Opinie o Big Dutchman w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Big Dutchman. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Big Dutchman o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Dutchman w Tarnowo Podgórne

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Eryk
@Wiktor

Chyba nie mają kasy na ogłoszenia. Chociaż powinni stare tłuste koty nie łapią myszy jak dawniej a nie długo przejdą na emeryturę. Potrzebujesz wrażeń, czy lubisz się samo okaleczać ? Jaką umowę śmieciową zapewne. dwa tygodnie wypowiedzenia. Pierwsza czas próbny a potem na czas określony. Ma to swoje zalety szybciej się można zwinąć.

Krystyna

@Turek praca nie dawała żadnych perspektyw czyli firma nie organizowała szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników? Czy może nie było możliwości awansu? Można było liczyć na podwyżkę przy przedłużaniu umowy oraz na premie uznaniowe?

Eda kafel
@Krystyna

Trzeba zburzyć biurowce, gdyż z praca w biurze nie daje dochodu i jest ona niepożyteczna a często wręcz powoduje nadmierną biurokrację.

Krystyna

@Bartek, a jaka jest forma wynagrodzenia? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Big Dutchman w Tarnowie Podgórnym? Poza tym chyba podjąłeś wszystkie ważne kwestie dotyczące pracy w tym miejscu. @Serwisant, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w Big Dutchman. Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tym miejscu?

Turek
@Krystyna

Wynagrodzenie nie było najgorsze dla singla po studiach. Umowa kiedyś była na czas określony. Praca w BD nie dawala żadnych perspektyw dlatego ludzie uciekali z tej firmy. Czy cokolwiewk się zmieniło wątpię.

Bartek

BigDutchman.... firma znana na zachodzie u rolników i poważana, w Tarnowie jako pracodawca..... raczej średnia, jeśli masz trochę oleju w głowie, to praca sama w sobie nie jest ciężka, trudna specjalnie uciążliwa, gorzej z formą wynagrodzenia, samym wynagrodzeniem, oraz komunikacją wewnątrz firmy między pracownikiem i przełożonym, z lekka nadmierna biurokracja wobec pracowników fizycznych, przy prostych czynnościach lub materiałach kupowanych w sklepie trzeba iść na spowiedź do księgowości i oczekiwać na rozgrzeszenie, bo bezpośredni przełożony umywa od swoich obowiązków ręce. Ogólnie pracownicy w biurze to osoby w porządku i ogólnie nadające się do wzajemnej współpracy, lecz niestety jeśli chodzi o sprawy służbowe to większości przypadków odnosiłem wrażenie, że to albo oni, albo rekruter nie wiedział z kim, o czym, oraz po co w ogóle gada..... Jeśli chodzi o kasę, to wynagrodzenie nie jest złe dla osoby która jest sama, mieszka z rodzicami,jest tą drugą osobą w rodzinie która zarabia na utrzymanie, bądź jest bez doświadczenia, zna język i chce gdzieś się zahaczyć żeby mieć co wpisać do CV, bo tutaj nie ma czegoś takiego jak wzrost wynagrodzenia wraz z wysługą lat, na poprawę wynagrodzenia wraz ze stażem i doświadczeniem, to można zapomnieć, teoretycznie podwyżki są co roku, ale w skali niewiele różniącej się od wzrostu kosztów życia z powodu podwyżek wszystkiego dookoła. W sumie to źle nie wspominam pracy w BD, z odpowiednim podejściem można z każdym się dogadać i wcześniejsze wpisy mnie dziwią w pewnym stopniu, gdyż większość z nich czytałem jeszcze przed rozpoczęciem pracy w BD i nie zważając na negatywne komentarze przepracowałem tam pewien czas. Jak ktoś chce to zawsze znajdzie dziurę w całym, każdy zakład pracy ma swoje złe i dobre strony, lecz niestety tych dobrych na forach jest mniej, hejterzy szybciej wylewają swoją żółć na kartkę byleby tylko siać złe ziarno.

Serwisant
@Bartek

Pracowałeś może jako Serwisant Elektryk Automatyk ? W internecie jest ogłoszenie. Z postów wynika że szukają człowieka na to stanowisko od dawna. Są to tylko negatywne komentarze czy firma do bani?

Brałeś udział w rekrutacji do Big Dutchman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Agnes.

Jak się nazywa człowiek zarządzający pandami? Panddyrektor !

Krystyna

@Marcob, i jak, zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Big Dutchman? Jesteś zadowolony? Możesz napisać coś o warunkach pracy oferowanych przez tego pracodawcę? @Faustyn, rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Big Dutchman. Co Twoim zdaniem mogłoby podnieść atrakcyjność tego pracodawcy na rynku pracy?

Szczepan

Specjalista ds obsługi posprzedażowej Dlaczego BD nie może znaleźć opowiedniej osoby? Czym spowodowana jest tak duża rotacja na tym stanowisku ?

