Opinie o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Delphi Poland SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Ostrów Wielkopolski

Łukasz Nowy wpis

Ktoś wspomniał że na święta nie ma żadnych dodatków. A w ogóle dają jakieś benefity z pakietu socjalnego? Mnie interesuje prywatna opieka medyczna albo dofinansowanie do wczasów pod gruszą. Pracownicy mogą się o to starać?

major Nowy wpis
@Łukasz

Nie słyszałem żeby coś dawali.

ile pracownicy adecco dostaną na święta???

Goorby
@ja

nic

rychu ze strychu Nowy wpis
@ja

dostaną po 12 godzin i na zachęte zdjecia z imprezy kierownictwa! . A jak się wybitnie postarasz to pozwolą ci wyprać obrusy i wytrzepac dywan po imprezie! - ty głupi dzbanie!.

Asiaaaa89 Nowy wpis

Witam jakie są godziny zmian w addeco i ile miesięcznie się zarabia?

damian

PRZYJMĄ MNIE DO ADECCO PO PRAWIE OŚMIU LATACH PRACY W CORRECT,COMFORTY?

Jacek
@damian

Przyjmą

Pracownik Fizyczny

Szanowni Państwo! Uprzejmie proszę o przyjęcie mnie do pracy w Firmie "Delphi", ponieważ chciałabym zdobyć doświadczenie jako pracownik fizyczny. Pracowałam w Niemczech i w Holandii przy kwiatkach, była to praca sezonowa. Prośbę swoją motywuje chęcią znalezienia pracy w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. Z miłą chęcią spotkam się z Panem, aby przedyskutować możliwość mojego zatrudnienia,proszę o kontakt. Z poważaniem: Maria Lizak

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca autobusu Bawaria lub Badenia-Wirtembergia
Persontura GmbH & Co. KG
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Malwina

Co sądzicie o pracy w parku technologicznym na stanowisku laborant/technik ? Jak wyglądają tam zarobki i czy jest zapotrzebowanie na nowych pracowników ?

Patrycja

@Darek, rozumiem, że zamiast spotkań organizacyjnych organizowanych przez Delphi Poland wolałbyś otrzymać jakiś dodatek finansowy do pensji. Jednak w ten sposób, zapewne pracodawca ten chce aby pracownik mógł go poznać z innej strony. Co o tym sądzisz?

gość

Może mi ktos powie czy a Adecco i Lavoro wypłącają fundusz socjalny? tzn: wczasy pod gruszą czy bony na swięta?

wolfi
@gość

no jasne jeszcze wczasy na karaibach i 13 pensja

BMW e60
@wolfi

hahahahah :Djebleeeem :P to ja sie pisze jak jest tak dobrze pozdro kolego :D

Darek
@gość

Wypłacają! organizując pijackie spotkania integracyjne zamiast wypłacić ludziom kasę aby mogli sami nią zadysponować. Rodzina z tego nic nie ma tylko pracownik-kaca na drugi dzień!!

