jest praca zdalna. Jak będzie po Covidzie - można wróżyć z fusów ale raczej będzie bardziej przychylnie dla pracy zdalnej (większość firm przekonała się że zawsze to jakieś oszczędności na prądzie, kawie, ogrzewaniu czy wodzie w spłuczce w biurowej toalecie :) ). Jak będziesz samodzielny, zorganizowany i dostarczasz robotę na czas to pewnie nie będzie wielkiego problemu ale są projekty w których trzeba dużo rzeczy poustalać lub pisać offline wspólnie i wtedy zdecydowanie mniej jest nieporozumień siedząc twarzą w twarz w biurze niż tłumaczyć cos przez słuchawkę. - Jeśli ustawową dietę na wyżywienie wliczasz w zarobki to w idealnym przypadku można dobić pod lub minimalnie przebić 5 cyfrową kwotę, o której mówisz ale jest to okupione delegacją do kraju, gdzie jest stosunkowo wysoka dieta, projektem na którym robi się dużo godzin i niewielką ilością czasu spędzoną w PL. Jeśli trafi Ci się Polski projekt - za 21 dni poza domem, otrzymasz już tylko 630 zł ustawowej diety zamiast 1030 Euro jak w Niemczech. Jeśli nadgodziny będziesz wybierał na wolne w PL po delegacji - nie będą Ci wypłacane i wypłata też będzie mniejsza. Za projekt Polski jeszcze masz o połowę mniejszy dodatek rozłąkowy niż w przypadku delegacji zagranicznej. Dodatkowo, jak pojedziesz do kraju, gdzie wszystko jest drogie - z diety też zostanie niewiele i realnie możesz zarobić więcej z uwagi na wysoką dietę ale wydasz też więcej. Nie jest to takie proste. W idealnym przypadku zarobisz 5 cyfrowe kwoty (z dietą, nadgodzinami i wszystkimi dodatkami rzecz jasna) ale nie zawsze (no chyba że będziesz siedział w delegacji be zjazdów do domu) - jest dużo zmiennych składowych. Ogólnie - pieniądze to kiepska motywacja w tego typu pracy (bo po prostu z czasem też możesz tyle zarobić na miejscu robiąc tyle nadgodzin i poświęcając tyle czasu wolnego co na prace co w delegacji). W tej pracy trzeba lubić jeździć i programować bo jeśli tego niema - zastanów się lepiej dobrze czy chcesz w ten sposób pracować do emerytury, czy może lepiej od razu poszukać czegoś innego a pieniądze prędzej czy później zawsze same się pojawiają "przy okazji" robienia tego co się lubi. - Jest multisport (nie w całości - pracodawca opłaca w części, Ty druga część ale po co Ci multisport skoro będziesz w delegacji? :) ). Jeśli prowadzisz projekt, też można liczyć na premię za prowadzenie projektu (z tym że akurat o to trzeba się już upominać). Mało spotykanym w innych firmach dodatkiem jest dodatek rozłąkowy - na rozmowie powiedzą Ci ile tego jest w PL a ile za granicą. Oprócz bonusów z prawej ręki są też "smaczki" z lewej ręki dla tego typu pracy, wynikające z prawa pracy - np podróż jest płatna tylko do 8h w danym dniu (czyli lecisz do Chin 22 godziny a płatne/liczone do nadgodzin jako pracę masz tylko za 8 - wróciłeś do domu o 2 w nocy a teoretycznie od 8 rano powinieneś być w biurze więc żeby odespać podróż trzeba wziąć wolne za nadgodziny/urlop, czyli realnie jesteś na takiej podróży 22 godziny w plecy czyli połowę normalnego tygodnia pracy :) itp itd- wszystko zgodnie z prawem pracy :) )

@Zainteresowany

Jest jeszcze jedna zasada - jak nie wiesz czy coś jest realne czy tylko mrzonki, mów że chcesz to wpisać na umowę o pracę a szybko zobaczysz czy coś jest marchewką na kiju czy czymś co będziesz dostawał regularnie

@Piter

Dziękujemy za opinię. Tytułem uzupełnienia poruszonej sprawy diet krajowych i podróży - bo zostało to nieco „spłaszczone”. Obowiązuje w naszej firmie system dodatków wyjazdowych tzn. dodatek za każdy dzień w delegacji łącznie z dniami podróży. Przykładowo dodatek w przypadku delegacji zagranicznej w roku 2020 to 150 PLN brutto za każdy dzień. W przypadku delegacji krajowej jest to 30% mniej. Czas pracy w normalnych czasach (przed Covidowych) waha się od 40% - 55% i przekroczenia są sporadyczne. Zachęcam do podjęcia rozmowy rekrutacyjnej – indywidualnie omówimy warunki płacy i pracy. Oprócz zasad ogólnych (przykładowo wspomniany system dodatków) ustalamy z pracownikami dodatkowe indywidualne kryteria pracy – stad opinie poszczególnych pracowników mogą nie do końca oddawać rzeczywistość dla danego stanowiska/pracownika.

