Tvilum Poland Sp. z o.o.

Opinie o Tvilum Poland Sp. z o.o.

Krzysiek

Czy jest potrzebne u was jakieś doświadczenie?

Liliput
@Krzysiek

Tak abyś był w pracy i tak są wszyscy tak samo traktowani nieważne czy masz doswiadczenie

JaJaJa
@Krzysiek

Doświadczenie nabywa się praktycznie na miejscu , dużo osób które przychodzi wcześniej nie miały doczynienia z taką praca. Jak ktoś chce to sobie poradzi a jak nie no to wiadomo.

Jak wygląda u was praca na widlaki? Zastanawiam się nad przejściem z innej firmy trochę się obawiam bo widzę że duża rotacja Czy warto? Może ktoś podpowie

KIk

Na podstawie czego sądzisz że jest duża rotacja?...

@KIk

Na podstawie ogłoszeń o prace i ludzie mówią że na wózkach częste zmiany Troche popytałem i chyba nie kombinuje Podobno kasa słaba i sprzęt dobity

Pozytywny

Jestem pracownikiem Tvilum więc też mam swój pogląd o niej.Firma młoda w trakcie organizacji.Część pracowników nastawiona pozytywnie na pracę(w szczególności ci nowi),część starszych co pracują od jej początków frustraci.Uważają się za naj,naj,naj, nie zauważając że mają z samooceną wielki problem.Nowych traktują jak nienadających się do pracy-przecież oni są naj,naj, a nie ten nowy.Frustraci pracują w Tvilum jakby odbywali tu nakaz sądowy zapominając ,że sami tu przyszli i prosili o pracę.Nic im się nie podoba.Sądzę ,że gość który pracuje już w którejś firmie z klastra i sapie dalej ,błędy musi zauważać w sobie.Nie można wykonywać pracy której się nie cierpi.Co do brygadzistów....wykonują swoją pracę do jakiej zostali zatrudnieni.Mają zakres czynności i obowiązków w których jest też dbanie o ład ,porządek i dyscyplinę a to wielu nie pasuje.Skończyły się fajki,gdzie i kiedy się chce,telefon gdzie i kiedy się chce,herbata gdzie i kiedy się chce.Stąd frustracja.Firma wprowadza 5S osoby nie znające z życia ładu, porządku,samodyscypliny mają z tym wielki problem i albo powalczą z samym sobą albo zaakceptują zmiany.Wynagrodzenie-fakt mogło by być wyższe (operatorzy mają dość skomplikowaną pracę,wymagającą wiedzy i umiejętności)choć wiem ,że w klastrze meblowym jest porozumienie narzucone przez Krono co do wynagrodzeń i to wiąże kierownictwu ręce.Sądzę ,że to się powinno zmienić.Teraz do frustratów nie wnoście do firmy swoich problemów osobistych mam nadzieję ,że złożyli już wypowiedzenia lub je złożą.Przecież wy się w tej firmie męczycie a przy okazji plujecie na nią w koło,a być może to nie jest miejsce dla was,choć osobiście sądzę ,że gdzie nie pójdziecie sapać będziecie tak samo.Tu trzeba chcieć pracować,a potem spokojnie rozmawiać z szefostwem o kasie.Ogólnie firma ok ze swoimi plusami jak i minusami. Pracowici ocenią ją pozytywnie ,lenie -frustraci oplują,ale tak jest chyba wszędzie.Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma dopiero życie weryfikuje rzeczywistość.

Koszka

Mówisz że sami frustraci hahaha nawet im się nie dziwię byli oszukiwani od samego poczatku i dalej tak jest. Nowy pracownik ma taka sama stawkę jak operatorzy po 2 latach pracy i nie dziwię się że za friko nie chcą szkolić nowych.

Elda
@Pozytywny

Nie znam Waszej firmy. Osobiście pracuje w Eldzie, natomiast to co piszesz jest mi bardzo bliskie. Tak, jak napisałeś - wszędzie tak jest. Popieram Cię w 100 %. Nie znam Cię (a może znam, kto wie) ale serdecznie pozdrawiam za zdrowe podejście do pracy.

Yad

Firma dla ludzi ze znajomościami. Nikogo nawet nie obchodzi zapoznawanie się z kwalifikacjami kandydatów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tvilum Poland Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Yogi

Witam mam pytanie do obecnie pracujacych osób w Tvilum ile mniej więcej moża zarobić zarobić na miesiąc ? zastanawiam się nad zmianą pracy a boję sie że się wtopie finansowo jeszcze gorzej niż jest :)

Manoq
@Yogi

To zostan tam gdzie jesteś

Prawda boli
@Yogi

Nie przychodz tam rozczarujesz się serio

@Prawda boli

Czyli - jak zrozumiałam - zarobki w Tvilum nie należą do tych najwyższych. Ale to już raczej kwestia indywidualna - uzależniona od potrzeb poszczególnej osoby. A jak wygląda sprawa z dostępem do bezpłatnej opieki lekarskiej? Nie ma z tym problemu?

