IPAK Sp. z o.o

Opinie o IPAK Sp. z o.o

Lidzia Nowy wpis

Drukarz offsetowy to praca na 3 zmiany i mąż chciałby aplikować, ale źle znosi pracę w nocy, więc pojawia się pytanie czy mógłby się dogadać na pracę bez nocek? Mąż jest chętny podnosić swoje kwalifikacje i to jest nawet w wymaganiach. Jakie kursy i szkolenia mógłby odbyć w pierwszych miesiącach zatrudnienia?

Operator Nowy wpis

Mam pytanie czy operator maszyn sztancujacych ewentualnie hotstaming jest potrzebny mam blisko 10 letnie doświadczenie na maszynach płaskich Heidelberg promatrix varmatrix. Dzięki za odzew pozdrawiam

@Operator

Kolego widziałem na Pracuj.pl, że masz jeszcze 8 dni na wysłanie CV na Operatora Maszyny Sztancującej. Z tym, że potrzeba min. 2- letniego doświadczenia w (usunięte przez administratora) przy maszynach wykrawających. Co do stawki, to Ci nie pomogę. Po prostu nie podają. Może ktoś z zakładu będzie wiedział więcej, również co do pieniędzy?

Ja znalazłem ofertę pracy dla kierownika ds. logistyki, można wiedzieć jaka jest podstawa wynagrodzenia na sam początek? Nie ukrywam, że w większej mierze kieruję się zarobkami. Angielski jest wymagany na jakimś konkretnym poziomie, bo to akurat nie zostało doprecyzowane w treści ogłoszenia? Czy od początku wchodzi w grę uop?

@ pracodawca

Witam szukam pracy mam 20 letnie doświadczenie w pracy na magazynie załadunek wyładunek miałem pod sobą 3 magazyny dbanie o porządek itd mają państwo jakies oferty chętnie skorzystam miłego dnia

Czy rekrutacja na stanowisko Operator Maszyny do Hot Stampingu w firmie IPAK Sp. z o.o odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

IPAK Sp. z o.o jest w trakcie rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób rozważających pracę w firmie.

Paulina

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości jest już zakończona? Jeśli tak, to zastanawiałam się nad aplikowaniem w ramach rekrutacji otwartej. Pytanie, czy istnieje taka możliwość? Ktoś próbował?

@Paulina

Witam serdecznie. Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Kontroli Jakości. Proszę o przesłanie CV na adres mailowy: kadry@ipak.pl. Dziękuję, pozdrawiam Dział Kadr.

@IPAK Sp. z o.o

Nadal poszukujecie osób na ten etat czy już kogoś zatrudniliście? Bo jeśli jest wolny wakat to ja z chęcią wyślę cv i to jeszcze dzisiaj. Jakie macie wymagania co do specjalisty, duże trzeba mieć doświadczenie? Można wiedzieć na ile z reguły dajecie pierwszą umowę? Kobiety też mogą aplikować na specjalistę?

Doczekałeś się odzewu? Ludzie w firmie pozytywnie usposobieni i pomocni? Pytam w kontekście pracy, jakby sytuacja wyglądała z wyjaśnieniem i wdrożeniem w nowe zadania, gdyby mnie przyjęto? Jest tu wypracowana jakaś metoda szkolenia wstępnego?

psyha siada

Ludzie!!! jak mozna chwalic ta firme??? czytajac te komenty pozytywne odnosze wrazenie ze D.N kaze je swoim popychadla pisac badz tez sam je pisze (w co niewierze bo ma w D wszystko ) rypalem jak pies. 12.. 16.. i wiecej godzin. fak mial objawy czlowieczenstwa czasem ale w zamian czlowiek spuszczac sie musial niemilosiernie. organizacji brak. ludzie planujacy niekompetetni. operatorzy czesto sami musieli planowac produkcje. tragedia! o urlopie nie wspomne bo to juz inny temat. na halach gorac taki ze farby nie dalo sie wyciagac z kalamarza. kolesie pomocncy plujacy farba bo masek nie bylo a nawet jesli to nie bylo warunkow zeby nosic. pylica ogolnie. brak wentylacji. jedno co bylo spoko to wody pod dostatkiem i kasa ta na umowie na czas. premie ??? nie warto sie o nie starac. mogl bym tak pisac kilka dni o tym calym syfie... nie polecam!! a w szczegolnosci nie polecam pracy na spedycji. kobiety ktore tam pracowaly plakaly. doslownie!!! a kasa tam to 1200 na lape a nawet 1000 widzialem na kwicie. szok! nie nie nie !! wystarczy isc do PUP-u w Opolu i zapytac o ipak. prawdy nie powiedza bo nie moga ale mina mowi wszystko. a teraz dziekuje i zycze wszystkim bylym pracownikom, milej i spokojnej pracy. bo tym co tam pracuja mozna tylko zyczyc szybkiej zmiany pracy.

