Opinie o JAS-FBG S.A. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAS-FBG S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JAS-FBG S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAS-FBG S.A. w Katowice

Żenada

Praca w tej firmie to jedna wielka masakra. Oddział w Katowicach nie liczy się z kierowcą,nie obchodzi ich, że kierowca to też człowiek i potrzebuje czasu dla siebie, dla rodziny. Jeśli masz plany to przełożeni na pewno Ci je (usunięte przez administratora)bo przecież "samochód nie może stać". To ja mam pytanie. Dlaczego w innych firmach może stać a tutaj nie? To nie jest żadne wytłumaczenie. Rzekome premie są śmiechu warte. Szefostwo zamiast docenić rzetelnego kierowcę i to, że robi wszystko przed czasem jeszcze bardziej mu utrudnia. W jakim systemie pracy zatrudniany jest kierowca? Dwa tygodnie w trasie i 2 dni w domu? A może sytuacja z dzisiaj dwa tygodnie w trasie i półtorej dnia w domu? Śmiechu warte po prostu. Firma dobra tylko po to żeby się nawkur**ać i zniszczyć sobie zdrowie. Jeśli jesteś desperatem lub nie masz planów to proszę bardzo Jas właśnie czeka na Ciebie.

Karol
@Żenada

W Schenkerze też nie może, pozdrawiam,

Ilona

Czy warto aplikować do działu finansowego? Na jakie warunki finansowe można liczyć?

ekonomistka-(nie)optymistka
@Ilona

Na marne, nie wspomnę o niekompetentnych przełożonych. Lepiej poszukać pracy w bardziej rozwijającym dziale- a najlepiej w innej- poważnej firmie.

Rafał

Dlaczego nie byłeś zadowolony z pracy w JAS-FBG? Piszesz o niezłej wypłacie, czy to sama podstawa, czy jednak doliczasz do tego również premie? Liczę, że powiesz coś więcej, daj znać.

agjb1

Kierowca który dostarcza zamówiony eko-groszek może stanowić wzór do naśladowania. Godnie reprezentuje Firmę. Uprzejmy, pracowity i dbajacy o zadowolenie klienta. Jeżeli tak działa cała firma to wielki szacun.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mam Pytanie, ile realnie zarobi kierowca z Kat.C w oddziale we Wrocławiu, i czy praca to 8 godz/dziennie czy może trzeba pracować po godzinach.

JASFBG

Witam To co wypisujecie o JAS FBG S.A to żenada jestem pracownikiem długo letnim aż mi się w to wieżyc nie chce co tu jest napisane w dzisiejszych czasach to chyba każdy z was chciał by zarabiać po 7000 Brutto nic nie robić może przepracujcie troszkę aby zdobyć doświadczenia tak jak ktoś z was pisał są różne działy spedycji zapraszam na główna stronę aby się zapoznać

Dyzma
@JASFBG

hm, chyba jakiś kierownik się odezwał , bo nikt nie chce przychodzić do tej żenującej Firmy jaką jest JAS FBG S.A. nie polecam tej firmy jako pracodawcy

JAS FBG
@JASFBG

hehhe zabawne mógł bym być kierownikiem ale na pewno nie chciał bym takiego pracownika który nie potrafi żyć w zespole i nie wie co to jest praca co dla was jest mobbing ze wydanie polecenia które należy aby pracownik uczynił w swoim wymiarze pracy wykonał Zawsze polecam prace w JAS FBG S.A a komu nie psuje to na zmywał do knajpki

Dyzma
@JAS FBG

Nie wiadomo może i jesteś szefem , ale na szefa się nie nadajesz . Powód jest taki ,że na samym początku piszesz jak zacytuje " na pewno nie chciał bym takiego pracownika który nie potrafi żyć w zespole". Kierownik jest po to , aby pomóc w adaptacji z otoczeniem i zespołem. A ponadto to zastanów się chłopie nad swoim sensem i logiką myslenia w pisaniu i interpretacją. Każdy ma prawo do podwyżek i wyrażenie swojej opinii na temat tej firmy. Jak ci się podoba taka praca , to pracuj za 1000 zł miesiecznie , a resztę oddaj kierownikowi w ramach premii , napewno się ucieszy, bo on tobie premii nie da .............

Bieda

Nie az po 7 tyś ale choć godne 3tyś

Aneta
@JASFBG

Może trzeba się nauczyć języka polskiego

lojalny pracownik
@JASFBG

żenada prawdziwa!!!!!!!! 20+stażu w Firmie - 12 lat bez podwyżki....(usunięte przez administratora).,ale są tacy którym o to chodzi i to mocno....

On
@JAS FBG

Możesz przybliżyć regulamin premiowania kierowców.?Zapewne go znasz bo oni nie bardzo maja do niego dostęp.Chroniony jest jak miękkie dane prezesów.

