Opinie o Arkana Kosmetyki (Arkana Cosmetics Sp. Z O.O. Sp. K.) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. w Wrocław

Aleksandra

Czy atmosfera w Arkana Cosmetics jest w porządku? :) Można liczyć na dobre relacje z innymi pracownikami oraz z przełożonymi/szefostwem? :D

Wojtek
@Aleksandra

Nie jest przyjazna atmosfera Jak będziesz sue podlizywać przełożonym to możesz liczyć na dobre rekacje

Ja Nowy wpis

Cześć. Widziałem w internecie, że kilka miesięcy temu firma szukała pracowników na stanowisko operatora maszyn. Zainteresowałem się ofertą, bo jest to praca na jedną zmianę. Może ktoś się orientuje czy można jeszcze starać się o tą pracę? W ofercie napisali, że szukają wielu pracowników, więc chyba jakaś nadzieja jest.

Aleksandra

Wojtek Nowy wpis
@Aleksandra

Administrator Nowy wpis

Czy firma Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. oferuje elastyczne godziny pracy?

Emilia Nowy wpis

Szukam osób pracujących na magazynie w firmie :) na stronie piszą, ze kogoś szukają. Zastanawiam się czy kobiety również pracują na tym stanowisku? Obowiązki są dość konkretnie napisane, praca nie wydaje się być ciężka, etykietowanie itp. Co myślicie? Jak ogólnie warunki? Dobrze wam się pracuje, zadowoleni z wynagrodzenia?

Aplikowałeś do Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. na stanowisko Operator maszyn na konfekcji / Pracownik konfekcji z językiem polskim? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Vlogik

UP Opinie 2021 na temat pracy jako przedstawiciel handlowy? Ktoś, coś?;)

Jakie są warunki zatrudnienia w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.?

Taka taka

Podstawa+ prowizja od sprzedaży. Plany sprzedażowe kosmos

@Taka taka

Dziękujemy za komentarz. Warunki zatrudnienia są omawiane indywidualnie z kandydatem na konkretne stanowisko. Z kolei plany sprzedażowe wynikają z wcześniejszej analizy rynku. Pozdrawiamy, Zespół ARKANA

WYRÓŻNIENIE DLA NEURO SENSI THERAPY

Z przyjemnością informujemy, że linia Neuro Sensi Therapy - uznana została INNOWACJĄ LNE 2020!

Produkty z tej linii są dedykowane skórze naczyniowej i ekstremalnie wrażliwej.

Aktualność
Podaj dobro dalej - dołącz do akcji zbiórki na operację serduszka dla małego Nataniela.

W ARKANA wierzymy, że każdy dobry uczynek powraca do nas ze zdwojoną siłą, dlatego regularnie wspieramy i organizujemy różnego rodzaju akcje charytatywne.

Tym razem chcemy dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć małego Nataniela – synka naszej koleżanki z pracy i szkoleniowca ARKANA, Gosi Goleniewskiej. Czeka go operacja serca i 4 poważne operacje kręgosłupa.

Za każde zamówienie złożone w naszym sklepie internetowym
w dniach 11.12.2020 - 10.01.2021 przekażemy 5% jego wartości na ratowanie serduszka Nataniela.

Obejrzyj film:

Czy w firmie Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. są regularne szkolenia pracownicze?

W zależności od potrzeb każdy dział lub pracownik może zgłosić chęć udziału w konkretnym szkoleniu do działu HR.

Co jaki okres czasu w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. można ubiegać się o podwyżkę?

Ementaler

Podwyżkę?! Tam z wypłatą jest ciężko! O podwyżce można pomarzyć...

@Ementaler

Drogi Ementaler, pragniemy poinformować, że wynagrodzenia naszych pracowników zawsze są wypłacane na czas i nie ma z tym problemów. Pozdrawiamy Zespół ARKANA

Lusi...

Fajna atmosfera., fajni ludzie,fajna praca ...fajna firma . Życzę wszystkim pracownikom najlepszego w nowym miejscu...a szefostwu samych sukcesów w rozwoju firmy. Lucyna.

@Lusi...

To świetnie, że podoba Ci się praca w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. A mogłabyś przybliżyć nieco warunki zatrudnienia? Interesuje mnie, jaką umowę oferują i w jakim systemie pracujecie. Dziękuję.

@Lusi...

Pani Lucynko, dziękujemy za miłe słowa. Będzie nam Pani brakować. Życzymy powodzenia w nowej pracy, a jak się Pani stęskni zapraszamy na kawę :) Zespół Arkana

czarek

szkoda czasu

@czarek

Prosilibyśmy o bardziej merytoryczną opinię.

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakie wymagania stawiają?

laila

Pracuje dla firmy od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Zarobki ok 5 tys zl i wcale nie ma wyscigu szczurów. Jak komuś sie nie chce pracować to nigdzie mu nie będzie dobrze.

Kar

Złe warunki pracy i ciężko o jakim kolejek umowę Moje sugestie dla Arkana Firma Usługowo-Handlowa: Firma arkan niech zadba o godziwe warunki pracy w placówce na zaczarniu w Tarnowie bo cholernie zimno na chwali produkcyjnej

Ta firma to porażka. Niby "światowa" wprowadza nowości ale to tylko wyścig szczurów za marne pieniądze.

oky

Proponuję pracę w dużej korporacji...dowiesz się wtedy co to "wyścig szczurów"... i psychiczne zmęczenie.

beznadzieja
@oky

Pracowałem w naprawdę dużej korporacji i takiego czegoś jak tutaj nie zaobserwowałam. Firma gdzie niektórzy szeregowi pracownicy uważają się za dyrektorów i jednych faworyzują a innych gnębią. Jak tylko widzą, że ktoś jest lepszy od nich to robią wszystko by go zdołować. Tak jak napisałem nie polecam

@beznadzieja

@beznadzieja Każda inna firma posiada swoją własną specyfikę - dlatego chyba nic nie powinno już nas zadziwiać. Z Twojego komentarza nie wynika jednak, czy byłeś pracownikiem w Arkana, czy piszesz tylko z perspektywy obserwatora - zdradź nam to zatem. Może jeszcze wiesz coś na temat rekrutacji - planują w najbliższym czasie?

Wiktoria

@oky Widzę, że reprezentujesz zupełnie inne zdanie o Arkana, niż @Pracownik. Zapewne jesteś zatrudniony w tej firmie. Już jakiś czas nikt nie wypowiadał się na temat bieżących warunków pracy w tej firmie - może Ty to zrobisz? Są skłonni do zatrudniania osób, które dopiero poszukują swojej drogi zawodowej i zbierają pierwsze doświadczenia?

Wiktoria

@Pracownik, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uzasadnić. Czy możesz uargumentować na konkretnych przykładach, swoje zdanie o firmie Arkana? Czy negatywnie oceniasz poziom organizacyjny czy atmosferę? Każda firma ma lepszy i gorszy okres, może warto po prostu poczekać?

W ogłoszeniu o pracę wszystko pięknie, ale później nie jest już tak kolorowo. Marna wypłata i nieuprzejmi ludzie. Odechciewa się pracować w takim otoczeniu!

Zostaw merytoryczną opinię o Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.

Arkana Cosmetics Sp. z o.o. Sp. K.