psyha siada

drygas nie mam powodow zeby klamac. prawde napisalem. dzisiaj spotkalem kobiete ktora tam pracuje od lat i mowila ze jest jeszcze gorzej jak bylo. odeszla by juz dawno tylko wiek juz ma taki ze nie znajdzie nic innego. niestety nasze polskie realia zmuszaja ludzi do pracy w takich zakladach jak ten. szczerz prosto z serca pisze ze nie warto sie starac o prace tam. szkoda czasu na to bo i tak jak czlowiek madry to odejdzie. zreszta nawet ci nie grzeszacy rozumem tez odchodza. dramat. jak ktos ma jakies pytania co do konkretnego stanowiska to ja chetnie odpowiem.

Anonim86
@psyha siada

Witam! interesuje mnie opinia na temat pracy biurowej - specjalisty ds kalkulacji i oferowania. Czy ktoś może mi coś więcej napisać? Śledząc wpisy, już wiem, że na produkcji jest źle, a jak w biurach?

@psyha siada

podzielam zdanie, nic dodać niż ująć, z tej firmy trzeba uciekać!!

Operatorek
@Kris

Cieńki jesteś to cie pewnie kiero wywalił zanim uciekłeś.

Barbara
@psyha siada

Ja też tam pracowałam ale może dla tego że byłam jak powstawał Ipak i było fajnie, to co piszecie to nijak ma się do tego co ja pamiętam oczy wychodzą i choć nie byłam zwolenniczką Darka to uważam że był bardzo wporzadku, ale to moje zdanie bo zaczynałam pracę u jego taty Pana Andrzeja i wsumie to on nauczył mnie wszystkiego. Pozdrawiam i by ocenić trzeba się samemu przekonać bo ile ludzi tyle opinii. Pozdrawiam jeszcze raz Barbara

Kris

Brak sensownego zarządzania i delegowania zadań rzutuje na braki personalne. Niekompetentni koordynatorzy, niedoinformowani Dyrektorzy, chaos i panika plus stary sprzęt i fatalne warunki pracy. To wszystko rzutuje na dramatyczne warunki pracy, oraz bardzo niskie płace. Wyzysk oraz rażące traktowanie pracowników powoduje, iż ludzie stamtąd uciekają, nikt nie jest w stanie pracować za trzech po 12 godzin dziennie. Braki personelu widać gołym okiem, non stop pojawiają się ogłoszenia o prace... Firma ma potencjał ale z takim zarządzaniem i traktowanie ludźmi sukcesu nie będzie

@Kris

Anonimowa przestrzeń internetowa ułatwia stawianie zarzutów, ale nie jest właściwym miejscem do dyskusji. Pracowników i osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt z Kadrami lub Biurem Spółki we wszystkich sprawach, które wymagają reakcji lub powinny zostać wyjaśniane. Dynamiczny rozwój spółki w ostatnich latach, przejawiający się m.in. wzrostem produkcji, inwestycjami w park maszynowy i infrastrukturę, czy wreszcie wzrostem zatrudnienia, potwierdza skuteczność działań i pokazuje potencjał. Zachęcamy zainteresowane osoby do śledzenia ofert pracy i osobistej weryfikacji swojej opinii podczas wizyty oraz rozmowy.

@Kris

Jedyne z czym się nie zgadzam to "przestarzały park maszynowy" a reszta jest niestety idealnym obrazem tej firmy...

@IPAK Sp. z o.o

Te sztampowe odpowiedzi według utartego wzoru potwierdzają powyższa opinie. Zero refleksji i otwartości na konstruktywny dialog

@Kris

Opinie schowane za anonimowym wpisem nie są formułą w której można merytorycznie rozmawiać. Jesteśmy otwarci na wszystkie tematy dotyczące firmy zapewniając, że każda sprawa będzie rozważona. Zainteresowanych rzeczywistą rozmową zapraszamy do kontaktu przez biuro Spółki lub Kadry - jeśli są kwestie warte zwrócenia uwagi, to dajmy sobie szansę na ich wspólne omówienie.

