Opinie o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Amazon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amazon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Sosnowiec Poznańska 1D

Mama

Witam mam pytanie czy ktoś pracuje lub pracował w Amazon na zmianie rodzicielskiej? Czy ona w ogóle istnieje? Czy jest rzeczywiście wtedy praca od pon- pt od 8-16? Czy to ściema? Pozdrawiam serdecznie

Zzz
@Mama

Jest zmiana rodzicielska, od 8 do 16.30. Jedna jest wt-sob, a druga właśnie pon-pt. Jest to zmiana dla rodziców posiadających dzieci do 8 roku życia. Pozdrawiam

Dick1020

I czy to nie jest chore ostatnio zwolnili w jeden dzień 20 osób ,a na drugi dzień przyjmują następnych szok

Dick1020

To wszystko bajki Amazon zatrudnia umowa niby na 3 miesiąca a po półtora miesiąca zwalnia bez żadnych wyjaśnień to jest zabawa młodymi ludźmi którym daje się jakaś nadzieję .i zatrudnia się następnych i trzeba szkolić i znowu półtora miesiąca i następny i tak w kółko

Żaneta

Cześć , Może ktoś udzielić informacji po ile godzin się pracuje ? Jeden tydzień jest na rano , drugi na noc ? W jakich godzinach ? Będę wdzięczna za odpowiedz Pozdrawiam :)

Mabdor
@Żaneta

Zmiana FRONT niedziela - środa, Zmiana DONAT poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, Zmiana BACK środa - sobota, 4 tygodnie na rano 7.00 - 17.30 4 tygodnie nocki 18.30 - 5.00.

Technik utrzymania ruchu

Rekrutacja w bardzo nie milej atmosferze. Tekstu typu jaki z Pana fachowiec..Nie wiem wszystkiego ale to nie znaczy żeby kogoś krytykować w taki sposób można okazać troche szacunku i poprostu zakonczyc rozmowę. Atmosfera grobowa. Na podstawie rysunków wydrukowanych na kartce i kilku pytaniach oceniaja czlowieka. No ale fachowcy z Sosnowca są najlepsi więc mogą wysmiewac ludzi w twarz. Nie widząc nawet jak ktoś pracuje. Kontak przez pocztę. Zero na temat zarobków itp. Już od pocztku rozmowy osoba zadajaca pytania wyglądała na nie zainteresowaną. Plus szybka odpowiedź z wynikami rozmowy.

Pytania o karierę zawodową. Kilka pytań technicznych.

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Chick

A co tam słychać z tej rekrutacji? Bo czekam ponad 2 tygodnia ten day0. Kogoś przyjmują w ogóle czy nie? Masakra, pierwszy raz taka dziwna rekrutacja w Amazon.

Były obozowicz
@Chick

Widocznie brak chętnych do tego miejsca samorealizacji tymczasowej, ja się nie dziwię w sumie. 4 tygodnie dzień 4 tygodnie noc to system powodujący wyniszczenie człowieka.

Pet75
@Chick

Ja też czekam a ostatnio byłam u lekarza i zadzwonili i nie mogłam odebrać.Oddzwonilam i mi powiedziała rekruterka ,że zadzwonili do kogoś innego bo ja się nie zgłosiłam :/ trochę to dziwne to zatrudnienie.Różne są sytuację i nie zawsze można odebrać. Logiczne!

@Były obozowicz

Z tego co mi w Randstad powiedzieli, że przyjęli sporo ludzi 2 tygodnia temu. W Lipcu na day0 miałam 82 osoby w czacie, więc ludzi przychodzą (i odchodzą też). Teraz mówią że niema terminów na badania, ale 2 tygodnia?.. co za żart

@Pet75

Też tak miałam w lipcu, ale odzwonilam i było ok. Teraz coś się zmieniło.

insider

Wie ktoś może kiedy ruszy rekrutacja do nowego Amazona pod Pyrzowicami (miejscowość Nowa Wieś)? Firma Panatonni zaczyna budować tam hale.

Nowy pracownik

Ile pracownik najdłużej przepracuje przez agencje w Amazonie można przepracować 1 rok lub dłużej przez agencje czy tylko kilka miesięcy jak to wygląda. I jak z zarobkami ile można realnie zarobić wciągu miesiąca z premią

@Nowy pracownik

Według ustawy o pracownikach tymczasowych możesz pracować 18 miesięcy, ale też Amazon daje jakby wytyczne który się co miesiąc zmienia, ile pracownikim może pracować to nie wiem. Słyszałem tylko że od września 2023 podobno tylko rok (12 miesięcy). Jeśli chodzi o zarobki to największe będziesz miał przy Peak Time są to dwa okresy (grudzień-styczeń) oraz (lipiec-sierpień). Wtedy razem z nadgodzinami możesz zarobić około 4800-6000zł netto (zależności od ilości zarobionych nadgodzin oraz podatku osoby do lat 26.)

