Opinie o Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsk

hoop

Szpital dobry nie ma zastrzeżeń zawsze i wszędzie w każdym szpitalu sytuacja wygada podobnie myślę ze to wszystko atmosferę tworzą ludzie czyli my

Margolcia
@hoop

Niestety...atmosfera jak wszędzie. Ogólnie oceniam jako dobry . Chodź jest różnie z atmosferą. Trzeba popracować a wnioski same się nasuną.

Zarobki Nowy wpis

Jak kształtują się zarobki w zamówieniach publicznych, czy jest szansa na 8000 brutto na start jako specjalista?

Informator Nowy wpis
@Zarobki

To zależy jakie masz doświadczenie.

Jon Nowy wpis

Dzień dobry, czy atmosfera i warunki pracy w Centralnej Steryluzacji się poprawiły? Sporo osób ( 7 osób z wielolotnim doświadczeniem) z CS UCK w najbliższym czasie zamierza odejść i zasta.nawiamy się czy warto przenieść się do Was ?

Zamówienia publiczne

Od kilku lat pojawia się i znika ogłoszenie, że zatrudnią inspektora/specjalistę w dziale zamówień publicznych. Ciężko wytrzymać tamtą atmosferę. Jeśli nie macie nerwów ze stali i wysokiego poziomu desperacji, to nie składajcie tam. Puszczanie z pracy wcześniej kilku osób, a reszty nie, bo nie zasłużyli, podkładanie (usunięte przez administratora) za to, że było się chorym i wzięło się l4, obgadywanie gdy tylko zdąży się wyjść z pokoju, negatywne komentowanie Twojego jedzenia i stroju, generalnie szkoda nerwów na takie toksyczne środowisko pracy.

A jaka stawka brutto na starszym specjaliście ds. eksplo i czemu już nie pracujesz?

Anna 25
@Zamówienia publiczne

A w jakich godzinach jest tam praca ? Jak relacja z kierownictwem zamówienień?

Limopwpe Nowy wpis
@Anna 25

Praca w godzinach 7-15 Kierownictwo jest o.k

Na jakie benefity można liczyć w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.?

Wiem

Wczasy pod gruszą i dodatek świąteczny

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. zamówień publicznych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Anna 25

Jakie opinie o pracy zamówieniach publicznych ? Jak kierownictwo ? Zarobki i godziny pracy ?

Nie polecam pracy jako sanitariusz głównego bloku ponieważ kierowniczka i kordynujaca zastępca pani kierownik nie traktują ludzi z szacunkiem o szacunku nie ma mowy mają ludzi za nic chodź o personel pomocniczy za te pieniądze nie są warte tego zresztą żadne obowiązków przybywa a pensja stoi w miejscu atmosfera podła (usunięte przez administratora) chodzą pupile do pani kierownik czy koordynującej żeby się to z prawda pokrywało i później po kątach śmieją że się dostało reprymendę od kiernik czy koordynującej rotacja duża tyle ludzi co się przewinęło to od personelu można dowiedzieć że sami się zgubili stale są w poszukiwaniu sanitariusza tu nie można być pewnym że się pracuję z dnia na dzień zwalniają nie doceniają dobrych ludzi uczuciwych dobrze pracujących a opinie na temat pracownika pani kierownik i koordynująca zbiera od pracowników pozostałych więc mówią co im się podoba stopień podłości i podstawiania chaków jest wysoki każdy chce błysnąć inwencją twórczą w tej podłości wysoki wybiją się pracownicy na krzywdzie innych nie jest to weryfikowane kierownik czy koordynująca słucha nie doszukuje czy to prawda rozjeżdżam człowieka słownie tak że w pięty idzie atmosfera toksyczna ciężka bardzo dużo było fajnych pracowników zostali sami pupile ,donosiciele tak zwani uprzejmie donoszę choć tego nie znoszę i plusuja u pani kierownik i koordynującej.