@Atempol

Co zostało spłaszczone? Wszystko zostało przedstawione tak jak realnie wygląda bez koloryzowania, do czego są tendencje w tej firmie a potem - "no to akurat tutaj się nam nie udało, bo ... X, bo Y, bo Z".

@Piter

Witam, Jak napisałem wyraźnie, spłaszczenie dotyczyło części Pana opinii którą można określić „podróże oraz diety”. Oczywiście za podróż płacimy wg kp (jak Pan zauważył nie jest to sprawiedliwe szczególnie w przypadku długich podróży np. do Chin). Nie ma znaczenia że jest to ułamek naszych podróży (większość jest bliżej). Jest to komentarz do Pańskich słów które uznałem za nieścisłe czy też „wypłaszczone”: „np podróż jest płatna tylko do 8h w danym dniu (czyli lecisz do Chin 22 godziny a płatne/liczone do nadgodzin jako pracę masz tylko za 8 ….„ Jednak proszę zwrócić uwagę że nie możemy płacić za nadgodziny w podróży bo…kp nam za to nie pozwala. Rozwiązaliśmy to inaczej . Zdecydowaliśmy że płacony przez nas dodatek „delegacyjny” będzie obejmował również i ZAWSZE dzień podróży w PEŁNEJ wysokości nawet jeżeli rozpoczął się za minutę północ. Jest to pewnego rodzaju wynagrodzenie za w/w „niesprawiedliwości„ . Oczywiście czy 150 jest wystarczające czy nie to kwestia inna ale ponieważ podróże tego typu zdarzają się rzadko w stosunku do innych uznaliśmy że „średnio” jest to sprawiedliwe. Do reszty opinii nie mam uwag, ma Pan do nich jak najbardziej prawo.

@Atempol

Ale przecież wyżej dokładnie to samo zostało napisane, (że nie płacimy za nadgodziny z czasu podróży służbowej ale dodatek rozłąkowy jest plusem, co też sam potwierdziłeś) więc o jakim spłaszczeniu mowa? Chyba tylko o tym wywłaszczeniu krzywej Covidowej :D

@Zainteresowany

Witam raz jeszcze, @Piter, @Atempol bardzo dziękuję za rzeczowe i bardzo wyczerpujące odpowiedzi :) Faktycznie, dodatek rozłąkowy, o którym mowa nie wydaje się być częstym bonusem oferowanym przez firmy - dzięki temu duży plus dla firmy Atempol. Jeżeli w rzeczywistości delegacje stanowią około 40-55% czasu pracy to też bardzo pozytywna wiadomość (wiadomo, delegacje są nierozłącznym elementem tego zawodu, więc nie można tego unikać - "kto nie chce jeździć niech zmieni zawód". Aczkolwiek mając żonę i dzieci warto próbować zachować jakiś tzw "work life balance" :) ) @Piter, oczywiście się z Tobą zgadzam - pieniądze nie mogą być jedyną motywacją do pracy, ale wydaję mi się, że mimo wszystko się jedną z głównych. Wydaję mi się, że jednak większość osób pracuję po to żeby zarobić pieniądze i to najlepiej tak duże jak się da. Tym bardziej, gdy tak jak wspomniałem wyżej, masz żonę i dzieci (jak Cię nie ma już w domu trochę czasu to chociaż warto zarobić na ten przysłowiowy kredyt :) ) Tą stawką pięciocyfrową jestem jednak nieco zaskoczony, bo mimo wszystko licząc to trochę tak na szybko (zakładam niektóre wartości z góry): -przyjmując podstawę 6000 zł brutto (pracuję już kilka lat w tym zawodzie i wydaję mi się, że to jest taka średnia stawka u nas w regionie przynajmniej) 6000/168 h (w miesiącu) = 35 zł - jesteś 21 dni na delegacji i pracujesz po 10h dziennie (łącznie z sobotami) - 18 * 10h = 180h (robisz w tym czasie 60 nadgodzin) - po takich 3 tygodniach w delegacji wybierasz tydzień z nadgodzin żeby mieć wolne, czyli 40h to zostaje Ci się i tak 20 nadgodzin - 20h * 70 zł = 1400 zł - dodatek delegacyjny - 150 zł (21 dni * 150 zł = 3150 zł) - dieta (np Niemcy to 49 euro) - 21 dni * 49 euro = 1030 euro, czyli pewnie ok 4600 zł (oczywiście życie na delegacji, ale rozmawiając z kolegami po fachu z innych firm to uważają, że żyjąc tak normalnie, jak w Polsce- trochę gotujesz sam, trochę jakieś knajpki, jakiś alkohol to wydajesz ok połowy diety, czyli 2300 zł) Sumując to wszystko to 6000 zł + 1400 zł + 3150 zł= 10550 zł brutto + 2300 zł z diet więc ok dychy masz. Oczywiście jest to wszystko teoria liczona przez mnie teraz tak na szybko w głowie, ale jeżeli w rzeczywistości to tak wygląda przy normalnych miesiącach gdzie jesteś 3/1 w delegacji to wg mnie warunki bardzo fajne :) Jeżeli się mylę to z góry przepraszam i posypuje głowę popiołem. A jesteś w stanie mi powiedzieć jak wygląda w firmie kwestia kursów, szkoleń i rozwijania się w zawodzie? Czy projekty są zróżnicowane? Firma wydaję mi się bardzo porządnym pracodawcom i dlatego dopytuję, ponieważ chciałbym rozwiać swoje wszystkie wątpliwości - bo wiadomo, że nikt nie szuka pracy na chwilę tylko na dłuższy czas :) Pozdrawiam

