Opinie o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gls Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gls Trans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gls Trans Sp. z o.o. w Wrocław

zawiedziona klientka

GLS jedno wielkie oszustwo w czerwcu zamówiłam rośliny czekałam od rana na przesyłkę o 14:00 sms nie zastano klienta do odbioru w punkcie nikt się oczywiście nie pojawił. W dniu dzisiejszym dokładnie taka sama sytuacja, nigdy więcej z tej firmy nie skorzystam.

GLS jest to NAJGORSZA firma kurierska! Kolejny raz kuriera nie było z paczką a dostałam wiadomość o nieobecności adresata.Jest to bezczelność ,człowiek czeka specjalnie a tu takie coś i co najlepsze kontakt zerowy z tą firmą!! Nie po to płacimy ,żeby samemu odbierać paczki z magazynu!!!

MarcinSzukaPracy

Widzę, że na tym forum człowiek nie dowie się ABSOLUTNIE NICZEGO na temat pracy w GLS, warunków zatrudnienia, zarobków, itd. W 99% komentarze to wyłącznie marudzenie na kurierów, jacy są chamscy, nieuczciwi, itp. ZERO opinii odnośnie warunków pracy w firmie. Dlaczego nikt z adminów czy moderatorów nic nie robi, aby ten (usunięte przez administratora) uporządkować?

były robol
@MarcinSzukaPracy

a o dokładnie o jakim stanowisku chcesz się dowiedziec? Kurier jak to w każdej firmie. Rano zbierasz swoje paczki i w drogę. Typowa praca z klientem i walka z czasem(korki, utrudnienia przy parkowaniu, aby dotrzeć do klienta,czasami dzwiganie) czyli stres. Chcesz iśc na magazyn? Poranna zmiana może być, bo się nie napracujesz, ale też zarobki bez rewelacji. Druga zmiana raz gorzej raz lepiej i w sumie zarobki troszkę lepsze. Trzecia zmiana to już typowa harówka, ale i z wypłatą nieco lepiej. Słodzić nie będę i jeśli nie nastawiasz się na typową prace fizyczną to tylko tracisz czas. Z kierownictwem da się dogadać i pójdzie w wielu sprawach na rękę jesli robisz swoje jak należy. Sama praca na magazynie moim zdaniem zdecydowanie lepsza od np. zwykłego pomagiera budowlanego, bo(zwykle)nie pobrudzisz rąk i zawsze masz dach nad głową. Jesli chodzi o pracę handlowca to się nie orientuje w tym temacie. Szanse na awans mizerne(bo niby jeszcze na jakie stanowisko?) i raczej samą pracowitością tego nie osiągniesz. Oczywiście wypłaty zawsze w terminie, a czasami dzień, lub dwa wczesniej. REASUMUJĄC: jesli nie boisz się dość monotonnej pracy fizycznej w szybkim tempie i jeszcze chcesz sobie dorobic nadgodziny to śmiało polecam. Dla ludzi bardziej ambitnych zdecydowanie odradzam, bo prac na magazynie jest we Wrocławiu w czym wybierać np. Bielany czy też mocno rozwijająca się strefa ul.wrocławska Mirków-Długołęka. Przeczytaj także opinie kolegi "murzynembyłem" sama prawda. Za mało informacji? Poszukaj opinie o np. pracy w DHL bo to praktycznie to samo. Pozdrawiam

Naciagacze
@MarcinSzukaPracy

Jeżeli chcesz zapierdziel jak wół za marne 2kola to droga wolna. Wykorzystują ludzi,od 5 do 7 osób na cały magazyn, a jak pójdziesz zwrócić uwagę że przydało by się więcej ludzi albo jakaś dodatkowa premia to nie ma takiej opcji wolą kurierowi zapłacić dodatkowa kasę a tobie nie dadzą. Odradzam i to bardzo.