Wiecie czy na rekrutacji jest sprawdzana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych na stanowisku Inspektor/Specjalista ds. zamówień publicznych? W jaki sposób i jakich pytań jeszcze się spodziewać? Na stronie firmy jest ogłoszenie i w wymaganiach jest taki punkt. Ktoś wie? Szukam info dla chłopaka

Klamerka
@Karolina

Byłam w wakacje na rozmowie tam. Pytali o doświadczenie zawodowe, co się konkretnie robiło w danej pracy. Miałam też wrażenie, że próbowali raczej wyczuć jaki mam charakter, więc pewnie patrzą na to, żeby pasować do zespołu, a nie mieć nie wiadomo jakie doświadczenie w zawodzie. Sama praca ciężka podobno, bo jest jej dużo.

Zp
@Karolina

Z całym szacunkiem, ale skoro chłopak jest zainteresowany to powinien sam zadać pytanie, a nie Pani za niego.

Zamówienia publiczne
@Zp

W tym dziale mężczyzn się nie zatrudnia. Owszem, zaprasza się na rozmowy, ale od kiedy Kierownik miał złe doświadczenia kilka lat temu z jednej pracownikiem płci męskiej, zatrudnia tylko kobiety

Czy w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Badanie Medycyny Pracy

Zero intymności. Na prośbę Pani Doktor rozbieram się do pasa a obok kozetki okno otwarte na oścież (bo jest ciepło). Z apartenowca na przeciw można "rozkoszować" się widokami piersi badanych kobiet i robić do woli zdjęcia czy to filmować.

hoop

@hoop

Nie my tworzymy ta atmosfere tylko nieodpowiednia kadra kierownicza w osobie Anny

@Wasyl

Zgadzam się. Nie pozwala spokojnie zjeść posiłku, odezwać do współpracownika-masz jeść w ciszy, bo zaraz Cię pogoni do pracy. W czasie upałów chcesz się napić? Proszę bardzo-jak robota będzie zrobiona. Skończyłeś to co do Ciebie należy robić? Anna Ci znajdzie zaraz dodatkową pracę za którą nikt dodatkowo nie zapłaci. Odważysz się otworzyć okno (klimatyzacji nie ma) myjnie, sterylizatory, suszarki non stop dodatkowo grzeją- Anna przyjdzie i je zamknie. Nie potrafi zarządzać zespołem, tylko się na nim "wyżywać". Jest na tyle bezczelna, że wykorzystuje wojnę , (usunięte przez administratora). Szczyt chamstwa i braku taktu.

Prawda boli?!
@pracownik

Dlaczego administrator usunął część mojego wpisu? Prawda jest nie wygodna dla P. Anny i osób zarządzających tym bałaganem, które nie reagują i nie wyciągają wniosków wobec płynącej ilości negatywnych opinii? W moim wpisie nie był użyty żaden wulgaryzm, a tylko prawda o znęcaniu psychicznym. Gdy pracownika doprowadza do płaczu i strachu przed przyjściem do pracy kolejnego dnia, to jaką nazwę nosi to w Kodeksie Pracy?! Kierownik nie tak dawno powiedziała, że "dopiero może zacząć stresować". Gdyby ktokolwiek zainteresował się wcześniej sygnałami płynącymi od pracowników i systemem Jej zarządzenia nie byłoby tego co dziś się dzieje . Chyba ktoś tu się czegoś obawia, a ludzie na takich stanowiskach najczęściej boja się PRAWDY I ODPOWIEDZIALNOŚCI !!!

Maria
@Wasyl

A czemu uważasz, że kadra kierownicza jest nieodpowiednia?

Margolcia
@hoop

Czy w trakcie rekrutacji firma Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. podawała informacje o zarobkach w mieście Gdańsk?

zainteresowana

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy na stanowisko sanitariusz -główny blok operacyjny? Szukają do pracy.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.?

Najgorsze Nawet nie próbuj. Nie warto.

Cześć. Szukają na stanowisko pielęgniarza, widzę pracownika. Mam rok doświadczenia, a w ofercie pracy nie jest napisane, aby tego wymagali. Z ilu etapów składa się rekrutacja? Czy trzeba przejść okres próbny, aby dostać stałe zatrudnienie?

