Opinie o Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie w Żerniki Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie w Żerniki Wrocławskie

zbynek Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Robią sobie jaja z klientów. Wymiana oleju silnikowego w Sprinterze trwała ponad 2 (slownie: dwie) godziny. Chyba chodzi o to, żeby się im więcej nie naprzykrzać. Ja bylem tam dwa razy za jednym razem czyli pierwszy i ostatni.

PPT PKS Nowy wpis
@zbynek

Szanowny Panie, Nie wiem gdzie Pan wcześniej wykonywał prace serwisowe pojazdów ale jeżeli jeździe Pan do warsztatów gdzie taka obsługa trwała 20 min to zastanowił by się na jakim oleju Pan jeździł ( może swoim starym ) Sama procedura zlania oleju - "wyssania" końcówki oleju, wymiana filtrów, diagnostyka komputerowa trochę trwa. Proszę kolejnym razem pojechać do serwisu MB zapłacić ponad 2000 zł i poczekać pół dnia na auto. Serdecznie pozdrawiamy

ziga Nowy wpis

PKS żerniki

Ilona Nowy wpis
@ziga

Ziga, możesz napisać swoją opinię o pracy w PPT PKS? O ile oczywiście u nich pracujesz. Coś o warunkach zatrudnienia kierowców?

ziga

Napiszę tak:nawet prostej hulajnogi nie oddam im do naprawy

Stanisław

p.Basia vel spedytor-porażka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarka w prywatnej klinice jednego dnia
Żerniki Wrocławskie
Agencja Pracy Koncepcja

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie - Żerniki Wrocławskie

Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Sp.z.o.o Żerniki Wrocławskie