Opinie o Fario Sp.j. w Żochowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fario Sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fario Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fario Sp.j. w Żochowo

Maciej Orzechowski

Elżbieta lubi wstrącać do czyjegoś życia i plotkuje

Maciej Orzechowski Nowy wpis

Elżbieta lubi wstrącać do czyjegoś życia i plotkuje

Mila Nowy wpis

To w sumie jaka jest teraz sytuacja firmy? Na stronie jest napisane, że w związku z rozwojem poszukiwani są produkcyjni. To ilu ich docelowo potrzeba, żeby wszystkie procesy szły w porządku? często ktoś się zgłasza? Jakie są przy tym rotacje? I czy jakiś socjal by ktoś opisał? Ktoś pisał o jakimś ciągnięciu firmy na dno ale nie wiem jak to się ma do bieżącej sytuacji

Jak się pracuje z ludźmi z Fario Sp.j.?

Neutro

Pracownicy są spoko.Gozej z kierownictwem.Nowi są pod ochroną.Sterych pracowników traktuje się jak g no i wyrzuca.

Łucja
@Neutro

Można dopytać o sytuację osób nowych w firmie? Co to w praktyce oznacza, że są pod ochroną i co jest tego powodem?

2022

Praca z ludźmi spoko, ale pieniądze śmieszne... W tych czasach gdzie wszystko poszło do góry pensja dla pracowników też powinna być odpowiednia . O premi nawet nie warto wspominać, obiecują a potem rozczarowanie.

Łucja
@2022

no jeśli trudno podgonić inflację to pracownicy mogą mieć problem, ale masz zaznaczone 2022 w nicku ciekawa bym była czy możliwe, żeby w 2023 warunki uległy tutaj jakiejś zmianie? chociażby te finansowe, firma zapowiada jakieś plany?

Neutro Nowy wpis
@Łucja

Osoby kompetentne konsekwentnie ciągną firmę na (usunięte przez administratora).

Kollo Nowy wpis
@Neutro

Admin wspiera pracodawcę.Chwała mu za to.(usunięte przez administratora)kwitnie aż miło. Pomocy nikąd.

Majka

Jest tam akord?

Nówka
@Majka

Są stanowiska gdzie jest akord. Są też takie gdzie nie ma np przy pakowaniu. Aktualnie szukają ludzi na akcje świąteczna można iść spróbować.Można dobrze zarobić

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Fario Sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy zakład zapewnia dojazd do pracy?

Nówka
@123456

Nie

Urszula

@pozdrawienia od byłej żony wypowiedzi takie jak Twoja, nie wnoszące żadnej merytorycznej treści, za to zawierające inwektywy i pomówienia będą kasowane zgodnie z regulaminem tego forum. Pamiętaj, aby każda opinia, bez względu na jej charakter, czy to pozytywny, czy to negatywny, nie była krzywdząca wobec nikogo.

pracownica z ochrony

No tak jeżeli ludzie chodzom i pijom na ochronie a kierownik samiast być w firmie to jeździ

Marian
@pracownica z ochrony

Dobre.

Poirytowana

Gratuluję Justynie inteligencji, szkoda że opisujesz kogoś. A może napiszesz jak można pracować i równocześnie spotykać się z kochankiem w trakcie pracy.

Jacek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

niktkk

Wszyscy sie interesuja wszystkimi, a nie zajmuja sie pracą, a kierownitwo na to pozwala. zero dyscypliny.

niktkk

Mentor

kobiety mają to do tego że ciekawość jest mocniejsza od nich samych potrafią sobie ubliżać ile się da ,a następnie wyprzeć się tego widać że do pracy idą po to by być lepszą w debilstwie

diwa

Jak słyszałem to same porąbane ludzie pracują, patola zamiast pracować to bajera .....pozdro dla tych co jeszcze normalni są

sldn

super zaklad

jamnik, murzyn

jestem taka fajna, maj IQ ponizej 10 . wszyscy mysla, ze jestem zla, ale to nie jest zle ze ja innych podpierdalam. lubie sluchac co ludzie gadaja i wymyslac glupoty do kierownikow. milego wieczoru kochani, jutro na was kolej zeby podpierdzielic.

malina

Ps. załatwia wszystko krzykiem, lubi drzeć ryja. pozazdroscic szacunku do innych. kierownik zmiany hahah

malina

kierownik traktuje ludzi jak ścierwo, jakby sam byl panem i wladca, a sam wczesniej byl nikim tam. ten w okularach mlody, kierownik.

Co to za dyrektor, najpierw obiecują że zarobimy więcej niż w tamtym roku że będzie premia, a potem jak przyszła nocna zmiana po premie to dyrektor wyszedł i powiedział że premia będzie na konto chyba że ktoś chce do ręki to niech przyjedzie swoim samochodem na drugi dzień o 17 godzinie. Przyszliśmy czekamy dyrektora nie ma nigdzie, Pan Marek go poprosił a on przyszedł od strony stawów tam się ukrywał przed ludźmi.... żałosne i oznajmił że sobie przemyślał i premii nie wypłaci po czym uciekł jak szczur. To jest dyrektor...... Ludzie tyle kilometrów jechali wynajmowali samochody a on uciekł jak szczur.

halina

Skusiły mnie filety z karpia. .Na opakowaniu : MARINERO, RYBY ŚWIEŻE,GWARANCJA JAKOŚCI, EDYCJA LIMITOWANA I ......ŻYCZENIA SPEŁNIENIA MARZEŃ. Kupiłam je w Sierakowie Wlkp. 19.12.2015. termin spożycia 25.12.2015.Rozpakowałam je 22.12.2015 i prędko na śmietnik - smród nie do opisania. To naprawdę nie były moje marzenia do spełnienia. Liczę, że otrzymam zwrot kasy.

xxx

Dno!dno ! Dno! Ludzie robią za murzynów nigdy nie wrócę do tej firmy,po rym jak mnie i moja brygadę nocną potraktowano 20.12.2015 .nikomu nie polecam.obiecują glote góry a jest straszna masakra !!! Moja zyciowa porażka

pytanie czy pracuje ta ruda,stara co ludzi wyzywa od idiotów,debili,pegerusów to jest dopiero idiotka pozdrawiam....

Zostaw merytoryczną opinię o Fario Sp.j. - Żochowo

• Jak się pracuje w Fario Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fario Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fario Sp.j.?

Fario Sp.j.