@Pracownik CRE-T

Przeciętne zarobki około 3800-4500zł. Netto. (Jest to kwota wynagrodzenie+ Premia 15%, kwota bez nadgodzin). Jeśli nie będziesz miał incydentów to taką kwotę będziesz dostawać

wiedźma
@Pracownik CRE-T

Naprawdę nie wiem dlaczego podajecie zarobki z nadgodzinami. To jest niepoważne. Czy wy nie macie prywatnego życia?

Vikicia

Pracuje w Amazonie ponad 3 lata i ta praca według mnie jest lekka i przyjemna. Ta firma dba o człowieka.

KasPio

Pracowałem w Amazonie przez 3 miesiące . Ludzie nie róbcie tego . Tam byłem świadkiem omdlęć podczas pracy . Ja się rozchorowałem . Szkoda zdrowia waszego na pracę w Amazonie. Lepiej iść do supermarketu i tam pracować . Moja opinia o Amazonie jest negatywna .

@KasPio

Teraz jest tam gorszy rygor niż za czasów c19. Wtedy nie zwracali tak uwagi na normy i poganianie pracowników. Teraz to już klasyczny Amazon - praca marzeń dla ludzi bez szacunku do własnego zdrowia i czasu. Rozmowy produktywnościowe, zawyżanie norm i inne podobne praktyki są tam na porządku dziennym. Nic dziwnego, że ludzie mdleją. Tam zostają tylko oderwani od rzeczywistości. Ale w energetyki i papierosy mają wpływ na zdrowie. Więc do czasu jest tam fajnie. Jesteście tylko chomikiem biegającym 10 godzin w pogoni za urojonymi przez menagerow i liderów normami.

Maciej Musiał

Przyjmujecie na weekendy? Jak tak ile płacicie?

Szalony Mineciarz

Są teraz jakieś przyjęcia do Amazon Sosnowiec?

Szalony mineciarz

Na jakie stanowisko?

@Szalony mineciarz

Tego, dokładnie nie wiem. Jestem pewny że na C-Rety oraz Clean Decant. Pozostałe działy nie mam informacji.

NowaNowa

Czy pracownicy pod agencja wchodzą w premie świąteczna czy ich to omija?

@NowaNowa

Premia świąteczna nie przysługuje pracownikom tymczasowym. Pracownicy tymczasowi będziecie mieć tylko dodatek +5zł, (listopad-grudzień).

Nowy pracuś

Czy na początku po miesiącu zarobię w Amazon 3500 zł ?

@Nowy pracuś

Zależy kiedy rozpocząłeś pracę w Amazon. Jeśli od początku miesiąca za pierwszy miesiąc bez premi (bo jest dawana z miesięcznym opóźnieniem) to zrobisz około 2500-3000zł netto. Tym później w trakcie miesiąca, mniej zarobisz. Jak ja się przyjmowałem 17 dnia miesiąca, to za przepracowanie 8 dni dostałem około 1800złnetto. Później będzie lepiej

Dzikaczikita

4 nocki pod rząd na Picku za 24 zł ,tak (usunięte przez administratora) niech se w (usunięte przez administratora) wsadza Nogi wam odpadną ,a o kręgosłupie już nie wspomnę za taką stawkę można spokojnie coś lepszego u siebie znaleźć ???? wszystko liczą co do minuty każde odbicie wybicie jak w więzieniu 4 czasem nawet 5 dniówek po rząd jak wypadnie w grafiku zero życia prywatnego najgorsza firma jaka może być uciekajcie !!!

Była pickerka
@Dzikaczikita

Zgadzam się w 100 procentach. Praca dla ludzi bez szacunku do siebie. Większy rygor niż za czasów pandemii. W 2022 nie przedłużali umowy albo wysyłali na clean decant ludzi z picku. Teraz szukają naiwnych, którzy będą zasuwać po piętrach. Jeszcze te ankiety o tym jaką ścieżkę kariery chcesz wybrać. To jest po prostu śmieszne, jaka kariera ? Wyciskają człowieka jak cytrynę i potem nieprzedłużają umowy. Najlepiej samemu odejść i nie dać się wykorzystywać. Karierę na krzywdzie ludzkiej robią tam Ci w kamizelkach. Niestety takie życie.

lok
@Była pickerka

"Wyciskają człowieka jak cytrynę i potem nieprzedłużają umowy. " Zastanowcie się czy dadzą Wam umowy od stycznia. Czy tylko potrzebują ludzi do świąt.

Modus
@Dzikaczikita

Amazon to zwykły (usunięte przez administratora), same zakazy od strony przełożonych, szczególnie liderów teraz,, weszły,, w życie -groźby. Bardzo źle się pracuję...za to,notatka lub nagana,za tamto notatka i nagana,,,tylko to się ostatnio słyszy.Ludzie na prawdę mają dość, głośno się o tym mówi .Atmosfera beznadziejna. Nawet źle postawiony kosz na stacji jest problemem,, porażka

Pracownik PACK

Praca całkiem okej, jeśli poświęca się swój czas faktycznie pracy nie ma problemów z wyrabianiem norm. Gorzej z osobami które pełnia funkcje pomocnika Leadera (PG) na zmianie back gry jest taka wyszczekana wysoka dziewczyna która traktuje innych z gory i jest nie miła bo myśli ze jest nie wiadomo kim. Firma mogła by zwracać większa uwagę kto wybierany jest na dodatkowe funkcje, przez takie osoby jak wyżej, czasem nie chce się przychodzić do pracy. Pozdrawiam

Front
@Pracownik PACK

Akurat jestem pracownikiem front gry i każdy dzień w którym prowadzi ta gowniara w okularach jest okropny! Wole być odsyłana na inne działy niż współpracować z nią i jej pożal się Boże „leaderka”.

Cześć, przyszedłem poczytać jakieś opinie, na co się przygotwać, a tu ze świeższych opinii to wylewany jest hejt na pana Grzegorza którego z reszta nie miałem okazji poznać no ale już pomijając ten aspekt uważam że osoba wypisująca takie rzeczy na goworku nie powinna nigdy znaleźć swojego miejsca w amazonie, istny toksyk i (usunięte przez administratora). W najbliższych dniach rozpoczynam prace, jestem przepełniony energia i liczę na to że wystarczy mi jej na bardzo długo. Może poleci mi ktoś z wewnątrz jakiś obszar na którym z uśmiechem na twarzy powinienem przetrwać ? Wiadomo że na każdym dam radę ale takim na którym nie będę zmuszony wykorzystywać 150% mocy że wrócę do domu i będzie ze mnie tzw „dyntka” ? Liczę na pozytywne komentarze, pozdrawiam gorąco !

Hanna
@Nowy

Na co się przygotować? Na to, że w tej firmie po 4 tygodniach okresu ochronnego będziesz wzywany do liderów albo menagera za niewyrobienie normy. Ma frazesy powtarzane na odprawach, że niby coś dla nich znaczysz. Tak naprawdę liczą się tylko tabelki i statystyki. Jesteś przepełniony energią? Spokojnie ta firma skutecznie sprawi, że właśnie będziesz jak dętka po przejechaniu wielu kilometrów. 12 godzin z dojazdami, 4 tygodnie na dzień, potem 4 tygodnie na noc. Bez energetyka albo kawy padasz na takiej nocce bo organizm nie jest w stanie się przestawić magicznie. Agencja specjalnie zatrudnia ludzi pod koniec miesiąca żeby wypłacać jak najmniejsze premie. Kazali mi zrobić badania na początku lipca, a do pracy przyjęli na ostatni tydzień. Przy wrześniowej wypłacie dostałam 135 zł premii a miałam aż 19 dni w grafiku. Ale premia była wypłacana za lipiec a pani tłumaczyła, że to proporcjonalne względem czasu pracy. Zwykłe naciąganie ludzi. Więc normalną premię dostaniesz dopiero przy trzeciej wypłacie.

Do Gliwic was przenoszą likwidują Amazon w Sosnowcu to prawda czy żart

@Nowy

a niech to likwidują będzie spokuj święty już dzisiaj powinni to zamykać ciekawe gdzie (usunięte przez administratora) robić pójdziecie bo się do innej roboty nie nadajecie

@Nowy

powinni zlikwidować i w Szczecinie na pomorzu wybudować

Ona881

Chciałabym się dowiedzieć jakie dokładnie stawki tam są. Jeżeli jest 24 zł brutto to 21 zł netto dodatki za nockę z 2 zł pewnie a nadgodziny 420zl? Czy ściagają coś jeszcze z wypłaty

I tak nie warto
@Ona881

Specjalnie zatrudniają w 2 połowie miesiąca żeby wypłacić uwaga : 135 zł premii, to jest śmieszne na prawdę co się dzieje w tej firmie. Pracujesz cały wrzesień 19 dni w grafiku, żeby dostać tak śmieszną premię. Ciągle wyzysk człowieka i trucie tyłka pogadankami o produktywności. Bardzo męczące psychicznie. Żeby mieć ludzką wypłatę pracownicy są zmuszeni robić nadgodziny bo za taką premię nie wyżyjesz.

mas
@Ona881

a jak nie wyrabiam normy to ile płacą? stawke podstawową 23,50 brutto/h?

kokos

Po jakim czasie przechodzi się pod firmę bezpośrednio?

Jako
@kokos

Nie wiem czy Amazon daje konwersję.Ztego co słyszałam to nie.Zapytaj w agencji czy jest szansa na umowę pod Amazon

MARIAN

Od 1go sierpnia KTW1 bedzie magazynem stricte Cretowym. ICQA out w pierwszym kroku. Ponadro Management juz opuszcza statek. 2025 zamkniecie realne.

Romek
@MARIAN

Wczora pozwalniali kilku menagerow znaczy sie statystow. Niektore to nawet mialy branie wsrod TL i nawet T1. Kto komu zabroni ...

Bonawentura
@MARIAN

Mam nadzieję, że zamkną ktw1 jeszcze szybciej, a calą spolkę z siedzibą w Sadach wyje..ią na amen w dwa, trzy lata.

Zamykają Amazona?czemu?

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 836.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 628, z czego 112 to opinie pozytywne, 199 to opinie negatywne, a 317 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon
1.8/5 Na podstawie 1040 ocen.

Amazon