@Piter

W sumie słuszna uwaga. Ale jakby nie było to racja, nikt za darmo nie chce pracować i jednak fajnie jest zarabiać fajne sumy :D Też jestem zainteresowany złożeniem CV do Atempolu - bardzo dobre opinie ma firma w środowisku, uznane centrum szkoleń, dogodna lokalizacja. Wiesz może jak wygląda sprawa z podwyżkami w firmie? Czy są jakieś cykliczne, czy samemu trzeba się upominać? :D

@Bodzio

@Bodzio, generalnie (w tej jak i w większości firm na rynku) jest tak, że ile wytargujesz na początku, z tym zostajesz, ewentualnie jak się zwalniasz w niewygodnym momencie to też możesz trochę więcej "wynegocjować". Po okresie próbnym dostaniesz jakieś 10-15% na podtrzymanie motywacji a dalej to już sporadyczne przypadki (no chyba że startujesz jako świeżak po studiach z niskiej stawki to jeszcze możesz coś znaczącego dostać jak już zaczniesz ogarniać) podwyżek ponad wysokość goniącą inflację. Jeśli pytasz o podwyżki cykliczne - niema takiego harmonogramu czyli nie dostajesz podwyżki "z urzędu" co rok/pół. Jak się nie upominasz, to znaczy ze jesteś zadowolony a jak jesteś zadowolony to firma jak da Tobie więcej niż "musi" wg rynkowych realiów, to sama ma mniej - prosta ekonomia. Bywa tak, że przez kilka lat możesz nie dostać nic jeśli się nie upominasz (a czasem nawet jeśli się upominasz), a dopiero potem coś na wyrównanie inflacji przez te lata. Bywa tak, że osoby przychodzące z zewnątrz dostają więcej niż pracujące od lat - nie ma dodatków stażowych itp (także tutaj też trzeba wziąć poprawkę na wszelkie dodatki które są niewątpliwie plusem ale w szerszym ujęciu w dużej mierze się bilansują - niestety nikt nigdzie pieniędzy za darmo i na siłę do kieszeni nie wpycha i to sobie trzeba uświadomić). Martwi mnie natomiast fakt, że zarobki zajmują 3/4 waszych pytań a nikt nie pyta jak ta praca faktycznie wygląda (wypłatę dostaniecie raz w miesiącu, a programować będziecie 200 lub więcej godzin w miesiącu) - czy stacje czy linie, czy są "DZIAŁAJĄCE" standardy do kopiowania czy trzeba pisać bloki na kolanie pod presją czasu "na wczoraj" i obrabiać każdy sygnał z osobna bo nic do siebie nie pasuje (bo tu jest szkopuł i inna stawka dla kogoś kto umie programować a inna dla kogoś kto tylko kopiuje bloki funkcyjne). Apropo jeszcze stawek - fajnie się liczy 5 cyfrowe wypłaty na delegacji z Niemiec ale np od marca nie mamy zagranicznych delegacji, same krajowe i już o 5 cyfrowych kwotach zapomnijcie. Dlatego też kilka osób się zwolniło w ostatnim czasie. A jak dostaniesz Polska delegację? Np fabryka makaronu Lubella w Lublinie z dietą 30 zł dziennie? Fajnie? :) A to tez ktoś musi zrobić :)

