Opinie o SKOFF Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SKOFF Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SKOFF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF Sp. z o.o. w Czechowice-Dziedzice

goon

jakie obowiązki wykonuje się na produkcji?

goon
@goon

i czy wymagają jakiś konkretnych umiejetności/doswiadczenia?

Pat
@goon

Głównie montuje się podzespoły. Praca nie jest ciężka ale jakieś tam zdolności manualne trzeba mieć.

hm
@Pat

to wszystko ręcznie czy maszynowo???

@hm

dobre pytanie, pewnie częściowo ręcznie, tak mi się wydaję.

dino
@goon

doświadczenie zawsze jest mile widzialne, ale jak nie masz to pewnie cię wdrożą, trzeba chcieć się czegoś nauczyć

Kam
@dino

no jak ktoś już idzie do tej pracy zatrudnia się to chyba chce nie? chociaz ludzie są różni

Kam
@dino

ja jak tu przyszedłem pare lat temu to nie za wiele umiałem. wszystkiego mnei nauczyli pokazywali co i jak, co do czego. ale człowiek się całe życie uczy i do teraz zdarzy się czasem coś nowszego czego nie wiedziałem albo zapomniałem

dino
@Kam

Zgadzam się, właściwie zawsze może trafić się coś czego nie wiesz i będziesz musiał się doszkolić albo zapytać, bo chociażby technologia bardzo szybko idzie w przód i trzeba się zapoznawać z tymi nowościami i zmianami

@Kam

a często zdarzają się jakieś nowości? tak pytam pod kątem szkoleń, czy są czy raczej we własnym zakresie jakoś

Cichy
@?

nowości jak to nowości, co jakiś czas się pojawiają

@Cichy

Dobrze, to jasne że się pojawiają co jakiś czas....

@Cichy

Pytanie było pod kątem szkoleń...

Mieczysław

Mam nietypowe pytanie i wolę je ze względu na to zadać anonimowo w razie, gdyby było wybitnie nie na miejscu (nie wiem). Czy rozwiązania iCity mogę sobie zastosować jako osoba prywatna czy to raczej tylko i wyłącznie przy jakichś większych przedsięwzięciach (jak w sumie nazwa wskazuje...)? Nie będę tutaj brnął może w szczegóły ale mam taki pomysł i coś takiego by mi się przydało na posesji. Proszę o wyrozumiałość, nie znam się na tych rzeczach, wiem tylko że robicie solidny sprzęt.

now
@Mieczysław

a czemu miałby ktoś mieć jakiś problem z tym?? kto pyta nie bładzi. nie znasz powiedzenia??

Jappo
@Mieczysław

Wiesz co, ja tam nie wiem, ale polecabym się jednak skontaktować bezpośrednio z przedstawicielem. to nie jest standardowa sprawa, więc ja bym nie polegał na twoim miejscu na anonimów z internetu.

@Jappo

No właśnie tak podejrzewałem, ale wolałem poszukać różnych dróg.

nowik

jak się czegoś dowiesz to daj znać, zawsze to jakieś info dla nowych osób

@nowik

Ale to rozwiązanie typowo pode mnie, więc nie wiem na ile ma to sens

@nowik

Raczej nie sądzę, żeby "nowym osobom" miało się przydać w jakiejkolwiek mierze moje niestandardowe zlecenie i jego szczegóły

Light Priest

Rozmowy są prowadzone zdalnie czy stacjonarnie?

@Light Priest

Póki co nie ma ich w ogóle, bo nie rekrutują.

@Cosmo

a jak są? w razie czego żeby wiedzieć

@Wakat

teraz nowy rok to może prędzej coś będzie ?? powinno tak być

@Wakat

Nie wiem, skoro nie ma, to skąd mam wiedzieć jak są prowadzone??

@Cosmo

szkoda. bo każda informacja byłaby cenna ale może trzeba więcej tu przejrzeć na profilu to będzie coś ciekawego

wyborowykadrowy
@Cosmo

Ja nie wiem co za różnica czy zdalnie czy nie zdalnie. I tak pytania te same, i tak widać cię, jak odpowiadasz i co masz sobą do zaoferowania. tyle w temacie.

