Opinie o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Anonymous

Drogi @Pracodawca, w życiu nie pracowałem w większym (usunięte przez administratora) Praca w kopalni po tej pracy będzie rajem. Kierownictwo kompletnie olewa wszystkie sugestie pracowników związanych z BHP pracy. Pracownikom wkleja sie notatki do akt za notatkami. Na stanowiskach są ludzie kompletnie nie znający sie na tym na czym powinni. Firma dostała kilka milionów dotacji od firmy zarządzającej ale podwyżki sie nie należą (tak jak nowy sprzęt do pracy), zostały zakupione ławki z których możesz korzystać maksymalnie 20 minut w ciągu dnia. 90% pracowników to zagraniczni sąsiedzi, którzy są wyzyskiwani za damski …(kierownictwo jest świadome wyzysku gdyż w momencie aż pracownik sie zoorientuje ze jest operatorem maszyny za 24zl za godzinę gdzie powinien mieć 27 to firma łaskawie wtedy chce dać bez najmniejszego problemu należna godzinowke byle zatrzymać pracownika). temperatury rzędu 45 stopni, przy maszynach nawet i po 60/70. Zero klimatyzacji, zero jakiej kolwiek cyrkulacji powietrza. Ludzie wdychają formaldehyd, który jest rakotwórczy,a dział BHP struga glupa ze to nic takiego (małe stężenie). Ale nie ma problemu możesz zjeść jednego loda tygodniowo. Dyrektor firmy Mrs. Hugo Boss to zwykły burak nie mający najmniejszego szacunku do zwykłych pracowników. A jezeli chodzi o logistykę cóż wolał bym sie nie wypowiadać na ten temat w ogóle. Powiem tak gra nie warta świeczki bo i tak po czasie stwierdzisz ze ta praca to jakiś kompletny śmiech na sali. Przemiał pracowników jest taki ze czasami przychodząc na swoją zmianę zastanawiasz sie czy aby na pewno sie nie pomyliłeś z godzinami. Ciasno, (usunięte przez administratora) na kolach, pracujesz w pocie czoła czasami nie ma czasu pójść do toalety, a gdy pójdziesz to pretensje ze jakim prawem. Firma powinna już dawno nie istnieć, a ludzie którzy nią zarządzają powinni odpowiadać prawnie za to na jakim sprzęcie i w jakich warunkach pracują ludzie. Naprawdę nie polecam nawet myśleć o próbie zatrudnienia w firmie. Brak pracowników zmusza dział HR do zatrudniania byle kogo bez weryfikacji kwalifikacji na odpowiednie stanowisko. Zero jakich kolwiek zasad w rekrutacji w moim przypadku nawet CV na oczy nie widzieli. Moja wypowiedz nie jest wylaniem gorzkich żali tylko przestroga dla potencjalnych kandydatów tej firmy.

@Adolf

Nie ma czegoś takiego w prawie pracy jak odpracowanie kary dyscyplinarnej. Nie pisz tu bzdur. Karę dyscyplinarną dostajesz i dalej pracujesz normalnie, chyba że jest to zwolnienie dyscyplinarne z pracy.

Dima

Czy to normalne w tej firmie że nie mamy najniższej krajowej gwarantowanej przez rząd???? Bo jest styczeń a dalej się robi za 24 zł.........

@@@@@

No właśnie a te dodatki to? Premia frekwencyjna np??? Jak ci się chce to daj proszę znać jak to wyglada z dodatkami. Jakie dają :)

Bartek

Pamiętajcie w pracownikach siła raz się nam udało wywalczyć coś razem i postawić się pracodawcy... Idą podwyżki znowu powiedzą że nie ma środków na nie a my możemy znowu to zbojkotować raz się udało to uda i drugi

Monia
@Ksenia

Tak. Włączają klimatyzację

Ile wynosi ta premia za frekwencję na produkcji? Myślicie, że jak pod koniec roku był nabór, to kiedy mogę spodziewać się kolejnego. Przegladam wątek i nie macie zbyt pozytywnych opinii, ale trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiada. Ktoś jest zadowolony?

