Opinie o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

@............................, proszę, żebyś na tym forum wypowiadał się w kulturalnej formie i nie obrażał nikogo. Przeczytaj sobie regulamin, który zaakceptowałeś pisząc swoją opinię https://www.gowork.pl/regulamin. Carcoustics Poland szuka specjalisty do spraw planowania produkcji. Oferują szeroki wachlarz wyzwań zawodowych, możliwości dalszego rozwoju własnych kompetencji w międzynarodowym środowisku, udział w projektach szkoleniowych, atrakcyjne stałe wynagrodzenie, pracę w dynamicznie rozwijającym się na całym świecie przedsiębiorstwie. Zachęcam Was do składania CV i dodawania opinii na temat firmy.

@Andrzej

możliwość rozwoju tak chyba u góry na pewno nie na produkcji na produkcji najwyżej rozwiniemy se chorobę,udział w szkoleniach tylko biuro jak coś więc nie atrakcyjne wynagrodzenie większość firm płci to co wy czyli między 2500a 2800 a tu jeszcze odlicz dojazd na zadupie a przedsiębiorstwo się cofa a nie rozwija

@............................

Specjalista ds planowania produkcji to praca biurowa

..............................
@.

tak biurowa głąbie na taśmie nie zapierdzielasz przecież

?

A jak liderzy na zmianach?

Turbojanusz

Na hali jest zdecydowanie za gorąco 42 stopnie to nie jest temperatura do pracy w takim tempie , nawet z biura nikt już nie chodzi ponieważ im za gorąco a produkcja musi stać przy tych piecach 8 godzin to już nawet nie jest śmieszne .

@Turbojanusz

Powinni skrócić czas pracy do 6 godzin !!! Bo to może się skonczyć tragedią !!!

............................

gratisy głąbie warte 1,70 brawo normalni ludzie zwracają uwagę na to jak firma ich traktuje ,warunki finansowe,możliwość rozwoju a tu jest żenada pensja jak wszędzie doliczysz dojazd to tak naprawdę masz 15 brutto bo te dodatki do dojazdu 50 do 80zl to nic ,szacunku nie ma obłuda,szkodliwe warunki robota na akord w 45 stopniach więc co pracownikowi z jabłuszka nie bądz śmieszny do nagroda dla ludzi pozbawionych mózgu bo każdy normalny owoce w domu ma te pozytywy to chyba panie z hr piszą ewentualnie Tomuś ,lub wojskowy ja już tam trochę nie robię mam 400 zl więcej prace lżejszą też na produkcji więcej przerw swobody chcesz mieć raka twoja sprawa

Postronny

Do ludzi piszących na tym forum. Nie zauważacie, że osoby, które najwiecej mają do powiedzenia, nie potrafią sklecić poprawnie zdania w języku polskim? Faktycznie, mamy teraz rynek pracownika, nie pracodawcy, ale pamiętajcie, dodatki są dodatkami... Skoro największą popularnością w wypowiedziach cieszą się jabłka i lody, które są świetnie przez osoby wypowiadające się wyceniane (gratuluję znajomosci cen kupna), może najwyższy czas zakończyć serwowanie gratisów - będących dobrą wolą firmy. Przestańcie proszę pisać takie farmazony... Ludzie chyba zapomnieli, że do pracy przychodzi się po prostu pracować... daj palec, bedą chcieli rękę...

