Opinie o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. w Mielec

Honorata

No na pewno na plus jest tu stwierdzenie jednego z komentujących, że firma to nie korpo. Widzę też subtelne porównanie co do konkurencji... ;p Ktoś też pracował w obydwu firmach i mógłby je bardziej szczegółowo porównać do siebie?

Bumblebee
@Honorata

W obydwu firmach? - Spółka jest jedna odziały masz dwa, jeden w Mielcu jeden poza. Pracowałem w firmie - odradzam, chyba że ktoś ma nóź na gardle, kredyt albo uj wie jakie zobowiązanie i musi się męczyć, konkurencja ma zdecydowanie lepsze warunki pracy. Jednym słowem może nie korpo, a raczej (usunięte przez administratora) - powszechne sygnalizowanie, naciskanie do granic, pogoń za projektami jak by jutra miało nie być, typowa manufaktura - (usunięte przez administratora) byle szybciej.

Dominika
@Bumblebee

A opłaca się chociaż ta pogoń? Ile tam można zarobić mniej więcej?

Bumblebee
@Dominika

Czy się opłaca - nie wiem indywidualna sprawa, ja z perspektywy czasu uważam za błąd prace tam. Zarobki są utajnione wiec ciężko o jakieś konkretne info. można robić za najmniejsza i za chore pieniądze, co wywalczysz to twoje. Faktem jest atmosfera, zazdrość, wścibskość jeśli mowa o pieniądzach ale są wyjątki. Odradzam

Honorata Nowy wpis
@Bumblebee

Czyli co, jakieś negocjacje i mikro układziki i można sobie jakiś pieniądz na czymś takim właśnie tu ugrać?

Bumblebee Nowy wpis
@Honorata

Co wywalczysz to twoje, na dobroduszność nie licz.

Honorata Nowy wpis
@Bumblebee

Czyli ludziom raczej jednak trudno tu cokolwiek wyegzekwować skoro na dobroduszność nie ma co liczyć?

Bumblebee Nowy wpis
@Honorata

Raczej na pewno, umawiasz wszystko na umowie, robisz, płacą. Jak zaczniesz cokolwiek kwestionować albo wyjdzie wg ich słupków ze jesteś za słaba/wolna/"feedback" będzie zły to out. Masz robić szybko, dużo, bez komentowania, grzecznie i sprawnie.

Emilia

W 2020 roku widzę polecający komentarz! Zastanawiam się do aplikacji do tej firmy czy ktoś może mi napisać jak tam wygląda sprawa z bonusami? Czy są jakieś specjalne dodatki? Czy mają opiekę medyczną czy można liczyć na kartę multisport, a może jakos inaczej dbają o pracownika?

Dragon

Praca jak każda jak są terminy to jest też ciśnienie. Czasem pracy jest za dużo ale ujdzie bo nie ma nudy i monotonni. Jeszcze nie korpo ale też nie Janusze biznesu. Polecam lepsza praca niż na wojska polskiego 3 :)

Zostaw merytoryczną opinię o DEC Poland Tekpro Sp. z o.o. - Mielec

DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.