@Piter

@Piter Jasne, masz rację odnośnie Twoich obaw, ale wiesz (przynajmniej z mojego punktu widzenia) takie forum jak to, które pozwala zachować anonimowość jest idealne żeby pytać o takie tematy tabu jak zarobki w danej firmie. Inne tematy są mniej "niezręczne" żeby je poruszyć nie będąc anonimowym. Kolejna kwestia jest taka, że ja nie jestem nastawiony tylko i wyłącznie na kasę i nic innego mnie nie interesuje. Pracuje jednak w zawodzie już jakiś czas i mimo, że nie nazywam się specjalistą i uważam, że jeszcze dużo się muszę nauczyć to jednak zdążyłem już nieco poznać i zobaczyć. Wiem, że delegacje nie są tak przyjemne jak siedzenie w biurze i po ośmiu godzinach wracanie do domu, ale no taki to już jest ten zawód. 200 godzin w miesiącu? Okej, jak trzeba to trzeba, nie wymigasz się :D Terminy na wczoraj? Praca pod presją czasu? Trzeba sobie z tym radzić :D Jak to klasyk mawia "ze**aj się, a nie daj się" :D Poruszam kwestie kasy, ponieważ mając rodzinę na utrzymaniu jest to jednak w miarę istotna dla mnie sprawa, a tak jak napisałem wyżej, anonimowość pozwala na poruszanie niezrecznych tematów :D Jak mniemam, @Piter, jesteś pracownikiem tej firmy, więc polecasz pracę w tej firmie? Zespół jest wg Ciebie zgrany? Ludzie są pomocni? Wiesz może jak wygląda perspektywa projektów w przyszłym roku?

@Piter

Sprostowanie: W przypadku projektów typu Lubella (krajowych wyjazdowych z noclegiem) również obowiązuje dodatek wyjazdowy obejmujący podróż i dni odpoczynku w trakcie (np. niedziele). Czyli nie jest to tylko dieta 30 PLN ale również dodatek 100 PLN brutto za każdy dzień. Dodatki są płacone również w czasach pandemii. Ważne żeby zrozumieć skąd się biorą dodatki i za co. Jeszcze raz: jest to uzupełnienie pewnych luk w płacach związanych z ograniczeniami w kodeksie pracy (podróże) czy śmiesznymi dietami (Polska). Delegacje czy ilość nadgodzin płacimy wg kodeksu...bo nie możemy tego zwiększać dowolnie (wtedy płaci się dodatkowy podatek). Powtarzam jeszcze raz: załatwiamy to dodatkami. Można jedynie dyskutować czy są wystarczające. To zawsze kwestia względna. To ważne do zrozumienia systemu wynagrodzenia w naszej firmie. Na początku pracy każdy pracownik jest dokładnie informowany o w/w systemie w szczegółach i zakładamy że rozumie i akceptuje w/w warunki. Każda firma ma inne czasem lepsze czasem gorsze - my mamy takie. Ważne jest określenie warunków współpracy na początku i trzymanie się zasad. Czasem przychodzi pandemia i nie jesteśmy w stanie utrzymać 50% wyjazdowości zagranicznej (np. zamknięte granice) ale o tego typu aberracjach chyba nie ma sensu dyskutować czy zrzucać na firmę . Pozdrawiam iety musimy płacić

@Atempol

Jak najbardziej się z Panem zgadzam. Ten dodatek wypłacany przez Państwa firmę nawet w czasie polskich delegacji (moim zdaniem) daje dużą Państwu przewagę w porównaniu do innych firm z regionu. A w przypadku polskich delegacji też obowiązuje system 3/1 czy delegacje są od poniedziałku do piątku?

