Pakar Service Sp. z o.o.

Opinie o Pakar Service Sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy użytkownicy serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o Pakar-Service Sp. z o.o.

Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, w związku z tym dziękujemy za wszystkie wpisy. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Zachęcamy również do kontaktu z nami za pośrednictwem adresu e-mail biuro@pakar-service.pl  i nr tel.41 240 61 21.

Pozdrawiamy

Zespół Pakar-Service Sp. z o.o.
Pracownik porządkowy

Pozdrawiam z Warszawy. Praca jak każda inna, nie ma problemu z wypłatami i zawsze są godziny, jak chcesz więcej to masz więcej. Liczy się to żebyś pracował dobrze, stawka minimalna, ale jak komuś się chcę pracować to może dużo odłożyć i sam się wynagrodzić za swoją pracę. Wiadomo czym dłużej się pracuję w jednym miejscu tym łatwiej, a wszędzie zapłacą tak samo, więc jaki sens szukać innej firmy, która może (usunięte przez administratora)na każdym kroku?

lupson
@Pracownik porządkowy

a ty długo tu już pracujesz?

Robotnik

Ja tam pracuje, ale robota jak robota. Płacą na czas, nie kantują na godzinach. Jak się robi co trza jest w miarę ok.

też robotnik
@Robotnik

Ja też jestem zadowolony, a patrząc po dacie to pracowałeś cztery lata przede mną, więc widać że firma stabilna.

Ryszard

Szkoda, że niektórzy prawie nie znają firmy a tak bardzo chcą wystawiać opinię, polecam pracę

Zbyszek
@Ryszard

Ponieważ nie (usunięte przez administratora) na godzinach i szanują pracowników. Nieroby zdarza się, że zwolnią, ale to dobrze.

taki sobie pracownik

cała wypłata wpływa na konto - jak na razie wszystko jest OK i regularnie

Blues

Czy możecie podać zakres wiekowy pracowników? Czy jest duża różnorodność wiekowa?

Ron
@Blues

Jaką konkretnie grupę wiekową masz na myśli? Czy to ma dla ciebie jakieś znaczenie?

Blues
@Ron

Czekam na odpowiedź w kontekście CV, ale z ciekawości chciałem zapytać, na co mogę się nastawić?

@Blues

na zatrudnienie? nie wiem o co pytasz, jak na co masz się nastawić? jaki rodzaj kontaktu z ich strony?

MP2 Nowy wpis
@Blues

Nie znam dokładnie wszystkich pracowników i na pewno nie według wieku. Jeśli potrzebujesz szczegółowych danych, musiałbyś skontaktować się z działem HR lub coś w tym stylu.

Widzę, że sporo etapów rekrutacji na Brygadzistę, cztery wymieniają w ogłoszeniu. Ile to może trwać? Miesiąc już szukam roboty i nie chcę tracić czasu, zwłaszcza że no nie wszystko jest pewne, przyjmą czy nie przyjmą.

jacek placek

do mnie się odezwali jakos po tygodniu od wyslania cv, ale z tego co sie orientuje to do niektorych dzwonili dopiero po dwoch np.

irma

do mnie odezwali się jeszcze w tym samym tygodniu

Grolsz
@irma

kontakt jest bardzo sprawny

grande

ja zacząłem prace jakos z dwa tygodnie po otrzymaniu info ze mnie chcą ? jakoś tak

TT
@grande

to dość szybko, sami ci zaproponowali ten termin czy sie wspólnie dogadaliscie?

@TT

raczej do dogadania jest taki termin, ale to oni cie pytają kiedy możesz zacząć

@grusza

Czyli jak cos poczekaja?

