Opinie o Urban Spa w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Urban Spa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Urban Spa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Urban Spa w Wrocław

Zainteresowana pracą

Czy te kosmetyki się w ogóle sprzedają, czy jest więc szansa zarobić na premię?

premia
@Zainteresowana pracą

premia jest osiągalna jedynie w grudniu ;) inaczej, haha, nie ma na co liczyć

Zainteresowana pracą
@premia

No to słabo ???? to w pozostałych miesiącach nie da się nic sprzedać?

Pati

To prawda...

Pati

to szczera prawda, nie polecam tej firmy ani tępej Prezes

xD

Chyba jednak sam odszedłem. Etat trolla, to Ty masz na wyspie :)

@xD

Patrząc jak radzisz sobie z odpisaniem na konkretny post to mysle ze ci pomogli podjac tą decyzje i wcale się nie dziwię. Czy jesteś wszystkimi tymi nikmami które tu zmyslaja te brednie? :-D

xD

Mówi to osoba z problemami z interpunkcją? Nie jestem tymi wszystkimi "nikmami". Też się skup jak odpisujesz. Jest tu szerokie grono osób szczerze niezadowolonych z pracodawcy jakim jest/była Pani Prezes. Mają co do tego prawo i po to jest ten portal - by wyrażać w tej kwestii swoje opinie.

@xD

Tak -Zgadzam się -Ale nie wysmiewajcie tych którym się podoba ta praca. Mamy do tego prawo by czuć się w niej dobrze i wyrażać te opinie a ty zmieniasz nicki i pod każdym postem rzucasz błotem bo nie pozwolili ci jeść kabanosow przy klientach i oczekiwali że będziesz prala fartuszek -w pensji dostajesz na to pieniądze. Twoje opinie to ogolniki mówiące o rzeczach z którymi ja się nie spotykam w Urban Spa -i też mam prawo to powiedzieć na tym portalu. Cały czas mówicie stanowiskami lub nawet imionami - to też się podpisz jeżeli to co robisz to nie jest zwykły hejt.

Excelu

Agnieszka to uwlaczajace że musisz się tu pocic. Ale jaka firma taka prezes

Uwolniona

Potwierdzam, opinie negatywne sa w pelni prawdziwe. Ja pracowalam na stanowisku managerskim i w 100%potwierdzam. Rozumiem takze, ze sa osoby ktorym praca i sposob traktowania odpowiada i sie w tym odnajduja. Nic mi do tego. Prawda jest raka, ze wystarczy pomyslec dlaczego jest tak duza ilosc bylych pracownikow, ktorzy odeszli sami? Pretensje, podwyzszanie targetow, telefony i maile od pani prezes z pretensjami to codziennosc. Tak znizka pracownivza jest i co z tego? Probki kosmetykow tez, i co z tego? Przy tych wszystkich pomyjach i żalach wylewanych na pracownika to zaden przywilej. Co do stanowisk liderek bylyboddzielne rekrutacje na to Stanowisko takze awans po 3 miesiacach sorry zadne to osiagniecie. Lider ma najgorsza robote a pensja nie duzo wieksza. Polecam prace tym ktorzy beda mieli w nosie pania prezes ale wtedy to tylko jako praca na przeczekanie na cos lepszego. Reszcie z calego serca ODRADZAM!

@Uwolniona

Uwolniona od myślenia jak widzę...co za bzdury. zastanawiam się kiedy zostaniecie wezwani na przesłuchanie za ten hejt i czy firma się w końcu za to weźme. pomyje to to co tu wylewacie - bez żadnych faktów. zresztą - wszystkie firmy sie borykają z goworkiem i takimi jak wy - niespełnionymi "cudownymi" pracownikami na których wszyscy się uwzięli. żal. polecam tą firme ale tylko w przypadku jeżeli chcecie pracować - dla leni rzeczywiście miejsca ani tolerancji tu nie ma.

Zrelakdowana
@anonymous

Jakoś nie jedyna osoba pisze negatywy!!!! W Sudeckiej wszystkie dziewczyny się pozwalniały bo takie durne baby w biurach pracują!!!

