Opinie o Neodynamic w Tyniec Mały

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Neodynamic. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Neodynamic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neodynamic w Tyniec Mały

Jakie warunki pracy są w Neodynamic? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu?

Wolak Nowy wpis

Na jaką kwotę można liczyć na stanowisku konstruktora przy założeniu, że kandydat ma 10 letnie doświadczenie w zawodzie itp...8 - 10 UoP na rękę czy raczej 4-5 i to w większości pod stołem?

@Pracodawca Nowy wpis
@Wolak

Jeżeli spełni oczekiwania to 8-10 k netto jest realne .

Czy w Neodynamic są szkolenia zewnętrzne?

Neodynamic

Działając w imieniu Neodynamic Sp. z o.o. niezwłocznie wnoszę o usunięcie niniejszego wpisu, który narusza dobra osobiste firmy, gdyż zarzuty w nim wskazane nie są prawdziwe. Jednocześnie Spółka oświadcza, że będzie podejmowała wszystkie czynności zmierzające do ustalenia tożsamości osób szkalujących jej dobre imię w internecie.

TdK

Niestety, potwierdzam taką formę szkoleń. Były też w kontenerze, ale z tego co wiem już kontenerów nie ma (tu trzeba pochwalić firmę!). Również kilka razy handlowo szkolony byłem w schowku na narzędzia, a także pod wiatą na podwórku, między samochodami. I jakby Szef nie starał się nazywać tego "szkalowaniem dobrego imienia w internecie" to jest to niestety szczera prawda. (usunięte przez administratora)

@Neodynamic

Rafał, no przecież robiłeś zebrania w garażu ... dlaczego zaprzeczasz?

Były Nowy wpis
@TdK

My mieliśmy szkolenia w garażu :-)

Obiektywnie

Kazdy ma prawo do swobodnego wyrazenia opinii i wlasnie zamierzam to zrobic: - niskie zarobki odbiegajace od stawek na rynku - toksyczna osoba wlasciciela - brak jakiegokolwiek socjalu - niesprawne komputery i telefony, auta bez sprawnej klimatyzacji - warunkiem zatrudnienia jest zalozenie konta w banku i podpisanie roznych zakazow

Czy kandydat na stanowisko Starszy Konstruktor w firmie Neodynamic ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Czy pracodawca Neodynamic motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Neodynamic

Uprzejmie proszę o nie wpisywanie komentarzy automatycznych, które mogą generować dalszą falę hejtu na firmę. Jednocześnie wskazuję, że sprawa umieszczanych wpisów została skierowana na drogę postępowania karnego

Były
@Neodynamic

Ale tania prowokacja, i co napisaliście w pozwie, że byli pracownicy piszą o zebraniach w garażu, a wam się to nie podoba? Bez jaj. Wyśmieją was.

Czy w firmie Neodynamic są regularne szkolenia pracownicze?

Kayo

Nie

Optymistka

Coś dużo hejtu tutaj widzę, konkurencja ostro działa moim zdaniem ;) Nie przesadzajcie, ja miałam normalne warunki zatrudnienia, premie też dostawałam. Po okresie próbnym wychodziło nawet lepiej niż w korpo, a licząc z nadgodzinami zwykle w standardzie w dużych firmach... Jednak atmosfera w pracy dla niektórych też powinna mieć znaczenie sądzę. Widocznie obecna praca nie daje Wam dużo szczęścia skoro oglądacie się za siebie, smutaski ;)

Realista
@Optymistka

(usunięte przez administratora) Ja premii nie zobaczyłem (mimo jej obiecania). Non stop poszukiwania handlowca - rotacja NIESAMOWITA (świetna sprawa wizerunkowo dla klienta, co miesiąc nowy, ambitny opiekun). Niedawno widziałem, że była oferta pracy dla konstruktora z doświadczeniem, czyli pracownika specjalistycznego.(usunięte przez administratora) To Ty chyba masz smutne doświadczenia, jeśli uważasz, że jakieś poważne korporacje płacą specjalistą takie pieniądze. Co do nadgodzin - w ciągu jednego dnia zmiana decyzji szefostwa z "proszę brać nadgodziny - pracy jest dużo" na "nadgodziny są dowolne i nie będą płatne, powinniście się wyrobić" więc proszę nie mów mi tu o jakimś systemie nadgodzin :) (usunięte przez administratora) Atmosfera - kilka razy dziennie zmiany decyzji, ingerencja osób niesiedzących w temacie w Twoje kontakty z klientami, ogólne zamieszanie, ustalenia z pojedynczymi pracownikami, na podwórku firmy, poza odprawami (i często zmiana kluczowych decyzji z odprawy na odprawę)(usunięte przez administratora) I o jakiej konkurencji mówisz? Do tej pory (a już trochę czasu minęło) mam kontakt z moimi byłymi klientami i siedzę w branży - obecnie nikt, kogo znam tej firmy nie traktuje poważnie, a konkurencja albo firmy nie zna, albo zna i traktuje jako pole do żartów.