Sabrina

Dobry wieczor panstwu, istnieje jeszcze mozliwosc żeby zalapać sie na te prace jako sprzątaczka biurowa? Jak wchodze w ogłoszenie, to coś pokazuje, że 17 dni temu juz wygaslo, ale nie wiem, czy to znaczy, że mają osobę. Bardzo by mi zależało, jesli w ogóle przyjmuja osoby starsze z grupą?

ma

a myslicie ze taka spontaniczna rekrutacja ma sens w ogole?

ma
@ma

albo inaczej, znacie kogos kto w ten sposob dostal tu prace?

Gosia

Cześć. Czyli w ramach takiej aplikacji spontanicznej? Ciekawe czy komuś się udało dostać pracę w ten sposób. Czy firma odpowiada na takie zgłoszenia?

Fog

Moim zdaniem tak samo, jak coś cię interesuje to wysyłaj albo zadzwoń tam wcześniej i powiedz że masz zamiar wysłać żeby mieli to na uwadze

grande
@Gosia

mój kolega z którym pracuje swego czasu wyslał spontaniczne cv i akurat wtedy kogos potrzebowali, więc spróbuj moze tobie tez sie uda:)

Uses

za bardzo na tym debatujecie, te cv chyba i tak ida na jednego maila

Uses

zresztą nikt statystki nie liczy może jest ich więcej niż myślisz

@Uses

Pewnie tak, latwiej to ogarnac na pewno by bylo

Przeprowadzam się niedługo z annopola do Kielc i szukam czegoś gdzie mógłbym dorobić sobie na emeryturze. Ktoś wie czy przyjmują może emerytów? Oferty żadnej na kilce nie widzę tylko na inne miasta jak Katowice. Ale może przyjmą. Ile godzin tygodniowo można wyrobić? Pełen etat czy mniej?

Neter

Raczej cię przyjmą jak będziesz pracę robić, na jaki etat to juz zależy jak się dogadasz nie

Kamp

Może najlepiej by było zadzwonić? wydaje mi się że powinni ci wszystko wyjaśnić bezpośrednio telefonicznie także polecam chyba tą drogą spróbować

Brydfana

ej do was trzeba mieć jakieś doświadczenie?

Brydfana

i od razu dopytam czy z zagranicy też przyjmujecie?

seba

a jak byście ocenili kontakty z przełożonymi? jak to wygląda gdy trzeba coś załatwić

Grolsz
@seba

Jest w porządku, przede wszystkim kontakt w ogóle jest co nie jest niestety normą...

@Grolsz

no dokładnie, z tym kontaktem to czasem bywało różnie w innych robotach tutaj jest spoko

@Grolsz

no przynajmniej zazwyczaj

@Uses

Pewnie zalezy od sytuacji, co?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pakar Service Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Sprzątacz / Sprzątaczka?
QWERTY

Przychodzę tu z ich strony online konkretnie to chodzi o ogłoszenie na pracownika serwisu sprzątającego. Pisali tam tylko że umowa jest zależna od lokalizacji, jedni mają zlecenie inni umowę o pracę. A tutaj jaką dostanę jeśli mnie przyjmą??

Deserr

Myślałem, że jest to strona ogólnie poświęcona całej firmie, a nie konkretnej lokalizacji, ktoś potwierdzi?

@Deserr

możesz zadawać pytania ogólne ludzie ci też odpowiedzą, a na przyszłość masz napisaną lokalizacje w tytule strony

Bamber
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Dziwna firma . Posiadają ofertę pracy do sprzątania , koszenia na jednym z obiektów w Zabrzu . Gdy aplikowałem Pan zadzwonił wypytując o Nazwy firm w których pracowałem oraz na koniec że mam czekać na telefon który już nie zadzwonił . Czyżby do sprzątania jak i koszenia były by potrzebne odpowiednie kursy ???????

