Opinie o Eika Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eika Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Eika Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eika Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Kamila do czego Ci takie informacje, a może jednak nie Kamila a Martyna? Upss wydało się, sory. Ale oczywiście pomogę CI znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie, więc.. praca do lekkiej nie należy, dużo zależy od stanowiska na jakim pracujesz i czy zależy Ci na "premi" która kiedyś była jeszcze osiągalna a teraz ledwo co można wyrobić 100% gdzie za to masz jedno wielkie ZERO, ale spokojnie normy ciągle idą w góre O szacunku dla pracownika ze strony kierownictwa to można zapomnieć liczy się tylko ilości, ilość i ilość. Tylko kilka osób jest naprawdę w porządku ale to trzeba mieć szczęście na jaką zmianę trafisz, mi niestety nie było to dane po "zmianach" jakie nastały. Zmiana dyrektora może dla firmy wyszła by na dobre ale zatrudnienie "takiego" kierownika pokrzyżowało plany, a szkoda bo może z tej firmy coś jeszcze mogło być. Podsumowując kolorowo nie jest, ludzie przychodzą i zaraz odchodzą więc o czymś to świadczy, jak chcesz mało zarabiać i pracować z batem na plecach słysząc szybciej, szybciej, norma to śmiało ta firma takich ludzi potrzebuje ale chyba że jesteś bardziej ambitna to znajdziesz lepszą prace tak jak zrobiło to wiele osób które przepracowało tam wiele lat.

Ula

Nie wiem, co odpowie Ci Pracownik, ale moim zdaniem tak.

@Ula

W takim razie to świetnie! Niezwykle istotne jest, aby dawać szansę właśnie takim osobom na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Doceniam to, że mi odpowiedziałaś. Sama pracujesz w Eika Polska? A jak wygląda kwestia wynagrodzenia w tej firmie? Uważasz, że jest już ona na wysokim poziomie, czy raczej jeszcze na średnim?

Ula
@Kamila

Wszystko zależy od stanowiska i negocjacji.

@Ula

Trzeba zatem powiedzieć, że to dosyć dobre rozwiązanie. Twoje odpowiedzi są bardzo zdawkowe, ale dziękuję, iż w ogóle ich udzielasz. Nie powiedziałaś nam jeszcze nic o swojej relacji z firmą Eika Polska. Pewnie tam pracujesz, ale od jak dawna i jaką posadę tam obejmujesz?

@Ula

twoim zdaniem niby można sobie wynegocjować wynagrodzenie ?

Wirujacy na fali
@pracownik

Walnij wypowiedzenie a dostaniesz co chcesz

@Kamila

Cennego doświadczenia kupa śmiechu jak sam sobie nie ogarniesz to masz tyle co rolnik po sianokosach kupę słomy dla bydła

Wirujacy na fali

Dyro spoko ale ten wilczor kiero (usunięte przez administratora) aż milo

Kamila

Motywacja Twojego wpisu jest dosyć niezrozumiała. W żadnym stopniu nie pomaga on tym, którzy chcieliby zaczerpnąć informacji o pracodawcy, jakim jest firma Eika Polska. Wnioskuję, że jesteś tam zatrudniony. Myślisz, iż osoby nie mające żadnego doświadczenia zawodowego mają tam szanse na zdobycie pracy?

Kamila

Byłoby dobrze, jakbyś spróbował zapoznać się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Przeczytasz w nim między innymi o tym, że nie wolno tu pisać o nikim w tak nieprzychylny sposób. Komentarze o takim charakterze w ogóle nie powinny mieć tu miejsca. Powiedz lepiej, czy w Eika Polska planowana jest w najbliższym czasie rekrutacja?

Rurek

A ty to nie jesteś ten z produkcji tubek co ci dyrektor zabronił tam pracy bo byłeś takim skończonym cymbalem że ludzie po tobie musieli wzywać Hiszpanów do ogarnięcia tego co twoja mądra głowa wymyśliła, nie pamiętam jak ty się nazywasz ale robiłeś zdaje się tam za njamniejsa kasę bo litościa było to że cię trzymali z powodu braku ludzi, więc odpuść sobie takie gadki bo jesteś nie merytoryczny i bardzo głupi, nadajesz się co najwyżej na produkcję czołgów i to jakoś tester jakości pocisków

R

No i jak nowy Pan Kierownik sobie dziala???

Antek
@R

Tak. Nadal produkcje ustawia. Żal,że go ciągle zatrudniają...