... Nowy wpis

Premia 800 tylko jak się idzie na L4 to się ja traci całą i pół za wykorzystanie urlopu na żądanie w miesiącu chyba że dwie użytki to cała ????

Aleksandra Nowy wpis
@...

To kiedy brać urlop i w jaki sposób, żeby nie tracić premii? Oni mówią, kiedy możesz wziąć i wtedy kasa ocalona, czy jak... U mego męża w robocie takich rzeczy nie było, a teraz szuka nowej i mus dopytać się, żeby dobrze trafił ;)

Radek Nowy wpis
@Aleksandra

Urlop najlepiej wtedy kiedy oni chcą. A premie zabierają za wszystko tj urlop na żądanie, urlop na siłę wyższą, opiekę ustawową i tym podobne. Jedyna formą gdzie ci nie zabiorą premii to że lider ci pozwoli iść na urlop....... O wielki łaskawca i pan. A to wszystko wymyślił taki jeden z HR który przynosi pomysły z Amazona.....tylko aby gnębić pracowników bo to tylko motywacja chorowania do końca miesiąca jak premie zabiorą za takie pierdoły.

Były pracownik Nowy wpis
@Radek

Nie jest to nic nowego. W nowej pracy mam to samo i nikt nie płacze.

Anon
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Cześć, dostałem ofertę na utrzymanie ruchu, czy bylibyście w stanie powiedzieć coś więcej na temat charakteru pracy, czy czegokolwiek? Czy wymagają nadgodzin, jak nastawienie przełożonego itp.

Mario

Czy ktoś wie jak wygląda w tej firmie praca na utrzymaniu ruchu ?

Tom
@Mario

Ogolenie bardzo dobrze. Czasem chodzisz czysty. Cały czas jak nie przegrzewające się maszyny to tłusty lecz w kolorze miodu prawie słodki olej. Lepiej to olej szkoda czasu na te pracę

@Tom

Dzięki za info, ale czy dla samej kasy nie warto się przyjąć nawet, bo widziałem że płacą 8 000–9 000zł brutto dla technika. Da radę realnie tyle wyciągnąć?

Dorian

Nie polecam tej firmy, jest mega nie rzetelna . Nie wspiera pracownika ani się jego nie szanuje. Dodaje mu się obowiązków tak aby się wkoncu nie wyrobiłć ze swoich podstawowych obowiązków by można było później takiemu pracownikowi wykazać nie kompetencje i to , że nie jest terminowy. Jak nie chcecie płacić za spędzone godziny u psychiatry to omijajcie tę firmę na rynku znajdziesz coś innego, lepszego z normalnymi Managerami

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik zespołu logistyki? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Pracownik Produkcji jaka ma stawkę? W styczniu na jednym portalu było ogłoszenie to nawet nie podali widełek z tego co ja kojarzę. To kiedy oni w ogóle informują kandydatów o zarobkach, na którym spotkaniu, można przez tel się dowiedzieć?

Nie ma żadnych dojazdów. Wszystko we własnym zakresie.

Witam zastanawiam się nad złożeniem CV na zaopatrzeniowca ale ostatnio tam już parę razy słyszałem że się zmieniały te osoby. W czy. Taki problem na tym stanowisku?

@Piotr

Na tym stanowisku są olbrzymie wymagania. Nikt tak do końca cię nie kontroluje co robisz ale wymagają wyników. Dla jednej osoby jest to praca na cały dzień a nie 8 godzin

Nie ma kierownika który nadzoruje prace albo w czymś pomoże i podpowie? Jeśli chodzi o wyniki to są z góry ustalone targety które trzeba zrobić? Jak trzeba zostawać po godzinach to płacą za to?