Nela

Mam pytanie i poprosze o szczerą odpowiedx. Czy firma jest uczciwa czy nie płaci pod stołem ani nic z tych rzeczy? Prosze powiedzieć jak na prawde jest

niki
@Nela

z tego co słyszałam to porządna firma, dają uopy, terminowo wypłaty, tak jak ma być wszystko, dlatego się tu planuje zatrudnić

@Nela

żadnego płacenia pod stołem nie ma ani nic z tych rzeczy wszystko tak jak ma być

@niki

tak mam umowe o Prace. wypłata w terminie przychodzi zawsze. jak chcesz sie zatrudnić to trzeba sie tu troche narobić ale poza tym jest O.K.

niki
@Wxy

a jak chodzi o atmosferę między pracownikami? w porządku pod tym względem?

@niki

no dla mnie w porządku, ja tam z nikim problemów nie mam ani nic z tych rzeczy

Cri
@niki

Pewnie zależy od stanowiska i lokalizacji, ciężko mówić za każdego, na moim jest spoko, bo też raczej każdy się zajmuje swoim i raczej nie ma czasu na jakieś awantury między pracownikami itd

bambam

a dlugo juz tu pracujesz? bo w sumie zastanawiam sie jak to wyglada dlugoterminowo i czy moge liczyc na dluzsza wspolprace z firma ..

bambam

i kojarzysz czy tu jest praca jednozmianowa czy wiecej?

trojar
@bambam

W administracji robią na jedną zmianę, reszta na zwykłe zmiany

stitsh

a co robisz na takim forum jesli moge zapytac? myslalem, ze jest to bardziej forum dla osob ktore szukaja w tej firmie pracy a nie ktore juz tu nie pracuja. dobrze wspominasz ogolnie?

@Wxy

o a jeszcze mi sie przypomnialo, czy z urlopami nie ma problemu na umowie o prace? przyznaja normalnie jak ktos chce?

wolne
@stitsh

też od razu chciałbym podbic i się zapytać jak przyznają w ogóle dni urlopowe? ile w pierwszym roku, 20?

Alo
@wolne

no a dlaczego by mialo nie być 20 xd wydaje mi sie ze tak

kim
@Alo

chyba wszędzie na uopie macie według kodeksu pracy wolne

tah
@kim

tak tutaj tez wg kodeksu jest jesli chodzi o urlopy

@kim

Wszystko było jak należy, firma pod tym względem wszystkiego pilnowała.

Nalika
@karp

Mogę zapytać na jakim stanowisku pracowałeś? Patrzę teraz na ogłoszenia do różnych firm bo szukam pracy na szybko, może ktoś napisać ile trwa tutaj rekrutacja?

Nalika
@karp

Ile etapów jest? Jak w ogóle wygląda cała rekrutacja?

Rivi
@Nalika

z chęcią coś poczytam o tym bo chcę się tutaj zatrudnić, był ktoś ostatnio na jakiejś rekrutacji?

@Rivi

ja na opercyjnych robie to moge powiedziec ze etapy były trzy pierwszy z rekrutere, kolejne to juz kierownikiem dzialu, wszystko od poczatku do konca kolo miesiaca trwalo

ous
@hulkor

mówili że się bedą kontaktować niezależnie od wyniku rekrutacji?

kaczor
@bambam

ze swojej strony powiem, że pracuję już jakis czas i nigdy nie żałowałem, że się zatrudniłem więc tak firma jest bardzo w porządku w dłuższej perspektywie

kower
@Rivi

ja bardzo dobrze wspominam rekrutacje, fajna atmosfera i w dodatku bardzo profesjonalnie

kower
@kaczor

i tak jak tu kolega napisal, ja tez nie zalowalem nigdy tej decyzji wiec polecam

Panda
@kower

Dlugo wszystko trwalo? Pomijajac nawet sama rozmowe to ogolnie cale zatrudnianie mam na mysli.