@Antek

Bo nikt inny za te pieniądze nie chce tam przyjść do pracy

@Nn

Skoro tam.siedzi..to musza mu niezly hajs placic€????inaczej j by sie zmyl...

@R

A moze M to taki nieudacznik zyciowy, ze nie chca go gdzie indziej..Ciekawe ile rzeczy/firm rozwalil na swojej drodze... a moze i prywatnie..skoro zachowuje sie w taki sposob wobec innych osob.

@R

Być burakiem i nie szanować ludzi bo wielce szanowny majster wie wszystko najlepiej a niech go ktoś zapyta o rozkład maszyn po dwóch halach zatka się tak jak gębą pełna cynamonu nie pracuje tam od roku a powiem gdzie jaka maszyna stoi i kto na niej pracuje....

@Głos ludu

Niektorzy nie nadaja sie do zarzadzania ludzmi.. wrecz myślę ,ze nie nadaja sie do niczego. Szkoda, ze wlasnie takie osoby spotykamy na swojej drodze.

Dobrze powiedziane

@Głos ludu

Chyba już wystarczy dyskutowania na powyższy temat, bowiem zawarte w niej treści nie przyczyniają się do pomocy osobom, które chcą się czegoś dowiedzieć o tym, jak wygląda praca w Eika Polska. Skoro tam pracujesz, to bardzo Cię proszę, żebyś pokrótce przedstawił warunki zatrudnienia, na jakie mogą tam liczyć pracownicy. Macie organizowane jakieś kursy podnoszące Wasze kwalifikacje?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Despasito

Jak bardzo mi szkoda :-D Moje sugestie dla Eika Polska Sp. z o.o.: Naganne Lubię atmosferę w Eika Polska Sp. z o.o. za: Wspulpraca

E.W.
@Despasito

A coz to sie stalo?

NiepoprawnyRomantyk
@Despasito

Współpraca przez u to ty innej pracy nawet nie szukaj

@NiepoprawnyRomantyk

Tego typu uwagi chyba można sobie tu darować. Skupiajmy się lepiej na zebraniu dużej ilości informacji o pracodawcy, jakim jest firma Eika Polska. Czy myślisz, że osoby nie posiadające imponującego doświadczenia zawodowego mają szansę na stałe zatrudnienie w tym miejscu?

@Kamila

Chłopaku tam biorą ludzi zielonych jak trawa na wiosnę którzy nie mają pojęcie co to jest produkcja i ciężko zarobione pieniądze na które trzeba wypruc sobie flaki baaaa jeszcze trzeba się o nie kłócić bo kadrowa rady sobie nie daj z setka ludzi... Reszta bez komentarza

Nn

U gdzie są te wasze zmiany?

Giratina

Jak dla mnie firma ok, ludzie mili i przyjaźni, sporo ukraińskich pracowników, ale da się dogadać, a część ludzi w niej pracująca i wypowiadająca się tutaj negatywnie chyba nigdy nie doświadczyła braku pracy albo pracy za 800zł miesięcznie. Na początku roku były zmiany w zarządzie, może szefostwo trochę pojechało po bandzie, ale czy od razu trzeba skreślać ? Raczej nie. Mają być zmiany na lepsze od 10.2018r. i ja na to liczę.

@Giratina

Ty chyba nie wiesz co mówisz dwie miotly bez pomysłu się dorwaly i rewolucję robią a prawda jest taka że od początku tego roku uciekło z tamtą więcej ludzi niż za czasów starego dyrektor

@Głos ludu

Uciekli, bo im zaczęto patrzeć na ręce i już nie można było w kulki lecieć i robić byle jakich produktów. Jeśli ktoś pracował sumiennie i dobrze, to teraz też nie ma problemów. @Głos ludu jeśli dalej pracujesz w firmie to wiesz jakie zmiany są przewidywane. A jeśli już nie pracujesz to twoja strata.

@Głos ludu

I nie ma ludzi niezastąpionych. A jeśli twierdzisz że ty zrobiłbyś/zrobiłabyś lepiej niż aktualne szefostwo, to dlaczego nie założysz swojej firmy? @Głos ludu jesteś typowym przedstawicielem Januszostwa i nie warto z tobą wchodzić w dyskusję :) "Kiedyś to było, a tera to nie ma. Ja bym to zrobił lepij. Tamci to sie nie znajo, a ja to sie znam bo pracuje!"

@Giratina

No to mi pojechałas po całości normalnie nie wiem gdzie mam się schować "januszostwa" zabawne jak przelejesz tyle nerwów i sił co to zgłoś się do mnie...