@Postronny

Jako postronna osoba chyba nie wiesz o czym piszesz ! 30st a w tym tygodniu nawet 40 st na produkcji i dużo więcej przy maszynach ( każda wytwarza ponad 200 st) to nie jest powód dla którego firma w/g Ciebie serwuje gratisy ?¿ Myślisz, że bez powodu o tym piszą!!! Praca w tak wysokich temperaturach to bardzo duże obciążenie dla organizmu myślisz, że wystarczy sama woda ? Mało wiesz albo pracujesz w klimatyzowanym biurze!!! Zejdź na produkcję i popracuj 8 godzin i wtedy napisz coś na tym forum. Możesz być pewny, że ludzie przychodzą tutaj dla pieniędzy nie dla Satysfakcji z pracy w szkodliwych warunkach !!! W Kodeksie Pracy nie ma górnej wysokości temperatury przy której pracodawca byłby zoobowiązany do dodatkowych przerw, skrócenia czasu pracy czy zapewnienia posiłków regeneracyjnych- obecnie musi zapewnić Wodę !!! ( Ile jesteś w stanie wypić wody na jednej zmianie?) Jak już wspomniałeś o gratisach od firmy, które są jeszcze dobrą wolą firmy to tak naprawdę mają chociaż w małym stopniu rekompensować warunki pracy !!! I nie pisz proszę, że jak komuś się nie chce tutaj pracować to może zmienić pracę, zrobi to kiedy uzna, że nic w tej firmie nie zmieni się na lepsze !!! Przyjdź na produkcję i miej odwagę powiedzieć co o nich myślisz...kolejny postronny cwaniaczek...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik zespołu logistyki? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

@Romek, jako pracownik firmy napisz o swoich doświadczeniach w Carcoustics Poland. Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i masz dobre relacje ze współpracownikami? Czy pracownicy dostają od firmy lody i owoce? Masz racje to miły gest. Czy możesz liczyć na pakiet socjalny, który zawiera dofinansowanie do wypoczynku letniego lub bony na święta? Sytuacja na hali się poprawiła i wentylacja obniżyła temperaturę? Czy według Ciebie firma daje stabilne zatrudnienie i proponuje umowę na czas nieokreślony? Zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii.

Daro
@Andrzej

Dla mnie atmosfera jest na plus ale to jest zależne od osobowości danych pracownikow. Dostaje sie Jabłka i lody. Pensja też przyzwioita, ale ciezko kazdemu dogodzic.

..............................
@Andrzej

atmosfera na plus nie bądz śmieszny każdy tylko gada pod nosem a jak lider przechodzi to cicho się nie odezwie ludzie 1 drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia,nawet zebrania robili że będą liczyć ile kto wychodzi do wc poza tym biegasz jak robocik przymusowe nadgodziny zero szacunku

...................

JAKIE BHP o czym ty mówisz w Polsce nie istnieje coś takie tak samo jak sanepid to fikcja każdy to wie kto pracował nie ma żadnych dodatków 2600 jak za taka prace to śmieszne pieniądze inteligentni ludzie uciekają tak naprawdę nie ma żadnych pozytywów umowę o pracę dają prawie wszędzie ,pensja jak wszędzie ,dojazd do d,szkodliwe rakotwórcze opary,tam nie pracujesz tam biegasz i robisz za 2,bony jak wszędzie ,przerwa krótka ,dostaniesz jabłko za 30gri loda latem za 80gr żałosne na 1 zl każdego jeszcze stać a miało być tak pięknie nie ma osoby która nie ma blizn od oparzeń a firma ma 2 lata i to nie wina ludzi tylko tempa pracy i braku bhp

Romek
@...................

Jak ci nie pasuje to się zwolnij, a jabłka i lody to dobry gest od firmy i nie ważne ile kosztują.

Dulcynea
@Romek

Bardzo lubię wtorki z owocami, środy z lodami, ostatnie czwartki miesiąca z ciastem, urodzinowe słodkie niespodzianki nie powiesz mi, że w innej firmie to miałeś!!! Pamiętam też pizzę od Dyrektora- była pyszna !!! Dziękuję :)

............................

to niech ci płacą w tych jabłkach bo l oda to sam robisz brodatemu widocznie cie nie stać na jabłko tylko głupi się cieszy z czegoś takiego pewnie też się cieszysz ze normy prawie nie do wyrobienia

Buba

A jak sytuacja z S/L po tym jak jednego zwolnili jest lepiej ?