Toloweto123

Mnie wkurzają strasznie jestem z małym dzieckiem w domu nie mam kiedy pojechać na zakupy , zadzwonią domofonem raz nawet z góry nie zdążę zejść otworzyć bo już go nie ma , albo raz czekałam miał być od 8-10 nie było go bo sprawdzałam , sąsiadka później powiedziala mi ze po godzinie 11 był bo u niej tez był z paczka a najlepsze jest ze avizo w drzwiach znalazłam ze niby o godzinie 9 próbował dostarczyć tzn żal , nie oskarżam każdego kuriera ale niektórych bo robią to od niechcenia

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gutek

Najprościej jest oskarżać ale czasami trzeba spojrzeć na sprawę z boku i ocenić obiektywnie!!

Niezadowolna

Wszystko inne tylko nie GLS W jednej firmie zamówiłam dwie paczki. Jakoś tak wypadło, że było to dwóch różnych kurierów, w tym GLS. Zamówienie nastąpiło w piątek, wysłanie przesyłki w poniedziałek. We wtorek już była jedna z paczek, które zamówiłam. We wtorek na śledzieniu paczki firmie kurierskiej GLS było "Do dostarczenia". Miałam nadzieję, że paczka pojawi się w ten sam dzień. W środę było to samo, a na dodatek pojawiła się pod koniec dnia, że odbiorcy nie było w domu. Jedno wielkie kłamstwo. Czekałam na paczkę. W czwartek mąż już dzwonił do firmy, która zarządza osobami rozwożącymi przesyłki. Pani miała się dowiedzieć co się dzieje. W piątek mąż poprosił o numer do kuriera obsługującego nasz rejon i powiedział, że paczka będzie za 1,5 godziny. Ciekawe ile, by jeszcze dochodziła gdyby nie telefon męża? Mieszkamy dość blisko wiekszej aglomeracji, więc bez problemu mogli podwieść paczkę do nas w wyznaczonym terminie. Nawet żadnego przepraszam nie usłyszałam. MOże i byłam nabuzowana złymi emocjami i napewno to przepraszam nie pomogło to Pan tylko zapytał od kiedy idzie do nas ta paczka. Nie obchodzą mnie wewnętrzne zawirowania w firmie paczka powinna zostać dostarczona do odbiorcy w ciągu tylu dni ile jest zadeklarowane .. Żądałam nazwiska Pana, który obsługuje nasz rejon to powiedział, że ten Pan został zwolniony. Tym kurierom z tej firmy chyba nie zależy na pracy skoro tak się zachowują wobec klienta.

Przepraszam (usunięte przez administratora) z GLS

Obowiązuje kultura?????? Te (usunięte przez administratora) z GSL piszą że byłem nieobecny dlatego nie odebrałem paczki.......... a prawda jest taka że pomylili adresy. A ty mi (usunięte przez administratora) będziesz pisał o kulturze.

Mario

Szerokim łukiem omijać to tałatajstwo....... zdecydowanie lepsi Są z DHL. Postarajcie się zminimalizować wysyłanie paczek przez tą firmę kurierską

Marcin26

Dramat.

Iwona

Pamiętajcie, że jesteśmy na forum publicznym, gdzie obowiązuje pewna kultura wypowiedzi, nie można tu nikogo obrażać oraz używać stosownego języka, niektóre zwroty nie są tu dozwolone. Odsyłam do zapoznania się z regulaminem forum: https://www.gowork.pl/regulamin Forum to jest miejscem na którym zależy nam głównie na opiniach dotyczących pracy w firmie Gls Trans. Dlatego też zachęcam pracowników firmy do podzielenia się swoimi wrażeniami i doświadczeniami z pracy w GLS.

Korpożołnierz
@Iwona

@Iwona to dlaczego nikt z portalu nie usuwa na bieżąco wpisów, które nic merytorycznego do tematu nie wnoszą, a są tylko i wyłącznie oznakami internetowego chamstwa i pieniactwa?

Smug

Moja opinia to 0 ponieważ paczka nie doszła w ten dzień co powinna

kamilek
@Smug

tępa pało kurier nie (usunięte przez administratora) z jedną paczką specialenie do ciebie...

mietek
@kamilek

A ty pierdoło pało też tępa pamiętaj że twój zasrany obowiązek to zapieprzać do klienta nawet z 1 paczką. Gdybyś chamie tak zrobił w europie wyleciałbyś na zbity pysk z dnia na dzień i zapłacił karę

Agaress
@kamilek

Dokładnie płacisz za usługę która ma być wykonana. Jak GLS nie jest w stanie sprostać warunkom przez siebie samym postawionym może warto zrezygnować z rynku. albo podziękować takim kurierom

ewcia
@Agaress

Potwierdzam, czas oczekiwania na paczke to tydzien

Patryśka

Nie polecam. Kurier chamski. Przesyłka cała brudna. Do tego kurier nie dowiózł przesyłki do domu tylko zostawił w punkcie odbioru ponieważ było już późno ( godzina 20.00) i nie chciało mu się jechać !