Były Lider
@Giratina

Firma może i BYŁA OK... Odkąd rządzi nowy dyrektor i " kierownik produkcji" jest dramat... Wypłata znikoma... Premia to mit... Każdy słyszał nikt nie widzi... Ludzie uciekli za lepszą kasą i odpoczynkiem mentalnym. Zostali tylko ci, którzy nie mogą sobie na to pozwolić. Duża presja, słyszysz tylko " norma, norma"... Jak nie masz nerwów że stali to nie jest praca dla Ciebie... A słowa" że to się zmieni" nawet nie liczę ile razy to słyszałam... Pozdrawiam

@Głos ludu

Brzmi jak ktos z zarzadu..czyzby czytal i sie podszywal??typowe dla tego osobnika..

Bo tak jest

@Głos ludu

Ciekawe co nowego wymysli "Kierownik Produkcji". TYLKO oklamuje ludzi i mówi to co.mu pasuje. Zniszczy czlowieka byle tylko isc do przodu. Szkoda ze z braku ludzi na rynku /normalnych/ przyjmuja karierowiczow i wazeliniarzy, ktorzy jedynie co maja do zaoferowania to klamstwa i frustracja. Zajmuje sie mydleniem oczu ogierek a nie tym czym powinien. Zero wsparcia . Lej woda...bedzie leoiej powtarza..i mysli tylko o wlasnej xxxxx... oby go wyautowali zanim doprowadzi nas do ruiny.

@Giratina

Nic dodać nic ująć sama prawda. Rewelacyjne podsumowanie

@Eikowiec

Z wrażenia komentarz wpisał mi się w nieodpowiednie miejsce miał być pod ,,Państwową inspekcją pracy" Sorry Giratina .

@Eikowiec

W poprzedniej jego firmie sie poznali i raz dwa pozamiatali...????

Robert
@Eikowiec

Wystarczy sprawdzic na Linkedln jak szybko podziekowano mu w poprzedniej firmie.

Balbina
@Giratina

I mamy pazdziernik..i zmiany... hahaha

Rycerze ortalionu

Zwolnili się ci co nie dostali podwyżek a zabawne jest że się tu wypowiadają ci którzy nie pracują a goncie się zła praca to zmień pracę finał

Państwowa Inspekcja Pracy

Giratina, czy może raczej Pani M. z góry to wszystko ładnie wygląda, siedzieć wygodnie przez 8h i tylko klikać w myszkę każdy potrafi, ale postaw się w nasze miejsce, może wtedy byś zauważyła nasze problemy... niedługo minie rok od kiedy nowy dyrektor przejął firmę, czy wprowadził jakieś zmiany na plus ? raczej nic do głowy mi nie przychodzi, prędzej wprowadza zasady, które panują w (usunięte przez administratora), zakaz na zakazie, nie mówię że to źle, ale są też granice. Jeżeli chodzi o minusy, największym było zatrudnienie Pana M. na stanowisko kierownika, bo oczywiście trzeba mieć kogoś, kto zrobi za Ciebie całą robotę, ale czy ten wprowadza pozytywne zmiany ? Prócz kosmetycznych typu "wiatraki" dalej nie widać progresu, wprowadza papierkową robotę, tabelka tu, tabelka tam, mamy skoncentrować się na pracy, a nie wykresach... stwierdzenie, że kiedyś było lepiej jest tu jak najbardziej trafne, za poprzedniego dyrektora, każde stanowisko było obsadzone, jak była gdzieś luka, od razu zatrudniano nową osobę, co do stawki, można było z nim się pokłócić i uzyskać jakąś korzyść, wprowadził 50zł, które motywowało, sam ogarniał wszystko bez kierownika ! Nowe szefostwo chciało iść do przodu i podwyższyli normy, gdzie na niektórych stanowiskach jest to teraz nie wykonalne... ale pomyślicie sobie, hola hola, od października/listopada ma być nowy system stawek i premii, będzie o niebo lepszy ! Czy aby na pewno ? Przeanalizujmy ;) Przykładowa stawka 3000zł (2 156,72zł netto) gdzie przypada nam 700zł (561,62zł netto) premii, patrząc na tabelkę robi wrażenie, ale czy ma sens ? Do tej pory ciągle oszukujecie nas na 50tkach i złomie, więc nie sądzę, aby teraz było inaczej, więc jeżeli zapłacą nam chociaż połowę 350zł (302,01zł netto) to będzie sporo. Dodatkowo zabieracie nam 25, 50, 75 % za nieobecność, idzie jesień/zima, więc niektórzy będą mogli zapomnieć o dodatku ;) Podsumowując, nowa stawka/premia to loteria, ale jak już wspomniałem, nie wierzę żeby wypłacili nam całość, wg mojego przykładu wyjdzie wam 2400, czy to dużo ? To już nie moja ocena ;)

Pip

zgadzam się w 100% :)

Caryca Katarzyna ????

Jak ktoś lubi przychodzić do pracy " charytatywnie " to polecam ta firmę...????Normy tak wyśrubowane, że niewykonalne...więc o premii zapomnij...brak zarządzania ludźmi ( nie chodzi o brygadzistów". Wyplata nie adekwatna do wykonywanych zadań... Tą firmę odradzam... chyba że nie masz innej opcji ...

@Caryca Katarzyna ????

Jak długo już Katarzyno, były liderze nie pracujesz? Więc się nie wypowiadaj, jak nie wiesz jak jest :)

@Giratina

Pani martynie juz dziękujemy za błyskotliwe wypowiedzi

Filip

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Cisną w każdej firmie, ostatecznie jak jest tak źle to można zmienić.

@Filip

Nie nic nie można dobrego napisac

Były Lider
@Filip

Jedyny pozytyw jaki mogę napisać to spoko ekipa ( niestety większość uciekła z tej pracy ) i brygadziści ( którzy też już mają dość i się zwolnili ).. Pozdrawim

Golomp

Krótka odpowiedź jak jesteś dobry to masz dobrze w tej firmie narzekają tylko ludzie którzy są ograniczeni do takiego stopnia że tylko potrafią wylewac gniew tutaj

@Golomp

Ha ha ha no tylko jedyna osoba mogła coś takiego napisać. Nie myl bycia dobrym pracownikiem z byciem lizityłkiem bo to dwie inne rzeczy. Dobrzy pracownicy to tacy co myślą o dobru firmy i to na pewno nie jesteś Ty.

@Eikowiec

Brawo tak właśnie a taki się nie docenia bo są za dobrzy

Antek

..z szefostwem??? Nie ma z kim... jeden tylko leje wode i udaje jakby pozjadal wszystkie rozumy..a zero w nim czlowieka... karma wraca!

G

Kolejne wpisy usuwaja..czyzby Lom i Paly tak sie przejal co o nim wypisuja?? Frustrat i zero jaj.

Państwowa Inspekcja Pracy

Jak napisał Eikowiec, jeżeli dobrze wchodzisz w tyłek, to nie masz problemu, a jest kilku takich... ale to nie o to chodzi, bo obecny kierownik nie radzi sobie z firmą, nie ma bladego pojęcia o zarządzaniu i dalsza jego dyktatura zrujnuje EIKE, wszystkie jego zmiany/pomysły są na naszą niekorzyść, bez konsultacji z pracownikami, sam z góry ustala co jest dla nas "najlepszym" rozwiązaniem, chociaż pracuje tutaj 2 miesiące, na początku jeszcze nas słuchał (przez pierwszy tydzień), później już tylko ignorował...

Balbina
@Państwowa Inspekcja Pracy

O jakiego kierownika chodzi?

Jerry
@Państwowa Inspekcja Pracy

Nic dziwnego..w bylej firmie to tez kawal swini byla...

Eikowski wariat

To H...kładę na ta firmę (usunięte przez administratora) itd

Głos ludu

Ja tam przerobililem 4 lata A ten czarny to pracownik pieca A ta firma osiągnęła dno absolutne dzieki dwom ludzika reszta to smiech na sali

Głos ludu

Przyjacielu mój drogi piątka dla ciebie że tam nie jesteś bo ucieklbys z krzykiem po pierwszej godzinie pracy to jest (usunięte przez administratora) i nic więcej nie dodam

Przemo dobry zawodniki

Chcecie usłyszeć prawda o tej firmie 3od kru piosenka robocza nic dodać nic ujac

Piotr wu

Polska dla Polaków ziemia dla buraków

Eikowski wariat

Człowieku w żelaznej masce ambicje w tej firmie to możesz sobie zachować w buty bo tyle rzeczy jakie ja pracując tam pokazałem za 10 lat nie ogarniesz i jak na tym wyszedłem zostałem ku... niedoceniony więc nie mów że jest tak pięknie i kolorowo

Zostaw merytoryczną opinię o Eika Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Eika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eika Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eika Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eika Polska Sp. z o.o.