@wyborowykadrowy

a jak ktoś nie ma kamerki na przykład? pomyślałeś o tym?

kizo
@k

no to kto ma wtedy problem? teraz dużo rekrutacji się tak odbywa i trzeba być gotowym na wszystko pod względem sprzętu itp

@kizo

no ale się nie dziw, że pyta i że ma to znaczenie, żeby się ewentualnie odpowiednio wcześniej przygotować...

Damast
@k

Tu się zgadzam bo zawsze można się zaopatrzeć w razie czego jak wie się co jest potrzebne.

Honey Bird

Najlepiej przyjść i samemu się przekonać. Tutaj dobrze swoich pracowników traktują i licza się z ich zdaniem.

henry
@Honey Bird

No z tym przyjściem nie takie proste

@henry

Ale jak już można to myślę, że warto.

@henry

Chyba że ci chodzi o coś innego niż brak ofert teraz?

@henry

a nie jest proste ponieważ????

PoliBuda
@kajko

Nie ma takiej rotacji, więc na przykład na razie, jak może zauważyłeś nie ma jako tako ofert, przynajmniej ja nie widziałem. Trzeba być czujnym jak się chce coś tu znaleźć.

@PoliBuda

no zauważyłem ale myślałem że to jest tylko chwilowe a nie trwa od dłuższego czasu

PoliBuda
@kajko

Ale ja nie powiedziałem że od dłuższego czasu. Nie będę się zresztą wypowiadać na tematy na których się nie znam zupełnie.

Monx

Trwa od dłuższego.

Monx
@kajko

Stanowiska obstawione, to nie szukają. Wiem, że dla ciebie słaba perspektywa, ale o samej firmie dobrze świadczy, że się ludzie nie zwalniają na potęgę, tylko trzymają swoich stołków

@Monx

czyli raczej szukać jak będą sie rozbudowywać czy coś? ja już nie wiem

Firma SKOFF Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wakat

Przyjmują do was w ogóle? Czy wszystko tak poobsadzane że nie ma opcji? Co patrze to nie ma ofert a zgłosiłbym się.

miki
@Wakat

raczej nie ma teraz ofert

Offello
@Wakat

Nie sądzisz, że gdyby szukali, to nie miałbyś problemu ze znalezienim ofert? Wnioski?

@Offello

Myślałem że może coś wiecie...

@Wakat

oczywiście jestem kandydatem, nie kliknąłem w to.

Offello
@Wakat

A widzisz, nawet uwagi nie zwróciłem

Buster

Czy są firmy idealne? nie ma. czy są firmy w których dobrze się pracuje i robi swoje? jak najbardziej. ta jest tego przykładem

Zesz
@Buster

jakie benefity macie?

@Zesz

Ja najbardziej chyba skorzystałem z prywatnej opieki. Powiem szczerze, że pierwszy raz mam do tego dostęp i jest duuuża różnica. Umawiasz się na konkretny termin, przychodzisz i jest załatwione. Jak sobie przypomnę ile kiedyś czekałem do laryngologa na publiczną to szok...

@Polinik

A daj spokój. Jeszcze często idziesz tam jakby Ci łaskę robili a przecież za to się płaci... przynajmniej ja miałem takie przyjemności

@Polinik

Więc właśnie też zacząłem korzystać i sobie chwalę

???
@NFZ

na nfz sie płaci? to chyba jak jesteś nieubezpieczony

Ubez
@???

po to płacisz ubezpieczenie, żebyś mógł korzystać z opieki medycznej na nfz

@???

Nie wierze w to co czytam. Człowiek dorosły i nie wie takich podstawowych rzeczy to już nieciekawie.

propo
@NFZ

Idźcie się kłócić na priv może, co?

Pearl

zwolniłem się, ale po czasie żałuję. dobra firma, trzeba było się jej kurczowo trzymać, bo potem wychodzą takie sytuacje jak w moim przypadku

@Pearl

A co, rozstaliście się na jakiejś wojennej ścieżce i nie możesz wrócić?