Mój
@Agnieszka

A gdzie w szczecinku zarobisz wiecej co wy myslicie że po 8 godz pracy byscie chcieli 4 tys na rękę haaa nigdzie tak niema wykaż sie wpracy, rób nadgodziny a nie pierdzielisz że się slabo zarabia żałosne za darmo nikt ci nieda

@Mój

Każdy ma prawo do swojej opinii. Może warto spróbować negocjować podwyżkę, jeśli ktoś czuje, że jego zarobki w pracy nie są wystarczające? Ciekawi mnie, czy w Tvilum Poland Sp. z o.o. pracuje się także w weekendy i święta.

grzesiek
@Agnieszka

no niestety ja się męcze z operatorami co wszystko mają gdzieś

yjy
@Agnieszka

weekendy i święta są wolne

Dr
@Agnieszka

Lekarz stoi koło każdej maszyny.

Twój stary
@Mój

Ty się palnij w łeb i se siedź 4razy w tygodniu po12 żeby lizać (usunięte przez administratora) kierownikowi ,właśnie przez takich jak ty ciężko o normalną pracę...

Mój
@Twój stary

Normalna praca twoim zdaniem jak powinna wyglądać? Widocznie masz stażu pracy tyle co etykieta z datą na orężadzie atencjuszu bo to że ktoś robi nadgodziny to jego sprawa jeśli chce więcej zarobić

Olga
@yjy

Czyli nie pracujecie w weekendy i święta w Tvilum? Rozumiem, dziękuję za informację. Jeszcze chciałabym zapytać, jak wygląda kwestia nadgodzin aktualnie w tym miejscu pracy. Często zostajecie w pracy po godzinach?

Magda

Faktycznie można się rozczarować co do wypłaty ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Tvilum Poland Sp. z o.o.?

Grześ

To nie jest Firma Ratuj Dziada, wynagrodzenie jest wypłacane w całości i w terminie...

ułamek

Jest rozdzielane. Część wpływa na konto, część po stołem, a resztę mikołaj przynosi kominem... Głupie, sztuczne pytanie...

Czy pracownicy w Tvilum Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Barbie Madzia

ale ,ze co nie jestem fajna? Caly czas slysze komplementy ,ze jestem sliczna, chyba robisz na zlej zmianie

Pytający

Skąd w Tobie tyle jadu ?

Estera

Na pakowaniu trzeba się narobić. Praca przy mało zaawansowanej,, technice taśmowej") małe pieniądze za ciężka prace i nierówne premiowanie przy tej samej wykonywanej pracy. Zalezy od tego jakie masz znajomości z kierownikiem

Szymon
@Estera

Piszesz o tym że pensja nie jest najwyższa, możesz powiedzieć jakie są widełki płacowe w Tvilum Poland i ile wynosi podstawa? Jestem też ciekaw na jakich zasadach przyznawana jest premia. Napisz coś więcej na ten temat!

@Szymon

Rozmowa o finansach jest obięta tajemnicą zakładową między pracownikiem a pracodawcą...

Zamyślony
@Piotr

A kto coś takiego podpisze przy niskich zarobkach ? Co innego jak pensja medialna kształtuje się powyżęj 13 tys

Poprostu
@Szymon

Jakie widelki oczym ty czlowieku piepszysz weź sie doroboty rób nadgodziny a nie liczycie po osmiu godz pracy zarabiac miljony gdzie wy żyjecie ludzie niemacie pojęcia o rynku pracy a chcecie zarabiac miliony żenada

Gustlik
@Poprostu

@Poprostu Rynek pracy jest Ci równie znany co gramatyka, winszuje.

Prosty
@Gustlik

A co to jest portal do wystawiania opinii z gramatyki czy opinii pracy i pracodawcy gamoniu zapoznaj się następnym razem z portalem a dopiero komentuj jak masz coś dopowiedzenia gimbusie

Grzesiek

Jak Do Tvilum to na maszyny najlżejsza robota ,mechanicy i elektrycy, pakownia trzeba się narobić , albo spedycja na wózek widłowy najlepsza kasa

BYŁY PRACOWNIK

Bardzo dobre warunki pracy.Przyjemni współpracownicy.Niestety kierownik i brygadziści traktują ludzi chłodno i z brakiem zaufania!!Odnosi się wrażenie ze mają pretensje o wszystko czy jest powód czy go niema!!Brak premii zmianowej!Nagroda za nie chorowanie.Przerwa 20 minut.Darmowa kawa z automatu.Praca raczej nie dla ambitnych.