Kiveev

Pracuję w Adecco już około 2 miesięcy, dział BMW 35up. Spotkanie rekrutacyjne jak najbardziej na plus. Widać było, że rekruterki już na samym początku chciały odsiać niezdecydowanych do pracy na produkcji. Wszystko było klarowne i bez koloryzowania. Podkreślano liczne wady pracy operatora. Po serii prezentacji była rozmowa indywidualna. Bardzo przyjemna, czułem się jakbym rozmawiał z dobrą znajomą, a nie ze znudzonym werbunkowym. Proces rozpoczęcia pracy trwał mniej niż tydzień, wszystko poszło bardzo sprawnie. Początkowo oczywiście trafiłem na serwis, wydawało się strasznie, na szczęście w pierwszych dniach byłem prowadzony "za rączkę" przez doświadczonego serwisanta i po jakimś czasie sam już załapałem co, gdzie, jak, po co i dlaczego. Serwis to podstawianie operatorom rzeczy potrzebnych do produkcji - zbiorników, wymienników, uszczelek itp, odstawianie tego co wyprodukowali, generalnie dbanie o to by niczego im nie brakowało. Z uwagi na zapotrzebowanie kilka tygodni później byłem przyuczany do pracy przy maszynie i tam już zostałem. Praca jest monotonna, niemniej jednak człowiek jest w ciągłym ruchu to i czas dosyć szybko leci. Presja na wynik - owszem istnieje. Gdy z jakichś powodów nie da się zrealizować przewidzianego "minimum" a coś jest na gwałt potrzebne to lider i kierownik stają na rzęsach by trochę nadgonić robotę. W dosłownym tego słowa znaczeniu - chwytają za wózki i pomagają serwisować, zajmują stanowiska operatorów pracując podczas przerw itp. Widać, że im zależy i dają dobry przykład. Nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin - nie możesz/nie chcesz to nie przychodzisz. Atmosfera pracy jest przyjemna, trzeba robić swoje i nie jest źle. Wypłata Z NADGODZINAMI - jak na ostrowskie warunki, przyzwoita, jednak okupiona dość dużym wysiłkiem. Pewnie zależy też gdzie się trafi, niestety nie mam porównania do innych działów. Jeżeli komuś chce się pracować to jak najbardziej polecam, chociażby na jakiś czas żeby zapoznać się ze specyfiką pracy na produkcji.

Nika234
@Kiveev

Też pracuję na BMW 35UP od sierpnia i jestem bardzo zadowolona miła atmosfera kierownik i liderzy super chce mi się chodzić do pracy

Witam. Mam pytanko czy w lutym były przyjęcia do mahle w Adecco? Dzięki z góry za odpowiedź.

Nika234

Wycieczka szła przez zakład z nowymi bo widziałam to pewnie były

Tymczasem

Odcinek P6 OPM najgorszy (usunięte przez administratora) w zakładzie i wiara (usunięte przez administratora) a. Zarabiasz mało a wymagania większe niż możliwości.

Operator

Pracuje w Mahle (Adecco) od 5 miesięcy więc mam pewien pogląd na sytuację która tam się odwala. Jak robisz swoje i nie wchodzisz nikomu w drogę to praca może się podobać. Idzie też fajne pieniadze zarobić jak przyjdziesz w każdą sobotę, bo ja 2400 potrafie wyciągnąć + premia 200 zł za niechorowanie i brak nieobecności nieusprawiedliwionej. I to w sumie tyle z plusów. Największą paranoją która jest w zakładzie to KIEROWNICY I LIDERZY którzy momentami urwali się z choinki. Chodzi o pretensje za byle gówno i ustalanie wysyłek których nie jesteśmy w stanie zrealizować ze względu na częste awarie maszyn. Właśnie, jeśli chodzi o maszyny - na moim stanowisku maszyna psuje się co pare godzin i przy okazji często uszkadza produkt który robie więc idzie cholernie dużo złomu. Dodam jeszcze że kierownicy nagminnie zmuszają do nadgodzin, grożąc zabraniem urlopu, naganami, czasami nawet próbują przekupić że w któryś dzień możemy wziąć dzień wolnego bez problemu jakby ktoś potrzebował. Także w skrócie - jak masz mocne nerwy to możesz iść, mnie na chwile obecną szlag trafia

Wiktor
@Operator

2 400 +200 zł premi z wszystkimi sobotami to naprawde duzo kasy????ja pracuje w Correctcie i bez sobot zarabia sie wiecej niz u was z sobotami

JA

KIEDY TO TERAZ FIRMA MAHLE WYPROSI ZE SWOJEGO GRONA TOWARZYSKIEGO FIRME ADECCO Z TYMI ŚMIECIOWYMI NĘDZNYMI UMOWAMI I STAWKAMI GODZINOWYMI,TO JEST CHORE ABY COŚ TAKIEGO JAK ADECCO ISTNIAŁO I TAK LUDZI WYKORZYSTYWAŁO,PRZEBUDZCIE SIĘ.