Inez

Skąd masz takie informacje? Pracujesz w tym miejscu? Raczej ludzie wypowiadali się tutaj pozytywnie... Jednak jeśli możesz, to wyjaśnić o co chodzi z tym godzinami? I co jest nie tak z wypłatami? Czekam na odpowiedź.

kleks
@Inez

nie wiem skąd takie opinie ale ja tu już ponad 2 lata pracuje i żadnej akcji z wypłatami nie miałem, zawsze wszystko na czas tak jak ma być

Szewc
@kleks

Też właśnie nie wiem o co chodzi u mnie się zawsze wszystko zgadzało

Need
@Szewc

Od siebie moge też potwierdzić nie wiem kto tu gada że jest nie okej z wypłatami, nigdy ale to nigdy nie musiałem się o nic upominać zawsze wszystko było

parmezano

nie jest to zadna regula na pewno, ale wazne ze tutaj placa w terminie wiec i tak co miesiac ci sie bedzie wszystko zgadzac

pseudo

troche wyzej zapytalem o to ile wszystko trwa, a wystarczylo tylko troche zjechac nizej xd

irma

decyzja była prawie natychmiastowa, na drugi dzień albo może dwa dni czekałam

Jest aktualne ogłoszenie dla sprzątaczki biurowej. Z tego co widzę to wieczorem i nocami bo od 17 do 7 rano. Tylko zlecenie czy dłuższa współpraca i uop?

Birani

z tego co wiem mozna sie dogadac - albo uop albo zlecenie

Zachód słońca

Dasz namiar na taką ofertę?

Zachód słońca
@Birani

Można bez problemu na rozmowie wybrać czy to zależy to od czegoś innego?

Kaktus

pracuję już dosyć długo i zawsze na uopie więc duży plus moim zdaniem, że sie nie rozdrabniają na śmieciówki

Kaktus

ale rzeczywiście chyba jest opcja żeby sobie wybrać coś innego aczkolwiek nigdy mnie to nie interesowało za bardzo

szczur
@Kaktus

jest opcja uopa albo zleceniówki

organizm

dokładnie i przysługuje płatny urlop i mozna w razie konieczności wziąć l4

organizm
@szczur

poleciłbyś pracę w takiej dłuższej perspektywie? szukam czegoś stałego

Git
@organizm

ja zdecydowanie mysle ze praca jest stabilna, i pod wzgledem wyplat jak i warunkow, wiec mysle ze mozna sie tutaj zatrzymac na dluzej

Trej
@Git

Mozna po pewnym czasie liczyc na nieokreslony?

Ale na co czekałeś niecałe dwa tygodnie? Na odzew po odbyciu rozmowy rekeutacyjnej? Czy na umowę o pracę na czas nieokreślony? Bo nie do końca zrozumiałem na co odpowiadał @loko.

Neter

po rozmowie mogę ci zagwarantować że dwa tygodnie na decyzje nie będziesz musiał czekać

Kamp

Jak ja kiedyś aplikowałem to do tygodnia był odzew

oler

To tak naprawde w sumie po jakim czasie zaczynaliście prace?

Rekin
@Kamp

Szybko bardzo, rozmowa była okej? już na rozmowie się można się dowiedzieć czy cię przyjmują?

Need
@Rekin

Na rozmowie to chyba ciężko mnie dawali znać kilka dni po

parmezano
@Need

troche kandydatow pewnie sie zglasza jednoczesnie wiec dziwne by to bylo jakby na rozmowie juz decydowali

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PAKAR-SERVICE SP. Z O. O.?

taki sobie pracownik

cała wypłata wpływa na konto - jak na razie wszystko jest OK i regularnie

Marta - Pakar Service
@taki sobie pracownik

Tak, jeśli tylko wskaże pracownik nr konto.

@Marta - Pakar Service

Tak taki jest wymóg bo firma ma siedzibę w Kielcach i raczej trudno wozić pieniądze po całej Polsce. Natomiast stosunek do pracowników i cięcie kosztów to osobna historia i to niezbyt chlubna

Agnieszka
@@taki sobie pracownik

Co masz na myśli, pisząc o relacjach z pracownikami i cięciu kosztów w Pakar? Spotkało Cię zwolnienie, albo obniżka pensji? Trudno wywnioskować, bo napisałeś bardzo oględnie, a chciałabym tę niechlubną historię poznać.

fiona
@taki sobie pracownik

coś się zmieniło w temacie tej regularności czy dalej jest ok?

