Opinie o ITA TOOLS Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ITA TOOLS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w ITA TOOLS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITA TOOLS Sp. z o.o. w Kraków

Bolek

Jak chcesz sobie wyobrazić najgorsza firmę to zapraszam do nich zero + same -

brik
@Bolek

Pracowałem tam, jedna wielka (usunięte przez administratora), dalej robicie świątek piątek i niedziela ?

doświadczony pracownik

Pracowałem tam chwilę czasu, przeczytałem dzisiaj kilka komentarzy żeby zobaczyć czy im się teraz wiedzie lepiej lub gorzej. Niestety z komentarzy wywnioskowałem, że jest tak jak było :D niestety cały zarząd tej firmy nie szanuje pracowników. Najbardziej mi się chce śmiać z tych wszystkich sytuacji jakie mnie tam spotkały, o których zaraz wspomnę :D dyżury sprzątania kibla :D utrzymywanie w czystości białej podłogi :D zapisywanie się na angielski który i tak nie został zorganizowany (ja się zapisałem trzy razy później uznałem że to już nie ma sensu i nie miało), wybieranie butów roboczych przez kobiety, które siedziały w biurze :D prezes czerwony ze złości :D oraz obrażanie się kiedy da się wypowiedzenie to było najbardziej śmieszna rzecz jaka mnie tam spotkała :D z tych gorszych rzeczy uważam że czas jaki tam pracowałem to stracony czas, nie dali w ogóle możliwości rozwoju, gdzie po odejściu poszedłem do nowej firmy i już na okresie próbnym zostałem wysłany do szkolenie podnoszące moje klasyfikacje. Jeżeli komuś zależy na pracy od poniedziałku do soboty na trzy zmiany to firma dla niego, nie da rozwoju ani pieniędzy, Ale zapewni saune na hali w lecie i trepy do chodzenie, żeby stópki nie zmarzły. Oczywiście powyższe rzeczy pisałem na temat mieleckiej hali.

Marina
@doświadczony pracownik

Mój mąż się zastanawia, czy pomimo tych negatywnych opinii nie spróbować się tutaj przyjąć. Powiedz mi, czy każda sobota jest pracująca? Czy pracownicy się jakoś zamieniają? Tak w ogóle to weekendy w pracy są lepiej płatne, czy wynagrodzenie takie samo, jak za każdy dzień tygodnia? No i kluczowe pytanie... Ile można tak mniej więcej wyciągnąć? Jest szansa zarobić chociaż ze 4k złotych na rękę?

Czarek

Każdy tu(usunięte przez administratora) na firmę, a większości czegoś się nie udało, albo mszczą się po wyjściu z firmy. Jak w każdej firmie są super ludzie, są też i(usunięte przez administratora). Z mojej strony, nigdy nie doświadczyłem w tej formie jakiegoś takiego poczucia wyższości ze strony osób zarządzających. Prezes i wiceprezes wymagają, ale to kochane chłopy, dyrektor i chłop wysoki z brodą na Wieliczce też szacunek. Fajne jest to, że firma mimo wszytko jest jak rodzina, każdy się zna, każdy ma temat do rozmowy. Można pogadać bez (usunięte przez administratora), nie ma klimatu korpo. Ktoś mi kiedyś powiedział, że można się przyzwyczaić do pracy. Śmiałem się wtedy jak (usunięte przez administratora), ale kocham te firmę, mimo różnych niedogodności. Podstawa to zarząd- z ,Zarządem można porozmawiać jak z kumplami, z zachowaniem oczywiście respektktu:--) Wczoraj mieliśmy integracje- pyszne jedzenie, wspaniałe śniadanie, potem obiad. Podczas całego spotkania, można było podejść do prezesa czy wice jak do znajomego, nie jak do Papieża ???? Szacunek dla wszystkich którzy zorganizowali te spotkanie.

Do Czarka
@Czarek

Czarek myśle że bardzo rozbawiłeś aktualnych pracowników a tym bardziej byłych pracowników. „Kochani ludzie”?…. albo za mało spotkałeś kochanych ludzi na swej drodze ( i to nie twoja wina że tak myślisz o nich) i dlatego ich nie rozróżniasz albo za mało widzisz albo za dużo wypiłeś na imprezie i włączyłeś ci się sentymenty.

gość Nowy wpis

Ponoć taka porządna firma a ogłoszenia o pracę na firmie w Mielcu wiszą i wiszą ..... czyżby nie było bezrobotnych, chętnych do pracy w takiej super firmie????????

facetka Nowy wpis
@gość

ta firma nie szuka pracowników tylko frajerów

Żaklina Nowy wpis

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy (Obsługa sklepów) od razu dostaje tą podstawę i narzędzia, auto etc wspomniane w ofercie czy może dopiero po okresie próbnym, jak to bywa często? Przynajmniej ja się z takim czymś spotkałam w branży, nie wiem jak państwo. Nie chcę generalizować też.

