Opinie o PRG Gliwice sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PRG Gliwice sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRG Gliwice sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRG Gliwice sp. z o.o. w Gliwice

Ireneusz

Ale na ich stronie nic nie można się dowiedzieć. Skąd takie informacje, że firma nie istnieje?

Jan

Mam pytanie jeśli ktoś wie coś na temat akcji które dano nam ok 15 lat temu czy są coś warte i co z nimi zrobić proszę o odpowiedz Jan

lejba
@Jan

Panie Janie o ile sie orientuje to byly akcje PRG S.A. a takowa firma juz nie istnieje. Ale najlepiej zadzwon do dzisiejszego PRG i zapytaj.

bioły

Pierwszy raz czytam te bzdury (przepraszam niektórzy piszą z sensem). Wg waszych komentarzy to firma już nie istnieje od ok. 2 lat. A ta ma się dobrze. I wydaje się być coraz lepiej - nie mówię tu o zarobkach ale o "stałości" zatrudnienia i spokoju o następną robotę. A i z zarobkami coraz lepiej (choć do super jeszcze daleko). Kartki na bieżąco (nawet nadpłacają te niewypłacone). Problem z ilością ludzi doskwiera, jak w innych firmach. No ale jak koś czyta takie komentarze (słucha niektórych deb... (ludzi ciężko myślących) to się nie dziwię. Zapraszam do pracy. Chyba, żeś jest nierobem to dej się chopie spokój :o)

mariuszek
@bioły

Witam przyjacielu, chciałem się zapytać jakie więc są zarobki skoro piszesz: "A i z zarobkami coraz lepiej (choć do super jeszcze daleko)". Mam na myśli konkretnie ile w przeciętnym miesiącu zarobi: ładowacz na taśmie, górnik w przodku czy elektryk i ślusarz. Oczywiście orientacyjnie, bo myśle o przeniesieniu z innej firmy i chce wiedzieć czy w ogóle by się to opłacało. Proszę o prawde a nie podkolorowaną brednie. Z góry dziękuję

itaś
@mariuszek

robiłem tam prawie 6 lat i gdybym nie dostał się pod kopalnie to bym nie zmianiał. Prawda taka, ze narzekają tylko nieroby. Na gumie troche lipa ok 2000zł . W przodku jako górnik nigdy nie schodziłem poniżej 2900 (na konto) + często ponad 2000 do koperty za metry dodatkowe , które wyrobilismy z brygadą. Ludzie większość spoko i kasa tez ok. Elektryk fajnie zarobi ok 4000 bez sobót . Tak więc nie sugeruj się opiniami nierobów.

Mariuszek
@itaś

Dzięki za odpowiedz. To w sumie nawet bardzo spoko.

Divat
@Mariuszek

Elektryk zarobi 4000zl ??hahahahaha

Konrad

Czy jakieś oferty pracy firma posiada? Podpowiedzcie coś chetnemu.

@Konrad

Przyjmują wszystkich chętnych z doświadczeniem i bez jak jesteś chętny to przychodź ale jak jesteś bumelant albo chorobowicz to nie masz szans.

Olo
@górnik

Górnik kupisz fleki jedno pytanie robię tam

Olii
@Olo

Robisz?

Firma PRG Gliwice sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Trener piłki nożnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Bogdan

Tak dostaniesz złotą kartę do czerwonego kapturka i 3szt gumy w gratisie ale warunek musisz przerobić 20 dni w przodku

Kamila

Czy wiecie coś na temat benefitów pracowniczych w firmie PRG Gliwice sp. z o.o.? Obecnie wiele firm oferuje np. pakiety medyczne lub karty sportowe dla swoich pracowników. Posiadacie informacje na ten temat?

Janeeex

Co mi przysługuje jeżeli robię w PRG? Chodzi mi o deputat węglowy i o kartki(słyszałem że kartki 25zł za dzień i 8ton węgla)

Kamila

Na stronie internetowej PRG Gliwice zostały wstawione ogłoszenia o pracę. Tutaj jest link: http://www.prg.gliwice.pl/?dzial=4&id=30 Dotyczą one zatrudnienia na umowę o pracę w kopalniach: KWK „Ruda”, Ruch „Bielszowice” i "Pokój" KWK Sośnica. Ogłoszenia zawierają wszystkie niezbędne informacje na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia. Czy ktoś zamierza aplikować?

Janek
@Kamila

Tak ja bd aplikował na KWK Sośnica

Olo
@Janek

Sośnica raczej zamkną do końca roku, ale Prg dobra firma przynajmniej na poczatek

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Na jaką umowę można liczyć na początek?

@Olek

Firma przyjmuje cały czas, na początek jest umowa na okres próbny.

Witold

Na jaka umowę można liczyć na początek? Czy coś dochodzi do podstawy?