@Realista

Polak
@Neodynamic

Chwila, chwila. Mamy wolność wypowiedzi w kraju czy jej nie mamy? Jest zagwarantowana konstytucyjnie, czy nie? Jeśli ktoś uważa, że jest źle i mówi prawdę, to rolą pracodawcy, przedsiębiorcy jest praca również na rzecz dobrego imienia swojej firmy, czyż nie? Tak więc ludzie piszcie prawdę i nic wam się nie stanie.

Bezrobotny

W obecnym czasie nie ma dla mnie znaczenia co sobie kupuje mój szef głąby, teraz ma dla mnie znaczenie żebym znalazł pracę która pozwoli mi otrzymywać ustaloną pensję na czas. Złożyłem tu swoją aplikację i będę bardzo zadowolony jak mnie wybiorą bo obecnie mało kto zatrudnia. Pracowałem w korpo i teraz zostałem z kredytem i rodziną bez środków do życia. Hejterom życzę powodzenia w szukaniu pracy. Czasy się zmieniły, wartość samej pracy również.

@Zmyslonyrafal Bo niestety mało jest dobrych handlowców, dlatego pewnie długo nie zabawią w firmie ale ponieważ firma jest dobra więc i wymagająca.

@Tomek

Nie zgodzę się Tomku. Dobrych handlowców na rynku jest dużo. Za 2000 zł "na rękę" (plus nieosiągalna premia) ani dobrzy, ani nawet średni handlowcy nie będą pracować. Firma nie jest dobra, a do tego jest wymagająca. Wymagająca najczęściej rzeczy nieosiągalnych. W zamian usłyszeć można mowy motywacyjne typu "Nie ma rzeczy niemożliwych!", "Ograniczenia są wymysłem wyobraźni!" itp. Do tego jest obowiązek notorycznego zamęczania klientów - po jakimś czasie przestają odbierać telefony i odpowiadać na maile. Pozdrawiam Cię i z całego serca nie polecam współpracy.

(usunięte przez administratora) Jeszcze nie słyszałem żeby dobry handlowiec kiedykolwiek miał problem z wypłatami. ŻENUJĄCE są tutejsze wpisy.

alfred

Właśnie przeglądałem sobie oferty na pracuj.pl i Neodynamics poszukuje konstruktora z 2 letnim doświadczeniem. Gdy zobaczyłem widełki wynagrodzenia, to nie uwierzyłem. 2,5 tys zł brutto? Nie pracowałem tam i nie chcę pracować:(

@alfred

Dobry pieniądz, 2,5k to niemal minimalna :D

Ciekawe czy ten post zniknie. Premii obiecanej jak nie było tak nie dostałem. Szkoda czasu na dochodzenie... Jest rynek pracownika. Co ustalicie pisemnie bez żadnych wyłączeń i możliwości obejścia dostaniecie i nic więcej. Wybór jest wasz.

Czy Neodynamic praktykuje "luźne piątki"?

PTO

Nie akceptuje niczego co jest zwiazane z nieproduktywnościa w rozumieniu właściciela i niezgodnego z jego wizja rozwoju tonacego statku. Mam nadzieję że odpowiedziałem

TdK
@PTO

Potwierdzam tonący okręt :) widzę również, że ponownie poszukują konstruktora - zapewne obecną kadrę mróz w biurowcu kontenerowym zmotywował do zmiany pracy na bardziej spełniająca standardy trzeciej dekady XXI wieku :)

Ewelina Marczak

W Neodynamic przepracowałam prawie 2 lata. Dla mnie był to dobry czas, czas w którym sporo się nauczyłam i myślę że też trochę wniosłam od siebie ????. Firma może nie jest duża, ale za to ma duży potencjał w wiedzy, w doświadczeniu i w ludziach którzy swoją determinacją i zaangażowaniem potrafią doprowadzić do końca nawet najbardziej wyszukane projekty. Jeśli szukasz miejsca w którym nie ma czasu na nudę, chcesz się wykazać i nie boisz się wyzwań jest to z pewnością miejsce dla ciebie. Nastaw się na różnorodne tematy od prostych po te bardziej złożone i wymagające pomysłu. Kwestie finansowe zawsze zgodnie z ustaleniami, wypłaty na czas co jest również wartością dodaną. Czasami wyjścia integracyjne, które pozwalają się lepiej poznać. Do tego wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia w zależności od zajmowanego stanowiska i potrzeb. Wszystko to jak najbardziej na plus. Polecam firmę Neodynamic.

