Opinie o Bespokechat Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bespokechat Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bespokechat Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bespokechat Sp. z o.o. w Wrocław

marlenaxchro

Witam. Aplikowałam do Państwa Firmy przez 1 rekrutację. Jak długo trzeba czekać na odpowiedź z Państwa strony? Pozdrawiam Serdecznie

@marlenaxchro

Witam, odpowiadamy zwykle w ciągu maksymalnie 7 dni na pełne aplikacje (jeżeli proces aplikowania został przerwany w połowie to taka aplikacja do nas nie dotrze). Pozdrawiam :)

Zainteresowana
@marlenaxchro

Cześć, dostałaś odpowiedź? :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bespokechat Sp. z o.o.?

Rekruter BespokeChat

System pracy w naszej firmie nie działa na zasadzie 12/12. Nasi pracownicy pracują w przedziale 1-8h/dzień w zależności od ich dostępności. Grafiki są mocno elastyczne.

Kacper

Witam, jestem zainteresowany pracą. Jednak że na stronie bespokechat pisze że do wyrobienia jest 40godzin tygodniowo. Jest to maksymalna liczba czy minimalna? Co jeżeli ktoś by chciał pracować 20 godzin tygodniowo? Czy byłby to jakiś problem? Chodzi mi że na ile elastyczny jest ten grafik. Jestem studentem(filologii angielskiej), pracowałem również w call center także mam doświadczenie sprzedażowe a ta praca wydaje się bardzo przyjemna. I oczywiście pytanie wygląda jak z zarobkami? Jest podana stawka godzinowa i jest ona wypłacana również bez zrealizowania jakiś progów czy trzeba wypracować coś aby ją dostać? Czy ewentualnie jest jakaś premia za wypracowane progi?

@Kacper

Witam, zatrudniamy osoby, które mogą pracować od 25 do 40h tygodniowo. Niestety wyrobienie mniejszej liczby godzin nie jest u nas możliwe. Grafiki są elastyczne, robione z tygodniowym wyprzedzeniem na podstawie podanej dostępności. Jeżeli chodzi o stawkę to jest to 17zł/h bez konieczności wyrobienia celu. Za wysokie jakości rozmów przyznajemy premie uznaniowe.

Kacper
@Rekruter BespokeChat

Super! Dziękuję bardzo za odpowiedź. Te 20 godzin to było tak czysto przykładowo. Oczywiście jestem w stanie zrobić koło 30/35 tygodniowo.

Jak wygląda ścieżka awansu w Bespokechat Sp. z o.o.?

Rekruter BespokeChat

Wszyscy nasi Konsultanci, którzy spełniają określone wymagania, mogą starać się o stanowisko Trenera podczas wewnętrznej rekrutacji.

Firma Bespokechat Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Wyjątkowy Doradca Klienta przez czat. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Polecam, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, im ktoś się więcej angażuje tym większą ma płacę. Polecam z czystym sumieniem, praca zdalna - co daje dużo możliwości pogodzenia jej ze studiami.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Bespokechat Sp. z o.o.?

Rekruter BespokeChat

Zapewniamy pracownikom dostęp do firmowego komunikatora, panelu przez który obsługje czaty,a także do naszej wewnętrznej bazy wiedzy

Ilona

Praca całkowicie zdalna i elastyczny grafik sprawiają, że to idealna praca dla każdego kto chce pogodzić pracę i studia. Firma zapewnia różne szkolenia i daje możliwość rozwoju. Do tego miła atmosfera oraz wypłaty na czas.

ziutek
@Ilona

jak z płacą?

Ilona
@ziutek

Jeżeli ktoś się angażuje w pracę to super :) a jeżeli będzie ją traktował jako dodatek i tylko na ,,odwal się" to nie będzie zadowolony - także kwestia podejścia

paula
@Ilona

Czy moge uzyskac wiecej informacji na temat pracy oraz wynagrodzenia?

@paula

Cześć! :) Jakie informacje Cię dokładnie interesują? Wiele odpowiedzi można znaleźć na naszej firmowej stronie internetowej w zakładce ,,praca" :)

Leszek

Od dosyć dawna nie pojawiła się w tym wątku aktualna opinia pracownika, która z pewnością byłaby użyteczna dla osób starających się o pracę w Bespokechat Sp. z o.o. Czy mógłbym poprosić kogoś o "aktualizację" jak na ten moment się pracuje? Jakie wynagrodzenie/warunki zatrudnienia?

rocka

Przykre że nie mogę dostać pracy tylko dlatego że mój angielski to A2 :( a liczyłam że mi się uda

Helena
@rocka

Jeżeli poziom Twojej znajomości języka angielskiego nie odpowiadał Bespokechat, to znaczy, że język ten jest bardzo ważny i często w pracy używany. Rozumiem, że byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Czy pomimo niezatrudnienia Cię w niej, mogłabyś opisać przebieg tej rozmowy? Zainteresujesz innych użytkowników odwiedzających to forum.

@rocka

Cześć, ponieważ współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami to nasi Konsultanci na co dzień prowadzą rozmowy zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dlatego niezbędna jest znajomość języka na poziomie B2 co najmniej - dzięki temu mamy pewność, że dana osoba będzie w stanie poradzić sobie podczas codziennej pracy :) Pozdrawiam,

Konrad

Podpowie mi ktoś czy trudno dostać się do pracy? Jakie firma ma wymagania?

@Konrad

Cześć :) Tutaj możesz znaleźć informacje kogo szukamy, co oferujemy i jak wygląda proces rekrutacji u nas (usunięte przez administratora) Powodzenia! :)

Dominika

Praca zdalna, daje możliwość pracy z dowolnego miejsca na Ziemii :) Możliwość pogodzenia pracy z nauką lub podróżami. Miła atmosfera, niesamowici konsultanci. Dużo konkursów, świetni trenerzy, elastyczny grafik. Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, jeśli ktoś się angażuje to jest bardzo zadowolony! Wymagania stawiane przed pracownikami sprawiają, że pragnie się pracować lepiej i podnosić swoje umiejętności zarówno sprzedażowe jak i językowe.

Dagmara

Praca świetna dla studentów, bardzo elastyczny grafik, dzięki czemu można pogodzić pracę z nauką. Duża pomoc ze strony Trenerów oraz świetna atmosfera! Polecam gdyż praca w takim zespole to duża przyjemność :)

Pracodawca to świetna i wyrozumiała osoba. Wygodny grafik, masa konkursów, świetni trenerzy i duża swoboda, którą oferuję nam BespokeChat przy wykonywaniu pracy to jeden z wielu atutów, które owa firma posiada. Jak najbardziej polecam 10/10

Kinga

Praca zdalna, co jest naprawdę ogromnym plusem. Daje to możliwość pogodzenia pracy i studiów. Elastyczny grafik, zgrany i młody zespół. Polecam wszystkim którzy chcą pogodzić pracę z nauką.

Asia

Duży plus;) Pracodawca nastawiony bardzo pozytywnie do pracowników. Super atmosfera, praca zdalna, łatwo można pogodzić ją ze studiami. Elastyczne godziny pracy, konkursy i super współpracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bespokechat Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bespokechat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bespokechat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bespokechat Sp. z o.o.?

Bespokechat Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Babiego Lata 13B lok. 2C
    53-020 Wrocław