@Pearl

Czy po prostu znaleźli kogoś na twoje miejsce i już nie ma miejsca dla ciebie, gdybyś zechciał wrócić?

@Pearl

Niemniej, cóż....life's go on ;)

@Pearl

jak tak bardzo żałujesz to wypatruj ofert, może akurat jak coś się pojawi to się szybko załapiesz

Dodon
@Pomocnadłoń

pytanie jeszcze czy na to stanowisko co by chcial, niektóre firmy bardzo rzadko wrzucają oferty pracy, więc też różnie bywa z tymi powrotami

@Dodon

widze, że już od razu trzeba zdołować na wstępie

@Dodon

pewnie, lepiej nic nie robić i czekać aż praca spadnie z nieba albo aż sami zadzwonią, tak?

Dodon
@Pomocnadłoń

nie chodziło mi o zdołowanie. próbować zawsze można, owszem.

@Pomocnadłoń

No, ale co, chcesz poruszyć niebo i ziemię, ale jak nie mają wakatów, to choćbyś 20 razy dzwonił i prosił, to nie zmieni to sytuacji. Przecież nie zwolnią kogoś, tylko po to, żeby zrobić miejsce dla ciebie. Więc nie wiem co w tym dołującego, skoro to czyta rzeczywistość.

Tweek

Kolega mi polecił firmę i musze przyznać, że cieszę się, że dałem się mu namówić

@Tweek

Na jakim stanowisku pracujesz? Tak dla rozszerzenia kontekstu pytam

@Tweek

I czy wiesz, czy przyjmują może obecnie?

KKK
@Muka

na razie nikogo nie szukają

@KKK

No nic, to poszukam za jakiś czas, jeśli nadal będę potrzebował roboty.

Ricky

Witam, są może teraz jakieś przyjęcia na handlowca do was? Jak sójka za morze się trochę zabieram za zmianę pracy i nie mogę się ogarnąć. Przy okazji podpytam, fajnie macie w sprzedaży? Jakieś szkolenia na początek? Mam co prawda doświadczenia trochę w obsłudze klienta no ale co branża to trochę inaczej no nie. Nawet nie muszą być jakieś nowele na ten temat tylko cokolwiek, żeby mieć rozeznanie w temacie.

Hard
@Ricky

jeśli wzrok mi jeszcze nie szwankuje to nie wrzucili ostatnimi czasy żadnej nowej oferty

@Ricky

Spoko, bo jest podstawa i prowizja a często się zdarza że podstawy nie ma w sprzedaży w innych firmach. I wtedy zależy od miesiąca czy masz kasę czy nie. Także tutaj mogę powiedzieć że firma jest w porządku.

@Polinik

w jakim sensie nie ma podstawy? nie wiem, czy dobrze rozumiem...

@Kazie

Czasami jest tak w firmach, że zarabia się tylko i wyłącznie z prowizji od sprzedanych usług, produktów etc. Tutaj masz normalnie wynagrodzenie niezależnie od tego jaki masz wynik no i to co sobie uzbierasz ze sprzedaży masz dodatkowo.

@Polinik

średnio korzystna ta pierwsza opcja bez podstawy, ale dzięki za wyjaśnienie, mi jednak zależy na pewnym zarobku przynajmniej czlowiek nie musi sie martwić czy wyrobi i zarobi na chleb

@Kazie

To właśnie ci tłumacze cały czas. Skoff --> wynagrodzenie = podstawa + prowizja. No już bardziej dobitnie się nie da.

@Polinik

chyba nie zrozumiałeś co napisałem ale ok

Bodybag

jedna z najlepszych firm w okolicy i mysle że nie jedna osoba jest w stanie to potwierdzic, która wie dokładnie jak jest wewnątrz

Hero

Wrep
@Hero

długim stażem możesz się pochwalić?

