Opinie o Awo Hotel w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awo Hotel. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Awo Hotel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awo Hotel w Gniezno

online

Tacy bystrzy. Nie ma sensu usuwania negatywnych wpisów zachęcających do wezwania do was kontroli. Chyba, że mam to zrobić w odwecie za usunięcie mojego wpisu? Jeśli ktoś nie ma sobie nic do zarzucenia to takich wpisów nie usuwa, nieprawdaż? Wystarczą trzy telefony do Inspekcji Pracy, Sanepidu, a przedebwszystkim ZUSU!!! Przestańcie (usunięte przez administratora) pracowników!!! Za godziny nadliczbowe należy się inna stawka. Za nocki tym bardziej. Nie wspomnę o zatrudnieniu na część etatu kiedy przepracowywane jest wiele więcej. Udawało wam się długo, ale koniec wysyzku. Zachęcam do usunięcia tej opinii, a złapię za telefon. Jak będzie trzeba znajdę min. 20 świadków, którzy potwierdzą powyższe.

@Blondi

Jeśli na umowie było 1/2 etatu, a przepracowane było ponad 200 godzin w miesiącu w tym nocki i święta/weekendy po jednakowej stawce to nie jest to uczciwe. I też nie każdy pracownik miał badania sanepidowskie mimo, że jest kontakt z żywnością.

Henia Nowy wpis

Padł tu slowa, że recepcjonista wykonuje masę obowiązków i to za niską stawkę. Myślicie, że w tym roku warto się zainteresować pracą w tym hotelu? Szukam czegoś, aby móc sobie pogodzić ze studiami. Jak kwestie grafikowe, da się podpasować pod swoje potrzeby? I czy pracownicy otrzymują benefity, np. w postaci karty sportowej, lunchowej?

@Henia

Z grafikiem czesto idzie sie dogadac, chociaz zdarzaja sie telefony o 22, czy mozna przyjsc dzien pozniej, wiec nie zawsze jest to tak elastyczne jakby sie chcialo. Benefitow ogolnie nie ma zadnych - ani dodatkow do pensji za prace w swieta/godziny nocne, ani obiadu w pracy, ani kart sportowych itd. Ogolnie - nie warto, jak jestes zdesperowana i pilnie potrzebujesz pracy, to jest to chyba jedyny powod, zeby tam isc.

Mam rozumieć, że nadgodziny czy soboty są opłacane w takiej samej stawce, jak dni powszednie i godziny regulaminowe? To chyba średnio opłacalne dla pracowników. Dużo jest chętnych w takim razie na zostawanie po godzinach?

Blondi
@online

Masz jakieś podejrzenia jeśli chodzi o te zusy? Firma nie płaci składek? Ogólnie to dużo osób tutaj pracuje?

online Nowy wpis
@Blondi

Anonimowy wpis

Minusy: -okropny kontakt z właścicielką, bardzo niemiła, bardzo wulgarna, opryskliwa, za plecami obgaduje nawet gości! -"recepcjonista" jest tak naprawdę każdym - kelnerem (wydaje posiłki, sprząta zastawy w restauracji), barmanem, parkingowym, ale też robi pranie i prasuje, gdzie płaca jest o wiele poniżej oczekiwań jak na jedno stanowisko, a nie wykonując absolutnie wszystko, -niskie płace, brak opłacanych nadgodzin (nocki po 12-14h), a same nocki też nie są płatne ani grosza więcej! -zatrudniony recepcjonista pełni tak naprawdę 4 inne funkcje i nie ma prawa nigdzie się pomylić, bo zaraz jest najgorszy i wyzywany, Plusy: -nigdy nie było problemu z terminem wypłaty, zawsze na czas.

Iza
@Anonimowy wpis

Skoro już o wypłacie mowa to ciekawa jestem ile tak na prawdę miesięcznie można tutaj zarobić? Często pracuje się te nocki? Interesuje mnie też czy grafik jest elastyczny i można tą pracę pogodzić np ze studiami?

Nie polecam, przestrzegam, pracy multum, jednocześnie jest się recepcjonistą, kelnerem i sprzątaczką. W dzień i w nocy płacone tyle samo, zero dyskusji z szefową, która lubi ochrzaniać pracowników nawet przy gościach hotekowych, w dodatku potrafi dzwonić w środku nocy w dzień wolny. A co się dzieje w kuchni - sanepid miałby używanie!