TęczowyZiom

JAS-GBG. Duża, prężna, rozwijająca się firma, która dba o pracownika i idzie z prądem. Dość wyspecjalizowana kadra, która nieustannie pnie się po szczeblach kariery. Satysfakcjonujące wypłaty, miły przełożony, który rozumie, wspiera i dopinguje. Sielanka, cud miód i orzeszki. Możecie pomyśleć, że jakiś oszołom to pisze, otóż nie. Tak jest w tej firmie. ALE. Zawsze musi być jakieś ALE, to ale w przypadku firmy JAS-FBG dotyczy działu Ekonomicznego/KSięgowośći. To co się tam wyprawia to istne lata 90 XXw. Przełożona- klapki na oczach i oby czasami nikt nie miał za dobrze, przełożony- lata jak piesek i tylko czasami odsepleni coś w pośpiechu mając jeszcze o grosz lepsze myślenie. Wiek tych Państwa woła już do nich - IDŹCIE na emeryturę i pozwólcie firmie na rozwój. Jedyne czego można się dopatrzeć ze strony przełożonych w tym dziale to (usunięte przez administratora) SKĄPSTWO, ZAZDROŚĆ. Ciekawe tylko gdzie w tym wszystkim właściciele firmy. Powinni dbać o rozwój każdego działu. Prezes też jak chorągiewka. Zmienia swoje zdanie w zależności od powiewu wiatru. Doświadczenie pracownicy odchodzą. Będzie tylko gorzej.

Magazynier
@TęczowyZiom

Ktoś tu za dużo jara. Coraz gorsza atmosfera, ale budują się nowe firmy będzie okazja żeby uciekać.

Zawiedziona
@TęczowyZiom

Tęczowy Ziom, masz rację. Księgowość zatrzymała się nie tylko na poziomie rozwoju, ale także plac w XIXw. Nie wiem czy szefostwo myśli, że ludzie to "Ukrainki", których satysfakcjonuje praca za marne grosze, nowo zatrudnieni nie zagrzewają długo miejsca, ponieważ zarobki nie zachęcają do pozostania na dłużej. Poważne firmy, które usłyszą ile księgowa zarabia w JASie pytają czy to praca na pół etatu. Nie polecam.

TakieTam2020

Droga Księgowości, proszę się ogarnąć, kolejni pracownicy odchodzą, już od długiego czasu nie ma tam z kim rozmawiać, ciągle tylko każdy odsyła do jednej osoby. A teraz ta jedna osoba ma odejść. Przełożona nadal nie rozumie, że jeden mądry tego nie pociągnie.

Trek

Warszowicki oddział miał byc rozbudowany. A nie jest. W dzisiejszych czasach kasa 3,4k na start to duzo to nie odpowiednio tyle by zarobic i utrzymac rodzine. Smietana sie wozi ludzie po szczeblach do kariery (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu tejze pracy jestem zdruzgotany dana sytuacja ze kierownik zadzwonil do mnie i prosil bym wrocil. (usunięte przez administratora)nie te czasy a zycze wam splajtowania :-)

Jan

Jakie zarobki i kak wygląda praca na magazynie w Warszowicach?

Były magazynier
@Jan

Wszyscy którzy się zwolnili przez ostatni rok zarabiają więcej niż w jasie. To słabe miejsce dla pracownika. Tym bardziej że praca w trudnych warunkach.

Jack

Nowy rok, stary Jas.

zainteresowny

Czy firma płaci na czas bo w obiegowej opinii (usunięte przez administratora)

@zainteresowny

Zawsze płaci na czas.

ona

Jakie zarobki na spedycji? Warto składać cv?

Dejv

Po rozmowie kwalifikacynej postanowilem nbie podpisywac umowy. Wielki szok kierownika ze czemu mu czas zabieram pytalem typa o kase a on dowie sie pan na rozmowie wiec przyszlem jak mi powiedzial o umowie 3tys na start to brehlem smiechem. Rozmowa na magazynie itd totalne dno kartek rzywnosciowych brak za zimno (usunięte przez administratora)czy jak mu tam leci nie... ;-) Zreszta kolega mi mowil (usunięte przez administratora):-D Cos w tym jest nie...

Usp

Oddział w Czeladzi dramat kierownicy to największe (usunięte przez administratora)

Kierowca
@Usp

Dokładnie(usunięte przez administratora) w tej firmie nie ma przerw nie ma nawet gdzie zjeść nie ma stołówki dla magazynierow to jest skandal co się tam dzieje

Kobieta kierowca ;)
@Kierowca

Tak czytam ... chyba nie trzeba być mega inteligentnym żeby zorientować się iż w\w wpisów nie dokonał kierowca ( jak się podpisuje ) tejże spedycji tylko zdruzgotany były pracownik magazynu ...

Zawiedziona

Szanowny panie prezesie zmienia pan decyzję a bez działu ekonomicznego firma też nie funkcjonuje, najpierw rok wcześniej robi się nadzieję na poprawę warunków i tym co zostają i tym co mieli pójść do Pawłowic zawiódł pan wszystkich i obniżył motywację ludzie są zniesmaczeni taką sytuacją szkoda że pracownik nic nie znaczy ani jego uczucia i nadzieje

?

Czytam i nie mogę uwierzyć jak ludzie mogą takie rzeczy wypisywać o innych osobach w internecie. Zastanawia mnie w tym parę rzeczy. Czy osoba obrazująca zdaje sobie sprawę że w internecie nikt nie jest anonimowy? Czy rzeczywiście daje mu satysfakcję to że kogoś oczernia? Dlaczego nie potrafi wyjaśnić pewnych spraw w realnym świecie? Czyżby ta osoba pisze to tylko dlatego że jest zazdrosna lub w celu obrażenia kogoś aby 'wybielić' swoje zachowanie? Śmiem twierdzić, iż jeśli ta osoba nie pracuje powinna dawno zamknąć dany rozdział w swoim życiu. Jeśli jeszcze pracujesz to zmień swoją pracę skoro ta Ci nie odpowiada. Uwierz jedni mają dużo gorsze warunki pracy i starają się to zmienić. Więc ty też to zrób skoro Ci w tej firmie tak źle. Myślę że każdy powinien się zastanowić czy zakładając własną firmę z taką liczbą pracowników da radę załatwić dla nich premie co miesiąc, codziennie wyżywienie, wczasy itp. Jasne są takie firmy, więc weź z nich przykład i załóż własną firme.

agent

praca w oddziale w szczecinie...Sama praca,ok zarobki na poczatku też ok.ale atmosfera w pracy..Masakra.Byłam wykorzystywana przez obecną kierownik,robiłam sady na jej nazwisko,ona wysyłała jako swoje,do pracy przychodziła na 10,i na dodatek bardzo chamska,bekała,śmierdziała fajkami i (usunięte przez administratora) w biurze.o KRZESŁO DO BIURKA PROSIŁAM 3 MIESIĄCE,dostałam jak mi się okres próbny kończył bym nie odeszła.A na dodatek,sama musialam sobie skręcić bo ,,pani kierownik ''CZYTAŁ AGORĘ PRZEZ PÓŁ DNIA I KOMENTOWALA SPRAWY POLITYCZNE.Masakra jakaś.Odeszłam z wielkim zadowoleniem i ulgą ,że nie musze patrzeć na tą okropną babę chociaż jak mówie ,swoją prace lubiałam ale nie w takiej atmosferze i warunkach.

Agent
@agent

Pracowalem w AC w Szczecinie 2 lata I w zupelnosci nie zgodze sie z opinia wyzej. Praca ok. Atmosfera jak najbardziej poprawna. Kierowniczka pomogla zdobyc mi doswiadczenie zawodowe dzieki ktoremu pracuje jako spec. Ds celnych. Problem to slaby system podwyzek a raczej jego brak. Mlodzi agenci rozpoczynaja tam prace zeby zdobyc doswiadczenie I odchodza do innych ac aby godnie zarabiac.

Zniesmaczony

Nie polecam, jeslu możecie omijajcie ta firmę szerokim łukiem. Traktują człowieka jak śmiercia, nic nie wartego, łamanie przepisów co prosi się o podjęcie odpowiednich kroków, wielkie obietnice odnośnie rotacji zmianowej, premii - tylko gadanie które nie jest dotrzymywane. Ludzie zarządzający podwładnym-nie zasługują na nazywanie ich kierownikami- nie mają zielonego pojęcia o podstawowych prawach, po awansach sodowa odbiła im. Mam nadzieję że firma szybko padnie bo takie coś nie powinno istnieć na rynku

Adamek

Nie polecam płaca tragiczna nie na 21 wiek. Kierownik odrealniony chyba glowe ma wyzej niz powinien. A cala reszta z warszowic to masakra! Obgadywanie szczegolnie pani Barbary a cala reszta okey ludzie spoko magazynierzy o nich mowa bo biuro to jest zacofane w rozwoju. Pracowalem z gosciem na magazynie poszedl do biura i mniemanie o sobie zmienilo mu sie o 360* Ale co zrobic jak na wiecej nie moze liczyc. Zmienilem prace zarabiam ponad 4tys a nie 2500 z premiami ! :D

Xxx
@Adamek

Akurat co do Pani Barbary nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc w każdej sprawie nie raz poświęcając swój czas ! A jeśli ktoś ma do kogoś problem powinien załatwić to między sobą a nie na forum internetowym. Pokazuje to tylko niski poziom osoby obrażającej!

Zostaw merytoryczną opinię o JAS-FBG S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JAS-FBG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JAS-FBG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAS-FBG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAS-FBG S.A.?

Kandydaci do pracy w JAS-FBG S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAS-FBG S.A.