Oli
@Zrelakdowana

Tylko dlaczego wciąż jedno IP tej "niejednej osoby"? :)))

It hero
@Oli

IP są rosnę. Już nie gadaj bzdur.

Uwolniona
@anonymous

Ja widze ze jedna osoba broni tu tylko....hmmm pomyslmy kto to. I uwierz mi nie wszystkie firmy zmagaja sie z goworkiem bo nie wszystkie firmy tak zle traktuja firmy. Ja tez slyszalam na poczatku,ze to jedna osoba pisze te wszystkie opinie bo czuje sie pokrzywdzona. Prawda okazala sie znaczaco inna jednak. Mijanie sie z prawda to norma w tej firmie. Ja chetnie pojde i zeznam jak sie tam traktuje pracownikow. Czekam z niecierpliwiscia na wezwanie. :)))

Firma Urban Spa szukała nowego pracownika na stanowisko Zatrudnie tynkarze do tynków maszynowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Liderka

Ja jestem liderką, awansowałam prawie po 3 miesiącach. Czy ktoś dostaje propozycję po 3 dniach nie wiem -Ale jeżeli nie korzysta z szansy to jest sam sobie winien - niektóre liderki są rekrutować z zewnątrz więc nie czas się liczy ale to co kto ma w głowie. Czytając negatywne rzeczy jestem przekonana że pisze to jedna osoba. Mi w firmie jest bardzo dobrze i polecam pracodawcę choć jest wymagający to dużo można się nauczyć i są bardzo dobre warunki.

@Liderka

ja się zgadzam. firma rezygnuje z tych co nic nie robią i widać że ich to strasznie boli. u nas była dziewczyna co ze zmian schodziła z 0 - przez nią premii nie miałyśmy a cały czas gadała że na goworku wszystko pisze żeby nie myśleli że są bezkarni i będą jej coś kazać a przecież na poczatku wszyscy maja mówione jak ta praca wygląda. szkoda słów.

a na czym on polegał - tak dokładnie? Targety i oczekiwanie ich realizacji to normalne działanie firmy handlowej.

a to zabawne. ciekawe kiedy i od kogo przyszedł mail że ktoś jest "do niczego" teraz widzę, że to bezpodstawne pomówienia a nie że ja jestem jakoś inaczej traktowana. nie słyszałam też żeby mail z pytaniem o wynik był mobbingiem - to tak juz w kwestii definicji ale jak widzę chodzi o wylewanie pomyj a nie o merytorykę. Mam nadzieje że juz znalazłaś pracę swoich marzeń i juz siedzisz i gapisz się w telefon na FB przez 8 godzin.

magic

Od paru miesięcy pracujesz i zaciekle od paru miesięcy szukasz innej pracy? Patrząc na rynek pracownika nie świadczy to dobrze o twoich umiejętnościach. Awanse są dla osób, które pracują i wywiązują się ze swoich obowiązków a nie siedzą w telefonie podczas pracy. Podpisz się jeżeli to co piszesz nie jest hejt. a kosmetyków nie musisz brać - to przywilej nie obowiązek. Ci którzy robią dobre utargi są doceniani i chwaleni - i mogę to potwierdzić bo sama do nich należę. Nie sądzę żeby firma zmieniła podejście do wymagań co do aktywnej obsługi więc jak ktoś chce stać albo siedziec w pracy - to to nie jest to miejsce i tylko utrudniacie nam zdobyć premie przez swoją postawę - potrzebujecie pracy na kasie a nie dermokonsultantki. Biedronka na was czeka!

@magic

O i znow Agnieszka pani prezes ????????????

Urban spa okropna firma

HahahahHa No jak widzę Aeternum maila to widać ze z Urbana piszą Hahaha żal ale spoko to upadnie jeszcze za to jak ludzi się traktuje

Aeternum
@magic

Widzę, ze ktos jest pozbawiony umiejętności czytania ze zeozumieniem. Napisałam ze pracuje od pracy miesiecy, ale nie od kiedy szukam innej pracy. W szkole podstawowej uczą jak składać zdania i dlaczego są podrzedne i nadrzedne, ale na ten temat sie rozwodzic nie będę. Dopóki pewnej soboty nie zaczely przychodzic maile, o tym że stoimy jak słupy, dlaczego są 0 na kopercie godzinę po otwarciu, myslalam ze mobbing nie ma miejsca. O ja głupia, nabralam się jak większość.