Mama Laury

Mało kiedy wystawiam opinie, ale tu uważam ze nawet trzeba. Każdy z pracowników zasługuje na 5 :) Lekarze i personel jak najbardziej pomocni i sympatyczni. Sala ładna czysta. Przyjazna atmosfera która idzie wyczuć . Dziękujemy za opiekę i pozdrawiamy :)

Wasyl

Zal tu wpisywac negatywy bo albo sa usuwane albo wszyscy to olewaja.Pracuje sie tu slabo nie ma co polecac przyczyna jest jedna-kierowniczka wszyscy wiedza i maja to w dupsku

Płacą tu tyle, że wstyd ludziom mówić... Obraz nędzy i rozpaczy, upokorzenie.

@Gość

czemu wstyd mowic? pisz otwiarcie o stanowisku i kwocie jaka placa na nim

Wasyl

Ja mysle ze przyczyna gownianej atmosfery tu jest Anna kierownik ktory nie zna podstaw kodeksu pracy np.nie mozna zmieniac grafiku bez zgody pracownika.Pracodawca jest zobowiazany przedstawic grafik minimum 7 dniowy.O pozostalych zeczach wszystko zostalo napisane wiec nie nede sie poatarzal po prostu Nna jest chora i czas ja zmienic .

Witam. Czy macie może wiedzę na temat, zatrudnienia w Zolu, na stanowisku opiekuna? Czy jest zapotrzebowanie i jak wyglądają warunki finansowe? I jeszcze pytanie, czy prawda jest to, że opiekunka nie płacą za soboty i niedzielę, tylko stawka jest jedną miesieczna?

@Gdańsk

Porażka. A jak tak bardzo chcesz pracować na Zolu, to przyjdź i się przekonaj? Ja się przekonałam i na szczescie szybko otworzyłam oczy. Teraz mam spokój bez krzykow i plotek, żyje się o wiele lepiej.

@Gdańsk

Tak to prawda, nie płacą za weekend ani zlotowki więcej, do tego oddział jest bardzo ciężki, opiekunki po 12 godz da wykończone pracą. No ale kogo to interesuje

PRACOWNIK C.S

WITAM pracownik najważniejszego działu w szpitalu Copernicus czyli C.S. Po przeczytaniu kilku opinii mogę odpowiedzieć na kilka pytań. Napisać pismo do prezesa o poniżaniu skoro On sam powiedział że nawet małpa może składać narzędzia ale małp też brak. Osoby przed emeryturą - tak One nic nie zrobią byle do końca a gdzie pójdą mają umowę na stałe więc co - mają zaczynać od nowa. Młodsze które mają dosyć po prostu odchodzą do innych placówek np. 10 osób do Akademii Medycznej. Ciągłe zmiany w grafiku, po 10 nocy i więcej tak przyczyna brak personelu, osoby z grupą, osoby z zaświadczeniami o nie pracowaniu w nocy, osoby oddelegowane na stomatologię więc zostaje grupka osób która zasuwa na noce i to jeszcze za 3 zł dodatku za godzinę nocną. Wszyscy o tym wiedzą ale żądają oficjalnego pisma od kozła ofiarnego ale i tak nic z tym nie zrobią. Personel się starzeje więc jeszcze 2 lub 3 lata a czas szybko leci nie będzie miał kto tam pracować i problem się "rozwiąże". Brak personelu, awarie sprzętu, brak reakcji kadry kierowniczej na problemy powodują spięcia, frustrację, brak chęci do pracy i kolejne osoby które chcą odejść. Jeszcze jakieś pytania ? chętnie odpowiem.

pracownik c.s
@PRACOWNIK C.S

W pełni się z zgadzam autorem małp też brak do pracy w tym dziale brawo dyrekcja z reakcje na artykuły.

Aneta
@pracownik c.s

Małp, to znaczy pracowników brakuje?

PRACOWNIK C.S
@Aneta

TAK, PRACOWNIKÓW ;(

Zostaw merytoryczną opinię o Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.