Możesz wymienić te wymagania? Czego oczekuje się od kandydata? Skoro jest to praca na cały dzień to od której do której się pracuje? I ile razy w tygodniu? :) Z góry dzięki za informacje.

Agata

Dzień dobry chciałabym dowiedzieć. Jak stawka jakie warunki oferują bo ma. Rozmowę w poniedziałek i czy zwracają zapałowi dziękuję

Lolek
@Agata

Ja nie rozumieć pytania ale firma super

Dima

@Dima

Hej, a o jakim stanowisku mowa? Z tego co się orientuję teraz szukają pracowników produkcji i chciałem aplikować, ale nie myślałem o tym, że będą proponować mniej niż najniższą krajową. Szczerze wątpię czy firma może sobie pozwolić na łamanie prawa więc pewnie ją z większą, a przynajmniej mam taką nadzieje :P Co do tego stanowiska produkcyjnego ktoś niżej napisał, że mają bardzo wysokie wymagania i to praca na cały dzień a nie tylko na 8 h. Znasz może jakieś szczegóły, o co może chodzić tak dokładnie?

@Dima

Nikt nie wie ile wyniesie podwyżka bo nikt nic nie mówi.pracujesz już za mowa stawkę która obowiązuje od stycznia

@Anonim

Jak można pracować na nowej stawce i jeszcze jej nie znać ??? Gdzie to kodeks pracy się zapytam???

Doma

No właśnie, to nie mówili nic? Ja w poprzednich firmach to musiałam aneks zawsze podpisać jak miała nowa stawka wejść, a tutaj? No bo umowy macie normalnie, tak? Mam na myśli umowy o pracę.

@@@@
@Dima

zapomniałeś o dodatkach które też się wliczają.

@@@@@

Poszukuję pracy na stanowisku Pracownik Produkcji. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Pracownik Produkcji. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Carcoustics Poland Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

I cyk znowu temperatury kosmosu i następna osoba pojechała karetka ....... Ale wszystko nadal jest w normie, omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo tu się nie dba o pracownika .....

@Adam

Pokaż mi proszę firmę w której palacze w czasie pracy wylegują się przed budynkiem tak jak u nas! Nie mozna wejść do środka pomimo zakazu palenia, ławki zajęte przez palaczy. Pety wszędzie. I ty mówisz, że tu ne dbają o pracownika? Co godzina przerwa na fajkę! Mam wrażenie, że tu wspiera się palaczy zgadzając się na takie zachowania! Nie palący mając przerwę nie mają nawet gdzie wyjść bo wszystko zajęte przez palaczy. Teraz kied jest tak gorąco ktoś powinien wreszcie zareagować!

David
@Adam

Dobrze mówi Adam dziś znowu karetka jedną osobę zabrała a na hali było 45 stopni ..... I jakoś to nikogo nie rusza pozwolili tylko trochę więcej przerw robić żeby nikt nie upadł i znowu karetka nikogo nie zabrała. To nie są normalne warunki pracy tu powinno być płacone szkodliwe na wszystkich pracowników na hali produkcyjnej.

@David

To ile tak łącznie wychodzi na przerwy w ciągu dnia, jeśli są tak wysokie temperatury? Można swoje wiatraki chociaż przynieść żeby w przerwie się ochłodzić? Firma zapewnia wodę pitną przy upałach?

Kondzio
@Bartek

I co, wiadomo coś w sprawie tych podwyżek? Jest już jakaś decyzja? Może coś nieoficjalnie wiadomo ile mniej więcej zamierzają dać? Była w ogóle w ostatnim roku ta podwyżka, tak jak zwykle w większości firm jest co roku?

@Kondzio

W ostatnich paru latach marnie z podwyżkami ....... Albo covid i nie dali Poxnije ciężkie czasy i dali tyle co nic a w tym roku podnieśli premie (która zawsze można zabrać) zamiast pensji. I w następnych latach się nie zapowiada żadna podwyżka niestety. Ludzie mają dość pracy w duzej temperaturze i smrodzie za takie pieniądze, Amazon już daje podobne pieniądze a dla niektórych już większe niż tutaj. Ale kończąc jak nie będzie podwyżek to ludzie uciekną......