Kamil
@Ewelina Marczak

Napisałaś dość szczegółową opinię i Twoja rekomendacja na pewno zachęci innych użytkowników forum do podjęcia zatrudnienia. Pracodawca szuka aktualnie pracownika administracyjno-księgowego i konstruktora-projektanta CAD. Neodynamic wspomina o motywacyjnym systemie wynagrodzeń. Napisz proszę o tym więcej szczegółów. Chętnie dowiem się czy są premie lub inne benefity.

Prawda Panie N.?
@Kamil

System wynagrodzeń jest rzeczywiście motywacyjny, potwierdzam !!! Jak zobaczysz wypłatę to masz dużą motywację, żeby poszukać lepszej pracy!

123...
@Kamil

Nie ma idealnych firm, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ???? dobra rada: nie bać się walczyć o swoje i negocjować.

Mikołaj
@123...

Masz na myśli negocjowanie warunków umowy na bardziej korzystne? Ciekawi mnie jak wygląda sytuacja z możliwością brania udziału w szkolenia lub kursach branżowych. Liczę, że pracownicy mają taką możliwość.

123...
@Mikołaj

Kto nie próbuje ten nic nie ma... Taka jest odwieczna zasada. A jak nie tu to gdzie indziej. Teraz jest rynek pracownika ????

Prawda

Smutna prawda jest taka pozytywne opinie na tym portalu o tej firemce pisane są przez i tak zwalniajacych się pracowników w zamian za referencje które każdy samemu sobie pisze tylko daje do podpisu DNO

Mikołaj
@Prawda

Skąd przypuszczenie, że pozytywne opinie pisane są przez byłych pracowników w zamian za referencje? Brzmi to jak dosyć poważne oskarżenie. Napisz proszę coś więcej na ten temat.

@Mikołaj

Z autopsji :)

fghjkl;

Negatywy usuwamy a pozytywne jakby pod dyktando ciekawe.

Deo

Firma krzak, żerująca na ciężkiej pracy swoich pracowników. W Neodynamic pracowała bliska mi osoba i nigdy nie widziałam, żeby ktoś wracał z pracy tak zmasakrowany psychicznie. Wysługiwanie się pracownikami i permanentne pretensje o rzeczy, na które nie mają wpływu są na porządku dziennym. Obcinanie premii z absurdalnych powodów również jest normalką w mniemaniu pana szefa. Niech pan dalej usuwa komentarze panie N., opinia i tak pana dogoni.

@Deo

Potwierdzam powyzszą wypowiedzi. (usunięte przez administratora)

Napisałem post i to już ponad dwa lata temu i teraz zobaczyłem ze nie ma, admin. rafał usuwa posty, administracja forum nie powinna nam kasować posty i wystawiać dobre komentarze.

Wiesz kto

Aktualizacja mojej wcześniejszej opinii Myślałem, że się doczekam, ale jednak nie, z tymi premiami to mydlenie oczu, nie zostały mi wypłacone premie z 3 projektów. Reszta bez zmian :)

Andrzej Gajęcki

Firma Neodynamic daje naprawdę duże możliwości. Jest to póki co małe przedsiębiorstwo, ale stale się rozwija i inwestuje. Zespół jest zgrany, przez co atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Pracując w Neodynamic trafiłem na projekty bardzo zróżnicowane, począwszy od inżynierii odwrotnej, a na kompletnych liniach produkcyjnych kończąc, każdy z projektów przy których pracowałem był ciekawy i wymagał sporo inwencji własnej, w tej pracy nie da kierować się utartymi schematami, dużą zaletą jest możliwość wdrażania własnych pomysłów. Przez tą różnorodność tematów nie popada się w rutynę, a praca sprawia dużo przyjemności. Wiedzę można zdobywać zarówno od współpracowników jak i podczas licznych szkoleń, konferencji czy targów (w tym zagranicznych). Dużym plusem jest fakt, że zarząd jest na bieżąco w firmie i potrafi docenić osiągnięcia pracowników w postaci ciekawego systemu premiowania. Wypłaty zawsze odbywały się terminowo. Polecam Firmę Neodynamic jako solidnego i dobrze rokującego pracodawcę.

Daniel Brandyk

Solidny i godny polecenia pracodawca. Przepracowałem w Neodynamic prawie pięć lat i gdyby nie powody osobiste pracowałbym nadal. Firma poprzez różnorodność tematów i bardzo szeroki zakres świadczonych usług umożliwia rozwój zawodowy i osobisty. Jasne i przejrzyste zasady, 100% terminowość wypłat wynagrodzeń, świetny zespół, zaangażowane Szefostwo. Jeśli szukasz ciekawej, wymagającej, ambitnej i dającej możliwość rozwoju kariery pracy polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Neodynamic - Tyniec Mały

• Jak się pracuje w Neodynamic?

Zobacz opinie na temat firmy Neodynamic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Neodynamic
1.8/5 Na podstawie 28 ocen.