Oli

A to już totalne nieporozumienie :-) nie pij tyle kochana bo omamy z rzeczywistością mylisz ;-) firma ma się dobrze i kontynuuje współpracę z najlepszymi - wiem co mówię :-)))

Bolesna prawda
@Oli

Agnieszka. Ty masz czas pisać takie rzeczy?

Wszystkie pozytywne komentarze są prawdziwe i zasadne. dużo pracy i dużo nauki no i niestety czasami menagerowie fatalni - ale dość szybko są wymieniani jeżeli się nie nadają - co widać po tym ile czasu tu spędzają. Obecnie mamy na szczęście już fajną kierowniczkę. Przy liderze praca trochę inna ale z ludźmi i to jest bardzo fajne.

#pufpuf

Myślę że prawdziwy manager znalazłby inna prace a nie wylewał żale na Goworku. Załosc normalnie. Autka mu nie dali bo Pani prezes prawa jazdy nie ma...A miałaby cię wozić ? Ludzie opanujcie sie -skoro jest tyle lepszych firm to po co wciaz sie ta interesujecie jak jestescie tacy swietni. Jawam powiem -bo ta firma szuka swietnych ludzi i takim placi i o takich dba -a na was sie poznala i was wywalili.

Pozdro
@#pufpuf

Agnieszka, co Ty (usunięte przez administratora)

Aktualny pracownik :)

"Godne wynagrodzenie i poszanowanie pracownika jako człowieka to elementarna podstawa." - uczciwa praca wzamian za godne wynagrodzenie to elementarna podstawa uczciwego pracownika niestety ostatnio coraz mniej spotykana wśród managerów pańskiego pokroju panie ... hmmm...taki odważny a imienia nie zostawił. Ci którzy uczciwie pracują a nie powołują się na prywatne relacje z Panią prezes pracują do dzisiaj - jestem tego przykładem. To co pan pisze to bzdury lub poprzeinaczane fakty - z tego co pamiętam to pan miał napisać procedury a zabawial Pan dziewczęta w biurze zamiast pracować że swoimi podwladnymi. Samochody i telefony są od kiedy zajęła się tym inna osoba niż pańska koleżanka. A bałagan który zostawiliscie po sobie w najprostszych procesach porzadkowalismy kilka miesięcy. Z tego co wiem obecnie jest Pan bardzo nisko w strukturze w firmie która nie szczyci się dobrymi opiniami. Ot i myślał pan że nikt panu nie odpowie? Wszyscy odetchnęli z ulgą kiedy uciekł pan na l4. Przynajmniej przestaliśmy być zameczane glupimi opowieściami co to pan nie robił w poprzedniej firmie -aż Pana wyrzucili jak się okazało że tam też pan nic nie robił (tak mówiła pańska koleżanka po pańskim l4). Teraz są rotacje ale gorszego lenia od pana w firmie nie bylo.

Aktualny pracownik :)

Czyli jednak cały hejt pisze jedna osoba która została zwolniona za nic nie robienie.

Praca zwykle 6 godzinna. Czasami jak ktoś zachoruje to są dłuższe ale to przypadki. Potwierdzam że dostajemy kosmetyki i że mamy zniżkę 25 %. Zgadzam się z przedmowcami że piszecie nieprawdę jeżeli piszecie na przykład o tych cenach bardzo wysokich. Targety są jak wszędzie. Nie sprzedajesz to nie masz przedłużone umowy i te osoby później zmyslaja niestworzone rzeczy że nawoływać na klientów trzeba. Pytania są jak nie ma wyniku ale są normalne typu "co się stalo". Ja pracuje dużo dziewczyn też od dawna i nam się podoba. Polecam bo fajna firma jak ktoś chce i lubi pracować z ludzmi A nie być kasjerem. U nas była liderka przyjęta ale się nie nadawała zupełnie i dziewczyna z innej wyspy awansowała na liderkę i jest super. Tamta oczywiście gadała jak tutaj niektórzy że to taka fatalna firma ale ciągle przychodziła do pracy dopóki w końcu ostatnio nie przedłużył jej umowy - jak ona na swoich godzinach nic nie robiła to premi nie mogliśmy przez nią wyrobic. No i na szczęście już jej nie ma. Także jak nic nie robicie to tu takich nie trzymają A później tu wylewanie firma zła. A kierowniczka i pani dyrektor są super więc też sądzę że dobrze im się pracuje.