Mateusz

Firma Tvilum jest jak wiele innych zakładów w Szczecinku.Dobrze przyjść popracować tak w miedzy czasie za nim nie znajdzie się coś lepszego.Pieniądze nie za dobre,nie ma premii zmianowej .Można otrzymac premie za bycie posłusznym i przylażenie do pracy najlepiej 7 dni w tygodniu i oczywiście wielka tajemnica z tego.Może od nowego roku polepszy się jak zwolnili główną księgową.

Agnieszka

@Gabi a czy możesz rozwinąć swoją myśl i napisać co konkretnie sprawia, że polecasz pracę w Tvilum Poland? Co lubisz i co Ci się podoba? Jakie są warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę? Jeżeli napiszesz więcej szczegółów, będzie to ważna wskazówka dla osób poszukujących pracy.

@Agnieszka

Tak były obiecane złote góry już na etapie rekrutacji Po rozpoczęciu pracy i otrzymaniu umowy warunki juz byly zmienione

@Koszka

Jestem ciekawa tych rozbieżności pomiędzy tym, co było obiecane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a zapisami umowy. Czy różnice wystąpiły w szerokim zakresie? Rozwiń proszę swoją wypowiedź. Dzięki temu, osoby chcące podjąć pracę w Tvilum Poland, będą miały większe rozeznanie odnośnie tego, czego mogą się spodziewać.

Jerzy

Na podwyżkę trzeba sobie zapracować. Niestety opinie na temat pracy wystawiamy sobie inną niż pracodawca!!

cola
@Jerzy

Popieram Jerzego !

@Jerzy

Pracownicy po 2 latach chyba się wykazali A dostali tylko 150 co kwartał za niechorowanie ???? plus to po krajowa podskoczyla

bolo

Niedługo... nastąpi namaszczenie na brygadziste...:)

Agnieszka

@Analnywojownik To dobrze, że postanowiłeś wziąć udział w dyskusji o pracodawcy, jakim jest Tvilum Poland. Inni użytkownicy będą Ci za to na pewno wdzięczni. Z Twojej wypowiedzi wnioskuje, że główny problem stanowi dla Ciebie brak podwyżek - a czy na etapie pospisywania umowy była o nich mowa? Jak długo tam pracujesz?

Roboty dużo obowiązków i stresu a płaca minimalna. Bez nadgodzin niezarobisz i nie utrzymasz rodziny ani kredytów. Trzeba się prosić kierownika o nadgodziny śmiech na sali. Jeden drugiego podpierdziela a kierownicy uwielbiają dupolizusow co nic nie robią. Ale święta wolne i urlopy normalnie nie to co w krono świątek piątek. Jedyny szef Duńczyk normalny gość który niewywiązanie się.

niki
@77773

To idz pracuj do gsu jak ci ciężko bo tylko płakać potraficie nigdzie nie zarobisz bez nadgodzin tylko lamusy sobie nie radza i narzekają najlepiej odwalic 8 godz zarobić 3,5 tys na rękę haaa gdzie wy żyjecie myslicie że Duńczyk to zaraz bedzie placil niewiadomo ile najpierw wypracuj sobie stawkę a potem mozesz zawalczyć o kase

Analnywojownik
@niki

To jest właśnie odpowiedź dlaczego więcej ludzi się zwalnia niż zatrudnia ogólnie podwyżka tam nie istnieje maksymalnie dostaniesz (usunięte przez administratora)i ciesz się że w ogóle dostajesz te parę groszy dobrze (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@?? @Zosia Dziękuję za to, że postanowiliście się wypowiedzieć na forum, ale Wasze wypowiedzi są nieco zdawkowe. Może zatem je rozwiniecie? Dlaczego konkretnie nie polecacie pracy w Tvilum Poland? @Dawid Na pewno masz trochę racji - w takim razie może Ty wypowiesz się w sposób merytoryczny o tym pracodawcy? Inni użytkownicy forum byliby Ci za to wdzięczni. @77773 Tobie również dziękuję za wyrażenie swojego zdania o Tvilum Poland. Z Twojej wypowiedzi wynika, że praca tam ma swoje minusy, ale i plusy. Jak myślisz - czy będzie ona odpowiednia dla osób poszukujących swojej pierwszej pracy?

Dawid

Jeśli ktoś chce napisać o firmie źle to zawsze znajdzie powód!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tvilum Poland Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Tvilum Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tvilum Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tvilum Poland Sp. z o.o.?

Tvilum Poland Sp. z o.o.