Obecny pracownik

Praca może nie należy do przyjemnych ale jest wiele innych również mało przyjemnych i ludzie pracują . Wiadomo pracując w takiej firmie muszą zarobić, coś za coś.

Bart
@Obecny pracownik

Pracują do czasu aż znajdą sobie lepszą robotę. Omijać!!!

Waldek

Czy ktoś pracuje ktoś obecnie w Serwisie ? Aplikuje na stanowisko serwisanta automatyka elektryka i chciałbym dowiedzieć się jak wygląda od środka praca na tym stanowisku.

OLO
@Waldek

Zatrudni sie to sie przekonasz jak śmierdzą odchody kurze w hali, jak to musisz czyścić bo wszystko nie działa, będziesz czyścicielem kurzego łajna hahahaha prześmiergniesz i kompanie nic nie da hahahaha idż do tej roboty szukaja chętnych na okrągło hahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tukan9255
@OLO

Bo (usunięte przez administratora) jestes a nie oficer hahahah

Były_Elektryk

Pracowałem krótko jako serwisant. Odczucia smród, smród, smród i gnuj kurzy i smród praca w nieokreślonyn czasie nawet do 22.00 nadgodziny fikcja syf robota najgorsza z możźliwych w kurniku śmierdzi i wszystko jest zardzewiałe od kurzych kup, masz to czyścić nie dziwię się że wszyscy odchodzą sami....

@Były_Elektryk

Płacili chociaż przyzwoicie za to ? Możesz podać cyfry?

PRAWDA

Firma nie zatrudnia na stałe. Dostajesz umowę na czas określony. Umowa jest dotrzymywana i przedłużana. Firma nie zwalnia przed końcem ludzie sami odchodzą widząc co się tam dzieję. Forsa zawsze w terminie. Zarobki nie najgorsze nie najlepsze. W Poznaniu musisz przyzwoicie płacić bezrobocie jest niskie. przedstawiciel handlowy trudno powiedzieć ilu ich było - nie najlepsza podstawa niejasna prowizaja ciągłe zmiany. Trudno sobie zbudować rynek. Sprzęt BD kupują ludzie zakochani w BD np.CEDROB. Duże firmy są obstawione. Mały hodowca raczej omija BD powód to cena. Konkurencja na rynku jest olbrzymia i oferuje nie gorsze rzeczy za mniejsze pieniądze. Ciężki kawałek chleba. Kordynatorzy Serwisu - brak wiedzy, znajomości branży, z logiką tez nie najlepiej niekompetencja. Tłumaczenie na niemiecki i robienie zdjęć to trochę za mało. Jak chcesz kierować montażami serwisem to musisz mieć pojęcie o tej robocie. Inaczej robisz tylko zamieszanie. Serwis - większość serwisantów, nie wytrzymała nawet roku. Rotacja, przez to stanowisko przewinęło się przez 8 lat ponad 10 osob. Powód brak wiedzy zbyt małe doświadczenie brak chęci do roboty, brak racjonalnych szkoleń, brak wymiany doswiadczeń. Nikt twojej roboty w BD nie doceni. Jak coś umiesz i potrafisz to skasujesz chłopa bez BD, albo W Poznaniu znajdzeisz bez problemu miejsce gdzie pracuje się lepiej spokojniej za podobne pieniadze. Właściwa sprzedaż, montaże, serwis prowadzone są przez firmy zewnętrzne. Tak naprawdę to one napędzają BD. Biuro przerzucasz papierki tłumaczysz na niemiecki. I czekasz na koniec dnia. Praca mało ambitna, mało twórcza. W każdym biurze jest podobnie – w BD pasians facebook (usunięte przez administratora) nie zablokowane. Dział Trzody Chlewnej - jadąc od Poznania skręć w Sadach. Z konkurencją się walczy a nie ją buduje. Jeśli zatrudniasz szkolisz ludzi to pomyśl jak ich zatrzymać. Asystentka „Pana Dyrektora” tylko dla osob o mocnych nerwach choroby zawodowe depresja i psychoza. Zalety kupa śmiechu u zródła. Magazyn – towaru na nim tyle co kot napłakał. Narobić się nie narobisz . Chyba ze „Pan Dyrektor” wymyśli ci coś ciekawego. Fantazję ma przeogromną. Pan Dyrektor – UNIKAT !!!. “Nic nie umiem I nic nie wiem jestem matoł bity w ciemię” - Hampel mit die Zailen in Calveslage. Firma jest zarządzana z Niemiec. Wkurza na maksa swoim zachowaniem i brakem kompetencji ale nie jest zbyt szkodliwy. Nie darzy go nikt sympatią i szacunkiem. SZUKASZ MOCNYCH WRAZEŃ BIG DUTCHMAN JEST DLA CIEBIE !!! NIGDY TU NIE AWANSUJESZ. NIGDY NIE ZAROBISZ WIĘKSZYCH PIENIĘDZY. SAM ZREZYGNUJESZ PO PEWNYM CZASIE.