Stella

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca zawsze może ją zmienić, po co psuć atmosferę tym , którzy są zadowoleni z pracy?

@Stella

A co Ci psuje atmosferę? Wpisy na gowork? Może warto popracować w innych miejscach by poznać, że nie wszędzie tak jest. Prawda w oczy kole. Zaorać tę firmę jak najszybciej...

@xD

Patrząc na poziom frustracji dochodzę do wniosku że cie wyrzucili? To może poszukaj sobie innej pracy. Albo skoro masz inną to się nią zajmij :-) tak -jeść ani pić nie można na wyspie właśnie dlatego że to nie Świebodzki. A jak nawolywalas tak jak opisujesz to się nie dziwię że Cię wyrzucili. może jesteś z tego naboru co manager bez auta służbowego? Jak dobrze że pozbyli się ich z firmy - to były porażki totalne.

xD

Nie rozśmieszaj mnie. Świebodzki? Albo jesteś Panią Prezes, która próbuje ratować opinię tej podłej firmy, albo zaślepioną dziewczynką z wyspy, która jeszcze nie poznała prawdziwego oblicza tej firmy. Stawiam na to pierwsze, bo jak oceniać kogoś, kogo się nie znało?

@xD

Masz tutaj etat trola widzę. Czyli mam rację -ten sam nabór :-) jak dobrze że się was pozbyli.

xD

Chyba jednak sam odszedłem. Etat trolla, to Ty masz na wyspie :)

&me

To ciekawe co piszesz bo ja mam zupełnie inne doświadczenia. Jest premia od utargow i to dużo wyższa niż gdzie indziej. Widocznie nie masz utargow skoro nie dostajesz. Zastanawiam się kiedy Firma zgłosi ten hejt -zgadzam się z @anonymous że szkodzicie żeby szkodzić. Że jeść nie można na wyspie -Nie widziałam żeby ktoś w drogerii czy w aptece z kanapka stał na środku sali - zresztą - nie przyszłoby mi to do głowy. my dostajemy premie prawie co tydzień a nasza liderka sprzedaje tak że sama bym chciała tak umieć.

@&me

@&me dopadnie Cię Pani Prezes to zmienisz zdanie ;) A jak chcesz tak umieć jak liderka, to się ucz...

xD

Jestem jak najbardziej za.

Dziewczyny to są jakieś głupoty!! Nie obrzydzajcie pracy tym,co pracują.To jest zwykły hejt..... Znam osoby, które tu pracują, sama pracuje już kilka miesięcy i to głupoty wyssane z palca. Nie rozumiem po co opluwać i pisać nieprawdę, ja przynajmniej od początku wiedziałam na czym polega ta praca. Jak się coś nie podoba to się rozmawia albo szuka innej pracy a nie pisze bzdury w necie. No i nie pracuje się tu tak jak się pracuje na innych wyspach - nam nawet ochroniarz powiedział, że jesteśmy wizytówką galerii. Jak ktoś chce być hostessą i tylko stać, to nie jest praca dla niego...ale ja bym nie dała rady stać jak kołek. Raz jest łatwiej a raz trudniej, ale bez przesady...

@anonymous

Ochroniarz powiedział, że jesteście wizytówką galerii? To zwracam honor. Autorytet przemówił

Aktualna

Skoro komuś tak źle to dlaczego nie odejdzie? Dla mnie ta praca to najlepsza jaką miałam. Dokładnie wiem co robić i jak robię to zawsze jest to docenione. Pieniądze zawsze są na czas. Na święta dostalysmy prezenty. Kamery są tak jak w większości sklepów i wysp i przy umowie jest dokument że wiemy że one sa - gdzie wy wcześniej pracowaliscie że nie było kamer? Ja bardzo polecam.