@fiona

Nie, nadal wszystko na czas

Dominika
@cherry

No a wysokość stawki? Daj znać, czy cokolwiek poszło w górę, tak jak inflacja w naszym kraju ;) Były jakiekolwiek podwyżki lub planują, właśnie z okazji tego, jak wszystko podrożało?

@Dominika

O stawkach się raczej publicznie wypowiadać nie będę, to już musisz sama osobiście dogadywać, bo też nie chcę wprowadzać w ewentualny błąd

@Dominika

Poza tym nie wiem, czy to najlepszy temat do poruszania na forum, wiadomo, że każdy chce wiedzieć, ale na takie rzeczy to najlepiej z rekrutacją rozmawiać

Ciekawa

Widzę ze szukają sprzątaczek ogólnie ale nie ma podanej stawki ani gdzie dokładnie będzie to sprzątanie tylko trzeba dzwonić. Wiec zanim zadzwonie wole dopytać czy polecacie gdzie najlepiej się dostać ? Jakim budynkiem się zajmować ? Stawek niestety tez nie podano, ile na nowy rok może sobie życzyć sprzątaczka ?

kostaryka
@Ciekawa

skoro pisali, że dzwonić, to najlepiej zadzwonić, to ci wszystko powiedzą. nie wiemy co konkretnie chcesz robić i czego oczekujesz, więc nie ma sensu to na forum czekać na info tylko zadzwonić i mieć prosto na tacy wszystko podane i wyjaśnione

Dels
@kostaryka

Ty już po rozmowie jakiejś wstępnej chociaż jesteś?

Aga

Jaka stawka jest na umowie zlecenie??

Italiano

Od czego zależy jaką umowę dostanę albo jaką mi zaproponują? Bo widzę, że można pracować na umowie o pracę albo zleceniu

Italiano
@Italiano

w ogłoszeniu jest napisane że zależy od lokalizacji ale nie bardzo rozumiem, może ktoś wyjaśnić?

plik
@Italiano

to ogłoszenie na ich stronie jest zbiorowe, do różnych miast w całej polsce i najwyraźniej w niektórych lokalizacjach dają inne umowy niż w innych

plik
@Italiano

jak bedziesz do nich aplikował to napisz po prostu jaką umowe chciałbys miec i czy ci taką tu dadzą. problem z glowy

xiam
@plik

Po jakim czasie dzwonia albo maila wysylaja jesli beda zainteresowani wspolpraca?

xiam
@plik

To z uopem od samego poczatku nie powinno byc klopotu?

busta
@xiam

w okolicach tygodnia jest odpowiedź zazwyczaj sprawnie im to w miare idzie

busta
@xiam

też zależy na jakie stanowisko składasz papiery ale całość procesu rekrutacji tak spokojnie do miesiąca czasu może zając

Boguśka
@busta

A jakie stanowiska mogą pójść szybciej w weryfikacji? Pytam, bo szukam zatrudnienia od zaraz, a miesiąc to dla mnie długo. Firma zawsze daje odpowiedź co do wyniku rekrutacji, nawet jak jest negatywna?

Kanapka
@Boguśka

to nie łatwiej ci do nich napisać że zależy ci na czasie?

@busta

A czy zawsze dają feedback, nawet jak decyzja jest negatywna? No i jeszcze wracając do tych umów, to jakie miasta są takimi pewniakami, gdzie dają uop?

klermont

ciężko powiedziec bo tutaj raczej są tulko ci którzy dostali pozytywną odpowiedź

klermont

no powiedziałbym że wszystkie większe miasta na pewnoi jest to do dogadania

borowik
@klermont

to w jakich miastach jest ogólnie szansa na prace?

borowik
@klermont

w razie co to rozmowa rekrutacyjna jest online czy trzeba się pofatygować do jakiegoś biura?