Były pracownik uffffffff Nowy wpis

To dlaczego tam siedzisz? Sam nie masz szacunku do siebie siedząc w takich warunkach. Liczysz ze ta firma się zmieni czy że pieniedze zrekompensują to i owo. Nie Chyba firma bez pracowników póki co nie istnieje, wystarczy tylko otworzyć oczy na to kolego. a póki co karawana dzięki tobie jedzie dalej…

Angelka

Ja tak w sprawie tego wdrożenia, Przedstawiciel ds. Odbioru Narzędzi do Serwisu jak długi ma onboarding? Mam nadzieję, że poświęcają trochę czasu, ja nie mam dużo doświadczenia i trochę się boję, czy sobie tak od razu poradzę.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ITA TOOLS Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Technolog powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anon

Firma nie szanuje swoich pracowników, zmiana zdania z dnia na dzień jest tutaj standardem wliczając w to decyzję o przedłużeniu umowy... brak jakichkolwiek widoków na rozwój, a im bardziej ambitną i pomysłową osobą jesteś tym większa szansa na to że będziesz gorzej traktowany i częściej krytykowany. Jedyną rzeczą jaką zyskałem w tej firmie to wypalenie zawodowe i receptę na psychotropy, więc jeżeli szanujesz siebie, swój czas i swoje umiejętności omijaj tą firmę szerokim łukiem. Jako obecny pracownik a mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości były pracownik podpisuje się wszystkimi kończynami pod KAŻDĄ negatywną opinią

@Anon

W tej firmie powinni pracować wyłącznie roboty, aplikacje i inne twory technologiczne. Firma nie godna człowieka.

Anon
@Były

Dążą do tego aby pracowały u nich roboty i aplikacje ale bardzo nieudolnie ????

Tam są różne działy czy jedna osoba przysłowiowo robi wszystko? Chodzi o opublikowaną ofertę Pracownik Magazynu. Sporo obowiązków tam jest od kompletacji po przyjmowanie dostaw. Chciałbym wiedzieć, jak ta organizacja pracy dokładnie wygląda i co będę robił.

Bolek

Jak chcesz sobie wyobrazić najgorsza firmę to zapraszam do nich zero + same -

@Bolek

Niski poziom zarządzania. Niski poziom kultury pracy. Park maszyn i wszelkie benefity nigdy tego nie zrekompensują, ponieważ z powodu tego pierwszego traci się zdrowie i cenny czas.

Dorota
@Bolek

Narzeczony poważnie rozważa prace tutaj, chętnie poznam minusy. Co masz na myśli? Ktoś niżej napisał swoją opinię widzę, i coś tam jest o benefitach. To jednak jest jakiś plus?

Alicja

Mam podobną sytuacje do koleżanki wyżej, bliska mi osoba chce aplikować tutaj. Serio aż tak dużo tych minusów? Wymienisz chociaż te największe? O plusach też bym chętnie coś poczytała, a co :P

Joasia

Napiszesz więcej konkretów? Jak się objawiał ten brak szacunku? Mocno dawało to w kość, nie można było robić swojej pracy i puścić jakieś uwagi mimo uszu? :/ Czyli nie oferują żadnych benefitów ani socjalu?

@Joasia

Joanno, otóż tak … firma, która nie umie wykorzystać ani tym bardziej rozwinąć potencjału pracownika. Pracownik, który jest co bystrzejszy i kumaty kapuję się dosyć szybko, że nie ma tu przyszłości. Można by opowiadać dużo, ale najlepiej spróbuj sama i sprawdź na sobie, nie uwierzysz w pewne argumenty. Taka natura większości ludzi ;). Jest taka piosenka Pink Floyd „Money” warto jej posłuchać przed zatrudnieniem się ;) Co kto lubi ;) Serdeczności dla byłych pracowników. Serdeczności dla Zarządu.

On

Niestety, pracowałem tam i to jest prawda ale każdy może spróbować.

Kordian

Pisząc o braku rozwoju masz na myśli brak docenienia i awansu czy bardziej dodatkowych szkoleń żeby podnieść kwalifikacje? Bo wiem że jak ktoś jest ambitny to takie sytuacje lekko doskwierają. Tu tak jest?

brik
@Bolek

Jak nie macie zakazu, to bym był zobowiązany, gdyby ktoś w peelenach napisał, ile płacą magazynierom: stała podstawa wynagrodzenia + stała premia (np. kwartalna, roczna) + premia świąteczna + nadgodziny. Ktoś pisał, że firma dla botów, ale to chyba biurowi mają taką sztywną aurę u siebie. Na magazynie wesoło jest?

Był ktoś na rozmowie ? Chodzi o ogłoszenie Przedstawiciel ds. Odbioru Narzędzi do Serwisu, które wstawili do sieci. Szukam pracy teraz i to jak najszybciej, mam nadzieję, że dosyć szybko by to poszło.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w ITA TOOLS Sp. z o.o.?

Były

Atmosfera - toksyczna. Zarządzanie - toksyczne. Cześć ludzi - toksyczni (w tym „kluczowi”, którzy otrzymali tymczasową władzę). Wyszedłem z tej firmy pokiereszowany mentalnie - widząc tam to co widziałem. Do tej pory mam obrzydzenie do pewnej grupy lludzi i panów w garniturze fee. Polecam na własną odpowiedzialność.

@Były

Hej, nie wiem czy widziałeś, ale dosłownie pod twoim wpisem jest inny, który mówi to samo o atmosferze i zarządzaniu :/ Zdradzisz coś więcej, co się takiego dzieje w firmie? I szybko zrezygnowałeś, czy trochę udało ci się przepracować mimo wszystko? Ja niby potrzebuje pracy na już, ale raczej szanuję swoje zdrowie psychiczne i spokój, więc chyba muszę przemyśleć to kilka dobrych razy. Powodzenia w nowej pracy!:)

Pracownik Mielec

Praca fajna, ludzie fajni ale negatywną atmosferę funduje zarząd czego skutkiem jest to, że doświadczeni i wieloletni pracownicy odchodzą mając najnormalniej w świecie ich dość.

XYZ
@Pracownik Mielec

A czy ta negatywna atmosfera aż tak przeszkadza? Możecie podać jakieś przykłady, co tam się dzieje? Jakie wynagrodzenie można tutaj otrzymać? Jest ono na tyle dobre, że warto tutaj przetrwać? :)

Pojawił się komentarz, że podobno nie wypłacają wynagrodzenia, jak to rozumieć? Chodzi o jakieś opóźnienia czy w ogóle nie wypłacają (jak długie ewentualnie są), w co wątpię?

Czarek

Do Czarka
@Czarek

Małgorzata

Projektant ma jaką stawkę obecnie? W ogłoszeniach o pracę z przeszłości podali, że to seniorskie stanowisko, więc mam nadzieję, że jest adekwatna. Jeszcze w październiku tak czytałam. Szkoda tylko, że bez konkretnych informacji.

Patrycja

Firma tragiczna, nie wypłacają pensji, wieczne pretensje i brak przeszkolonych ludzi , strata czasu !!!!!

@Patrycja

W ogóle nie wypłacają czy są po prostu opóźnienia? O co te pretensje? Nie można dogadać się z przełożonym? Wymagania za duże czy chodzi o coś innego?

www

Ile konstruktor może u was zarobić? szukają konstruktora i tak się zastanawiam

Widać, że mile widzą u operatora maszyn, żeby miał doświadczenie na bardzo konkretnych markach obrabiarek. A jeśli ma, to co? Jakie zarobki można osiągnąć np. przez pierwsze 3 miesiące? Skarżycie się na na brak rozwoju, brak przeszkolenia. To znaczy, że oprócz swego doświadczenia żadnego już szkolenia tu nie przejdę?

doświadczony pracownik

Marina
@doświadczony pracownik

Jakiś czas temu prezes firmy mówil ze chce aby w firmie zarabiali jak w Irlandi, w euro. Tym czasem dają podwyżki po 200 zł.. Śmiech na sali.. To pracownik rozwija tą firmę, a zero szacunku.

@kandydat
@pracownik

A może Pan coś więcej napisać, mówi Pan o pracy w biurze?Interesuje mnie oferta związana z pracą w biurze jakie zarobki premie itp.?

Bartek
@pracownik

Wiadomo że 200 zł to nie dużo ale zawsze coś. Często są takie podwyżki? W tym roku to pierwsza?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w ITA TOOLS Sp. z o.o.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o ITA TOOLS Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITA TOOLS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITA TOOLS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITA TOOLS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ITA TOOLS Sp. z o.o.