Felgenhauer

Opinie o Felgenhauer

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Felgenhauer? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Xwx Nowy wpis

Nie ma żadnych na nadgodzin.Pracujesz dłużej,tam to standard,ale nie ma żadnych dodatkowych pieniędzy typu 100% czy 50 % za to. Wolne? Jak sobie wyprosisz to może dostaniesz.Troche się trzeba poniżyć przed majstrem ale może się uda

Kandydat Nowy wpis

Czy firma pracuje na Sapie?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Felgenhauer?

mm

nam ukończone 18 lat, ale dalej się uczę w liceum. mam szansę dostać się tutaj, jeśli tak, na jakie stanowisko?

Operator Cnc

,, Siema młody to ciebie przysłała ciocia wujka siostry brata stryja tego tamtego ,

Ciotka mówiła że pracy szukasz?

Jak jest z pakietem medycznym w Felgenhauer? Można dołączyć rodzinę?

zuza

Co za jełopy do ostatniej chwili 10go czekaja by puścić kase, każdy ma konto w innym banku ...i kasa jest później...jak będe zarabiać tyle co włąściciel to nie będe wgl 10 go czekac na przelew..troche życiowego podejscia ludzie!!!!!!

Jakub
@zuza

To faktycznie może być wkurzające, zwłaszcza jeśli nie najlepiej płacą. Wspominał Ktoś, że płacą 30 zł na godzinę, ale jest jakiś podział na lepszych i gorszych pracowników? Wymyślił to sobie? I czy w związku z tym warto tam składać papiery, są jakieś zalety w tej firmie?

Jasiu
@Jakub

30 zl na godzinę, nawet brutto się nie zarabia ????????

Wiktoria
@Jasiu

Nie za dobrze to brzmi. Czyli ile tak naprawdę?

Spawacz
@Wiktoria

Spawacz się cieszy jak na rękę dostanie 17zł, po latach pracy

em

Nie obrażaj (usunięte przez administratora), jak byś miała w banku góry kasy, to za procent płaciłabyś jeszcze później. Niżej czytałem o ukraińskich amebach, bez komentarza, sam to kiedyś widziałem, a czy oni nie powinni teraz bronić Ukrainy??!!!

Dorota

Jak wygląda praca pracownika biurowo / produkcyjnego? Mam na myśli planistów, inżynierów?

Kret
@Dorota

3500 na rękę i musisz sobie znaleźć miejsce na firmie gdzie stado ukraińskich ameb umysłowych będzie składać ci detale, które wyrzucisz do kontenera bo zrobią je źle.

@Dorota

Planista ? To taki co nie wie co robi ? (usunięte przez administratora) i metr mułu.

Agnieszka

Czy ktoś wie, dlaczego jest tyle ofert pracy do tego zakładu ? Zmienił się właściciel czy ludzie sami odchodzą ? Jakie są zarobki pracowników biurowych i czy ludzie są wporządku? :)

@Agnieszka

Mają dość głodowych pensji kiedy ukraińcy mają dużo więcej. Przyjedzie taki i od reki ma 30/h a Polacy rąbią za najniższą bez 50 i 100% za weekendy i nadgodziny.

Aldona

Obiecują złote góry ...codziennie co innego gadają..ludzi za głupków mają...łaske robią ze 10go wypłate ( pseudo wypłate) wypłacą..szkoda słów

@Aldona

Dokładnie. Do tego ukraincy maja sporooo więcej. Wstyd i żenada.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Felgenhauer?

Ktoś

Nie licz na super sprzęt. Wszystko marnej jakości wyliczne i wydzielane jak by to sztaby złota kosztowało. Ciuchy przez kilka miesięcy tez swoje. Burdelowo.pl

Sławomir
@Ktoś

Dobra, ale co konkretnie dają? Jakość jakością, ale fajnie jakbyś powiedział co konkretnie oferuje firma :)

King
@Sławomir

Tylko to co potrzebne

Czy pracodawca Felgenhauer organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dosyć często

Ktoś

Pewno, ze tak. Z kablowania.

tomek

rotacja w firmie bo nikt nie pasuje wlascielowi !!!

@tomek

Właścicielowi? Głupoty gadasz, właściciel w obecnej chwili nawet nie wie kto tak naprawdę u niego pracuje????

@tomek

Właściciel jest nieświadomy co się robi. Biurwy rządzą a majstrowie przynoszą poprawki i dopiero pracownicy ich uświadamiają, że produkt nie jest z ich działu. Takie tam cyrki.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Felgenhauer?

Fh

Tak ale tylko na stanowisku kontrolera jakości lub brygadzisty

@Fh

Na każde stanowisko przyjmują bez doświadczenia, a kontrola jakości jest w tym wszystkim najlepiej opłacana. Jeśli chodzi o brygadzistów to kolego trochę mijasz się z prawda????

Fh

Właśnie o te "trochę" się rozchodzi.Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Ktoś

Pewnie, że tak. Mamy właśnie takiego co to nawet śrubki nie umie odkręcić bo nie wie jak ma zacząć. SERIO !

Czy w Felgenhauer poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ktoś

Tak, za donosy. Konfitury są szczególnie promowane. Jest tak cudownie, że ludzie się zwalniają. Płacą stawkę głodową, bo nie chcą dać podwyżki dla ludzi którzy po latach pracy mają pojęcie o produkcji i wolą zatrudnić laika bez doświadczenia prosto z OLX. A ogłoszenia na OLX miodem i mlekiem płynące jaka to cud malina firma międzynarodowa z ukraińcami na pokładzie którzy maja więcej na godz. niż Polak.

Kolo

Słyszał ktoś o przejęciu firmy P. E.T. sp. z o o przez Felgenhauer, czy to prawdziwa informacja?

Ukrainec

Normalna firma, bardzo duzo roboty, pracowalem tam 2 lata, teraz pracuje na innej firmie bo viencej placa, zadnych problemow nie bylo za 2 lata.

Stary Wyga

Firma prężnie rozwijającą się z niemieckim kapitałem, najnowocześniejszymi technologiami i zapleczem intelektualnym. W czasie kryzysu z korona wirusem wykazała się niewyobrażalną troską o pracowników. Zabrali 400 zł kwartalnej premii za pracę bez zwolnienia lekarskiego aby ludzie nie rozsiewali zarazków i mogli bez żalu iść na chorobowe. W związku z trudną sytuacją z zamówieniami, aby zapewnić ciągłość pracy potrącili tylko 30 procent pensji, zrobiono to szybko bo czas naglił. Wspałaniomyślnie na drugi dzień zrezygnowali z przymusowego urlopu a po tygodniu przywrócono pracę w godzinach nadliczbowych, soboty i niedzielę.

@Stary Wyga

Jeśli ktoś ma na myśli nowoczesne technologie z lat 70-80 to by się nawet zgadzało. Bo takie daty widnieją na tabliczkach maszyn jakie felga kupuje. Pozdrawiam

Zoska

Nie polecam pracy w tej firmie. Jedna wlk porażka.

xyz

@Stary Wyga ehhh...no ten komentarz wybitnie nie zachęca do pracowania w tej firmie...jak to prawda to bardzo niefajna sytuacja..

Zostaw merytoryczną opinię o Felgenhauer - Jasień

• Jak się pracuje w Felgenhauer?

Zobacz opinie na temat firmy Felgenhauer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felgenhauer?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felgenhauer?

Kandydaci do pracy w Felgenhauer napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felgenhauer