@borowik

Rozmowa bedzie prawdopodobnie stacjonarnie, przynajmniej ja taka mialem.

@HD

Nie slyszalem zeby przeprowadzali rekrutacje online.

@borowik

Naprawde w wielu miastach zatrudniaja. np Krakow, Warszawa, Katowice, Gdansk, Poznan, Lublin. Wiele innych tez.

Biscot
@HD

Jak wyglądała Twoja rozmowa tutaj ? Na jakie stanowisko się przyjmowałes ?

Biscot
@HD

Jest jakaś wyszukiwarka do ofert żeby szuakć właśnie po mieście do którego chcesz sie zatrudnić ?

kendrik
@Biscot

wyszukiwarką bym tego nie nazwał ale na ich stronie masz rozpisane do których lokalizacji szukają i jest formularz aplikacyjny do wypełnienia

kendrik
@Biscot

tylko że to si tyczy tylko stanowiska pracownik serwisu sprzątającego jak coś :)

Mio

Dobrze rozumiem, że na stronie są oferty na jedno stanowisko?

hulkor

właśnie o to mi chodziło, więc ponowie pytanie, wiecie przez jakie najlpeiej się zgłaszać?

@hulkor

przejrzałem już kilka stronek jak cos typu megapraca jooble czy pracuj ale nic dla mnie nie ma ciekawego stąd się chciałem dopytać czy gdzieś jeszcze mogę się za tym rozejrzeć?

Leos
@hulkor

Skoro na stronach takiego pokroju nie ma to pewnie na ich stronie jeszcze możesz czegoś poszukać :)

Leos
@hulkor

Albo poczekaj aż dodadzą coś co jest dla Ciebie, ja też właśnie sprawdzam co jakiś czas ogłoszenia na swoje stanowisko czy coś ciekawego się pojawi

bailo

duże są wymagania>?

koralowiec

pamięć dobra ale krótka kolego dokładnie taka jak moja, ale rada dobra najlepiej patrzeć bezpośrednio na ogłoszenia bo wiele się mogło zmienić na przestrzeni czasu

kondziu00
@bailo

Sumienność, pracowitość, zaangażowanie - raczej podstawowe wymagania, jak w każdej pracy. Słyszałam, że mile widziane są też osoby z orzeczeniem.

ariel

ile tu pracujesz jesli mozna wiedziec?

ariel

albo masz az tak slaba pamiec albo tyle juz tu pracujesz wiec moze przy okazji sie dowiem czy to praca na dluzej

Mama na cały etat
@ariel

Dobrze by było zatrudnić się tu wiedząc, że będzie to stabilne zatrudnienie. Ja na przykład nie mogę sobie pozwolić na to, żeby co chwila prace zmieniać..

Mama na cały etat
@Mama na cały etat

Po prostu nie chce bać się o zwolnienia bez powodu. Tu tak nie ma chyba?

Buddy
@Mama na cały etat

Jest raczej stabilnie szczególnie jak pracujesz na umowie o pracę, jakichs nagłych wywrotowych zmian nie ma

@Buddy

mówisz, że jest szansa że się nie trafi na uopa? czy raczej to taki pewniak?

@wham

zastanawiam się czy to by miało być z wyboru czy tak zależnie od oferty

VP

Też tak kojarzę, że obie umowy są możliwe.

tarot

cześć wie ktoś może czy do pracy gatunku fizycznego potrzebne jest tutaj jakieś wcześniejsze doświadczenie? i czy pracodawca trzyma się terminów jeśli chodzi o przelewy?