Kamila

@Janek, czy już złożyłeś swoją aplikację? Na jakie stanowisko? Zachęcam Cię do podzielenia się z innymi użytkownikami forum wynikami Twojej rekrutacji oraz doświadczenia związanego z jej przebiegiem. Pomoże to osobom, które są również zainteresowane pracą w PRG Gliwice.

Mody

Witam. Robilch w PRG trocha czasu na Bielszowicach. Dozór w porzadku. Z kierownikiem Z. duzo szlo zalatwic. Jak ktos wyzej pisol bumelantow i nierobow w tej firmie szybko usuwaja. Poza paroma emerytami ( przodowy A.P. instruktor C.S. i paru innych) dobre brygady ludzi ktorzy chca robic. Z czystym sercem moga polecic tym kerzy chca robic i zarobic ;)

Maxio
@Mody

Kiedy robiłes w Prg co do kierownika Z to (usunięte przez administratora) chłop i szlo sie z nim dogadac super facio jeden z najlepszych ludzi dla ktorych pracowałem .

Kuba

Hey Hłopy bo słyszołech za na sosnicy jest otwarty chodnik z PRG jak to wyglada jak ludzie jak robota jezdzicie busami czy na Sosnicy zjad dzieki za info o i czy idzie sie dogodac do do rannej szychyty

@Kuba

Tak otwarli nową robotę na ponad 2 kilometry najpierw na strzał a potem kombajn.Ludzie spoko, zjazd na Sośnicy każdy jeździ we własnym zakresie nie wiem czy na kopalnie jeżdżą jeszcze jakieś przewozy. Co masz na myśli "dogadać się do rannej szychty" ?

Kamil
@górnik

Czy idzie sie dogadac tylko do zmiany rannej i czy sa przyjecia na a i czy kierowniki sa spoko

Kamil
@górnik

Czy poczeba na przenośniki tasmowe a po za tym ludzie sa zbierani z bielszowic pokoku czy nowa ekipa .

@Kamil

Co do rannej zmiany to nie wiem musisz pogadać w dyrekcji może się da pracować tylko na rano.

@Kamil

Z tego co wiem to ludzie są z pokoju tylko na jakiś czas, ma być zbierana nowa ekipa i na przenośniki też będą potrzebni.

Szukający pracy

Jakie warunki obecnie na Sośnicy w porządku dla Górnika?

anonimus
@Szukający pracy

a o jakie warunki ci chodzi ? o kasę czy warunki pracy ?

szukający pracy
@anonimus

Wiedziałem że miałem napisać o warunki finansowe.

Kamila

Atmosfera w miejscu pracy jest również istotna. A jak wygląda ona w PRG Gliwice? Może ktoś się wypowie? Jakie jest podejście pracodawcy do zatrudnionych? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Zapraszam do wyrażania swoich opinii, które są pomocne dla chętnych do podjęcia pracy w PRG Gliwice.

Jabol

Najlepsza firma w tej chwili na rynku. Jak nie jesteś leniem to zarobisz tyle że nie musisz wydupiac z kraju. Górnik w przodku i 7 wyciągnie... Ale trza zapierd.... Dozór ok wypłaty na czas ogólnie nic ino robić.. Polecam...

Kamila

@anonimus, dziękuję za Twoją odpowiedź. Wiele kwestii teraz jest jasnych. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w PRG Gliwice i chciałby jeszcze coś dodać na temat pracy w tym miejscu? Polecacie tego pracodawcę?

Kamila

@nie wiem, rozumiem, że pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w PRG Gliwice, tak? Zdecydowałaś się już aplikować do pracy w tej firmie? @anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w PRG Gliwice. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy oraz warunków, jakie oferuje? Jak je oceniasz?

anonimus
@Kamila

Tak pracuję w tej firmie od 5 lat. Parę lat temu podczas kryzysu ta firma miała problemy jak wszystkie firmy tego typu ale teraz jest w porządku. Wypłaty są na czas, kartki w wysokości 16 zł są na czas. Zarobki jedne z wyższych na rynku mam kolegów w innych firmach więc mam porównanie. Firma ma roboty na KWK Pokój, KWK Bielszowice a od maja wchodzi na KWK Sośnica. Pracuje się w tej firmie bardzo dobrze, mogę polecić tego pracodawcę.

nie wiem

mam pytanie ubrania sie dostaje od firmy ? oraz te kartki to sa sodexo ? czy jakie ?

@nie wiem

Tak, ubranie dostaniesz od firmy, a kartki są do sklepów tesco.

Kamila

@zainteresowany, chyba warto takie kwestie poruszać bezpośrednio z pracodawcą podczas rozmowy :) Zdecydowałeś już, czy podejmiesz pracę w PRG Gliwice sp. z o.o.? Możesz napisać, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? @górnik, a Ty na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o PRG Gliwice sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w PRG Gliwice sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRG Gliwice sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRG Gliwice sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRG Gliwice sp. z o.o.