Opinie o Antro Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Antro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Antro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antro Sp. z o.o. w Żory

Jak często w Antro Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 25 października na Praca.gov.pl, obiecują bogaty rozwój.

Nie polecam nikomu tej firmy. Od kwietnia pracowaliśmy na Janinie do 10 lutego i nas zostawiła nie płacąc za styczeń oraz 10 dni lutego. Od początku do końca nie dostaliśmy ubrań środków czystości ani też środków ochrony osobistej . Kartki żywnościowe mieli po 10 zł. ale też prawie połowę nie dali. Firma nie przywoziła żadnych narzędzi typu : łopaty ,kilofy ,klucze ,ani też środków do eksploatacji kombajnu typu; smary i oleje. Jechali tak do końca tzn. ile kalifaktor załatwi i dziś niema kto tego oddać. Pieniądze też słabe , firma działająca po prostu na wyzysk. Mają nie uregulowane prawnie umowy i np. ZUS Chrzanów nie zalicza pracy na dole ,ale tak jakbyśmy pracowali na budowie. Kolega dostał emeryturę ale jak się ZUS dopatrzył to cofną i musiał dorobić już w innej firmie . Nie polecam nikomu tej firmy takiego dziadostwa to w życiu nie widziałem.

To prawda Nowy wpis

Potwierdzam kasy za styczeń nie ma nadal

W firmie Antro Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Górnik. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5200 PLN.

Ta firma już nie istnieje

Mały

(usunięte przez administratora) gdzie są pieniądze za Czerwiec!!! I wy się nazywacie Firmą!!!

Jony
@Mały

Chyba będzie tsm trzeba wjechać i odebrać co nam się należy!!!

@Mały

Co z tą kasą za czerwiec? Kiedy możemy się spodziewać? Już jest 10 sierpnia a tutaj dalej nic. Sprawa zgłoszona do PIP i sądu pracy

Mariusz

Co się dzieje z wypłatami? Są już takie zaległości? Jak to obecnie wygląda? Bo ciekawy jestem, czy wszytko się naprostowało i pensje są już płacone regularnie. Możesz napisać?

Karol
@Mały

Nie spodziewałem się, że nie płacą, serio współczuję ... Nie wypłacili nawet części wynagrodzenia? Ciekawe jak duże są te zaległości w takim razie ...

Osa
@Mały

I co z wypłatami co z tą firmą po zmianie nazwy myślałem że wyszli na prostą a tu znowu cyrki

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Antro Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Ala

@Były pracownik to firma ma się ku upadkowi ?

Ta firma to stary Budwak w upadłości i do tego ma zaległości płatnicze

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Antro Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Oni wiedza kto to napisal

Jasne, placa ci 500%za nadgodziny i na wlany koszt wysylaja na urlop na szeszele,. Wez sie shinol juz nie kompromituj, chyba jeszcze za malo masz spraw sadowych?

dziadostwo do potęgi,,w ulu na bielszowicach same kierowniki i nadsztygary a trzeba dziadów utrzymać,,wypłaty za maj jeszcze nie ma i niewiadomo kiedy będzie,,za metry kasa została podzielona pomiędzy przychlastów i kabli,,,odradzam żeby tam pracować

Ryl
@były pracownik

Na bielszowicach od maja nima nic to czego głupoty piszesz

Gornik

Jak to mozliwe ze jest 13 a dalej nie ma wypłaty panie w kadrach twierdzą że nie.ma pieniedzy to jest jakaś kpina!!!!! Omijac firme zlodziejska z daleka powinna sie telwwizja nimi zainteresować

Ryl55

(usunięte przez administratora) i tyle jak ktoś chce pracować to niech poszuka firmę która doceni pracownika bo tu niema na co liczyć wszyscy kit wsciskaja że jest ok a to ściema żeby tylko ludzie na nich pracowali a jak się upomnisz o co kolwiek to cie splawia więc nie polecam tej Firmy

Bodzio

No wsryd panie Prezesie żeby ludzie bez wypłat chodzili i wypracowanych 10 zł za zjazd kartek nie dostać od stycznia jak Pan może jeszcze rano w lustro patrzeć widząc swoje odbicie że pan tych którzy na firmę pracują tak oklamywac i okradac Wstyd!!!!!

Ten (usunięte przez administratora) jeszcze nie siedzi? Już niedługo

Iwona
@Były

@Były Komentarze na temat warunków pracy w Antro Sp. z o.o. nie są pozytywne. Czy możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? W internecie nie mogę znaleźć żadnych ogłoszeń o pracę. Czy w tej firmie można liczyć na umowę o pracę?

@Iwona

Ogłoszenia są tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać. Poza tym nikt niechce pracować, ludzie im sprawy w sądach pozakładali i PiP nonstop tam siedzi.

Szczery

Nic się nie zmienia kiwia ludzi na kasę jak się da jeśli chcesz pracować to omijaj ta firmę bo będziesz tylko narzędziem do nabijania kasy dla prezesa a od firmy niczego nie oczekuj nawet wypracowanych kartek za zjazdy nie dostaniesz tylko będą ściemnia że będą a tak to ich nie zobaczysz

Były

Co za banda tylko kiwać ludzi na kasie potrafią

Śpioch 00

(usunięte przez administratora) jakich mało popatrzcie na fejsa jak się bawią za kasę która powinna trafić do ludzi którzy na nich robią a co mają wzamian tylko wyciskanie kitu że będzie lepiej czy ktoś wkacu uwali Pana prezesa za wszystkie przekręty

Godzina 21 i kasy na koncie niema a prezes się bawi a ludzie mają weekend w nerwach i co zrobić takiemu oszustowi nic tylko m... ę obić

Oni wiedza kto to napial

Poogladaj sobie ich zdjecia na fejsie z wakacji, stac ih na bogato

Górnik

Witam pana schinola tego zlodzieja by Ci tak brakowalo jak innym brakuje , dzieci glodne chodza , rachunki nie oplacone , a panie z biura niech kon pocaluje , jedna wielka banda zlodzieji

Kumpel
@Górnik

Święta prawda (usunięte przez administratora) jakich mało może się wreszcie ludzie zdobędą na odwagę i zajada zrobić z nim porządek

Cześć wszystkim co czytają opinie o firmie Antro więc omijajcie ja wielkim lokiem (usunięte przez administratora) jakich mało jeśli schecie przykładu to proszę bardzo otuz miałem komornika za zadłużenie i na pasku było potrącona a nie przekazano ani złotówki jakieś było moje zdziwienie gdy zapukal komornik do mych drzwi i zadał spłaty no uratowało mnie to że miałem wszystkie paski i pokazałem że mam stracenia tak to pewnie by mi zabrał telewizor albo coś spisał protokół i wysłał ponaglenir do firmy a ci (usunięte przez administratora) nawet nie odpowiedzieli więc kieruje sprawę na policję i i zobaczymy co będzie dalej poprostu was utopia nie icza się z ludźmi omijajcie ich jak się da powinien się zająć nimi prokurator za takie Oszustw mam nadzieję że choć zgłoszenie na policję coś da pozdrawiam wszystkich co pracują w tej firmie i nie dajcie się róbcie coś w sprawie podobnej jak moja i walcz ie o kartki za zjazdy bo jeśli to oleje ie to zostaniecie z niczym a oszustów będzie się mina cieszyć że następnych naiwnych maja co pracują dla nich

Ktosiek

Proszę jak jesteś z Ukrainy i przyjeżdżasz tu pracować to naucz się porzadnie pisać i mówić a nie translator

Szczery

Hey wszystkim czytający opinie o firmie Antro więc powinniście wiedzieć że jest to firma bazująca na ludziach poprostu pracuj i onic nie pytaj jeśli będziesz się domagać o swoje to cie splawia i tyle żadnego socialu na nic nie licz starając się o pracę kartki za zjazdy po 10 zł i po tyle śmiech na sali najmniejsze że wszystkich firm i jeszcze ich nie dostaniesz poprostu rzenada firma zlodziejska i tyle w temacie

Śpioch 00

Najlepsza firma pod względem która cię okradnie i oszuka jeśli mają okazie żeby czegoś nie dać czy zapłacić to napewno to wykorzystają żeby cię oszukać a Pan Prezes to już Mistrz świata wciskaniu ludziom kitu (usunięte przez administratora) jego słowo jest tyle warte co splunac pewnie kurs zrobił jak ludzi okradac

Japoniec
@Śpioch 00

Cześć słuchaj ja tam pracowałem od października 2018 dopuki pracowałem było w miarę ok ja na boryni i oczywiście już od startu kartki do tyłu czyli pierwsze dostałem w styczniu ale złamałem nogę 18 kwietnia 19 kwietnia miałem operacje złamany staw skokowy tylko ja pracuje żona zajmowała się dziećmi mam 3 dzieci w maju mi jeszcze zapłacili a teraz w czerwcu nie dostałem nic jest 27 mam opłaty ate baby w biurze cały czas coś ściemniają tylko siąść i płakać

Zostaw merytoryczną opinię o Antro Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Antro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Antro Sp. z o.o.
  • Boczna 8