Franciszek
@Opolanin.

Jak bardzo przestarzały jest ten park maszynowy? Macie w ogóle jakieś szkolenia BHP z obsługi tych maszyn?

@Franciszek

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Jeżeli chodzi o park maszynowy, to jest od kilku lat systematycznie rozbudowywany o nowe maszyny i peryferia. Pracownicy przechodzą niezbędne szkolenia z zakresu BHP prowadzone przez specjalistów (częściowo w formie spotkania, a częściowo - w zależności od stanowiska - w formie interaktywnej). Wdrażanie do obsługi maszyn jest przygotowywane i realizowane odrębnie, a jego zakres zależy od maszyny i stanowiska.

@Franciszek

Właśnie pisałem; Że co się tyczy parku maszyn to się nie zgodzę. Z tego co pamiętam i co było " za mojej kadencji" to maszyny były w miarę nowe i dosyć dobrze utrzymane... "Pan Tomasz robi co moze". Jeśli chodzi o szkolenia BHP to sprawa wygląda tak jak wszędzie...

AN

Ile na początku wyciąga magazynier z uprawnieniami na wózki??

@AN

Poziom wynagrodzenia jest konkurencyjny w stosunku do ofert rynkowych. Na jego wypływ istotne znaczenie ma również zaangażowanie i jakość pracy. Zapraszamy do złożenia aplikacji - w trakcie spotkania możliwe będzie uzyskanie szczegółowych informacji.

@IPAK Sp. z o.o

Konkurencyjne - zwyczajnie niższe od przeciętnego....

Opolanin.

Witam, mam pytanie do obecnych i byłych pracowników... Co z szeroko stosowanym mobingiem? Przez ostatnie pół roku coś się zmieniło, czy Pan K. dalej uprawia ten proceder z aprobatą i pod parasolem zarządu?

@Opolanin.

Dzień dobry, Oskarżenie o mobbing, podobnie jak dyskredytowanie podmiotu, to bardzo poważny zarzut który traktujemy z najwyższą powagą. Do biura Spółki, ani Kadr nie wpłynęła żadna informacja z tym związana. Zachęcamy pracowników do zgłaszania nieprawidłowości lub sytuacji, które mogą uważać za niewłaściwe. Pracownicy są kluczem dla rozwoju każdego przedsiębiorstwa dlatego wszystkie zgłoszone incydenty są traktowane z szacunkiem i należytą uwagą. Jednocześnie przypominamy, że pomawianie lub naruszenie dobrego imienia osób i podmiotów (także w przestrzeni elektronicznej) podlega ocenie prawnej.

@IPAK Sp. z o.o

Bardziej zależało mi na poruszeniu tematu dzięki któremu coś mogłoby się zmienić na korzyść pracownikow, a nie na odpowiedzi w stylu "kopiuj-wklej" z podręcznika "PR" mającej na celu zastraszenie poruszającego problem... Szkoda, ale widocznie nikt z personelu produkcyjnego tu nie zagląda, a odpowiedzi na posty są pisane przez ludzi wyznaczonych i nadzorowanych przez te same osoby których dotyczy problem...

@Opolanin.

Pozostajemy otwarci na uwagi i sugestie pracowników, ponieważ warunki i atmosfera pracy ma bezpośredni wpływ na rozwój firmy. Anonimowe komentarze nie są jednak najlepszą drogą zgłaszania spraw, jeżeli zależy nam na ich wyjaśnieniu. Jeszcze raz prosimy o zgłaszanie uwag do Biura Spółki lub Kadr. Żadna sprawa na pewno nie zostanie bez reakcji.

Kichol007

Witam posiadam ogromne doświadczenie w druku i w opakowaniach różnego rodzaju. I pisze z pytanie bo specjalizuje się w druku flekso a widnieje u was oferta offset i czy byli by państwo zainteresowani nie widzę problemu żeby się zacząć pracę w druku offsetowym.

@Kichol007

Dziękujemy za zainteresowanie. W tej chwili szukamy drukarzy z doświadczeniem w druku offsetowym, ale proponujemy złożenie CV, które zostanie przekazane do osób odpowiedzialnych za rekrutację.

Sierżant

Witam. Duży zaklad,a przy przepustkach ściany,jak na Pradze..../ w tamtym wieku/. Brudne,odrapane... Wstyd. Zróbcie coś,bo to nie jest reklama dobra dla zakładu.

