Opinie o DPD Polska w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DPD Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DPD Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Pruszków

amia

"Kurier" ktory jezdzi po Nowym Bemowie to kretyn a nie kurier.

artur
@amia

czemu tak pani mysli

Teresa
@artur

Podbijam pytanie, można być niezadowolonym, ale po co wyzwiska i to bez uzasadnienia pretensji brak. Ja tu weszłam w innej sprawie. DPD szuka teraz koordynatora na Groblową. Oferuje ciekawe benefity, ale nie wspomina o pensji. Ktoś poda mi widełki? Będę zobowiązana!

Krzysztof

Dzisiaj się zawiodłem na DPD kurier Gorzów Wielkopolski osiedle staszica w godzinach wieczornych przywiózł paczkę za którą powinienem zapłacić 64 zł a on zażądał 100zł reszty nie wydał .List przewozowy był nie widoczny skontaktowałem się z nadawcą i będzie sporządzona skarga.

Bożena
@Krzysztof

Niestety, z tego co wiem, kurier nie ma obowiązku wydawania reszty. Warto mieć zawsze przygotowaną równą kwotę. A szybko docierają paczki z DPD?

Zbychu

Czy ciężko się pracuje? Jak grafik? Elastyczny w miarę? Są jakieś premie?

Arek

Podpowiecie czy firma prowadzi może teraz rekrutacje?

@Arek

Dzień dobry, Panie Arku oczywiście prowadzimy rekrutacje, poniżej znajdzie Pan linki: Pruszków: https://www.pracuj.pl/praca/dyspozytor-pruszkow%2Coferta%2C7007505 Okolice Pruszkowa- Parzniew: https://www.pracuj.pl/praca/dyspozytor-pruszkow-okolice-warszawa-okolice-parzniew-pow-pruszkowski%2Coferta%2C6999281 https://www.pracuj.pl/praca/kasjer-pruszkow-okolice-parzniew-pow-pruszkowski%2Coferta%2C6994473 Strona Kariery: https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/O-DPD/Kariera-w-DPD

Czy po rozmowie w DPD Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Pruszków
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Pruszków
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade

Witam. Korzystając z portalu "Furgonetka" umówiłem kuriera DPD na odbiór przesyłki z domu, cały czas ktoś jest, ale wolałbym sam dać do ręki kurierowi moją przesyłke. Kurier miał przyjechać pomiędzy 10 a 12, około godziny 14,20 zorientowałem się że kuriera nie ma zadzwoniłem do DPD w Pruszkowie, po wysłuchaniu zapewnień jak jest fajnie, dowiedziałem się że Pani nie ma kontaktu z Oddziałem[?] ani z kurierem [podała mi telefon do kuriera - ale On nie odbiera ani nie oddzwania!!!!]. Około godziny 18,30 dzwonię powtórnie do DPD żeby się dowiedzieć od miłej Pani że kurier odebrał przesyłkę [jak podała ok.16,20!!!!!] - paczka stoi cały czas tak jak ją przygotowałem wczoraj!!. Wchodzę na stronę szukania przesyłki i widzę że tylko jest zgłoszenie przesyłki. To był mój ostatni raz korzystania z usług DPD i myślę że inni pójdą w moje ślady żeby odciążyć firmę kurierską od "nawału" pracy.

@Marek

Dzień dobry, pragniemy poinformować, iż w przypadku gdy posiadają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Na skargę zgłoszoną za pośrednictwem formularza otrzymają Państwo odpowiedź z wyjaśnieniami. Jako firma kurierska zdajemy sobie sprawę jak ważnym czynnikiem dla Klienta jest profesjonalna realizacja powierzonego nam zlecenia. Zawsze staramy się wykorzystywać wszelkie uwagi i informacje od Klientów dla ulepszenia naszego serwisu. Z poważaniem,

@DPD Polska

Wszystko może ok gdyby pracownicy (usunięte przez administratora) paczek następnie twierdzą że zostawili je w skrzynce na listy na listy od 2 dni żadnej pruby wyjaśnienia całej sprawy

Bogdan

Kurierzy w Piastowie kradną paczki następnie twierdzą że zostawili je w skrzynce na listy od 2 dni żadnej próby nawiązania kontaktu i pruby nawiązania kontaktu

Bogdan

Uwaga kurierzy dpd jeżdżący po Piastowe kradną paczki następnie twierdzą że wzucili je do skrzynki na listy, paczka była tej wielkości że nie zamieściła by się do skrzynki, od 2 dni zero jakiej kolwiek pruby nawiązania kontaktu i wyjaśnienia całej sprawy,słyszę tylko że kurier ma się skontaktować i żadnego kontaktu

Jasiek

Praca w takiej firmie nie jest łatwa a tym bardziej, że to ciągły stres. Chyba, że lubi się to co człowiek robi .

robik

Cześć. Pracuję w tej branży już od dłuższego czasu. Nigdy nie trafiłem jednak na umowę o pracę . Może w tym miejscu można na taką liczyć? jeśli chodzi o stanowisko to interesuje mnie kierownik zmiany bo doświadczenia już trochę złapałem . pozdrawiam.

optymistka

nie zgadzam się z tym że "na inne stanowisko nie da się przejść bo innych nie ma" ja pracowałam na magazynie przez kilka miesięcy potem przeszłam do biura niższego szczebla ,a potem dostałam awans na wyższe stanowisko fakt że płaca nie jest super ale nie jest też tragiczna zależy na jakim stanowisku

Nie wiem czy to ktoś przeczyta ale jest tak. Praca bardzo ciężka szczególnie w godzinach nocnych. Już po tygodniu pracy w ciągłych przeciągach dostałem grypki a pracować trzeba, po miesiącu zapalenie płuc. Przejść na inne stanowisko nie można bo i innych stanowisk nie ma albo na magazynie taszcząc cięzki paczki albo jako kierowca ale tu nie zawsze się da. Naprawdę za te pieniądze pracuję spokojnie w Tesco w Piastowie przynajmniej mam ciepło.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Pruszków

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DPD Polska