A jak tam utrzymanie ruchu ? Klima działa, można pracować ;)

Darek W

Zachęcam wszystkich wpisujących się na forum do podpisywania się... każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Ale podszywanie się pod kogoś to brak cywilnej odwagi... niezależnie czy zgadzam się z wpisem czy nie....

@,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, powinieneś zgłosi do Działu BHP szkodliwe opary na hali. Powinni się tym zając i poprawić sytuację. Czy masz płacone dodatkowe wynagrodzenie za pracę w szkodliwych warunkach? Czy obowiązują pozapłacowe bonusy takie jak szkolenia lub pakiet socjalny? Jakiego rodzaju umowy podpisuje pracodawca z pracownikiem? Zlecenie, czy na czas określony? Każda informacja, którą dodasz będzie cenna dla osób poszukujących zatrudnienia.

xyz

Bałagan, brak zainteresowania przełożonych produkcją. Dwa tygodnie przed postojami maszyn odbywa się spotkanie, żeby iść na urlopy (chociaż wiadomo było o postojach od pół roku). To są jaja, nie zarządzanie...

@xyz

podobno decyzja o zamknięciu już zapadła...

Abc
@xyz

Jest coraz gorzej. Nie polecam tej firmy !

@Abc

CHYBA Z 4 SOBOTAMI ŁOSIU to byś musiał miec 600 brutto a tyle nie dają tylko nieco ponad 3000

Xyz
@............................

Po całym dniu w robocie głowa mnie strasznie boli od tego smrodu. A ten podstarzaly behapowiec wciska kit że to nieszkodliwe. Terefere może niech sam stanie przy prasie to zobaczymy

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@............................

BHP W WIELU FIRMACH JEST TYLKO NA PAPIERZE jak sam o siebie nie zadbasz to nikt nie zadba ja się zwolniłem po paru mieś zdrowie i płuca masz jedno gdyby nie ludzie z wiosek nie maiłby kto tam pracować bo u nich nie zarobi się 2600 ja słyszałem o 2 kobietach które się rozchorowały przez firmę przez wdychanie tych oparów do tego robota na akord nie raz byłe świadkiem jak ludzie np z amazonu przychodzili zobaczyli jak to wygląda i rezygnowali bo w amazonie już jest lżej

zamykają firmę ?

Były

Steinblau - firma zaraz przed Carcoustics płaci operatorom od 3500 do 4000 netto... Tyle, jeżeli chodzi o "konkurencyjne" wynagrodzenie w firmie. (usunięte przez administratora)

AzbestowyEgon
@Były

Uhhahaha. Ile steinblau płaci? Pracowałem tam i większego syfu w życiu nie widziałem. A operatorzy wiader o których wspominasz zarabiają 2500na próbnym i 500 więcej na stałym. A po 8 godzinach kręgosłup wysiad

Czy Carcoustics Poland prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Czy ktoś posiada informacje na jakie stanowiska firma potrzebuje pracowników? Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem związanym z rekrutacją i przebiegiem rozmowy o pracę. Myślę, że wypowiedzi pracowników firmy będą pomocne dla osób zastanawiających się nad pracą w Carcoustics Poland.

@Ta jasne, wpisy są usuwane przez administratora tylko wtedy, gdy naruszają regulamin serwisu. Akceptujesz go przed dodaniem komentarza. Zachęcam Cię do zapoznania się: https://www.gowork.pl/regulamin

@Andrzej

Dziad firma nic więcej Porażka unikać szerokim łukiem

@Ta jasne

KONKRETY SĄ TAKIE ŻE ROBISZ ZA 3 w szkodliwych rakotwórczych oparach za przeciętne wynagrodzenie ,zero szacunku, a panie z hr są miłe ale to gra pozorów uwiły se ciepłe gniazdo więc się trzymają bo praktycznie biorą kasę za darmo jak w każdej firmie młotki pokazały że można być niewolnikiem to zasuwają i firma idzie w dół żadna firma na świecie tak nie miała żeby rok po otwarciu zacząć upadlać ludzi ,traktować jak pomyje człowiek to nie maszyna

Margo

Aż tak zle jest ?

