Opinie o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie w Kraków

ot tak

Po 2010 roku jeden wielki mobbing ze strony pracodawcy i dwóch wiecznie niezadowolonych pań. Prawie cała stara kadra pracownicza odeszła z Biura MOO PCK przez mobbing i toksyczność jednej pani

Aga
@Anna

Anno czy moglabyś coś powiedzieć wiecej na temat oddzialu na Limanowskiego? Na czym polegał ten (usunięte przez administratora)

ot tak

Yoda
@ot tak

kompletna klapa, bardzo dziwne miejsce, niby chcieliby coś zrobić, ale pomysłu żadnego. Wręczanie dyplomów i medali to główne zadanie pracowników. Trzy osoby obsługujące 5 stanowisk, zarabiające 1800 na rękę, zimno i bardzo brudno w biurze. Poza pracownikami z ponad 10 letnim stażem, pracownicy przychodzą i odchodzą, z dnia na dzień, pomawiani o sabotaż. Niestety marne szanse na zmiany, lepiej zamknąć kamienicę i zająć się cymś innym.

@Yoda

Zgadzam się.. Masakryczne traktowanie pracowników. Marny los pan które pracują w biurze. Jedna jedyna się trzyma, bo albo się nie daje albo ma haki na p kierownik. Współczuję pracy

@ot tak

Niewiem jak jest teraz ale mobing był bardzo szczególnie w oddZiale w Podgórzu na Limanowskiego

Aga Nowy wpis
@Anna

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Co powiecie na temat zarobków w Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

Obserwator

To nie Zarzad zatrudnia tyko oddzial i pani dyrektor, prosze nie mylic pojec. A co do zarobkow to oosby trzecie nie maja wgladu,dyponentem jest pani dyrektor wiec nie wiem.

Gosia Nowy wpis

Najniższa krajowa nawet poniżej 0 premi 0 pochwał

Czy w Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie zatrudniani są obcokrajowcy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jak długo czekaliście na odzew z Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie? Oddzwaniają zawsze?

Obserwator

Bo bywa roznie

Renia

Mam pytanie jak się pracuje w ZOL - i na ul. Olszańskiej w Krakowie. Chcę aplikować na opiekuna medycznego.

Bogna

Zawsze można zmienić pracę jeśli tu coś nie pasuje, ale chyba przesadziłaś z narzekaniem.

mazia82
@Bogna

nie przesadziła - sama prawda ja zamierzam osobiscie załozyc sprawe do sadu

Czy w Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

sylwia

to jeden koszmar...ponizanie...obłuda...najgorzej PCK N,Huta....brak słów

Anna walczak tel.534620895

Opinie i prosby juz przeslalam pracownica PCK krakow na limanowskiego niezyczac sobie by kierowniczka traktowala ludzi jak bydlo ani poopieczni bo ja tam ide pomoc a nie jestem sluzaca nawet za czyjas kase . druga sprawa naleza mi sie w PcK w pracy bilety lub karta mpk przejazdowa darmowa. Na wszystkie linir oraz rekawiczki i maski do podopiecznych . teraz prosba o prace w tygodniu tylko od 7 do 15 a soboty i niedziele wolne ze wzgledow osobistych . do tej pory lykendy pracowalam a lykendy powinny byc podwojnie platne

Von.......
@Anna walczak tel.534620895

Super super i jeszcze raz super, ale to nie koniec, jak można zatrudniać analfabetów i osoby zupełnie bez treningu i doświadczenia do osób leżących wymagających profesjonalnej opieki i podawania leków, jak można pozwolić na administrowanie leków osobom bez treningu. Ja jestem pełna szacunku dla tych którzy podejmują się tej pracy ale zróbmy uczciwe rozgraniczenie i wysyłaj e odpowiedź ie osoby do odpowiednich podopiecznych, jest też sprawa zwrotu za przejazdy tu nie tylko chodzi o transport publiczny....... Ludzie nie powinni płacić za pracę to jest korubcja...... Osoba która pełni funkcję kierownika t na Limanowskiego powinna mieć odebrane prawo do sprawowania funkcji kierowniczych na każdym poziomie

