Opinie o ALFA Sosnowscy S.j. w Nowa wieś

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ALFA Sosnowscy S.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ALFA Sosnowscy S.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALFA Sosnowscy S.j. w Nowa wieś

Roland

Witam jakiej pensji można się spodziewać ma ślusarni

Alfa Nowy wpis
@Roland

A jakiej się spodziewasz głodowej

KUFEL09

Wyroby tej firmy to jakaś kpina. Lepiej jakby je sprzedawali do samodzielnego montażu bo nawet dziecko lepiej by je poskladalo. Chiński SYF. STANOWCZO ODRADZAM

Rekin Nowy wpis
@KUFEL09

Jaka płaca taka praca to nie dziwne że się rozlatują jeszcze przed zamontowaniem wystrzegaj cię się w sklepach żyrandoli kinkietów lampek nocnych jak i lamp stojących FIRMY ALFA SOSNOWSCY zdecydowanie nie polecam nie dajcie się zwieść wyglądem to istne chińskie padło

Czy ALFA Sosnowscy S.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bill Nowy wpis

W tym zakładzie pracy można jedynie obniżyć swoje kwalifikacje tam można jedynie upaść na dno nie życzę tam pracować nawet największemu wrogowi zarobki głodowe lampy składane na chińskich elementach i to na konkretnym wyzysku ludzi którzy pracują tam za najniższą krajową w sumie to została tam garstka ludzi tych którym brakuje około 2może 3 lat do emerytury właściciel S.S cwaniak i wyzyskiwacz ludzi traktuje jak zło konieczne najbardziej wtedy jak ma wypłacic te obsrane wypociny na wypłate nie ma tam żadnych funduszy socjalnych wszystko co się należy ludzią pozabierał ma obejścia na to zapatrzony w swoją pracującą też tam rodzinkę która go robi konkretnie w (usunięte przez administratora) ma też ulubionych (usunięte przez administratora) pustych i ciemnych nieudaczników którym bardzo wierzy a to jest jego ogromny błąd i dlatego firma popada ku upadłosci nie szanował porządnych pracowników to teraz ponosi tego skutki jest coraz bliżej ku upadłosci ale cóż można takiemu życzyć niech się poczuje tak jak ci ludzie którzy tam pracowali i biedaki co niektórzy tam jeszcze pracują by doczekać wieku emerytalnego co im już większości dużo nie brakuje.

Ilona

Ale masz na to jakiś dowód? Znalazłeś gdzieś w internecie te lampki czy co? Poza tym dużo firm sprowadza jakieś rzeczy z Chin na sprzedaż, nie uwzględniłeś takiej możliwości?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ALFA Sosnowscy S.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Snake

Jeśli młodzi tam nie przejmą stery to tylko upadek. Dobrze znam branżę itd oraz konkuencyjne firmy.To Titanic

Klient

Nie polecam. Klosz pękł. Chcąc zamówić tylko klosz od producenta otrzymałem odmowę. Proponują kupić nową lampę i klosz.... Szczyt uprzejmości. Nie dziwię się odpowiedzi, jeśli pracodawca ma takie opinie jak tu i na innych portalach (negatywne). Już nie wspomnę że przy dobrym nastawieniu do klienta producent (pisze o innych producentach - przyzwoitych ludziach i firmach) bez żadnego "ale" ,wysyła bez kosztów część uszkodzoną. Tego producenta nie stać na gest frontem do klienta. Bóg nigdy nie pobłogosławi wyzyskiwaczom pracowników. Lepiej zmieńcie politykę firmy bo passa jest do czasu...

Jakie wartości są cenione w ALFA Sosnowscy S.j.?

Żebyś był (usunięte przez administratora) i najlepiej żebyś chlał wtedy jesteś ok. A No i zapomniał bym ważne żebyś ciągle narzekał jak to ci źle w życiu

Zszokowany.

Ludzie... Nie idźcie tam do pracy. To co się tam wyprawia to jakieś nieporozumienie. Tyle odemnie.

Dora

Tragedia praca i płaca poprostu czysty wyzysk pracowników w biurze ciemnoty szef ogarniety ale chytry. Nie polecam majac rodzine nie ma za co wyżyć

432D

Polecam, zamówione lampy dotarły błyskawicznie, bardzo dobrze spakowane, zgodne z opisem.

Gutek

Ciężko o jakieś informacje. Wprawdzie słyszałem, że mają bardzo dobrą opinię i myślałem, że na forum uzupełnię a tu cicho.

Jack57

Omijać szerokim łukiem wyroby tej firmy. Brak serwisu pogwarancyjnego (nie wiem co z serwisem gwarancyjnym) nie miła obsługa. Byle nie lampy ALFY Moje sugestie dla ALFA Sosnowscy S.j.: Zadbajcie o obsługę klienta

Agata

@anonymous, również przymierzasz się do aplikowania do ALFA Sosnowscy S.j.? Może już jesteś w trakcie lub po rekrutacji u tego pracodawcy i mógłbyś podzielić się swoimi wrażeniami i uwagami dotyczącymi jej przebiegu? Jak najlepiej się do niej przygotować? Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Tego typu relacja będzie ważna dla nowych pracowników tego pracodawcy.

XXX

Witam. Proszę o opinie dotyczącą pracy w biurze i wysokości wynagrodzeń. Z góry dzięki :)

@XXX

już aplikowałeś? Daj znać po.

Agata

@anonymous, zapewniam Cię, że nie jestem pracownikiem ALFA Sosnowscy S.j. Staram się na tym forum dopytywać o takie informacje dotyczące pracy w tej firmie, które mogą być interesujące dla osób chcących pracować w tej firmie. @XXX jesteś zainteresowany pracą w firmie? Jeżeli będziesz po rekrutacji, opiszesz nam ją na forum?

Agata

@alfa, Twój dwudziestoletni staż w ALFA Sosnowscy S.j. jest imponującym wynikiem. Znasz tę firmę od podszewki. Czy mógłbyś podzielić się całym swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z nią? Jak, w Twoich oczach, na przestrzeni tych wszystkich lat,zmieniała się firma?

@Agata

Zmieniła się na gorsze nie ma osoby która by nie szukała lub nie mówiła o zmianie pracy łącznie ze mną, a tak w ogóle wydaje mi się że mijamy się na korytarzu więc po co to rozpisywanie się o doświadczeniu mimo że mam je duże jak wiele innych osób koperty dostają ci co zawsze nie będę tu używać mocnych określeń bo to i tak niczego nie zmieni.

Agata

@alfa, jakim, Twoim zdaniem, pracodawcą jest ALFA Sosnowscy S.j. W jakim charakterze pracujesz w ALFA Sosnowscy S.j. i w oparciu o jakie warunki? Twój komentarz będzie przydatny dla wszystkich zainteresowanych współpracą z ALFA Sosnowscy S.j.

@Agata

Pracodawcą jest średnim, banialuki takie odstawia że hej a ludzie się nakręcają i dawają się podpuścić, jedynie jaki plus to to że pieniądze są w terminie, ale żeby nie było kolorowo wisi nam za tamten rok za buty i pranie a pracuje na produkcji już ponad 20 lat i można by było napisać nową trylogie mam umowę o prace. POzdrawiam

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Aby nie być gołosłownym, na początek 12,00-12,50...brutto, potem podwyżka na maks 13-13,50 oczywiście brutto, może dla niektórych stawka o.k. ale jak dla mnie zdecydowanie za mało jeśli chodzi o wykonywaną pracę , jeśli chodzi o pracę dzieje się źle, czyli duże wymagania małe zarobki, brak organizacji któremu winni są kierownicy, cały czas nowe pomysły na zwiększenie produkcji i co za tym idzie mamienie kłamstwami p. Sosnowskiego, że będzie dobrze a jest jak zwykle. Miał być akord i był jeden miesiąc ludzie dostali po 200-400zł. więcej do wypłaty i każdy się starał, więc ludzie wylewali z siebie siódme poty przez kolejny miesiąc z myślą, że coś więcej się zarobi, ale niestety w kolejnym miesiącu akord padł bez zapowiedzi, to tylko próbka możliwości p. Sosnowskiego.

@anonymous

Może i nie jest jak by to sobie każdy wymarzył , ale tak się dać podpuścić na akord starzy pracownicy że biegiem zapieprzają do kibla jak by go nie znali, trzeba gęby drzeć o podwyżki a nie o nadgodziny i czy soboty będą jak dla mnie to wory przy tyłkach powinni mieć mądrale ze składania a nie rozpisywać się jak to jest źle, ludzie sami sobie są winni

@alfa

Mało Wiesz, nie raz, nie dwa ludzie ludzie domagali się podwyżek, oczywiście bez efektu, "nie podoba się, to do widzenia" jestem z tych, który nie użala się nad sobą i to jak mi źle, po prostu podziękowałem za pracę i tyle w temacie, choć to prawda, solidarności nie ma, dużo pracowników jest w starszym w wieku i chcą dociągnąć do emerytury, więc nie ryzykują i każdy patrzy na siebie, choć teraz to już powoli się przeradza w made in Ukraine. Nie pij do mnie, że rozpisuję się jak to jest źle, było mi źle, dlatego już mnie tam nie ma, pozdro.

@anonymous

Więc chylę czoła że po prostu podoiłeś słuszną decyzję, ale teraz nawet ukraincy zaczynają pyszczeć tak między nami to sam wiesz kto w tym zakładzie zostanie emeryt, kulawy, ślepy powodzenia w nowej pracy. Pozdrawiam

@anonymous

Jeszcze jedno wiem więcej niż ci się wydaje pracuję tam zbyt długo i nie chcę tu rzucać nazwiskami bo to i tak nic nie zmieni a nie chcę żeby mi ktoś zarzucił naruszenie godności

Agata

@KUFEL09, przed zakupem ,lepiej sprawdzić z jakiego kraju pochodzą produkty i z czego są zrobione. Może wypowie się ktoś z pracowników firmy, jak obecnie wygląda zatrudnienie? Wcześniej poszukiwani byli magazynierzy, czy nadal to najczęściej poszukiwane stanowisko pracy w ALFA Sosnowscy?

kajaj

no na pewno jest możliwa umowa o prace, pewnie po okresie próbnym, nie powinno być z tym problemu raczej.

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA Sosnowscy S.j. - Nowa wieś

• Jak się pracuje w ALFA Sosnowscy S.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA Sosnowscy S.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA Sosnowscy S.j.?

ALFA Sosnowscy S.j.
  • Kopalniana 8