Ksenia

Czyli właśnie przez ciężkie warunki pracy taka rotacja? Czy coś jeszcze jest na rzeczy? A jak zgłaszacie, że temperatura nieodpowiednia itp to coś z tym próbują zrobić żeby było lepiej?

Monia
@Ksenia

Tak. Włączają klimatyzację

Anonymous

@Anonymous

Heh widzę kolejny pracownik i nowy się zwolnił a mi powiadomienie przyszło o tym że poszukują operatora wózka widłowego hehehe.A co do fali zwolnień to raczej ludzie się sami zwalniają ,tak samo jak i w firmie obok axito po miesiącu po moim odejściu też się nowy zwolnił który się pewnie najął co dopiero a wiem bo mi proponowali pracę ale rozmowa była nie miła że strony rekrutera .... W Polsce coraz mniej ludzi chce pracować widzę ,a niby ludzie wracają do kraju ciekawe jak ,może ci którzy pracowali po 20 lat za granicą to tak.... Tak to jest jak się pracuje w większości dla niemieckich spółek czy innych zagranicznych wyzyskiwaczy we własnym kraju.... a co do notatek jakie anonymus opisał to prawda Zbysiu kierownik i Bartuś z HR managerem dbają o nagany pracownikom ze wpisem do akt by ludzi przetrzymać na rok kolejny ....by odpracowali .....

@Adolf

Ja się ma naganę z wpisem to akt to trzeba zostać i odpracować ją w firmie? Bo nie do końca zrozumiałem. Z naganą jest też kara finansowa? Za co można taki wpis dostać? To coś jak dyscyplinarka?

@Anonymous

Bardzo dobrze napisane. Wszytko w tej opinii jest zgodne z prawdą.

Damian

Witam proszę o opowiedzenie trochę o firmie? Chciałem zanieść tam swoje CV na operatora wózków widłowych ale na wejściu przy rampach miałem możliwość porozmawiania z pracującymi tam chłopakami z logistyki i mi to odradzali. Mówili że powstała fala zwolnień w logistyce przez warunki pracy które tam panują i ogólnie warunki są słabe. I teraz nie wiem czy się sugerować ich opinia i odrazu sobie darować czy spróbować i pomęczyć się chociaż miesiąc. pozdrawiam

Kaśka
@Damian

Hej, fala zwolnień? Czyli że pracownicy sami odeszli, a nie że firma im podziękowała? Słyszałeś może coś jeszcze? :) Ja akurat chce aplikować do działu hr, ale skoro warunki są tak słabe, że ludzie odchodzą, to już świadczy o całej firmie, nie tylko logistyce:(

Adolf

Irena nadgodziny nadgodzinami ale życie nie polega na ciągłym robieniu nadgodzin chyba że ma się rozwinąć zawodowo jednostka. Po co się zajeżdżać dla firmy i do tego obcej tak tj. niemiecka gdzie i tak podziękują za jakieś kilka lat a tym czasem gdzie Pani pójdzie za te kilka lat jak nic innego poza jeżdżeniem nie będzie Pani umiała ....nikt Pani nie zatduni za dobre bądź bardzo dobre pieniądze za samo jeżdżenie na wózki a studia w Polsce się tak przydają jak nie powiem..... W Polsce się kołchozy zaczynają robic z obcym kapitałem i tyle ....

Adolf

Heheh widzę że dalej szukają operatora wózka widłowego .....heheh a w ofercie "atrakcyjne wynagrodzenie" wpisane hehehe . Kochani kandydaci tak na dobrą sprawę to dadzą wam 27 brutto czyli jakieś 23 netto co ok 4000 netto wychodzi na miesiąc za pracę na 3 zmiany w warunkach ciągłej i wysokiej presji na produkcji ....w smrodzie i upałach bo tak się pracuje jako tzw. operator wózka widlowego na tzw. logistyce tj .produkcja gdzie się każdy zwalnia dlatego sami Ukraińcy robią....viele wunche....

Irena
@Adolf

Hmm...przy zbliżającym się wzroście płacy minimalnej to rzeczywiście dla niektórych może to być nie za wiele...;< a czy do tego dają jakieś premie może lub możliwość dorobienia sobie nadgodzinami?

Slavek
@Adolf

Witam czy to prawda że firma zaczęła pracować 7 dni w tygodniu?

@Slavek

Prawda, w tygodniu zmiany takie jak były a na weekendy po 12h osobne zmiany.

4 tygodnie po rozmowie, a dalej nie ma żadnej informacji zwrotnej mimo, że Specjalista od HR jak i manager zapewniali że taka odpowiedź będzie w ciągu 2 tygodni. Jak dla mnie 0/5 już na samym początku.

UR

Witam, mam pytanie odnosnie pracy w UR. Jest w stanie ktos przedstawic jak to wyglada, jakie sa obowiqzki i atmosfera pracy. Pozdrawiam

Ryk UR

kiedyś to była porządna firma miłe wspomnienia Rudiger trzymał wszystko w garsci teraz czytając komentarze aż strach co tam się dzieje, pozdrowienia dla Robala !

Słodziutki

Powodzenia życzę na stanowisku operatora wózków widłowych. Tam pracują sami Ukraińcy na produkcji przy linii 1,2 i 3 bo jest takie tempo pracy że żaden Polak tam nie robi ,ludzie się zwalniają po tygodniu. A wózki Toyota są spowolnione do tego stopnia że nie nadąża się z transportem pod daną linie. Stawka też śmieszna 27 zł brutto przecież to kpina jak na taki stres i tempo pracy do tego operatorzy maszyn marudzą i narzekają że nie mają boksów . Też z 2-óch Kamilów się zwolniło z przyjęć ostatnio ,ciekawe dlaczego. A metarialowca do biura dalej znaleźć nie mogą. A na dziale wysyłki też jest jest nie zaciekawie ,praca dla tych co chyba mają kredyt na głowie albo rodzinę albo ludzi ze wschodu których tu jest 8/10.

@Słodziutki

Przełożeni na logistyce to byli pracownicy Makro! Jedna wielka rodzina. Nie liczą się umiejętności i wiedza a nawet doświadczenie. Iza obstawiła się swoimi, dlatego jest tyle zwolnień. Nie ma na to reakcji z HR....Szkoda

Gruby

Śmieszna odpowiedz która podchodzi pod (usunięte przez administratora) Ale czego się spodziewać po tej firmie w której każdy z każdym chodzi do łóżka,jedzą sobie z dziubkow a potem się obgadują i wyzywają na korytarzach. Prawdziwy cyrk. A jak masz zastrzeżozenia to tekst że możesz się zwolnić. Śmieszne jak ta firma. HR nie reagował i nie będzie na nic reagował bo ludzie tam pracujący nie mają pojęcia o etyce pracy i prawdziwej misji HR. HR w cc jest tylko do chwalenia się w Leverkusen i Chinach jakie nowosci wprowadził i imlrezy integracyjne. A HR manager to największa pomyłka wśród managerów z jakimi mialem do czynienia. Siedzą tam ludzie ,którym to pasuje ,mają jakieś uklady z menagerami lub nie mają rodziny i liczą na szybki awanas pracując za innych po 12-15 godz. A jak komuś nie pasuje to możesz się zwolnić albo zpaalca Ci nadgodzinami 200 % i uslyszysz że nigdzie indziej tyle nie płacą . Tak w skrocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Carcoustics Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carcoustics Poland Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Logistyczna 8
    55-040 Wrocław

Carcoustics Poland Sp. z o.o.