Opinie o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carcoustics Poland Sp. z o.o. w Wrocław

$JA$

Widać jak firma dba o opinie............. wszystkie niewygodne posty zostały usunięte.

@$JA$

Porządna firma. Nic tylko czekać, aż zamknął zakład kiedy umowa o wynajem z Pannatoni się skończy

LOL

Jak oceniacie swoją firme w tym ciężkim momencie w jaki wszyscy są?

LOL
@LOL

firma staneła na wysokości zadania , dodatkowe środki bezpieczeństwa, codzienne odkażanie środowiska biurowego jak i reszty zakładu na każdym kroku dostępny jest specjalistyczny sprzęt do odkażnia rąk . Firma umożliwia pracę zdalną. W firmie wogóle nie odczuwa się strachu przed wirusem.

Bhp

Zakład powinien zostać zamknięty na okres kwarantanny. Ilu jest zagranicznych? Cholera wie co przywieźli. Trzeba to zgłosić do sanepidu to nie są żarty

Na jakim stanowisku najlepiej ?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik zespołu logistyki? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Draka

Jak liderzy ?

Na produkcji normy w górę a logistyka i HR też mają dodatkowe obowiązki ? a może to inna Firma ?

Maria
@98765

@98765 Nie widzę nic na temat na jaką umowę zatrudnia Carcoustics Poland. Odpowiesz?

@98765

Dokładnie tylko się (usunięte przez administratora) a najgorszy z wózkowych jest (usunięte przez administratora) ta (usunięte przez administratora) nic nawet (usunięte przez administratora) nie odklei z fotela żeby coś pomóc woli stać i bąki zbijać............

M
@98765

Skoro target idzie w górę to i logistyka z hr mają co robić. Widać że Pan na ten temat mało co wie, a wielki profesjonalista się znalazł.

..............................

TAK CZAS NA WSZYSTKO JAK ROBOTA JEST NA AKORD WOZKOWI ŚRTEDNIO SAMI SIE ZWALNIAJĄ CO 3 MIEŚ ALBO ICH ZWALNIAJĄ BEZ POWODU TAK NA PRAWDĘ TU PRZEŁOŻONY NIE MUSI PATRZEĆ CI NA RĘCE TAM 1 PRACOWNIK DONOSI NA 2 GO

Wuzkowy

A są tam przyjęcia na wózki??? słyszałem że wózkowi na produkcji maja spoko robote jest czas na wszystko?

Sito
@Wuzkowy

Super praca. Więcej palisz niż pracujesz a jak będziesz potrzebny to Cię znajdą. Śmiało można ciągnać dwa etaty !!!

Wuzkowy
@Sito

To spoko praca jak szefostwo się nie patrzy na pracownika. A gdzie się składa CV do waszej firmy ?

I KOLEJNY WÓZKOWY ZWOLNIONY CHYBA JUŻ 10 TY A FIRMA NIE CAŁE 3 LATA W POLSCE

@..............................

UR TEZ POLECIAL PEFNIE FABRYKA PADA

..............................

WARUNKI RAKO TWÓRCZE SZKODLIWE SUBSTANCJE SIĘ WYDOSTAJĄ PRZY PRODUKCJI TYCH ICH WYGŁUSZEŃ GORĄCO JAK CHOLERA PRACA PRZY RASACH NAGRZANYCH DO 450 STOPNI DO TEGO PRACA NA AKORD NORMY WYGÓROWANE I CIĄGLE IDĄ W GÓRĘ ZŁA ATMOSFERA 1 NA DRUGIEGO DONOSI BARDZO DUŻO OSÓB SIĘ ZWOLNIŁO ROTACJA WIĘKSZA NIŻ W AMAZON A PRACUJE TAM TYLKO 40 OSÓB PRZERWA BARDZO KRÓTKA BHP NIE ISTNIEJE WYLICZAJĄ CI NAWET ILE RAZY DO WC CHODZISZ OGÓLNIE CHYBA JEDNA Z NAJGORSZYCH FIRM NA BIELANACH NIE MA TAM LUDZI BEZ BLIZN CZY OPARZEŃ BO BHP TAM NIE ISTNIEJE

grzegorzewski

Największy problem jest w tym, że nie wszyscy mają chęć pracować i szukają problemów jako wytłumaczenia swoich zachowań?

@grzegorzewski

Proszę wyjść z biura i stać na hali przez 7,5 h.

Michalczewski
@grzegorzewski

A bęben wywaliło pewnie z ciężkiej roboty czy o Calgonit się zapomniało?

Roger
@grzegorzewski

To kto produkuje ? Cieżka fizycznie praca. Zero wsparcia. Żadnych nowych rozwiązań a normy w górę. Liczy się Target nie pracownik. Szkoda.

Richard

Tyle ludzi się zwolniło że już nie ma komu opini pisać

Czesław

Aktualnie Carcoustics Poland Sp. z o.o. udostępniła informację dotyczącą zatrudnienia jako operator wózków widłowych: https://www.pracuj.pl/praca/operatorow-wozkow-widlowych-wroclaw%2Coferta%2C7041028 Pracodawca oferuje bogaty pakiet benefitów. Czy rzeczywiście firma dopłaca do dojazdów do pracy?

@Czesław

od kąd firma jest w Polsce czyli ponad 2 lata wózkowych było już z 4-5 rotacja ogromna jak an firme która zatrudnia 30 parę osób .a dla prac produkcji co firma oferuje prace na akord co 3,4 sekundy albo biegasz w okół stołu ,albo wciskasz spinki aż masz rany na palcach do krwi i odciski robisz z prędkością świata a mimo to góra za tobą wyciszeń musisz wcisnać 24 klipsy a inni mają lżejszą robote kto by nie robił to góra na 2 metry po 3 stosy kiedyś miało tam robić 2 do tego wdychać toksyczne opary do tego zła atmosfera nie ma sprawiedliwości jeden się obija ma lżejszą inny robi 3 razy tyle I proszę jakie benefity po takiej orce nie masz siły nawet na basen ,czy siłownie bo masz w pracy ja głupiu wziełem multi sport a i tak prawie nie korzystałem no bo kiedy .do tego przymusowe nadgodziny nie raz przychodzi za 5 min fajrant zostań po godz bo któś nie przyszedł czy coś dopłaty do dojazdu tak 50 zł brutto albo 80 brutto jesli masz powyżej 30 km więc żadna dopłata może na 3-4 dojazdu nawet w amazonie jest lzej .Panie z hr miłe ale co z tego dobra mina do złej gry i one o tym wiedzą .PRACA W TEMPERATURZE NAWET ZIMĄ DO 35 DO 40 PARU STOPNI wiele prawie każdy ma jakąmś blizne po oparzeniu co ci keblar da jak dotkiesz niechcący prasy nagrzanej do 450 stopni a musisz się wychylić do niej żeby dokrecić bo niemasz 2 metry

..............
@............................

No ale masz przecież przerwę na papierosa...przepustka i wychodzisz powdychać świeże powietrze :/

TD
@............................

Utrzymanie ruchu jest od dokręcania czegokolwiek w prasie. Firma bardzo przyjemna, super się pracuje

@TD

TD, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Twoje zdanie na temat pracy w firmie Carcoustics Poland Sp. z o.o. znacznie różni się od opinii Twojego przedmówcy i zastanawiam się co wpłynęło na Twoje pozytywne doświadczenia. Czy uważasz, że zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy? Jak oceniasz atmosferę?

Mechatronik

Widzę że firma poszukuje mechatronikow. Czy warto się interesować, jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu (szkolenia, zarobki, zmiany)? Dziękuję za odpowiedź

Rangus

Poza pożarami maszyn firma całkiem przyjemna :)

@Rangus

przyjemna stań na maszynę i zasuwaj 8 godz na akord i 15 min przerwy bo 5 min nie płatnej to pogadamy nie wiem jak przyjemna może być praca w ponad 40 stopniach w rakotwórczych warunkach na akord wystarczy popatrzeć na hali jak jest nie raz siwo nie wspomnę już o atmosferze której po prostu nie ma fałsz donosicielstwo ludzie żeby wyrobić przychodzą naćpani

Romek
@............................

A za ile czasu Ci płacą 8 godzin czy 7 i 55 minut.

Gringus
@Rangus

Panie Rangus vel Mariusz... lub inny Janusz inżynierii pan to niech się zastanowi nad tym co pan piszesz za bzdury. Firma się rozwija i stawia na innowacyjność oraz pracowników. Warunki są coraz lepsze, bonusy także się znajdują. Jeśli ktoś nie ma odwagi zgłaszać problemów do osób odpowiedzialnych tylko wylewa żale na forum w internecie to należy zastanowić się nad swoimi kompetencjami.

@............................

Firma się rozwija TA CIEKAWE JAK może jak 1 osoba zasuwa co sekundę na akord na klipsach albo wdychając toksyczne opary na każdej maszynie nie wspomnę o śmierdzielu maski dużo nie pomagają te bzdury o rozwoju to chyba z biur wypisują zwykły pracownik zasuwa jak robot dlatego też atmosfery tam nie ma

Czesław
@Gringus

Mariusz chlapie jak tylko nadarzy się okazja, zamiast zabrać się do pracy. Cierpią na tym inni i firma. Jak zawsze, najlepiej skomentować w internecie a w realu uszy po sobie, tylko za plecami obgadywać.

otis

na pokładzie tej firmy jestem nowy.....parę miesięcy ale to co widzę to fakt że pracować trzeba jak wszędzie, wentylacja szwankuje to fakt nie raz to na hali siwo......ludzie jak ludzie jak na razie się przyglądam :) gratisy są ale nie korzystam (lecz miły gest) niemieckiego szefa mijałem parę razy kulturalny facet.......szefostwo na produkcji jak szefostwo, bhp no trochę kuleje.....wózkowi ogarniają temat robią robotę (spiny z nimi jeszcze nie miałem) od paru dni widzę nowego wózkowego z którym kiedyś miałem przyjemność pracować w podobnej firmie......cholernie dobry, panie z hr sympatyczne i pani z recepcji sympatyczna blondyneczka zawsze uśmiechnięta buzia ( pozdrawiam serdecznie :) ) kaska ok, oszczędzę czytania tego co się nasłuchałem na temat szefa produkcji (zapomniałem nazwiska) że na niego trzeba uważać itp.

@otis

Zgłaszałeś do działu BHP problemy z wentylacją? To ważne, żeby pracować w bezpiecznych warunkach. Piszesz o gratisach. Masz na myśli dodatki do wynagrodzenia takie, jak premie lub pakiet socjalny? Czy pracujesz na zmiany i masz możliwość pracy na akord? Komentarze na ten temat będą ważne dla osób szukających zatrudnienia.

..............

To po co wchodzisz na to forum? Gorzkie żale :) Uważaj na swój mózg w nowej firmie żeby Ci nie odparował !!! Milutkiego dnia .........

@..............

Wchodzi się na forum firmy żeby czegoś się dowiedzieć o firmie ,atmosferze o tym czy wogule warto zawracać sobie głowę. Czasem opinie ludzi pomagają podjąć decyzje

@..............

gorzkie żale to ty masz ciołku a mózgu to takie jak ty nie majo nie moty i dawno im wyparował normalny człowiek nie biega w pracy co 5 sekund tylko niewolnik gratuluje kariery widocznie na nic innego cie nie stać inteligentni już dawno z tam tąd uciekli i ci co coś potrafili a nie tylko przeciąć nożem gąbkę czy guziki wyjąć w tempie na akord

@..............

dodajmy że nie ma dodatkowych przerw po wyżej 30 st a tyle to tam jest nawet w listopadzie tylko 15 min bo te 5 min musisz odrobić czyli kolejne łamanie bhp

'.............................

wszystko co piszą niżej prawda jak można tak firmę spierdzielić wiadomo polak słucha się niemca mają szczęście że mają tych paru wieśniaczków co tam robią co się cieszą że jabłko czy loda dostali za 80 gr poziom inteligencji ujemnyalbo takiego (usunięte przez administratora),czy Tomusiaalbo pewno panią na golfie co często na dopingu jest bo by była rotacja co tydzień chcesz a panie z hr ludzią oczy tylko zamydlają owszem są miłe ale co z tego jak w takim (usunięte przez administratora) trzeb a tyrać pamiętam jak hr prosili mnie żeby nie pisać na forum

///
@'.............................

Jak Cię prosiły żebyś nie pisał to po co piszesz? Masz problem żeby poprawnie złożyć zdanie a chcesz mieć dużo do powiedzenia! Obrażasz kolegów ze swojej zmiany, bo nie masz odwagi powiedzieć im tego prosto w oczy. To Twój poziom inteligencji jest ujemny !!! Co do (usunięte przez administratora) w Firmie; jestem jednym z nich i wcale się tego nie wstydzę, bo przynajmniej mają na kogo liczyć. Pewnie już wykorzystałeś cały urlop na żadanie w styczniu a teraz szykujesz się na kolejne L-4 i nie wiesz jak zabłysnąć !!! Z miasta ! Lepszy ? Inteligentniejszy ? Mądrzejszy ? Po Twoim wpisie widać , że NIE !!! Napisz o warunkach w pracy albo o zarobkach chyba, że masz pomysł jak usprawnić pracę w Carcoustic.

..........................
@///

po 1 młotku już tam nie robię a robiłem prawie od początku po 2 moję wypowiedzi są jasne i prawdziwe jak było i co się działo w firmie po 3 ludzie ze wsi nie są żli ale ci tam tak i to nie jest tylko moje zdanie jeszcze na początku zanim za czeli przyjmować tych z polecenia to jakoś było potem się klany porobiły robi 5 osób koło siebie i nawet ze sobą nie gadają to standart tam po 4 młotku po to piszę żeby ostrzec innych przed tym kołkozem wiesz ilu ludzi odeszło ze względu na zdrowie z tej pracy ja wiem kilka w ciągu 2 lat to dużo jak ja się przyjmowałem to przyjęły się jeszcze 4 osoby żadna nie została ja zrezygnowałem i teraz mam więcęj nie pracuje w rakotwórczym środowisku na akord i spokojną prace dlatego tak mam inteligencje bo gdybym nie miał to bym tam siędział i narzekał ale coś potrafię więc jestem gdzie indziej i nie muszę biegać w okół stołu przy 50 stopniach celciusza

?
@..........................

Nie pracujesz i wchodzisz na to forum !!! :) Po co ?

Bielany

Nieciekawa firma, montownia to mało powiedziane. Innowacyjności zero, systemów sterowania brak, produkcją kieruje prostak "dyrektor" udający kompetenego. Nie polecam na stałe chyba że na czas znalezienia czegoś lepszego.

zzz

Praca nie adekwatna do zarobków. Szkodliwe warunki pracy. Faworyzowanie na zmianach. Układ zamknięty !!! Brak zaangażowania w rozwiązanie konfliktów. Bez szans na poprawę ! Nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carcoustics Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carcoustics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carcoustics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carcoustics Poland Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Logistyczna 8
    55-040 Wrocław

Carcoustics Poland Sp. z o.o.