Halina
@Anonim

Czyli jednak zlecenie? Piszesz o jakimś zwracaniu uwagi przy gościach... Za co niby? W sumie to ich reakcja by mnie ciekawiła w odniesieniu do tego. A z tym dzwonieniem po nocach to coś krytycznego się tu odbywało czasami w nocy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Awo Hotel? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Halina

mogę spytać wprost o formę umowy jaką tu oferują? ktoś pisał, że na nocki było płacone tyle samo co za dniówkę. pracuje się tu na zleceniu czy byłaby opcja na uop? w dodatku były kiedyś te jakieś takie podziały na etaty, dalej to jest?

lukrecja

to co ludzie piszą to niestety prawda. przy robieniu jedzenia nawet nie są myte ręce, przerazilam się. za nockę jest tyle samo na godzinę jak w ciągu dnia.

Beata

Macie tutaj normalnie jakieś szkolenie BHP i czy jest ono przestrzegane? Jakiś czas temu pisaliście, że nie. A jak jest teraz?

patrycja

Szok co się tam dzieje! Wracam właśnie z "PRACY" w tym miejscu jako drugi dzień wykonywania obowiązków. Z ciekawości zapytałąm panią szefową jaka jest stawka początkowa dla recepcjonistki, a ta mi mówi, że ŻADNA!!! bo osoby przyuczające sie piec/szesc razy po kilkanaścue godzin pracują napierw za darmo. pierwszy raz sie spotykam z czymś takim!

Odpowiedż Riposta
@patrycja

W Kodeksie Pracy nie istnieje również pojęcie- Praca za Darmo!!!!! Do pracy idzie się po to, żeby zarabiać pieniądze. Przeszkolenie pracownika leży w kompetencjach i odpowiedzialności pracodawcy.

Helena

A co się takiego dzieje? !Też byłam z "szokowaną" Patrycją na nocce próbnej i nie za bardzo wiem co ją tak zbulwersowało. Szefostwo bardzo w porządku, koleżanka z recepcji przemiła, atmosfera domowa w pracy, a to że pierwszy dzień próbny jest nie odpłatny wydaje mi się całkiem logiczne bo przecież nie każdy nadaje się do tej pracy i jest to wstępna weryfikacja..nie wiem skąd się wzięło koleżance te 5-6 dni próbnych darmowych bo ja miałam tylko jeden więc albo znowu była niedoinformowana albo faktycznie wolno łapała, że aż tyle chciała się przyuczac

Odpowiedż Riposta
@Helena

Heleno NIe istnieje w Kodeksie Pracy pojęcie " dzień próbny za darmo"!!! Jak wchodzisz na stanowisko pracy to już powinnaś mieć podpisaną umowę w ręku. Jakby się Tobie cokolwiek stało, to musisz być objęta całkowitą ochroną, ubezpieczeniem.

Emilia
@Odpowiedż Riposta

Serio ktoś się jeszcze nabiera na dzień próbny za darmo? Naprawdę ludzie nie macie co robić ze swoim zyciem?

Hanna

czy w firmie były jakieś zmiany w ostatnich 3-4 latach, czy kadra zarządzająca wogóle tutaj zagląda i wynosi wnioski z negatywnych komentarzy czy nie biorą nic pod uwagę i nadal w firmie jest tak źle ze nawet na tymczasową pracę jako sprzątaczka szkoda wedlug was wysyłać cv?

Ulka

Bardzo dobre opinie o firmie można znaleźć na wielu portalach. Jestem zadowolona, że właśnie tu mogę pracować.

żeby tutaj pracować trzeba mieć stalowe nerwy, ale nie dla gości hotelu tylko do szefowstwa. nigdy nie spotkałem się z taką bezczelnością i brakiem jakiekolwiek iek szacunku dla pracownika, jeśli nie uśmiechasz się na każdą skąśliwą uwagę i głupie teksty pani właścicielki, która przy gościach hotelowych jest wręcz aniołkiem, będziesz mieć prze... Nie mówiąc już o zasadach bhp które są nieobecne w tym lokalu. Praca dla ludzi zdesperowanych lub nie mającym nic przeciwko pomiataniu sobą. Na dodatek nocki za które dostaję się tą samą stawkę godzinową co dniówki. Brak słów.

Patryk

Czy w hotelu sprzątaczki zatrudniane są z firmy zewnętrznej?