Były pracownik PCK

Pracowałam tam od lat, na szczęście oddeszłam ponieważ nie mogłam znieść mobbbingu w pracy i ciąglego niezadowolenia ze strony Pracodawcy i 2 pań tam pracujących. Szczęśliwa poszłam do innej pracy gdzie doceniają pracownika i nie gnoją za każdym razem gdy człowiek chciał dobrze dla Podopiecznego. Jak odchodziłam z pracy z PCK zostalam zwyzywana od najgorszych, prosilam o opinie o mojej pracy. Niestety jej nie uzyskałam, utrudniano mi z wszystkim na każdym kroku... (podobno jak się ma umowe zlecenie nie można uzyskać opinie- co jest kłamstwem, na każdej umowie można uzyskac opinie o pracowniku) Dla PCK nie liczy się człowiek a to żeby teoretycznie się w papierach zgadzało i to żeby zgadzać się z każdą dziwną decyzją pracowników. My opiekunki nie mamy nic do opowiedzenia, jak tylko chcemy wyrazić swoje zdanie to odrazu jest niezadowolenie w zależności oczywiście od humorku kadry. Nie polecam tam pracować... Podopieczni są cudowni, doceniają co się dla nich zrobi, cieszą się gdy się do nich przychodzi i poświęca czas dla nich przeznaczony. Ale kazdra z PCK powinna zastanowić się nad swoim postepowaniem, bo tak nie da się pracować, z taką atmosferą w pracy.

Była
@Były pracownik PCK

Święta prawda ????

Dawid

Szkoda, że takie są opinie , miałem zamiar dopytywać o pracę, ale teraz trzeba to przemyśleć.

Aga

Można liczyć na system premiowania w tej firmie ? Jeśli tak to na jakich zasadach

Krystyna

Pod szyldem PCK utworzono Zakład Opiekunczo-Leczniczy. Niestety to tylko nazwa bo o opiece tam można tylko marzyć. A jeżeli o coś się prosi to panie pielegniarki uważają to za obrazę. Empatii u nich brak. A pani Dyrektor to figurantka ponieważ nigdy jej tam nie ma Nikomu nie polecialam tej placówki.

Mors

Mam znajomego co ma opiekunke z pck do swojej 80 letniej matki.on pije jego brat ma schizofrenie ,matka lezy odlogiem ,nie myja jej od 9 miesiecy,panie z pck z mops zwracaly uwage i nic.sa paskudni i niewdzieczni za prace z pck ,niektorzy ludzie nie powinni miec pomocy z pck

Sabina

Mam mieszane uczucia. Pracowałam tam w trakcie studiów logopedycznych jako opiekunka rodzin. Możliwość pomocy dzieciakom to największy plus tej pracy. Niestety od strony organizacyjnej był to dla mnie chaos. Jako pracownik, pracujący w domach podopiecznych, nie dostałam żadnego wsparcia ze strony centrali, mimo że na początku zapewniano mnie, iż zawsze znajdą dla mnie czas. Gdy chciałam porozmawiać z pewną panią prywatnie i opowiedzieć o pewnych spostrzeżeniach nie zostałam nawet zaproszona do osobnego pomieszczenia, gdzie można by w prywatności wszystko opowiedzieć. Musiałam opowiadać o swoich prywatnych powodach zmniejszenia ilości godzin przy wszystkich osobach z biura. Wg mnie to nie szanowanie pracownika. Minusem był też brak konkretnych informacji na temat podopiecznych i wymagań dotyczących zajęć, jako że jako logopeda prowadziłam zajęcia terapeutyczne z dziećmi. Idąc do domów nie miałam jednak żadnego pojęcia o dziecku, czy jest w terapii, na jakim etapie, jakie ma problemy. Znałam tylko rodzaj zaburzenia, ale moim zdaniem po pełnym wywiadzie z rodziną osoby kierujące mają więcej informacji, które mogłyby mi ułatwić pracę. Mimo że panie pracujące w biurze były miłe i sympatyczne to jednak to moim zdaniem za mało.

Zostaw merytoryczną opinię o Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie - Kraków

• Jak się pracuje w Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie?

Zobacz opinie na temat firmy Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małopolski Zarząd Okręgowy PCK w Krokowie
  • Studencka 19