Opinie o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. w Łódź

Do pracy na tej stacji paliw w Kobylnicy jako kasjer nie potrzebuje chyba tego chińskiego, który lata temu był tutaj przez kogoś rozważany? :D w opisie oferty nie widzę na ten temat wzmianki, ale tak w sumie nie piszą nawet o angielskim. Warto starać się o tę pracę?

pkp.3554 Nowy wpis

Brak kontaktu telefonicznego i mailowego zamówienie nie wysłanie nie polecam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Fong-Si -Yu Nowy wpis

Nie, rozmowa rekrutacyjna odbywa się w języku chińskim, możesz też po otrzymaniu przepustki lub widzenia do zakładu karnego przeprowadzić taką rozmowę gwarą więzienną.Także, jak kto woli.

Fajnie było

Miałem przyjemność spotkać się z szefem tej firmy na rozmowie o pracę. Na pierwszy rzut oka chwyt marketingowy działa. Ogłoszenie o pracę na bardzo jasnych warunkach, umowa o pracę a wynagrodzenie od 4000 do 6000 netto i bez doświadczenia. Pomyślałem, że za takie pieniądze to mogę i klatki zamiatać. Rozmowa kwalifikacyjna przynajmniej dziwna. Ile ma Pan lat, używki, czy pali, problemy zdrowotne? CV nie było potrzebne. Ale ludzi nie ocenia się na podstawie pierwszych minut. Podczas rozmowy pierwszy haczyk, praca testowa przez pierwsze 7 dni bez umowy, następnie miesiąc na umowie śmieciowej, to wszystko na wynagrodzeniu 2500 netto za 10h dzień pracy. Po przejściu całego tego nie dokońca jasnego okresu testowego miała być umowa i 4000 netto wynagrodzenia. Zostałem oprowadzony po zakładzie a tu drugie zaskoczenie. Wielkie hale a tu naliczyłem raptem może z 8 osób, na ścianach dużo notatek w języku ludzi wschodu. Taka jakby postapokaliptyczna atmosfera. Pomyślałem że wszyscy są na przerwie bo przecież było kawałem po 10, ale w sumie przed chwilą byłem obejrzeć stołówkę, może wszyscy poszli palić?? Ale dałem sobie szansę przeżycia jakże ciekawego doświadczenia. Następnego dnia popracowałem do przerwy a w tym czasie poznałem kilka historii współpracowników. Pani na szwalni najstarsza stażem (1,5 miesiąca) od tygodnia cieszyła się umową na zlecenie. Był też jeden kolega z Ukrainy który pracuje tu podobno 2 lata ale szczerze wiary niedałem. Jego motto życiowy to "w hu.. to miej, to bubel". Wolał się nie wychylać bo nie ma pozwolenia na pracę w Polsce, więc w sumie mu to pasuje. Chłopak, który przede mną pracował dwa dni skaleczył sobie palca na pile więc już mu podziękowali za pracę żeby nie brać odpowiedzialności. Reszta towarzystwa nie przekroczyła miesiąca w tym zakładzie. Każdy kto ma trochę szacunku do swojego czasu szybko orientuje się o co tu chodzi i bierze nogi za pas. Szef, po kryminale a kto wie na co ma patrzeć to dostrzeże, zatrzymał się chyba na latach pokomunistycznych więc podejście do człowieka jest takie jak było wtedy. Podejście to jest bardzo proste. Zwabić pracownika przyjemnym wynagrodzeniem. A gdy przepracuje pierwszy miesiąc i zbliża się czas przejścia na wymarzone zarobki i podpisanie umowy to się go wymienia na nową tańszą siłę roboczą. Niestety ,tak jak w moim przypadku, przy tak szybkim zrezygnowaniu z pracy nie ma co liczyć na rozliczenie. Prośba o wypłacenie pieniędzy za przepracowaną połowę dniówki spotyka się z bardzo wulgarną odmową. Ogólnie jeśli ktoś lubi wolontariat to na pewno się tu spełni.

tak
@Fajnie było

Jak sie nie che pracowac to nie trzeba pracowac, powodzeniaw znalezieniu pracy platnej do 6 kola od razu po przyjsciu. Trzeba troche patrzec zyciowo a nie zyc marzeniami i marzyc o 6 kola od pierwszego dnia jak sie nic nie umie.