Wi
@Patryśka

Dla ciebie kretynko kurier ma jeździć 24h.nienawidze takich bab

Agaress
@Wi

Nie po to się kuriera zamawia żeby jeszcze trzeba było latać za paczką. Płacisz dodatkowo za usługę która nie została wykonana. Jak by człowiekowi nie zależało na dostarczeniu do rąk własnych do zamówił by do paczkomatu. Dodatkowo są telefony można zawsze się dogadać i niech nie oferują że w tyle paczkę dostarczą tylko napiszą od 2 do 3 dni roboczych wtedy nikt nie będzie miał pretensji.

Nick.

Paczka miala dotrzeć dzisiaj, między 13.00, a 18.00. Czekam cały dzień. Nie dostałam tego dnia ani jednej wiadomości co się dzieje z paczką - jedynie się dowiedziałam, że paczka została dana do doręczenia o 8.28. Filia jest oddalona 60km ode mnie. Żadnego kontaktu z kurierem - ŻADNEGO. Najgorsza firma kurierska. NIE POLECAM!!

Olek

Taki rodzaj pracy więc o co chodzi? To z przyzwyczajenia to narzekanie?

Pracowałem w gls Wrocław, stoisz przy tasmie od 6, później rozwóz, odbiory, rozliczanie. Najgorsi są ci z biura, wymyślają jakieś dziwne kary. Może ruszcie sami tylki.nigdy więcej gls. Niedługo nawet Ukraina nie będzie chciała pracować.

Iwona

@Piotr, czy Ty również masz jakieś doświadczenie pracy w firmie Gls? Jeżeli tak, to oczywiście zachęcam Cię do podzielenia się nim z innymi użytkownikami tego portalu. Krótka historia opisana przez @pracownika może nie zachęcać do podjęcia pracy w Radomiu, ale być może w innych miastach wygląda to zupełnie inaczej. A może spośród osób, które pracowały lub pracują w Radomiu, są takie, które mają bardzo pozytywne doświadczenia związane z firmą Gls?

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Zdzichu

Witam. Jestem w domu i czekam na przesyłkę, a dostaję informację że odbiorca jest nieobecny. Kuriera nie było. To jest lekceważenie klienta. Samowolka kuriera. Karygodne zachowanie. NIGDY Z WAS NIE SKORZYSTAM. Jest to już kolejna taka sytuacja. Miłego dnia.

Tomasz
@Zdzichu

Zdarzyło nam się dzisiaj to samo - pierwszy raz taka sytuacja. Żona siedzi w domu z dzieckiem, na spacery z nim chodzi moja mama, także w comu ktoś jest zawsze. A kurier mówi, ze nikogo nie zastał i że domofon nie działał (a przecież ma numer telefonu - może zadzwonić). Potem coś kręci, że paczka jest w jakimś paczkomacie, potem, że dowiezie, a teraz nie odbiera a na infolini też nikt nie jest w stanie nic powiedzieć. Odradzam serdecznie GLS. U konkurencji nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Często ci kurierzy dzwonią i pytają, czy u sąsiada mogą zostawić, albo na godzinę przed doręczeniem już dzwonią i się pytają, czy klient jest dostepny.

pyju
@Zdzichu

Miałem to samo (usunięte przez administratora)

pyjo
@Tomasz

Zgadzam się to samo miałem GLS to najgorsi kurierzy kłamcy

Kozziro
@Zdzichu

Ździsiu najchętniej nasrałbym Ci na ten Twój kaczy łeb. Czy ty przypadkiem nie pochodzisz z Czempinia ?

Kozirro

Bigiel ty (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gls Trans Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gls Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gls Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gls Trans Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gls Trans Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gls Trans Sp. z o.o.