Wrep
@Hero

pytam, bo sam sie zastanawiam nad pracą i teraz każde sprawdzone info jest dla mnie ważne

pytanie
@Hero

Mogę jeszcze podpytać Cię lub kogoś innego przy okazji jak wygląda ogólnie atmosfera między ludzmi ?

olo
@pytanie

Całkiem spoko, jak jesteś miły to pomagają co tam trzeba, można porozmawiać. Wydaję mi się, że pod tym kątem jest OK.

pytanie
@olo

A w kwestii zażyłości między ludźmi? Są jakieś grupki czy jak to jest?

Pin
@pytanie

tak jak wszędzie, jedni są bardziej ze sobą związani bo nadają na podobnych falach a inni tylko na cześć cześć, ale dogadać się z każdym można

Mam pytanko, czy tutaj jakiś sprzęt służbowy przysługuje pracownikom?

Niko
@Michał

wiem, że na pewno jest samochód i telefon służbowy, ale nie orientuje sie tak dokładnie na jakich to zasadach

Dream Lover

Znam szefostwo i prywatnie i zawodowo. Fajni ludzie i z pasją a firma to ich oczko w głowie. Z pracy musiałam zrezygnować z rodzinnych powodów, ale póki byłam było ok

Konrad
@Dream Lover

ludzie między sobą dobrze się dogadują czy są jakieś spiny?

Dream
@Konrad

Ryba psuje się od głowy i mi się wydaje, że ze względu na to, że firma jest spoko zarządzana, pracownicy mają więcej chęci i energii na codzień bo są docenieni i nie ma jakichś niesprawiedliwych akcji.

Konrad
@Dream

wiem po sobie, że pracownicy często biorą przykład z szefostwa, czyli jak np oni wprowadzą pozytywną atmosferę to pracownicy też to odczują

Sweet Love

Branża jest moim zdaniem bardzo ciężka. Nawet jeśli niektórzy starają się to wykpić. W poprzedniej firmie nie udało mi się przetrzymać zbyt długo. Mam nadzieje , że tu będzie inaczej. Widzę , ze kilka osób jest niezadowolonych z pracy tutaj, ale to dobrze, bo widać , że jest rozróżnienie na lepszych i gorszych i doceniają tych lepiej pracujących.

Operator Kosiarki

Jak dzielicie się zazwyczaj urlopami w okresie wakacyjnym?

Good Looking

nie mam w zwyczaju za wiele się nagadywać. firma porządna warto sprawdzić

@Good Looking

A mógłbyś wyjątkowo ;)

@Good Looking

Na pewno znaleźli by się odbiorcy

Jabuszko

Uczciwy pracodawca.

@Jabuszko

Fakt, tego odebrać nie można

Suicide Jockey

Współpracuję z tą firmą już wiele lat i nie mam jej nic do zarzucenia.

Shinsu
@Suicide Jockey

Mówisz o współpracy w kontekście relacji pracodawca - pracownik, czy firma - kontrahent?

@Shinsu

Współpraca to współpraca, na co drążyć temat ;)

bagieta

macie umowy o pracę, czy jakieś inne formy też?

Um
@bagieta

Nie, jest tylko umowa o prace i lepiej dla ciebie, bo teraz liczy sie stabilne zatrudnienie, a nie jakies śmieciówki.

bagieta
@Um

no spoko, nie musisz mnie przekonywać o zaletach, pytam tylko czy na pewno jest przecież nie chcę śmieciówki...

Um
@bagieta

Więc utwierdzam cię w przekonaniu, że jest na pewno.

Alicja
@Um

Sama umowę o pracę to jeszcze nic. Na jaki jest okres? Jak jest na nieokreślony to możemy pogadać.

@Alicja

Czy ja wiem, czy takie nic, nadal nie wszędzie dają.

Skeleton

rekrutacja przebiega w fajnej atmosferze bez niepotrzebnego stresu

bartolomeo
@Skeleton

ale że to jakiś ostatnio rekrutowali, czy przywołujesz jakieś wspomnienia z przeszłości?

@bartolomeo

nie, rekrutowałem się już ponad rok temu

@bartolomeo

nie chciałem sie rozpisywać i tak strzeliłem jedno zdanie ale chciałem po prostu przekazać potencjalnym zainteresowanym, że rekrutacji nie ma sie co bać

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF Sp. z o.o. - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF Sp. z o.o.