NocnaRecepcjonistka

Szanowni Państwo, Mało przepisów kodeksu pracy jest przestrzeganych w tym Hotelu. Praca ponad etat , na umowie 1/2, od 1/2 odprowadzane składki. Nocna zmiana bez dodatku nocnego, nadgodziny opłacane wg normalnej stawki bez dodatku 50 lub 100%, dzień wolny trzeba było sobie wykłócić. Zachowanie właścicielki jest mało profesjonalne: osoby są obrażane, traktowane przedmiotowo, Recepcjonistka to: praczka, sprzątaczka, częściowo obsługuje kuchnię, myje naczynia i zajmuje się niekiedy pudlem właścicielki. Przepracowałam tam 6 miesięcy ze względu na wspaniałych ludzi, przez bardzo złe traktowanie właścicielki zrezygnowałam Zdecydowanie nie polecam tego miejsca do pracy.

Justyna
@NocnaRecepcjonistka

To rzeczywiście nie w porządku, że nie macie dodatków za pracę w nocy, jest problem z dniami wolnymi i źle zarejestrowanym etatem. Widzę, że sposób traktowania pracowników też pozostawia wiele do życzenia. Czy właścicielka Awo rozmawiała z Tobą na temat Twojego odejścia?

NocnaRecepjcjonistka
@Justyna

Witam, No powiem średnio z rozmową. Znam przepisy prawa pracy, gdyż w tym kierunku jestem wykształcona, ale Gniezno to trudny rynek i ufam, że osoby, które chcą pracować są w stanie przełknąć drobne niedociągnięcia- wszystko w imię dobrych relacji ( ja tak zrobiłam) ,ale: 1) moja umowa skończyła się 30-09 i w dniu 1-10 do końca dnia pracy nikt nawet nie zająknął się, czy współpracujemy dalej ( dodam, że do dziś za 1-10 nie otrzymałam wynagrodzenia) 2) dużo wcześniej zanim umowa wygasła zwróciłam się do Pani Ireny z zapytaniem o zmianę etatu na pełny - skończyło się to aktem agresji słownej w moim kierunku i zniewagami ( usłyszałam, że powinnam się cieszyć, że wypłata jest na czas, gdyż w konkurencji z tym gorzej) 3) W momencie, gdy rezygnowałam nie miałam innej pracy, ale wiedziałam, że nie chcę być więcej poniżana i upadlana. Każdy człowiek powinien znać swoją wartość i mieć swój honor. Droga Justyno od momentu gdy nie pracuję mija już ładnych kilka lat i powiem, z perspektywy czasu, że ludzie tam są ostro pogubieni i piszę to bardziej z troską niż ze złością. A dla Ciebie i pozostałych czytelników życzę wszystkiego dobrego i jak najlepszych doświadczeń zawodowych. Pozdrawiam

Iza

Pewnie szefowa ma wymagania a to zawsze mało podoba się pracownikom, niektórym oczywiście!!

Tam pracownik nie ma żadnych praw Szefowa( blondyna stara) obraża pracowników( wulgaryzmy również) krzyczy Nie ma szacunku do nikogo myśli, że jak ma kasę to wszystko wolno jej. Dzisiaj w TYGODNIKU PRZEMIANY jest ogłoszenie odnośnie pracy w tym hotelu- nie polecam

Nic się nie zmieniło w tym hotelu. Potrzebują do pracy Biały MURZYNÓW Praca formalnie na 1/2 etatu za najniższą ustawową a pracuje się na półtora etatu

Cezary

Czy firma potrzebuje pracowników?

Dawid

Osoba będąca kilka dni w firmie odważnie pisze swoją "opinię". Może trzeba spojrzeć na siebie?

@Dawid

Czasem kilka dni wystarczy, żeby być w stanie ocenić coś, co się dzieje wokół. Ja współczuję pani, która musiała tak pracować.

Recepcjonistka

Również miałam ta niekoniecznie przyjemność ' przepracowac' tam kilka dni oczywiście nieodpłatnie jako że przyuczenie . Szefowa ( starsza blondynka) dla klientów przeslodka jednakże dla pracowników kobieta nie ma litości. Wypytuje o życie prywatne , wszystko przesadnie kontroluje . kto to widział by recepcjonistka sprzątała kible?! Poza Tym wymaga wyksztalcenia , znajomości języka i do czego ??! Żeby z muszla klozetowa sobie pogadać? Kolejna kwestia jest pies który zdarza się że lata nawet po kuchni . Gdzie przepisy BHP?!

Zostaw merytoryczną opinię o Awo Hotel - Gniezno

• Jak się pracuje w Awo Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Awo Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Awo Hotel
  • ul. Warszawska 32