@Bodzio

Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć - to wszystko zależy. Czasem udaje się wracać w każdy weekend czasem nie (są też prace które tylko można wykonać w weekend - choć wolne niedziele są u nas bardzo ważne i staramy się robić wszystko żeby takie były). Gdybym miał przyjąć jakąś regułę to powiedziałbym że delegacje krajowe są nie dłuższe niż zagraniczne raczej jest to krócej niż 3 na 1

Troszkę nam tutaj prezes odpłynął w chmury i chce nas czarować pięknymi słowami bo; - ani szkolenia nie były nigdy słabą strona Atempolu (a wręcz na tle innych firm mocną, bo przez długie lata był na to kładziony mocny nacisk – wystarczy popatrzeć na ścianę certyfikatów w głównym korytarzu, certyfikatów nawet już od wielu lat niepracujących programistów ale to tylko potwierdza, wbrew temu co czytamy wyżej, że w rozwój ta firma inwestowała przez długie lata), - ani firma nie zmieniała nigdy samochodów co roku (zmieniać je mogli pracownicy bo takie były swego czasu zarobki w tej firmie), - ani wypowiedzieć się o kimś negatywnie to nie jest oznaka braku szacunku (bo to, że ja kogoś szanuję nie znaczy, że z automatu jest świetny w tym co robi), - ani rotacja pracowników przez zmianę pokoleniową to nie jest cała prawda (owszem, gro starszych pracowników odeszło na emerytury ale była też całkiem pokaźna, jak na liczebność firmy rzędu kilkanaście programistów, grupa świetnych specjalistów w wieku 30-40 lat o których to Michałach/Maćkach i innych prezes z pewnością pamięta, a których jakoś nikt nawet w najmniejszym stopniu, co dla mnie zupełnie niezrozumiałe, nie starał się zatrzymać). Ogólnie w mojej opinii Atempol jako firma – szału może niema ale tragedii też nie, jest masa gorszych firm a to też pewnego rodzaju komplement. Oczywiście; – Nie licz, że zarobisz już tutaj kokosy bo jest wiele firm z tej branży, które płacą znacznie lepiej, - Nie licz że to łatwa i przyjemna praca (pracujesz tygodniami poza domem grubo powyżej standardowych 8h pracy dziennie) i często do ostatniego dnia nie wiesz gdzie będziesz, na jak długo, kiedy wyjedziesz, kiedy wrócisz, co zastaniesz na miejscu, co zastaniesz w mieszkaniu/hotelu i jakiej jakości będzie to mieszkanie/hotel. - Praca w trybie gaszenia pożarów zamiast realizowania planu działania, głównie przez branie na barki większej ilości projektów niż kadra jest w stanie unieść. - Prezes jest całkiem ludzki i da się z nim dogadać co do urlopu – to prawda, ale jak się pali i wali na projekcie to nie licz że ktoś Ci da odetchnąć (wręcz przeciwnie bo nawet w święta jeździliśmy ratować sytuacje jak było gorąco) bo nadrzędnym celem firmy jest zarabiać pieniądze a nie dawać pracownikom odetchnąć i być dla nich miłym i ludzkim, tak żeby się czasem ktoś nie przeliczył z tą miłością wszem i wobec płynącą z zarządu, hehe - projekty – w zasadzie nigdy nic do siebie nie pasuje, ciągle coś się zmienia, wywraca koncepcję oprogramowania do góry nogami a terminy są na wczoraj. - z ciekawostek a nawet bardziej cream de la cream firmy – zabawny prezes, który zazwyczaj błądzi w chmurach, ma swoje wizje (po części musi mieć żeby zbajerować klienta i dostać projekt) ale nie myśl sobie, ze tylko w stosunku do klienta to tak działa bo potem pokazuje Ci czarne i przekonuje Ci ze to białe, albo pokazuje wyliczenie jak dużo zarobiłeś/jak dużo miałeś urlopu no ale tego i tego miesiąca (w którym akurat zarobiłeś mniej/miałeś mniej urlopu przez przypadek/niedopatrzenie/brak czasu nie ujął w zestawieniu), zabawnie potem wygląda ściąganie go z chmur na ziemie suchymi faktami – taki mamy klimat. Z drugiej strony – w której firmie jest od A do Z wszystko poukładane, realizowane z planem, zarabia się krocie a w pracy odpoczywa zamiast pracować? W związku z tym moje główne zastrzeżenia co do pracy w Atempol to niskie stawki i realizowanie projektów na łapu-capu co rodzi dużo negatywnych emocji i sytuacji. Poza tym, taka raczej średnia krajowa - tylko i aż.

Atempol

Dziękujemy za opinie. Przeanalizujemy Pana uwagi. Zachęcamy do odważnego przedstawienia swoich uwag na corocznych spotkaniach podsumowujących (Zarządu z pracownikami). Zgodnie z życzeniem pracowników w tym roku będą one miały trochę inną formę (co na pewno znacznie polepszy komunikację). Na pewno zostanie Pan wysłuchany i liczymy że uda się poprawić chociaż kilka spraw na które zwrócił Pan uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Karola Miarki 2
    41-940 Piekary Śląskie

Zakład Projektowania i Programowania Systemów Sterowania Atempol Sp. z o.o.