Polmarkus Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polmarkus Sp. z o.o.

zamówiłem włoską mąkę w tym sklepie, mąka przyjechała z robakami, czekam na powrót, ale tak długo, że w domu już latają motyle

Edward
@Andrzej

Czekasz na powrót??? Chyba na zwrot? Jak tam wygląda kwestia reklamacji, ile już czekasz na zwrot pieniędzy?

Polmarkus
@Andrzej

Przeprowadziliśmy weryfikacje złożonego zgłoszenia reklamacyjnego , w ramach której ustaliliśmy że BOK potwierdziło zwrot produktu na koszt Polmarkus. Dział jakości uruchomił procedurę sprawdzenia jakościowego wszystkich dostępnych partii reklamowanego produktu. Przeprowadzona weryfikacja nie ujawniła wad produktu, nie mniej jednak przepraszam za zaistniałą sytuacje. BOK będzie z Panem w kontakcie , aby dokończyć proces reklamacyjny.

Patrycja

Na stronie Polmarkus możecie znaleźć prowadzone aktualnie rekrutacje - poszukiwani są przedstawiciel handlowy, technolog i magazynier/kierowca. Oferty znaleźć możecie tutaj: http://polmarkus.com.pl/praca/ . Co sądzicie? Czy taka praca by wam odpowiadała? A może znacie kogoś zatrudnionego na podobnym stanowisku i możecie powiedzieć coś więcej o takiej pracy?

VanSeller5
@Patrycja

Macie przedstawidzielstwo w Niemczech, NRW,,,? to sie zatrudnie,,,,, pozdro.

Weronika
@VanSeller5

Widać z pół metra, że Patrycja tam nie pracuje, więc nie wiem, czemu do niej piszesz jakby była tą firmą. Poza tym nie mają filii w Nadrenii, nwm skąd pomysł?

Dyzio

Oddział Łódź/Ksawerów. Mega atmosfera, super ekipa. Nie piszę jeszcze o zarobkach bo to mój pierwszy miesiąc ale ludzie naprawdę super ????. Na dzień dzisiejszy POLECAM.

Weronika
@Dyzio

Oj, ale chyba masz na umowie kwotę? No nie wierzę, że nie wiesz,za ile pracujesz :)

VanSeller 5
@Weronika

Skad ma wiedziec ile premii dostanie.... Pewno ma podstawe plus premia..

Sopel

Praca jak praca robić trzeba, ludzie bardzo spoko. Tylko jedno mnie zirytowało od pierwszego dnia , na rozmowie co innego i na umowie co innego (najniższa krajowa)... Dlatego już mnie tam nie ma.

Firma Polmarkus Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży e-commerce. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?

Ryszard

Premie w firmach są zwykle uznaniowe i w związku z tym nie zawsze wypłacane, bo zależą od dobrych wyników. Czy masz dostęp do innych benefitów, które mogłyby rekompensować brak premii na przykład atrakcyjnych szkoleń lub pakietu socjalnego. Twoja odpowiedź będzie bardzo pomocna.

Mm
@Ryszard

Brak jakichkolwiek benefitow. Nawet po latach pracy nie dostaniesz podwyżki, bo nie. Firma prowadzona przez typowych januszy

Sopel

Witam jakie są zarobki jako operator wózka widłowego ?

Paulina

To jest praca tylko na sezon?

Czy Polmarkus Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tyraj

Tak . Jezdzisz od 4 do 21 w sezonie i dostaniesz 2500 . Bo powie że za nadgodziny dni wolne. A po sezonie nie jesteś potrzebny

Dostawca

Jak praca u nich wygląda jak dostawa towaru, a śmiem się domyślać to z daleka ODRADZAM. Firma pożal się Boże, przyjeżdżać z jedną paleta 1h na rozładunek i 1h na odbiór dokumentów. Pewnie klientów mają w takim samym poważaniu jak kurierow/dostawców.

Ewelina

Nie polecam, towar przyszedł niezgodny ze złożonym zamówieniem. Po kontkacie mailowym brak reakcji. Nie polecam, brak profesjonalizmu i (usunięte przez administratora) Wystawiam zasłużone 0 punktów. Nie polecam!!!!!

Sklep Polmarkus
@Ewelina

Pani Ewelino, niestety nie potrafimy odnaleźć Pani wiadomości, bardzo prosimy o jej ponowne przesłanie na bok@sklep.polmarkus.com.pl, z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.

Seba

Nie polecam, po rezygnacji sklep obiecuje zwrot pieniędzy Dopiero w 14 tym dniu, chociaż powinien zwracać niezwłocznie i do 14 dni. Brak słów

Pola

Zawsze mamy możliwość zmiany firmy jeśli praca nam nie odpowiada, ale firma jest dobra trzeba jedynie się postarać!!

Zastanawiam się czy tak dobrze wam się pracuje, że przestaliście tu zaglądać?

hepoti

Kupiłem dwie rzeczy , skrobkę plastikową oraz kosze plastikowe do garowania chleba. Towar dobrej jakości jak w opisie. Dostawa szybka bardzo polecam ten sklep.

Igor

Może słyszeliście coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach i dodatkach do pensji?

@Igor

Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? To pierwsza praca czy może chciałbyś zmienić swojego obecnego pracodawcę na Polmarkus? Myślę, że warto zajrzeć na: http://polmarkus.com.pl/praca/ jest tu parę ofert, które mogą Cię zainteresować.

nowy

Witam Czy ktoś wie jak wygląda praca w Ksawerowie? Jaka jest atmosfera jakie warunki pracy? Jest oferta pracy Specjalista ds. Logistyki i Zakupów i nie wiem czy wysłać tam CV

@nowy

wyślij CV poczekaj aż wogóle zaproszą cie na rozmowę i się dowiesz. Bez sensu pytanie !!

Rozum

Dlaczego niektórym nie podoba się zatrudnianie ludzi z innych krajów? Przecież mym również jeździmy na zachód Europy i pracujemy za niższe zarobki?

Rozumek
@Rozum

Jakie to pomysłowe, co nie?? :D

Kisio misio

Starzy odchodzą, nowi i tańsi przychodzą. Ciebie @Patrycja tez kiedyś zastąpią człowiekiem z Kazachstanu albo dwoma w cenie jednego :)

Patrycja

@Vanseller5 - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Polmarkus? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia na stanowisku Kierowcy? Właśnie w sieci pojawiło się kilka nowych ofert pracy - czy warto na nie aplikować?

Norbi

Osoby które idą do pracy z nastawieniem na sumienną pracę wszędzie będą potrafiły się odnaleźć. Gorzej z leniuchami i cwaniakami, zawsze jest im źle i zawsze winą obarczają firmę. Polmarkus to normalna spoko firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmarkus Sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Polmarkus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmarkus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmarkus Sp. z o.o.?

Polmarkus Sp. z o.o.