BMW e60
@JA

mądrze kolego napisałes!!!! ludziska weźcie sobie to do serca i do rozumu... nie traćcie czasu na addeconie ma sensu opamietajcie sie! ja juz w zyciu nie wroce do tego syfu pier**** debile!!! pozdro byly pracownik DELPHI

leser
@JA

Dopóki bedziesz, łazić do tego adecco dopóty oni beda to trzymac i nie zlikwiduja ot co

Dżej Pi

Je*ać Mahle srahle , gówniane pensje, kierownicy to chu*e, sami konfidenci i patologia, nie polecam , ale opierdalałem sie w h*j i spałem w regale, :) jest tam taka Krycha co nie robi nic a szm*ta konfidenci, pozdro JE*AĆ MAHLE !!!

Pi dżej
@Dżej Pi

Mocno się uderzyłeś w głowę o ten regał

Hej ja zatrudnilem się w Adecco w lipcu jako Operator maszyny praca nudna.U mnie liderzy są spoko nikt nikogo nie gryzie. Nikt nas nie rozlicza ile się zrobi.Ile jest tyle jest.Nie polecam pracy servisanta za dużo jest do ogarnięcia to jest praca niewdzieczna.Pisze o chłodnicy Na ukladarkach jest ok.Ja pracuje na BMW. Niektóre zmiany są naprawdę ciężkie jak kula u nogi.Wszystko zależy jak trafisz.U nas pytają się jak masz ochotę przyjdź na nadgodziny.Nikt nas nie zastrasza.Ale z tego co wiem na innych zmianach jest różnie.Lepiej i gorzej.Z narodzinami w Adecco miałem 2700-2900 na rękę.Ciezka praca latem około 30-40 stopni na hali.Na początku pracy w Adecco kierownik mnie zaczepił i dał cynk że pracuj 3mce bez chorobowego i bierz nadgodziny a wezmę Cię do Mahle.Teraz szukają ludzi na mus.Napisze jeszcze raz jak trafisz dobrze to będziesz miał dobrze.

Damian.

Pracowałem w tej firmie jakieś dwa lata i podziękowali mi mówiąc mi że są ode mnie lepsi,teraz już ponad 7 lat pracuję w firmie correct w Ociążu za dużo lepszą kasę a co najważniejsze na normalnej umowie o pracę i dużo lżejszą pracę mam,a co do kasy to w moim przypadku np 176h to 2800-2900 na rękę to jest suma przy mojej stawce i premii ale zarabiają jeszcze lepiej na innych stanowiskach produkcyjnych,operatorzy maszyn ponad 3 tysiące na ręke mają.

Kozak

A pracuje może ktoś w Parku technologicznym, nie dawno otwartym w Ostrowie przy ul. Spichrzowej ? Chciałbym się dowiedzieć jaka tam jest płaca minimalna, umowa, warunki, chodzi mi o dział narzędziowni lub prototypowni.

@Kozak

To jedyne normalne miejsce w tym zakładzie

Kuba

Awarie maszyn to plaga. Operator ma produkować i być jednocześnie technikiem i mechanikiem a liderzy którzy mają rozwiązywać takie problemy mają to gdzieś.

Laura Komorowska

Zarabialam w tej firmie 1350 zl na reke bez nadgodzin. To skandal! Odeszlam i nigdy tam nie wroce. Doceniono mnie gdzie indziej.

BMW e60 KALISZ!
@Laura Komorowska

no masakra kolezanko jakas ;/ szok... ja 7lat temu w DELPHI Ostrow zarabialem wiecej niz teraz w tym jeb*** MAHLE!!! nigdy nie wroce tam nie ma mowy, masakra.... pozdrowionka

DELPHI BMW e60

pozdrowienia z KALISZA dla bylych pracownikow DELPHI POLAND :) i oczywiscie 2 liderow z Pq35 kiedys to bylo kiedys poprostu bylo swietnie mowa o latach 2010r a teraz zal poprostu zal szkoda tam isc i tracic nerwy na dziadostwo jest wiele lepszych firm, nie marnujcie czasu na MAHLE!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Ostrów Wielkopolski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA