Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Tak

Czy w tym roku odbędzie się piknik rodzinny? (impreza miała być organizowana co roku w tamtym jak rozumiem z racji covida tak w tym roku już nie ma zakazu organizowania imprez na dworze)

Mariuszzz

Hej wszystkim, Poszukuję stałej pracy a mieszkam dosyć nie daleko od firmy, doświadczenie na produkcji też parę lat mam. Chcielem się zapytać jak u was tam jest czy stała praca, atmosfera i zarobki? Wiem, że nie każdemu praca pasuje ale zależy mi na stałym zatrudnieniu ????

@Mariuszzz

Przyjdź zobacz zdecyduj. Nie licz na wiele. Pracy twojej nikt nie doceni. Warunki pracy raczej ciężkie pieniądze poniżej średniej na tym terenie, ale może Ci się Spodoba.

Pracuś

Przyjdź i przekonaj się sam .. warunki jak w firmie produkcyjnej ... płaca rynkowa ... na pewnie nie wywalają nikogo bez powodu, więc jak chcesz pracować i warunki będą dla Ciebie ok to myślę, że możesz liczyć na stabilne zatrudnienie

Czy pracownicy Hobas Dąbrowa Górnicza mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Rafiki

Zapytaj brygadzista Tomka, opowie ci jak się można integrować.

Przyszły niedoszły

Z tego co tutaj wyczytałem, to jest bardziej klub dyskusyjny niż zakład pracy. Wszyscy zainteresowani są sprawami innych, a nie pracą. To utwierdzilo mnie w przekonaniu, że nie ma co się angażować w tym bagienku emocjonalnym.Dziękuję za oświecenie.

@Przyszły niedoszły

To że jest bagienko to racja jeden posuwał pracownice to ja zwolnili jego zostawili.

@Rafiki

Uprzejmię informję że dlatego że pracownicy nie posunał dlatego ja zwolnili!

@Tomek

Nie ściemniaj. Działeczka była oblężona, Ps. Było w gumie czy bez?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
balwan

powiem tak lubie ta prace i szanuje swojego przelozonego ale zarobki sa za niskie

Dżery
@balwan

Warunki pracy mamy bardzo dobre. Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że za nadgodziny nam nie płacą! Szczególnie, że lubimy pracować za darmo. Pan prezes dba o nas jak ojciec najlepszy! Przecież i jemu i nam chodzi tylko o dobro naszej firmy. Szczerość w naszej firmie to norma.

Zmiany zmianami super fajnie ale gdzie te obiecywane podwyżki podzial pracowniczy i dlaczego niektórzy za plecami pracowników latają i wywalczają podwyżki skoro ich nie ma ? . Powinien być rownomierny podzial tym co się należy za wykonywana prace i kompetencje oraz wiedzę a nie ten który lata i wykazuje swoje zaangażowanie gdzie indziej .To jedyna zmiana która poruszę na obecnym etapie bo lataniem i podlizywaniem się niestety krzywdzi się tych pracownikow którzy siedzą cicho i robią swoja prace :) zarzad powinien tez to zobaczyć nie w mowie lecz pracy rzetelnej przydzielać odpowiednie place :)

On

Dlaczego wylewasz żale tutaj idź i powiedz to na forum brygady, kierownikowi jednemu lub drugiemu! Powiedz ze zasługujesz że jesteś najlepszy napewno zostaniesz wysłuchany. Po co piszesz tutaj i tworzysz zły obraz zakładu który cię uratował i karmi twoje dzieci. Nikt cię nie trzyma na siłę

Byle nikt

Taaaaa... Podwyżki chyba, ZWOlNIENIA MASOWE , PRAWIE ŻE! Prawa ręka ten mały karakan, tak narobi, że my będziemy (usunięte przez administratora) więcej i więcej, ich plany z biura nie będą realizowane.... Więc nie będzie premi, wsumie i tak robi się lipa, PRAWA ręka to chyba dyrektorowi to do walenia konia potrzebna!!! Jeszcze tak się narobi, ten mały przykurcz sam będzie składał te kształtki i wykańczał. Go widzę to mnie czesie odrazu, jemu to by się przydało, zjeba i za bramę.!!!!

Alvaro
@Byle nikt

Odpadły najsłabsze ogniwa (lesery i schorowane jednostki)

@Alvaro

Nikt nie powiedział że nie będzie tych wyrzucen więcej ciekawe czy czr tąd czy nęt to napisał pozdrowienia chłopaki :) wkoncu może doczekamy się pełnych premii

Nęt
@Alvaro

Piszę tu po raz pierwszy i ostatni Wszyscy jesteście takimi ogniwami Ja wyleciałem bo pan P. Z mnie po prostu osobiście nie lubi i z wzajemnością. Pozdrawiam przykładnych pracowników Tomek.

Były Pracownik Kształtek

Nie wiem czemu ale czytając komentarze 90% kometarzy kierowane jest z działu KSZTAŁTEK , czy tam dalej jest tak jak było,że oszczędności i wymagaina 120% to norma ? Ciekawe dlaczego rzadko widać komentarze Produkcji czy Napraw Laboru Logistyki ;) jak to stare przysłowie mówi Górnictwo w D rolnictwo w D za to Kształtki też w D ;) Tak na serio chciałbym zaznaczyć że wkońcu może zmieni sie podejscie kierownictwa do tego czy zarządu co tu pisze ludzie nie wylewają słów bez podstawnie mówią jak jest , kierownictwo sie zmieniło ale czy te zmiany poszły na lepsze uważam ze na gorsze może i zmieniło sie podejście brygadzistów co po niektórych lecz zostało uszanowanie kierownictwa którzy uważają że pracownik to tylko pracownik a jego zaangażowanie jest wkładane do jednego wora czyli do porównywalnego zera Słuszna uwaga : Kierownictwo czy cały zarząd niech zacznie doceniać tych co sie starają ew pozwoli odejść na inny dział tam gdzie mogą sie wykazać i nie utrudnia tego że pracownik kształtek nie będzie się mógł przenieść czy awansować na Logistyke ( Która i tak ma w plecy !!!!!) .Jako były pracownik który słyszy co sie pozmieniało to tak naprawde doceniam firme która po przyjęciu mnie na operatora dała szanse na awans na inny dział . Kształtki i tak i tak zawsze będą na samym końcu łancucha pokarmowego a w praktyce na początku bo firma z tego działu jak najwięcej bierze a sprzęt który daje czyli szlifierki które nadają sie do szlifowania skóry z ziemniaka czy zakupuje uzywanego wj którego serwisuje ur który albo przyjdzie albo oleje sprawe całkowicie wymieni węzyk za 3 zł i hura ma chodzić miesiac czy nawet kamnienie do szlifowania które jeden weżmie nówke rzuci o ziemie szlifierką i on już działą jak młotowiertarka na udarze , czy nawet silos do betonu który przez użytkowanie kwadratowych głów potrafi nawet sie zaciać ..... Ludzie na takie zarobki to powinno być wymienione a nie przysłowiowo (serwisowane ) Firma dba o kieszeń przełożonych , nie wspomne o wymianie szlifierek kierownik odpowiedział co ? Nie zmienimy atlasa copco bo do nich mamy dużo części Rusztowania na laminowaniu (usunięte przez administratora) i malaria robiac duze gabaryty na tym pseudo rusztowaniu które się trzęsie i jest usyfione nie wspomne o bhp Czarodziej opierniczy cie o okulary ale nie sprawdzi stanu tych rusztowań daj bóg zeby się kiedyś nie zarwało i któś nie był kaleką rusztowania do wnętrza rury pracownik robi z czego kantówki palety gumy ... DRAMAT !!!!! Pozdrawiam całą załoge którzy w tym burdlu wytrzymują ale szanujcie zdrowie i swoje nerwy bo jest wiele zakładów którzy na start płacą tyle co tutaj po przedłużeniu umowy na stałe :) Dopóki komus cos sie nie stanie będzie sie działo niektórzy latajac za kierownictwem i liżąc zad mają większą stawke ale to nie wazne pozdrawiam :) Pracownik IS II

pracownik byłyiobecny
@Były Pracownik Kształtek

jak Ci tak źle to wiele zakładów stoi otworem... może warto spróbować zamiast psuć sobie nerwy. Ja to osobiście sprawdziłem na sobie. Miało być lepiej a było gorzej pod każdym względem .. może i 200 zł więcej ale praca w "świątek piątek i niedziela" gorsze warunki, totalne zero bhp i atmosfera masakryczna. Wróciłem i doceniam … może nie jest cudownie ale nie jest źle ...

Żorż

Jeśli nie jesteś menelem/analfabetą/kryminalistą - trzymaj się z dala od pracy fizycznej w tej firmie. Problemy ze zdrowiem nawet po wielu latach od zwolnienia!

Jestem ww

I git robota

Yhy
@Żorż

Pamiętać należy że, to nie do końca, praca fizycza, a po trochu biurowa, i w końcu umysłowa, dlatego tak niewielu przechodzi szkolenie i dostaje angaż!!!!! (usunięte przez administratora)

@Żorż

Co tam panie. Iganski zona dala obiad?dzieci nakarmila ?

Jaś

Ania daj spokój Tomkowi. Mąż w trasę ciebie swędziało nie chciał cię podrapać i teraz miotasz się jak wąż.

Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o

Szanowni Państwo, znaleźliśmy się w trudnych czasach funkcjonowania podczas epidemii koronawirusa. W tym miejscu jednak chcielibyśmy potwierdzić, że jako Pracodawca podejmujemy wszystkie niezbędne działania, aby zapewnić Państwu bezpieczne warunki pracy. Wdrażamy wszystkie rządowe i ministerialne zalecenia dotyczące zabezpieczenia Państwa w miejscu pracy. Nasz zakład funkcjonuje, produkujemy i realizujemy zamówienia od naszych Klientów. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie Państwo - nasi Pracownicy, którym dziękujemy za codzienną pracę, zaangażowanie i zaufanie. Niektórzy z Państwa, którzy zamieszczają swoje opinie na tym portalu zasugerowali, abyśmy zamknęli zakład – jego zamknięcie to rozwiązanie ostateczne, obecnie zależy nam na tym, aby zrobić wszystko, by utrzymać wszystkie miejsca pracy, aby wszyscy nasi Pracownicy mogli utrzymać siebie i swoje rodziny w obliczu trudności, z jakimi się borykamy z powodu epidemii. Chcielibyśmy, żeby mieli Państwo świadomość, że czasowe przejście na inny wydział ma na celu, tylko i wyłącznie, zagwarantowanie pracy i zabezpieczenia realizacji zamówień, których w danym obszarze może być więcej. Szczerze prosimy Państwa o wsparcie, o zaangażowanie i gotowość do walki o utrzymanie miejsc pracy. Zapewniamy, że Kierownicza Kadra Produkcyjna jest każdego dnia obecna w fabryce, aby wspierać Was w codziennej pracy. Wszyscy mamy obawy, gdyż znaleźliśmy się w całkowicie nowej, trudnej sytuacji. Jednakże tylko wspólnymi wysiłkami codziennej pracy, zaangażowaniem i zaufaniem jesteśmy w stanie przezwyciężyć obecne trudności, zapewnić sobie bezpieczną pracę i dalsze funkcjonowanie naszego zakładu. Wiele przedsiębiorstw już zostało zamkniętych, kolejne zostaną zamknięte z powodu braku zamówień… My chcemy tego uniknąć i prosimy Państwa, Naszych Pracowników o pomoc. Bądźcie z nami, pracujmy, realizujmy zamówienia i róbmy wszystko, aby nasze wspólne miejsce pracy przetrwało ten trudny czas. Jeżeli macie Państwo uwagi, chcecie porozmawiać, podzielić się z nami swoimi wątpliwościami – zapraszamy. Nie zniechęcajmy się wzajemnie anonimowymi wypowiedziami – rozmawiajmy otwarcie. Amiblu Poland Sp. z o.o. to ludzie, to Wy - razem jako zespół będziemy silniejsi - także w tym kryzysie. Z poważaniem, Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o.

Pracownik kształtek
@Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o

Doceniamy troskę o nas i o nasze miejsca pracy .widać wszędzie że zakład chce jak najlepiej dla nas wszystkich.jednakrze czytając o bezpiecznej pracy zastanowiłem się jak to się ma do sprzątania .mamy pracować prawie do dzwonka bez sprzątania ta hala wygląda ... .pana bhp-owca nie było już dawno chyba nie chce tego oglądać no bo być bhp-em zdalnie z domu to troszkę trudno prosimy o pozwolenie na wcześniejsze zakończenie pracy przynajmniej 10 min aby że zmiany na zmianę przywrócić ład i porządek na miejscu pracy

Dyrektor Produkcji
@Pracownik kształtek

Szanowny Pracowniku Kształtek, dziękuję Ci za konstruktywny komentarz. Cieszę się, że w obliczu sytuacji, w której się znajdujemy, jesteśmy w stanie prowadzić normalną, wartościową dyskusję. Zachęcam Cię do rozmowy bezpośredniej, jeśli chciałbyś/chciałabyś omówić jeszcze jakieś wątpliwości. Skrócenie czasu na sprzątanie, o którym wspominasz w swojej wypowiedzi, spowodowane było koniecznością realizacji zamówień naszych Klientów, gdzie terminy były naglące a kary za niezrealizowanie zlecenia w terminie wysokie. W związku z dość wysoką absencją naszych pracowników, wynikającą z różnych przyczyn, to działanie było absolutnie konieczne. Mam nadzieję, że przedstawiona przeze mnie argumentacja jest dla Pani/Pana zrozumiała i akceptowalna. W tym miejscu chciałbym kolejny raz podkreślić, jak bardzo istotna jest obecność w pracy i wspólne dążenie do realizacji zamówień. Tylko dzięki Państwu, dzięki Waszej obecności, Waszej codziennej pracy jesteśmy w stanie terminowo wykonywać nasze zlecenia a co za tym idzie, również odpowiednio wcześnie kończyć pracę, by móc przywrócić ład i porządek na stanowiskach, o którym Pracowniku Kształtek napisałeś/napisałaś w swojej wypowiedzi. Korzystając z okazji chciałbym poprosić Pracowników, którzy w najbliższym czasie zostaną przeniesieni czasowo z innych Wydziałów na Wydział Kształtek, aby nie traktowali tego jako „kary” a jako szansę na to, że po trudniejszym okresie WSZYSCY Państwo będziecie mogli powrócić na swoje stanowiska w niezmienionym składzie. Drogi Pracowniku Kształtek, pragnę przekazać Ci, że Twoja prośba naturalnie będzie rozpatrzona a do dotychczasowych zasad powrócimy, jak tylko będzie to możliwe. Dziękuję Ci za Twoją pracę! Z poważaniem, Dyrektor Produkcji Amiblu Poland Sp. z o.o.

Robol
@Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o

"Wdrażamy wszystkie rządowe i ministerialne zalecenia dotyczące zabezpieczenia Państwa w miejscu pracy." No to zweryfikujmy. Zakaz organizowania zgromadzeń powyżej 2 osób. 6 kwietnia, przełom zmiany 1 i 2, pan kierownik zwołuje zebranie i około 30 osób stoi przez dobre 15 minut" na kupie" . Dosłownie jeden przy drugim. Zero pomyślunku i refleksji. Zmiana zchodząca do szatni i zmiana przychodząca prawie włażą na siebie. Nie ma mowy o zachowaniu jakichkolwiek bezpiecznych odległości!!! Pozostaje mieć nadzieję że nikt nie był, nie jest, zakażony, bo jak jest inaczej to najpóźniej za 2 tygodnie zakład zamkną. Naprawde nie da się tak prostej rzeczy zorganizować?

@Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o

Mam pytanie kiedy zrobicie porządek z tymi zbokami na zakładzie, bo to już przegiecie aby wołać pracownice i pokazywać jej zboczone filmiki. Myśląłem że to jest zakład z renomą, a okazuje się że jednak takie samo (usunięte przez administratora) jak na innych zakładach produkcyjnych.

Ronaldo
@Zarząd Amiblu Poland Sp. z o.o

I wzajemnie życzę sukcesów w roku 2021 . Czas zmienić zarząd i kierownictwo w Gdańsku. No i prośby zostały wysłuchanie. Poleciał dyrektor Paweł i teraz poleci imiennik. Zmiany będą na lepsze gdy cwaniaków i dawnych roboli obecnie kierowników sie wymieni . Jeden na opiece obecnie czeka co będzie dalej ....A bedzie Urzad Pracy ...(usunięte przez administratora)

Tomasz

A ja się pytam ,dlaczego kierownik Drabik pozwala na pracę gościowi który po półtora roku po aferze wznawia obelżywe kłamstwa na temat byłej pracownicy ?!na jej prywatnym profilu?

Aaahahaha
@Tomasz

A ja się pytam jak się mają te wpisy twoje do opinii pracowników na temat firmy? Masz jakieś problemy? Napisz jak to się dawniej mówiło do przyjaciółki i oni rozwiążą twój problem.człowieku tu się dyskutuje o firmie a nie o twojej żonie.A tak wogóe to kim jest ten kierownik o którym piszesz ? Jakiego działu jest kierownikiem. Zastanów się i nie mieszaj wszystkich do swojej prywatnej wojny DAJ ŻYĆ.

@Aaahahaha

odnośnie twoich komentarzy ,sprawa była zgłoszona do kierownictwa ,mam nadzieję ,że ty doświadczysz tego samego co moja żona albo twoje dzieci ,!jak nie wiesz o sprawie to się nie udzielaj !Nie jestem pewny czy normalna osoba wchodzi po półtora roku na konto żony i pisze bzdury! nie znasz sprawy to się nie (usunięte przez administratora)!!!

@Tomek

Dobrze ze tylko wszedł na konto a nie gdzie indziej!!! Pamiętaj jak jedziesz w trasę to listonosz puka dwa razy!

@Tomek

Tomku takich jak ty powinno się odrazu wieszać za jaja, znam ta sprawę dokładnie.

Ciasny Wiesiek

Najlepsza firma i kierownicy

@Ciasny Wiesiek

Pewnie już nie jesteś taki ciasny!!!

Czy pracownicy w Hobas Dąbrowa Górnicza dogadują się między sobą?

Głuchy

Dogadywać się nie dogadują,ale obgadują się na każdym kroku.

Nowy rok

Witamy nowych brygadzistów... Niektórzy to stefaniątka,znają się na pracy tylko tyle.

@Nowy rok

Co masz na myśli? Rozwiń swoją wypowiedź! A może chcesz o tym porozmawiać??? Widzę zadrę w twoim sercu, cierpienie. Wypłacz się a będzie Ci lepiej! Żal przestanie ci du szę ściskać!

Czesław

Ciekawe co HR ma do powiedzenia na temat nadgodzin i wypłacania ich...jednym działom wypłacają co trzy miesiące a innym oddają w tygodniu wolne za pracę np w sobotę i niedzielę .... Hahaha to jest równe traktowanie ludzi na zakładzie!!! Ludzi ktorzy nie mają ani więcej kasy ani wolnego weekendu z tego powodu, porażka, biali murzyni istnieją! Pozdrawiam

@Czesław

Hej Czesław. Są wolne miejsca na tych działach gdzie płacą setki, idź do kierownika przenieś się będziesz miał płacone.

Czesław
@Jaś

Hej Jaś oczywiście masz rację, tylko to nie jest takie proste jak tobie się wydaję! Jak będę zmieniał to raczej zakład a nie dział. Pożyjemy zobaczymy ? Aneksy od stycznia mają być podobno, się okaże co i jak? Pozdrawiam

Bartek

Czy skład firmy często się zmienia czy jest to raczej stała firma ?

Matiiiii

A ja polecam praca nie jest monotonna zawsze się robi co innego przez co trzeba non stop myśleć a co za tym idzie szybko mija czas :)

Tak

No niestety M.M czy też jak to piszesz "pracownik kształtek", po 1 jak napisała osoba wyżej nie pasuje nikt nie trzyma Po 2 piszesz o tym że szkole trzeba mieć to chociaż napisz już poprawnie "jakiejkolwiek" razem nie osobno tego pamiętam że uczą w szkole ;)

Grabarz

Wiesz Panie M.Mucha są osoby które się starają i zostają doceniane i są też tacy jak ty...

Jan

Wielkieś mi uczynił pustki w pracy mojej, Mój drogi Stefanku tym zniknieniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło. Tyś za wszytki mówił za wszytki śpiewał lecz już nie zakwilisz mój drogi!!

Tak

Dobra przyjmuje zakłady na ile teraz przyjdzie jeden z brygadzstow Ja stawiam 5 dni w maxie bo pisak jest ciężki i zapalenie mięśnia dłoni gwarantowane

Bee
@Tak

Pracuje chyba rok a miał jakiś miesiąc bez l 4 ? Współczuję zastępcy.

Janusz
@Bee

Ten brygadzista to pozorant tylko!!! Zastępca ogarnia robotę. A Pan ST..... Kaskę bierze!

Stefan
@Janusz

Marek... I tak nie będziesz brygadzistą, weź się lepiej za robotę...

qwerty

Mamy (mieliśmy ) parę pozytywnych i była cisza! Brawo WY

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 9 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza