Opinie o SCS Group Sp. z o.o. w Rąb Jeziorna 47

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SCS Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SCS Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCS Group Sp. z o.o. w Rąb Jeziorna 47

słabe to jest płacenie 7.5e za godzine pracy dla spawacza.

borsi

do zobaczenia na sali Sądowej wtedy się wszystko wyjaśni

Jola
@borsi

Na pewno :)

Bora bora

Jak można się skontaktować.

Fachowcy proszę przyjechać do Belgi na własny koszt .poprawić wszystkie styki .posprzątać kwatery rozliczyć się z sprzętu który pominął to zaraz dostaniecie rozliczenie A tak to czekajcie na wezwania do Sądu. Zadzwońcie do Borsuka może coś wam wyrapuje i flakonem poczęstuje bo tak nic innego wam nie zostaje jak przyjechać do Belgi na lawecie. Do roboty papudraki.

?

?

To się ciesz że dostałeś widziałem pismo obyś nie musiał tego jeszcze oddać w Sądzie

Monter rusztowan

Zarobki

Zarobki

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jony

Jakie poprawki niech rozliczy tych co (usunięte przez administratora)a nie wszystkich

@Jony

Ta rozliczamy jeden za wszystkich wszyscy za jednego. I nie udzielam się na tym forum bo będziesz miał z tego tytulu problemy .

Wypłacił ale tylko część, więc masz niedokladne informacje. Czekamy na resztę

@.

Resztę to możesz odebrać w Biedronce. Koszt naprawy wszystkich błędów spawaczy i monterów około 30 tys euro ,naprawa samochodów około 5 tys .sprzątanie kwater firma 1200 euro. Więc czekaj na wezwanie do Sądu

kkk

(usunięte przez administratora)działa nadal wczoraj 8 ludzi pojechało do Antwerpii

BIURO SCS

Wszystkie wypłaty zostały zrobione . Proszę o podanie imienia i nazwiska i wyślemy potwierdzenie. Pozdrawiamy

Oczekujący
@BIURO SCS

Czyli dziś na 100% wypłaty będą na koncie?

@BIURO SCS

Wysłałem maila z prośbą o potwierdzenie przelewu i doczekac się nie moge na odpowiedź zwrotna. Może warto zacząć szanować innych ludzi?!

Mk

Na jakiś głupi komentarz potraficie odpisać a wysłać potwierdzenia przelewu już nie?

@Mk

Do kogo Pan wysłał proszę się przedstawić nic nie przyszło może nie masz zasięgu? Podaj imię o nazwisko i zaraz wyślemy

@Mk

Wysyłamy narazie napisał jeden Pan i otrzymał Proszę imię i nazwisko i Pan też otrzyma

Mk

Sami chcecie imienia i nazwiska na tym profilu. Proszę się zastanowić i mnie nie obrażać.

Biuro Scs

A może cofnąć transakcje i spotkamy się w sądzie za wpisy co Ty na to ? Jesteś na to gotowy?

Kris

Gdzie jest kasa wkoncu jest 20

Byly

Jedziemy do Biura po kasę.

Otrzymał ktokolwiek wynagrodzenie?

Przyglądam się

Śmiech na sali co za firma hahaha. (usunięte przez administratora)

Jaszczur

To chyba nie ten adres .

J.K.

Jestem spawaczem w SCS Group,fajne kontrakty dobre zarobki mili ludzie,Prezes absolutnie wypłacalny, cóż więcej chcieć .Pozdrowionka....

Witam pracuje w Scs group od marca tego roku firma wypłacalna Prezes bardzo wpozadku człowiek nie ma problemu z wyplatami i zaliczkami bardzo dobra firma i będziemy współpracować.

Renata

@Puzon, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co chciałeś nam zakomunikować poprzez swój komentarz? Przypominam także, że wypowiadasz się na forum publicznym i zobowiązałeś się przestrzegać regulaminu forum GoWork.pl. Nie używaj określeń powszechnie uważanych za obraźliwe.

Nie zgadzam się z opinią ludzi którzy piszą takie głupoty o SCS. Ja w pracy się sprawdziłem na spawaniu i wszystko dostałem tak jak to było ustalone. Narzędzia i cichy do pracy pierwsza klasa.

Ariel Flor

Wszystko w porządku tak jak się dogadałem tak i miałem. Dzięki i pozdrawiam

Dawid

Idealnych firm nie ma!! Zawsze mogą zdarzyć się jakieś kłopoty. Ogólnie maja opinię dobrego pracodawcy.

Jarosław F

Siemanko stoczniowcy bardzo dobrze was rozumie,ale to co wypisujecie w tych opiniach to wydaje mi sie ze to są zwykle kalumie i oszczerstwa dlatego pozwoliłem sobie napisac znam Prezesa8,5miesiąca i nigdy nie bylo z niczym problemu buty ciuchy czy jakas zaliczka nie mówiąc o wypłacie bo zawsze była dzień wcześniej.

Zostaw merytoryczną opinię o SCS Group Sp. z o.o. - Rąb

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCS Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SCS Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCS Group Sp. z o.o.