Opinie o BH Ruda Trading International w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BH Ruda Trading International. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BH Ruda Trading International o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BH Ruda Trading International w Polkowice

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BH Ruda Trading International?

Zadowolony Nowy wpis

normalna rozmowa, co potrafisz i jakie są Twoje kwalifikacje. zalezy od stanowiska ;) Jak spełniasz wymagania od razu jest propozycja i praca od ręki. ja polecam ;)

Kamil Nowy wpis

Witam, Czy w BH Ruda można liczyć na Multisport lub Medicover Sport?

Robert

Można liczyć na podwyższenie stawki po jakimś czasie ?

@Robert

Nie

Handlowiec Nowy wpis
@Robert

Tak, Co roku, w lutym pensja jest podnoszona :D Każdemu według zasług ;)

Lidia

pisali potrącaniu z premii w razie awarii sprzedanych maszyn i innych problemów. Jeśli to prawda to jakie są te inne i ile te kary mogą wynieść? I o co chodzi z tą maszyną, to handlowiec ma wpływ na to czy będzie awaria czy też nie?

Handlowiec
@Lidia

Jakies bzdury wypisują. Żaden handlowiec nigdy nie zapłacił żadnej kary z powodu awrii maszyny.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BH Ruda Trading International? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Asturia

Potrafią nie wypłacić premii handlowcom w razie awarii sprzedanej maszyny lub innych problemów. Później biedaki płaczą w poduszkę.

Handlowiec
@Asturia

Pracuję tu już kilkanaście lat i mam nadzieję, że jeszcze kilkanaście będę. O nie wypłaceniu premii jak dotąd nie słyszałem, Tym bardziej z takiego powodu. Jednym słowem - bzdura. O jedno w tej firmie mogę być spokojny: pensja i premia jest zawsze wypłacana w terminie

Magdax

Typowy "januszex" z lat 90-tych

Zadowolony
@Magdax

zapomniałeś dodać: Typowy "januszex" z lat 90-tych, który od ponad 30 lat rozwija firmę rodzinną, zatrudniając 150 osób, będący przedstawicielem kilkunastu firm zagranicznych o światowym zasięgu, osiągający obroty ponad 100M zł ;) Rzeczywiscie "typowy" ;) oj Magdax jakaś zawiść przez ciebie przemawia....

Tom

Jakiej stawki mogę się spodziewać na stanowisku serwisanta maszyn?

Od dawna nikt nie zaglądał na forum bo taką macie fajną pracę?

Spawaczek

Jakie zarobki na stan spawacz w Polkowicach?

piotr

@Andrzej. A jakieś merytoryczne uzasadnienie!?

BH Ruda Trading International to super pracodawca i nie każdy dostaje się do pracy!!

dzidzi

Stanowisko "inżynier sprzedaży maszyn budowlanych" kwota na umowie 3400zł brutto! Kwota na rozmowach wynegocjowana całkiem inna, jeszcze w dniu podpisania umowy dowiedziałem się że samochód służbowy dostanę dopiero po okresie próbnym czyli po 3 miesiącach. Przez 3 miesiące "uczysz się" w biurze w Katowicach. Oczywiście nie doszło do podpisania umowy. Dodam że jestem w wykształcenia inżynierem, 12 lat doświadczenia w handlu. Takie realia tej "rodzinnej firmy"

Joanna

@Polko, Twoja wypowiedź nie zawiera konkretnych informacji, które mogłyby pomóc użytkownikom forum. Może chciałbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jak długo nie pracujesz w BH Ruda Trading International? Jak wyglądały Twoje warunki zatrudnienia? Czy wraz ze stażem pracy zmieniały się one?

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nie ma chętnych do pisania?

Polko

Pracowałem i nie polecam

Chungun

Czy w firmie mają spawalnie i czy jest jakaś praca dla spawaczy? Uprzejmie proszę o odpowiedź.

Joanna

@Mechanikczy dalej jesteś pracownikiem BH Ruda Trading International? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz. Na jakie warunki pracy mogą obecnie liczyć pracownicy? Wspominałeś, że praca w firmie Ci odpowiadała. A jak jest teraz? Czy w firmie zaszły w ostatnim czasie istotne dla pracowników zmiany?

ghhj

Taki telefoniczny doradca grafika może liczyć na zarobki na poziomie 10-15zł/h a jeszcze do tego dochodzi prowizja, więc są to dość rozsądne stawki. W końcu można sobie spokojnie dorobić nawet mając jeszcze status studenta. Ale czy wypłata jest na czas? Dzięki

dran

Chyba w firmie nie jest aż tak ciekawie skoro handlowiec potrafi się dogadać i sprzedać maszynę od konkurencji.

Obecny długoletni pracownik - dochodzi 10 lta
@dran

Kolego dran, akurat z wszystkich firm BH RUDA jest firmą rodzinną, ludzie się znają a handlowców można policzyć na palcach jednej ręki i każdy tu pracuje lata, świadczy to że firma jest dobra i solidna. Nie oskarżaj nikogo o nieuczciwość, łatwo jest anonimowo kogoś oczerniać. Ci sami pracownicy pracują tu przez lata, to najlepsza wizytówka i świadectwo na to ze firma jest dobrym miejscem pracy a ludzie są zadowoleni.

Mechanik

Na stronie internetowej są oferty, obecnie w firmie szukamy jak widzę 4 osób. Na serwisie mamy niezły teraz zapiernicz bo się wszystko ruszyło, chłopaki coś sprzedały a dużo serwisów i przeglądów przed sezonem każdy robi. Mamy mieć też ponoć koparki czy już mamy, na stronie jest że szukamy kogoś. Może firma nie idealna ale ludzie tu pracują lata to chyba są zadowoleni, ja też zresztą już 4ty rok i jest OK.

Zostaw merytoryczną opinię o BH Ruda Trading International - Polkowice

• Jak się pracuje w BH Ruda Trading International?

Zobacz opinie na temat firmy BH Ruda Trading International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BH Ruda Trading International
4.5/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Emila Zegadłowicza 10
    40-555 Polkowice