@PRAWDA

Tu się nie zgadzam. Firma zwalnia sama ponieważ ktoś inny zrobił błąd a wina obarczają Ciebie. Taki był przypadek.

afe
@Pracująca

Od początku wiadomo że Pan Dyrektor odpowiada tylko za sukcesy, za porażki odpowiadają inni.

Karino

Koń jaki jest każdy widzi. Kiedy odkrywamy, że koń, na którym jedziemy pada, najlepszym wyjściem jest z niego zsiąść. Jednakże w Big Daczmanie znane są również inne strategie, takie jak: • kupno mocniejszego bata, • zmiana jeźdźca zanaczy się handlowca, serwisanta • zapewnienia typu "Zawsze jeździliśmy w ten sposób na tym koniu", • zwołanie niemieckiej komisji do zbadania konia, • organizowanie delegacji zagranicznej mających na celu sprawdzenie, jak gdzie indziej jeździ się na martwych koniach, • zamówienie niemieckich standardów dotyczących jazdy na martwych koniach, • zatrudnienie podwykonawców mających ujeżdżać martwego konia, • legendarny "email do niemców", który sprawia, że koń nie zostanie uznany za martwego, • zebranie wielu martwych koni dla zwiększenia szybkości, • ogłoszenie, że żaden koń nie jest zbyt martwy, • przeznaczenie dodatkowych środków na zwiększenie wydajności konia, • przeprowadzanie analizy rynku mającej wykazać, czy podwykonawcy mogą ujeżdżać tego konia taniej, Weteryniarz - jest zawsze schludny czysty i nie odpowiada za stan konia. Jeśli koń kuleje to weteryniarz kaszle i bierze chorobowe. Winni są wyłącznie stajenni.

pytający poszukujący

Jak to jest obecnie z zarobkami w firmie? Na jakie wynagrodzenie może liczyć poszukiwany Pracownik wsparcia działu sprzedaży? Czy ktoś może podać jakieś widełki kwotowe?

Blode Blondine.
@pytający poszukujący

Na tym stanowisku Big Dutchman zatrudniał młode osoby po studiach bez większego doświadczenia. Wymagał tylko dobrej znajomości języka niemieckiego. Myślę że 2500 do 3000 na rękę powinni zapłacić. Nie polecam pracy w tej firmie ze względu na atmosferę.

@Blode Blondine.

Myśle ze Big Dutchman zatrudnia osoby niestety wykorzystuje je ich umiejętności a potem w końcu one "płaca" za błędy i niekompetencje innych czy szefa.

Pracujący poza BD
@Pracująca

Czy tym szefem popełniającym błędy cały czas jest niedoszły weterynarz? Gatunek nie reformowalny. Pojawiło ponownie się ogłoszenie "Pracownik działu sprzedaży oraz wsparcia technicznego działu posprzedaży" Ale ono pojawia się od zawsze. Ponownie ktoś powiedział żegnaj ?. Czyli pewnie weternarz ciągle w formie. Ostrzegam przestrzegam nie pchać się omijać z daleka. Czy napisanie w ogłoszeniu że "Big Dutchman kojarzy się z wysoką jakością, szybką obsługą i specjalistyczną wiedzą" - to nie bardzo duża przesada. Mi się kojarzy z czymś zupełnie odwrotnym.

abc
@Pracujący poza BD

Zapomnieli dodać "Przyjazna atmosfera pracy".

@Pracujący poza BD

Ja już tam daaawno nie pracuje. ????

Konował.

Do byka nie podchodź od przodu, do konia od tyłu, a do Big Dutchmana wogle !

Alaj

Też się zastanawiam czy aplikować. Koledzy odradzają zmianę firmy. ale chce spróbować czegoś nowego. Rączy Kuc - gdzie widziałeś te oferty?

Egon

A ja jestem ciekaw czy jakis szklany stół wreszcie był odpowiedni dla Pana Dyrektora

@Egon

Czyli jednak mózg niesplamiony wiedzą słuzy karierze.

Farciarz

PRACUJĄC W BIG DUTCHMANIE MUSISZ BYĆ ASERTYWNY NA WSZELKIE PRZEBŁZYSKI ROZSĄDKU.

Negatywna

Nie, nie, nie, nieeeeeeee!!! Dyrektor wcale nie musi być mądry.

Niemiec

Pewnie pracuje tłumaczy numery części na niemiecki. Sądząc z opisu to w Big Dutchmanie musi zrobić karierę.

Niemka

Ciekawa jestem czy pracuje tam jeszcze taka pani, która jak miała kogos uczyć to nigdy nie mówiła, jak coś zrobić tylko: "nie, źle, tak nie robimy"

Zostaw merytoryczną opinię o Big Dutchman - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Big Dutchman?

Zobacz opinie na temat firmy Big Dutchman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Dutchman?

Big Dutchman
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Sowia 7
    62-080 Tarnowo Podgórne