Adika
@Fajnie było

Mnie wysłali do zakładu krawieckiego na składanie kołder. Przepracowałam tam od 8:00 do 10:00 , tragedia , uciekłam z tego (usunięte przez administratora) pracownicy niemili. Po 2 dniach dzwoni do mnie jakaś kobita z zakładu dlaczego nie przyszłam do pracy , więc się rozłączyłam. :D

Irena
@Adika

I ile dostałaś wynagrodzenia za te dwa dni pracy w Marexie? Też Ci obiecywali gruszki na wierzbie? Liczę na jak najszybszą odp.

Fajnie było
@tak

Zawodowo jestem automatykiem przemysłowym, więc jestem przyzwyczajony do zarobków na takich pułapach. Podjąłem się tej pracy ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i potrzebowałem zatrudnienia na start. Podczas poszukiwania pracy najpierw patrzę na zarobki, bo niestety ale satysfakcją z pracy, uściskiem dłoni i poklepaniem po ramieniu rachunków nie zapłacę. Ktoś jeśli pracuje rzetelnie i ma trochę oleju w głowie to nie ma większych problemów żeby znaleźć pracę na poziomie takich zarobków. Aktualnie pracuje przy systemach automatyki magazynowej i u nas np. technik serwisu dostaje na start umowę na 7000 brutto. Także można tyle zarabiać tylko trzeba chcieć. Właśnie przez takie podejście ludzie mało zarabiają bo każdy kładzie im do głowy że dopiero zaczynasz to mało zarabiasz. Ja mam podejście zupełnie inne, niech pracodawca udowodni mi że nie umiem pracować na tym stanowisku tak jak inni, to pochylę głowę z pokorą, jeśli jednak dam radę to niech płaci tak jak innym. Życzę powodzenia z takim podejściem.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Leszno
Iwcia

Kupiłam łóżko i jestem bardzo zadowolona. Co prawda kontakt telefoniczny jest utrudniony, ale kontakt e-mailowy jest OK. Bardzo miła obsługa. Pozdrawiam Iwcia

Ciekawa
@Iwcia

Proszę o ten numer. Niemoge się dodzwonić do wieszczyckich. Sprawa zgłoszona jest na policję Ale trzeba czekać na wyjaśnienie. Pan Marek podobno jest nieuchwytny.

caatrina

Witam, czy ktoś jest na takim etapie, że sprawa jest rozstrzygana przez Policję ?

Kamil
@caatrina

Zaniepokoił mnie Twój wpis. Co masz na myśli, pisząc o rozstrzyganiu sprawy przez policję? Co takiego się wydarzyło?Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Corona

Teraz napiszę coś na temat "pracy" w tej firmie . Głośne komentarze na temat pracownika w jego obecności celowo żeby to słyszał , wytykanie mu że wszystko robi źle i za wolno. bezczelne naśmiewanie się z jego pracy. psie pieniądze a atmosfera straszna.

Marek405

Witam , czytając te komentarze to firma (usunięte przez administratora) wielu ludzi , czemu policja się nimi nie zajmie. Mój problem jest troszkę mniejszy ,chciałem zareklamować materac ale nikt mi na nic nie odpowiada. Uważajcie na tę firmę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czarek

Tak nakręcacie się na forum pracowniczym o zakupach a przecież tu powinny znaleźć się opinie o pracy w firmie!!

SabZiro

Witam :) Czytając te wszystkie negatywne komentarze na temat firmy Marex,szlak najjaśniejszy mnie trafia jak ludzie mogą być zakłamani,wredni i zawistni,Mialem niesamowitą wręcz przyjemność pracowania w tej Firmie i mogę stwierdzić jedno ludzie tam pracujący to elita ! na rynku sprzedaży internetowej. Towar tam produkowany jest Najwyższej klasy !

zdruzgotana
@SabZiro

To zapraszam do obejrzenia materacy zakupionych w tej firmie, masakra....Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nawet ich nie rozpakowałam taki bubel.Zastanawiam się co teraz zrobić z tymi śmieciami :(

Mika
@zdruzgotana

Ja również kupiłam materac i chciałabym reklamować, tylko nie ma komu, bo wszystkie aukcje na allegro zostały zakończone. Jednak chwilę posłużył ale ewidentnie się odgniata. Zastanawia mnie jednak fakt, jak można stwierdzić, że jest bublem skoro nie został rozpakowany. Ten materac jest zwijany w rulon w folii termokurczliwej i po rozpakowaniu musi "dochodzić" do siebie przez 72 h, więc taka opinia to chyba przedwczesna...

@SabZiro

Miałam niesamowitą nieprzyjemność zamawiać tam materace. Towaru brak do dziś, policjant poinformował mnie, że oszukali tam prawie 1600 osob na kwotę prawie 600tys przez kilka różnych kont należących do jednej i tej samej "firmy" i to samo powie Panu ta "elita" (usunięte przez administratora)a na pewno będzie ich więcej. Nie polecam!

natalia

Oszust. sprawa na policji. nie ma towaeu od grudnia ani zwrotu pieniedyz. brak kontaktu

vmax
@natalia

Właśnie mi tez zalega z pieniędzmi i to nie małymi, nie wiem co robić byłaś Natalia na policji. Co robić to naprawdę jest oszust !!! Uważajcie na niego ludzi !!!

X
@vmax

Złożyć pozew zbiorowy i czekać na rozwój sprawy

Oszukanaprzezmarex
@vmax

Ja zamawiałam przez allegro i przez allegro zgłaszałam sprawę na policję. Zwrot dostałam od Ochrony Kupujących a ostatnio była u mnie policja i spisywalismy co i jak. Nie czekać na nic tylko zgłaszać. Facet ma kilkanaście kont (naliczylam 16 aż doszli do mojego) i tysiąc (usunięte przez administratora).

Poszkodowana

Właśnie jestem po wizycie policji po zgłoszeniu (usunięte przez administratora) przez ową firmę. (usunięte przez administratora)multum! To już nie setki a tysiące. Jak wam nie wstyd! Do wszystkich poszkodowanych-radzę iść na policję/do wszystkich którzy chcą coś tam kupić-odradzam i tak nie dostaniecie towaru ani pieniędzy od owej firmy/tym którzy dostają informacje "towar zostanie wysłany" - nie liczcie na to.

slawol122

MATERACE PIANKOWE ZAPADAJĄ SIĘ REKLAMACJA TYLKO PO ODESŁANIU MATERACA CO SIĘ NIE OPŁACA NIE KUPOWAĆ UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

slawol122

UWAGA NIE KUPOWAĆ MATERACY PIANKOWYCH ZAPADAJĄ SIĘ W SZYBKIM TĘPIE I NIE WRACAJĄ DO STANYU PIERWOTNEGO TANDETA REKLAMOWAĆ MOŻNA TYLKO ODSYŁAJĄC MATERAC A TO SIĘ NIE OPŁACA

slawol122

zakupiłem materac piankowy .nie kupujcie szkoda pieniędzy porażka materace się zapadają reklamacja tylko po odesłaniu materaca a to się (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marla

Kupiłam materace przez allegro, jak i inni allegrowicze. materace nie doszły, brak kontaktu z włascicielem, brak zwrotu pieniedzy nawet po 4 miesiacach. Omijac Moje sugestie dla Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.: Nieuczciwy człowiek, Skoro nie dostarcza produktów, to niech zwróci kase

14ania88

Proponuję osobą oszukamym przez tą męde zgłosić sprawę do allegro jesli tam były zakupione towary. https://dlakupujacych.allegro.pl/bezpieczenstwo/program-ochrony-kupujacych/warunki-skorzystania Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwrócić pieniądze za towar którego nie dostałam

@14ania88

Jestem za!

john
@14ania88

Prosze nie obrażać !!!!

Witam.Kupiłam 12.12.2018 roku przez Allegro materac.Do tej pory nie dodarł.Dostawałam tylko meile że trzeba czekać najpierw do 20 dni a potem do 40 dni bo jest dużo zamówień( w ofercie w kilka dni miał dotrzeć) więc cierpliwie czekałam.W końcu otrzymałam wiadomość , że mój zakup został anulowany i że otrzymam zwrot pieniędzy.Do dzisiaj tj.12.02.2019 nie mam ani materaca ani pieniędzy.Pisze meile do firmy i zero reakcji.Stanowczo nie polecam???? a jeżeli już tak bardzo chcą Państwo coś od nich kupić to na pewno tylko za pobraniem.

Aleksandra

Kupiłam materac 02.12. mamy 11.02. materaca nie dostalam, zwrotu pieniędzy tez, chociaż zarzekali się wielokrotnie że już już oddają.

Ania Wołoszyk

Kupiłam 9.12.2018 przez stronę internetową firmy kpl pościeli. Do dziś ani pościeli ani kasy. Na maile nie odpowiada a telefon milczy. A dziś jest 30.01.2019. Jestem w szoku że tyle ludzi jest przez tego (usunięte przez administratora) naciagnietych na kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j. - Łódź

Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.
1.7/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Starorudzka 31
    93-403 Łódź

Marex Wieszczycki I Spółka-sp.j.