@Ta jasne, nie podałeś żadnych konkretów w swojej wypowiedzi. Może napiszesz coś więcej na ten temat? Zachęcam Cię do wyrażania swojej opinii popartej przykładami. Pomoże to osobom zastanawiającym się nad złożeniem swojego zgłoszenia do Carcoustics Poland o pracę. A resztę forumowiczów proszę o wzajemne nie obrażanie się. Wpisy, które będą naruszały regulamin serwisu będą usuwane przez administratora.

@Andrzej

Po co? zęby została usunięta przez administratora ?

Oleee

Jeśli liderzy odchodzą to chyba nie jest najlepiej

@Oleee

liderów wywalili zostali tylko pieski tresowane ten kto miał swoje zdanie a jeszcze jakiś odrobinę szacunku do ludzi musiał odejść z pustego i Salomon nie naleje a szwaby oczekują cudów nie da się zbudować linii z 2 ,3 osób skoro wcześnie było 6,5 jak wszędzie wina wieśniaków chcą się pokazać przychodzi taki i się cieszy bo wcześniej miał 1500zl a teraz 2400,2500 i kosztęm innych robi za 2 ale tylko na lżejszych bo żaden z nich nawet tych od początku nie da rady np na klipsach przez pół roku raczej nawet Tomuś by się zwolnił gdyby tak robił nawet lider Mareczek nie daje rady na klipsach chwile podgoni i (usunięte przez administratora) i wie o tym ze tam 2 osoby mają robić Niemcy nawet tak mówili oczywiście po angielsku a 90% ludzi tam nawet Polskiego nie zna tylko łacina a polak pokazał to niech robi za 3

Janko Muzykant
@............................

Inteligent zasrany się odezwał... Tylko narzeka i narzeka, przychodzi do roboty narzeka, w robocie narzeka, po robocie w szatni narzeka. Jak Ci tak źle, złóż wypowiedzenie i nie psuj atmosfery. Może poproś TL to Cię przeniosą z Golfa na inną maszynę, bo plując na forum na wszystkich raczej nic nie wskórasz.

Bleck
@............................

Czyli zwalniają tez liderów To chyba Naprawę nie jest dobrze A chciałem rekrutowac

Janko Muzykant
@Bleck

Jeden sam się zwolnił, poszedł do innej firmy ot cała filozofia.

nikola
@Bleck

nikogo jeszcze z TL nie zwolnili odwrotnie awansowali na wyższe stanowiska

............................

tak jak pisałem kolejna wypowiedż potwierdza płuca macie tylko raz na całe życie a kasa śmieszna jak na te warunki mi wyskoczyło coś na redgenie i musiałem leczyć nie wierzcie w teksty że wszystko w normie mamy papiery wystarczy godz porobić i już się wie w Niemczech ta firma nie miała by prawa istnieć dlatego jest u nas w lidlu lepsze warunki a zarobisz to samo i bez raka

bestia
@............................

ta firma jest w kilkunastu / także wysoko rozwiniętych / krajach i na kilku kontynentach :) istnieje od wielu lat :)

@bestia

ale każdy kraj ma swoje prawo i np w Niemczech nie przeszły by te rzeczy co u nas czy na Słowacji

Nie polecam ,bałagan ,smród,i inne szkodliwe świństwa

Lulek

Ile osób jest na produkcji ? Liderzy są ok?

freak
@Lulek

ok. 25 osób na zmianie, liderzy nie najgorsi

Zostaw merytoryczną opinię o Carcoustics Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carcoustics Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Logistyczna 8
    55-040 Wrocław

Carcoustics Poland Sp. z o.o.