@Sierżant

W związku z dynamicznym rozwojem trwają prace związane z przygotowaniem do rozbudowy zakładu. Dotychczasowa infrastruktura, w tym obiekt stróżówki, będzie całkowicie wymieniona. Jesteśmy przekonani, że projektowana architektura spełni oczekiwania nowoczesnego i komfortowego miejsca pracy.

Daro.

Witam.Noo widze ze kazdy pisze po swojemu to ja tez sie przyłącze i napisze tak.Praca to Robic robic robic robic i td i td koordynatorzy sami ustalaja kto gdzie ma robic jesli chodzi o produkcje o Ukraincach juz nie wspomne zatrudnil ich pracodawca jak ulegalek noi sie żądzą maja swoje ego lub ale do Polakow fakt nikt nkogo nie prosil przyjezdzac do PL ale na to wplywu niema to pracodawca żądzi i tyle jak sie komus niepodoba to tam są drzwi.Cala atmosfera w tym zakladzie to jakis chyba film z nawiedzonych lub dzieci kukurydzy albo sekta kazdy ma sluchac niema swojego zdania.Umowy nie daja robi sie z tydzien na niewiem na co chyba na karte rowerowa niemaja zaufania towazystwo pewnie co do swiezaków kasa 2400 netto o zmianie stanowiska szkoda gadac zero myslenia masz tam robic az padniesz albo (usunięte przez administratora)....krutko na temat.Mysle ze jest wiele innych duuuuzo leprzych i duuuuzo wiekrzych zakladow co maja leprze warunki pracy i tak nie reaaguja jak ktos nie przyjdzie do pracy jeden dzien bo ma cos do zalatwienia na miescie czy ile tam chce tego wolnego mysle ze to pracownik tu stanowi racje i jak ma do niego zaklad podchodzic bo jak by nie pracownicy to gdzie by taki ipak sie utrzymal.Pewnie pracodawca bedzie innego zdania ale sam przeciez daje oferty pracy ze szuka pracownika to musi liczyc sie z tym ze kazdy nie jest az tak nakrecony pierwsza leprza praca.Zaklad poprostu szuka ludzi do nakrecania coraz to wiekrzych zachcianek pracodawcy bo apetyt rosnie w miare jedzenia zeby nieumiec sobie powiedziec dosc heh

@Daro.

Zakład oferuje w pracownikom stabilną pracę na konkurencyjnych warunkach (w tym m.in. finansowaną przez pracodawcę prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla wszystkich pracowników). W przypadku uwag dot. pracy lub warunków prosimy o kontakt z przełożonym lub działem kadr. Zachęcamy do kontaktu i samodzielnego sprawdzenia podczas wizyty i rozmowy wymagań i zakresu obowiązków, także wypytania o atmosferę i relacje w pracy. W związku z dynamicznym rozwojem systematycznie pojawiają się nowe oferty pracy zarówno w obszarze administracji jak i produkcji.

Aktualność
Pamiętajcie, że cały czas powiększamy nasz zespół! :)

Aktualnie poszukujemy:

• Magazyniera / Operatora wózków widłowych

• Operatora CTP

• Młodszego specjalistę ds. planowania materiałowego

• Specjalistę ds. zakupów

• Lidera obszaru pakowania

Więcej informacji na naszej stronie: http://www.ipak.pl/praca
Zapraszamy!
Kinga

Wymagają wyższego wykształcenia ?

@Kinga

W naszych ogłoszeniach zawsze zamieszczamy taką informację, natomiast w przypadku stanowisk biurowych lub kierowniczych wyższe wykształcenie jest wymagane.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w IPAK Sp. z o.o?

W zależności od stanowiska język angielski wymagany jest na poziomie komunikatywnym :)

Aktualność
Witajcie!
Od dnia dzisiejszego będziemy wspólnie z Wami aktywni na naszym profilu firmowym.

Dziękujemy za wszystkie opinie, zarówno negatywne jak i pozytywne.
Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiać wszelkie powstałe wątpliwości co do formy oraz warunków zatrudnienia
w naszej firmie :)

Jeśli macie jakieś pytania, dajcie znać!
Agata

@Basia ale ten ojciec właściciela miał coś do gadania w tej firmie czy czemu tak go wychwalasz?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ipak?

Borsuczka

Pierwsza umowa zwykle na okres próbny 3 miesiące, potem na 2 lata i 3 umowa na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o IPAK Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w IPAK Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy IPAK Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IPAK Sp. z o.o?

IPAK Sp. z o.o