XD
@Aktualna

Najlepszą jaką miałaś? To Ty w łagrze pracowałaś wcześniej

Xd

Naprawdę? ;o dobrze, że tam nie poszłam do pracy, patologia gorsza niż myślałam

Szanowna Panna
@Xd

Witam, bardzo widzę że tu ktoś kogoś oczernia, wytłumaczy mi to ktoś? Co to ma być, naprawdę tam tak źle, czy to tylko 'wyssane z palca "

@Szanowna Panna

Ja pracuje w innej lokalizacji ale mi się podoba -też z Panią Eliza pracuje. Nie wyobrażam sobie żeby o kimś źle powiedziała dlatego myślę, że to oczernianie. Do nas przyjeżdża lub dzwoni zawsze jest miła. Firma ma targety ale to raczej normalne-jak ktoś nie ma wynikow to wiadomo że jest pod obserwacją. Stawka jest wysoka bo to nie najniższa krajowa czy mniej i jeszcze premie i kosmetyki dostajemy (kosmetyki za darmo i jest też jeszcze znizka) -też po szkoleniach z danych produktow dostajemy te produkty. Pracowałam wczesniej na innej wyspie i nie dość że tam ludzie nie podchodzili to jeszcze najniższa krajowa miałam i zero premii. Najlepiej samemu sprawdz ale ja polecam tyle że teraz u nas już mamy cały skład ale polecam.

realistka
@Spanka

Spanka wszyscy są mili na początku i dopóki robisz utargi jesteś pupilką. Gdy jednak masz gorszy dzień albo słabiej Ci idzie przez jakiś czas- spróbuj- zobaczysz co się będzie działo. ..nie wiem czy cztytałaś wszystkie opinie ludzi, którzy tu pracowali i w ogóle czy rozmawiałaś z kimś kto tu pracował. nikt nie ma zamiaru nikogo oczerniać tylko realnie patrzeć na to co się dzieje w tej firmie..

@realistka

A znasz jakąś firme gdzie nie realizujesz celów i Cię za to nagradzają ? Ja nie. Na pewno nie taka gdzie dostajesz kosmetyki i zniżki A jak dla mnie 25% to dużo bo kupuje dużo z rzeczy Omia. Nikt o słabszy dzień się mnie nie czepiał natomiast jak niektóre dziewczyny stoją i nic nie robią albo jedza kabanosy to ja sama z takimi nie chce pracować bo klienci do takich osób nie podchodzą i to psuje obraz wyspy. Jeżeli to że jest standard w firmie albo pytają z jakiego powodu jest słabszy utarg to jest dla ciebie mobing to to co robisz to jest zwykły hejt. Naprawdę popieram to że firma powinna wystąpić na drogę prawną z osobami które tu takie głupoty wypisują -z tego co wiem są już takie procesy i firmy wygrywają odszkodowania tak jak slawne osoby ktore spotykaja sie z hejtem.

Spanka

No i właśnie takie coś nadaje się do sądu - bo Eliza jest bardzo życzliwa osobą i zwyczajne ja oczerniasz. Zatrudniłaś się do sprzedaży a nie do siedzenia. Jak chcesz siedzieć to zatrudnij się jako tester krzeseł. Bardzo polecam te firmę - wszystko na czas i firma bardzo przyjazna ale wymagająca. Jak ktoś chce pracować i się rozwijać jest tu bardzo dużo możliwości.

@Spanka

Bzdura!Można to ładować do sądu bez problemowo. Aż taki masz problem z tym, że człowiekowi należy się odpoczynek? 11 godzin w pozycji stojącej, często po 7 dni w tygodniu. Litości ;)

wrocławianka

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie - szkoda, że wcześniej nie poszukałam opinii, nie traciłabym czasu. W biurze faktycznie straszny bałagan, dodatkowo rozmawiano ze mną przy otwartych drzwiach... więc wszyscy pracownicy (swoją drogą osób było chyba z 20 w tak małym pomieszczeniu) mnie podsłuchiwali, często musiałam powtarzać wypowiedzi, bo był okropny hałas przez rozmowy i śmiechy dookoła. Kilka dni później dostałam telefon, że umowa jest gotowa dla mnie i mogę przyjechać podpisać. Koniec końców nie podpisałam. Dlaczego? Ponieważ kategorycznie odmówiono mi dnia próbnego, kiedy to mogłabym przyjść i NIEODPŁATNIE spróbować czy ta praca jest faktycznie dla mnie. (usunięte przez administratora)Brawo. Szkoda czasu i trzymajcie się z daleka.

