Opinie o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frito Lay Tomaszów Maz.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Tomaszów Maz. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Tomaszów Maz. w Tomaszów Mazowiecki

Alek

I znowu impreza? Oczywiście znowu bez małżonków no może wreszcie się ktoś się odezwie ja bym z chęcią poszedł z żoną co wy na to?

Alek

Iza

Czy firma Frito Lay ma aktualnie zapotrzebowanie na przedstawiciela handlowego? Widziałam ofertę ale w lutym. Zależy mi na pracy ponieważ słyszałam o nich same dobre opinie. Może cos jeszcze wiecie ? Jakie warunki, jaki samochód, może laptop? Z góry dziękuję

Lidia

Ela, a możesz powiedzieć coś więcej?

@Lidia

Ganiaja za najniższą stawkę

@Ela

A już najgorsze są te imprezy samo łajdactwo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Frito Lay Tomaszów Maz..
Lidia

Jak wyglądają pierwsze dni pracy nowego pracownika?

@Lidia

Hania ja do upadłego

PH

Czyżby Frito Lay nie miało potrzeby zatrudniania ludzi? Chciałbym u nich pracować jako przedstawiciel handlowy. Mam pytanie ile można dostać pensji na początek?

Jula

Ja też chcę na imprezę przegapiłam jakaś? Dawno nic nie upolowały a jestem teraz wolna dajcie znać

Wiktor

No właśnie a kiedy ta impreza może się załape

Ela

Firma nie ale za to impry jakie są a potem same rozwody bo jak na imprezie to nikt swojej połówki nie weźmie a potem się dzieje

Pochlebca

Frito Lay zasługuje na miano super firmy , prawda?

Wera

Hej hej ale za to szefostwo miało super impreze a i my też będziemy mieć więc nie narzekają UE bawcie się jak nie za swoje

Darek

Znowu szukają naiwnych :D :D :D , ale osób ubezwłasnowolnionych coraz mniej .

Bezik
@Darek

No to się wysiliłeś. Jak masz złość do firmy musiałeś z siebie wyrzucić. W ten sposób tylko szkodzisz a tracą ludzie którzy tam pracują

nn
@Bezik

Praca dla desperatów i małorolnych z okolic Lubochni i Zawady

Darek
@nn

Zgadza się , ludzie wyglądają tam jak beznamiętne cyborgi . Trudno oceniać człowieka z facjaty , na produkcji nie wymaga się też wykształcenia , ale towarzystwo nie napawa optymizmem , zwłaszcza do jakiejś współpracy .

poirytowana

zaklad pozal sie Boze robale wychodza jak tylko robi sie zimno.. w produktach mozna znaleść larwy owadów . a co do płacy .... szkoda slow czlowiek zapierdziela caly miesiac praktycznie bez wolnej soboty i niedzieli , nie mozna zaplanowac sobie weekendu bo praca "na telefon" grafiki robia tez z dnia na dzien jest to dla mnie bez sensu. oczywiscie przyjmuja ludzi przez agencje na pół etatu .. a wyplata czesto nie przekracza 1500 zl jest nawet mniej . wiec jak chcecie tam pracowac to odradzam wam bo to nie ma sensu. brak wolego czasu. a jesli chcesz wziaz wolne to musisz sie o to tam bic.

Wera

No a co tam się dzieje jest ostro

Ola

Hej wszyscy narzekanie że tak źle a ja słyszę że u was to tylko same imprezy

erf

no wlasnie dobrze by było gdyby jednak ktoś napisał ile tak dokładnie to wygnosi to wynagrodzenie tut

stary

A pamiętacie jeszcze czasy Nondasa? Teraz działa w Radomiu...

Darek .

Jak nie mają ofert ? Produkcja , magazyn , aktywność codzienna niemal na wszystkich portalach ogłoszeniowych . Miejscowy nie pójdzie , bo wie że warunki pracy i płacy śmieszne , a przyjezdnych naiwniaków coraz mniej .

Ciekawy

Ile osób zatrudnia zakład w Tomaszowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Tomaszów Maz. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Tomaszów Maz. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Tomaszów Maz.?

Frito Lay Tomaszów Maz.