Opinie o Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska w Szczecin

Jola Nowy wpis

dzień dobry, widziałam, że florysta był potrzebny jakieś parę miesięcy temu. wtedy przy elastycznym grafiku wskazano, że do 5000 zł można zarobić. czy jest to kwota liczona bez tych premii wynikowych z opisu? one same ile wynoszą?

Mariola Nowy wpis

Flower art to kwiaciarnia, która spełni oczekiwania wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Z usług tej kwiaciarni korzystam od kilku lat i polecam z całego serca. Piękne aranżacje kwiatowe, przemiła i profesjonalna obsługa, ciepłe podejście do klienta i otwartość na jego potrzeby. Właścicielka kwiaciarni ma ogromne doświadczenie, gust i poczucie smaku, jest na bieżąco z wszystkimi trendami modowymi w dziedzinie florystyki. W tej kwiaciarni niemożliwe staje się możliwym a efekt końcowy przerasta zawsze nasze oczekiwania. Polecam gorąco. Ściskam, pozdrawiam i dziękuję właścicielke i personelowi. Mariola

Agnieszka Nowy wpis

Pracowałam w tek kwiaciarni i gdybym się nie przeprowadziła pewnie pracowałabym do dzisiaj. Nie dziwią mnie opinie negatywne. Pracowałam tam z paniami które nie dość że wszystko trzeba za nie robić to jeszcze miały pretensje do całego świata, że ktoś coś od nich chce. Kwiaty trzeba kochać a ona nie potrafiła się ruszyć żeby zmienić wodę. Straszne. Uczciwie pracowałam i dostawałam uczciwe pieniądze. Jak masz dwie lewe ręce i chcesz pospać w pracy to nie jest praca dla ciebie ale jeśli kochasz tworzyć i się zaangażujesz to będziesz zadowolona

bbb Nowy wpis

Nie polecam!!! Szefostwo aroganckie, chamskie. Może i szefowa zna się ale wiedzą nie chce się dzielić! wymagają nie wiadomo czego i nigdy nie jest dobrze. Czysty wyzysk, zarobki poniżej godności! ulotkująć można dużo więcej zarobić. Zastraszanie i mobbing. Praca zmianowa? 8h? jedno wielkie nieporozumienie. Człowiek przychodzi rano i późnym wieczorem wychodzi, często po 10 czy 12 godzinach albo później, a następnego dnia rano musi znów przyjść i tak przez kilka dni z rzędu. A jak nie ma ruchu przez cały dzień to nawet usiąść nie można, człowiek musi stać. Prawa pracownika? Kodeks pracy? W tym miejscu to nie istnieje. Jeśli ktoś nie ma noża na szyi to niech omija tych ludzi jak najszerszym łukiem!!!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik kwiaciarni - Florysta.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
MAJKA SKOWRON

SZEFOSTWO W POZADKU.JAK WIDZA ZE KTOS CHCE PRACOWAC POTRAFIA DOCENIC . WYMAGAJACY ALE POZYTYWNIE. W FLOWER ART SIE COS DZIEJE A NIE PRZEZ 8 GODZIN PANI Z KWIACIARNI PODPIERA BIURKO I ZASYPIA, CZEKA TYLKO AZ BEDZIE MOGLA POJSC DO DOMU .

abc

Potwierdzam opinie!!!! Jak najdalej od tych ludzi !!!

rubi

Mobing, mobing,mobing. Tragedia robia z toba co chca. nieuczciwi ludzi wyzyskuja. Biora ludzi z urzedu i nic ich nie ucza a wymagaja utargu (usunięte przez administratora)

XY..

Szefostwo drętwe i skąpe wymagając cudów od "poddanych",a nie dają w zamian nic.Zal mi czasu który tam straciłam.

Kwiaciarka

Wyzysk,awantury,niemiła atmosfera,personel zastraszany.NIE polecam ,strata czasu i nerwow

a

warunki pracy tragiczne. szefostwo niekompetentne. nie polecam.

Basia

Spoko. Kasa spoko i na czas, praca fajna. Można się wiele nauczyć bo szefowa naprawdę zna się na rzeczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska - Szczecin

Flower Art Kwiaciarnia Joanna Chabierska
  • ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 26 lok. 17