Poziomka
@wrocławianka

Przecież drugi etap rekrutacji jest na wyspie gdzie właśnie sprzedajesz i dopiero po tym etapie albo dostajesz pracę albo nie. Skoro nie doszłas do drugiego etapu to chyba nie chcieli Cię zatrudnić I teraz hejtujesz. Ja miałam rozmowę w sali która jest przygotowana do spotkań A później drugi etap na wyspie z liderką i ona mi wszystko pokazywała A na koniec ja godzinę sprzedawała , w sumie trwało to jakieś 3 godziny. Po co piszesz takie głupoty ? Nie rozumiem. Dziewczyny same się przekonajcie. Pracuje od połowy grudnia, jest ok. Najlepsze że dostajemy kosmetyki, całe zapakowane nawet :-)

Jestem pracownikiem już drugi miesiąc , Firma w porządku , nie ma problemu przejścia z umowy zlecenie na umowę o pracę. Atmosfera między dziewczynami jest bardzo zgrana, o każdym problemie można porozmawiać z liderem bądź menadżerem. Firma też wychodzi na przeciw oczekiwaniom pracownika , grafik naprawdę jest elastyczny , Naprawdę polecam firmę UrbanSpa

Katastrofa

Kompletna żenada - obiecywanie i gwarantowanie gwiazdek z nieba na początku, a tymczasem wypłata śmiechu warta za ciężką pracę i utargi o wiele większe od reszty dziewczyn. Nie dziwię sie, że dziewczyny na wyspie pracowały max miesiąc. Ceny kosmetyków kosmiczne, a zniżka pracownicza śmiechu warta. Jedyny plus to wybrane kosmetyki do testowania od firmy. A spróbujcie się tylko nie zgodzić z systemem jaki panuje to wylecicie od razu. Pomijając fakt, że osoby działające jako pracodawcy nie trzymają się zasad prawnych i chyba nie mają o nich pojęcia. Polecam się doedukować zanim się będzie stawiać na swoim. Firma uważa, że jeżeli wyspa nie ma rentowności to trzeba zatrudniać jeszcze więcej dziewczyn, które między sobą muszą pisać osobne utargi, a premia i tak jest od wyspy, więc każda musi robić świetny utarg każdego dnia. Nie polecam i pozdrawiam chory system i niepoważnych ludzi, którzy takim zarządzaniem daleko nie zajdą.

Candy
@Katastrofa

W Jeleniej w galerii sudeckiej ciągle kogoś szukaj, wciąż jedna i ta sama dziewczyna stoi, doprawdy aż tak źle u was jest, że ciągle kto tam jest to ciągle się zwalnia?

Ex
@Candy

Nikt nie chce pracować. I nie ma się czemu dziwić bo ani stawki dobre ani żadnych perspektyw a atmosfera w pracy straszna.

Mina

Smutne ale prawdziwe :(

Cwn
@Ex

@Ex Co tak źle tam z atmosferą? Ta blondynka liderka taka zła ?

Katastrofa
@Cwn

Na samej wyspie wśród dziewczyn to nie jest źle ale pani szefowa i jej sluguska niestety katastrofa. Nie oczekują doświadczenia, nie ma żadnych szkoleń a wymagaja realizacji planow a jak sie tego nie robi to sie zaczyna nagonka na konsultantki, maile, telefony. Informuja ze na wyspach sa kamery ale nie mowia ze takze podsluchuja rozmowy (spr info)

Bluuu
@Katastrofa

A idź Pani... Wisz kochana co mam na myśli :) mam nadzieję że karma wróci do tych nie wykwalifikowanych wielce doświadczonych 'szefów itp' a jedna z Sudeckiej ciągle gada przez telefon nie polecam :(

Zostaw merytoryczną opinię o Urban Spa - Wrocław

Urban Spa