Opinie o FORM-PLASTIC SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie FORM-PLASTIC SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FORM-PLASTIC SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORM-PLASTIC SP. Z O.O. w Toruń

Ona Nowy wpis

Dzień dobry. na stronie widziałam, że jest widoczna oferta dla asystenta planisty. Nie można jednak wejść już w jej szczegóły. Jak często ktoś jest potrzebny do tej funkcji? i czy wymagane jest doświadczenie aby móc aplikować?

Zwolniona Nowy wpis

Ta Firma to niestety pomyłka ... Pracowałam tu ponad 3 lata nie życzę nikomu takiej ciężkiej pracy po 10 h i i teoretycznie wolnych weekendów.????(Teoretycznie) bo bo w każdą sobotę trzeba jednak było przyjść i pracować w bardzo niemiłym towarzystwie Pań... Które praktycznie o wszystko mają problem ... Nadgodziny niestety nie są płatne 50%, weekendy też nie są płatne 100% jak w innych firmach .... Bardzo żałuje że tak długo tu pracowałam ...teraz pracuje po 8 h wolne weekendy i zarabiam więcej niż kiedyś pracując 10 h i soboty ???? NIE POLECAM Nikomu tej firmy ...strata czasu, nerw i pieniędzy.

Michał Nowy wpis

Zaczynając prace byłem zaniepokojony opiniami na temat firmy lecz od kiedy w niej pracuję zauważyłem, że większość ludzi tam zatrudnionych pracuje w zakładzie długi czas, nawet po 20 lat a więc myślę, że nie jest tak źle. Pracy jest sporo ale dzięki temu czas leci szybko i jest co robić. Ja osobiście polecam.

Wiktoria

@hej napiszesz coś więcej o tym systemie wynagrodzeń? Co z nim nie tak?

max
@Wiktoria

Szczerze ? Chyba wszystko - ludzie w większości zatrudnieni za najniższą krajową. Szanse na podwyżki - marne. Brak jakichkolwiek benefitów, czy systemu premiowania.

@max

Hej, napisałeś, że w Form Plasticu ludzie w większości zatrudniani są za najniższą krajową. Czyli rozumiem, że jednak szansa jakaś jest na wyższą stawkę? Kto może na nią liczyć? Czy posiadane umiejętności, wiedza czy doświadczenie mają na to wpływ?

max Nowy wpis
@Ewa

Doświadczenie i umiejętności wpływają tylko na to, że dostajesz więcej zadań i roboty do ogarnięcia, za którą i tak Cię nie docenią nawet dobrym słowem, a co dopiero finansowo. Ludzie po sezonie są zwalniani z dnia na dzień. Warunki do pracy okropne. Brak szacunku do pracownika. Lepiej unikać takiej firmy - szkoda nerwów i zdrowia.

Firma FORM-PLASTIC SP. Z O.O. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kucharz / Kucharka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Czy do firmy jest więcej niż jeden telefon?

Czy firma dała coś na święta ?

max
@Michał

Jedyne co dała to więcej pracy.

Wiktoria

Bardzo Bardzo nie polecam pracy tam. Uciekajcie od ofert pracy w tej firmie jak najdalej. Zarządzanie masakra, wynagrodzenie jeszcze większy dramat, atmosfera to samo. Bezpłatne dyżury w soboty itp. Nie ma chyba nic co mogę polecić w pracy tam

Jan

Jakieś konkretne opinie od byłych lub obecnych PH?? Praca na rynku tradycyjnym ( sklepy, hurtownie) czy również markety typu PSB, Castorama? Jakie auto i czy do użytku prywatnego ?

@hej Jak potoczyła się Twoja kariera w firmie FORM-PLASTIC? Czy mogłabyś napisać coś więcej o obowiązkach i stanowisku na jakim pracujesz? Czy zanim zdecydowałaś się podpisać umowę, pracodawca jasno określił zakres Twoich obowiązków? Miałaś możliwość negocjacji wynagrodzenia? Odpowiedź na te pytania może być bardzo pomocna dla przyszłych pracowników tej firmy.

hej

Osobiście nie polecam. Dużo pracy i wymagań od pracownika, a do tego bardzo słaby system wynagrodzeń.

admin

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o FORM-PLASTIC SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FORM-PLASTIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FORM-PLASTIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORM-PLASTIC SP. Z O.O.?

FORM-PLASTIC SP. Z O.O.