Bit8
@tarot

nie nie potrzebujesz tutaj wcześniejezego doświadczenia i tak przelewy się zgadzają

Bit8
@tarot

gdzie składasz? na jaką lokalizacje?

@tarot

nie widziałem w ofertach żeby było wymagane doświadczenie

chrzan
@tarot

jeśli chodzi o wypłaty to mnie sie firma nigdy z wynagrodzeniem nie spóźniła, zawsze wszystko na czas i tyle ile miało być

mambo

no jako pracownik sprzątający da się tutaj na innych stanowiskach pracować?

mambo

powiedz czy dajecie ubrania dla nowych pracowników?

Ja bym się chciała dowiedzieć, jaką umowę mogę mieć jako pracownica serwisu sprzątającego w Warszawie. Proszę o informację, bo faktycznie ta zasada "w zależności od lokalizacji" nie jest jasna, a warto, żeby kandydaci wiedzieli, na co się piszą. Nie mam racji? :)

sara

czy do zatrudnienia potrzebne są jakieś papiery? badania, czy coś tego typu?

Posso
@sara

No chyba wszędzie są potrzebne badania lekarskie..

styks
@Posso

kto placi za takie badania, pracodawca czy pracownik? pytam bo za bardzo doswiadczenia nie mam niestety

styks
@styks

bo ogolnie tu bez doswiadczenia tez da rade nie?

@styks

Możesz się zgłosić bez doświadczenia, tym bardziej jak w ogłoszeniu nie wymagają nic konkretnego.

@styks

Nawet jak jest napisane, że doświadczenie mile widziane to się liczą z tym, że mogą się zgłaszać głównie ludzie bez.

bed
@karp

jakie wspomnienia związane z pracą? pozytywnie raczej dobierasz tą pracę tutaj?

@karp

To dla mnie dobra informacja bo w zasadzie nie ma wielkiego doświadczenia. Jest przyuczenie to znaczy wdrożenie przez kogoś bardziej doświadczonego? Przebiega to w miarę płynnie i nie rzucają na głęboką wodę?

Bird

Nowy pracownik ma przeszkolenie BHP i inne.

Reku
@Bird

Jakie inne? BHP jest na samym początku?

@Reku

pewnie jak już to na początku, nie wiem czy czekaliby z takim szkoleniem

@pilka

tym bardziej biorąc pod uwagę branże to raczej ważne szkolenie na start

@bed

ponawiam, na ogół jak się tutaj wam pracuje/pracowało?

Roma
@pilka

Ale czy wiecie, czy na pewno jest jakiś szkolenie na start? Mówię o czymś poza BHP, a raczej wdrożenie w pracę. I ile takie coś mogłoby trwać?

A czy po zatrudnieniu jakieś szkolenia się czasem zdarzają? Dają się tu rozwijać, awansować na wyższe stanowiska itp?

Nopy

Jakie macie stanowiska dostępne w firmie aktualnie?

praca
@Nopy

na pewno pracowników serwisu sprzątajacego szukaja i pokojówek bo tego nigdy za wiele

praca
@Nopy

jak szukasz jeszcze czegos wiecej to na ich strone wbij tam zawsze pamietam bylo ladnie rozpisane na co jest zapotrzebowanie

damirek
@praca

a ja pytanie z innej beczki troche chociaz moze i troche powiazane bo widze ze tu pracujesz.. czy zatrudniaja tu moze osoby z orzeczeniem o niepolnosprawnosci?

@damirek

z tego co kojarze to zatrudniali osoby z orzeczeniem o niepelnosprawnosci, chyba bylo to nawet mile widziane

Webew
@ebelin

w jakim sensie mile widziane? że daja pierwszeństwo osobom ktore maja stopien czy co?

Webew
@ebelin

a jaki stopien moze byc? bo pewnie nie wszystkie przyjmuja...?

gizmo
@Webew

nie sadze zeby o to chodzilo koledze wyzej, ja stopnia nie mam a jakos dosc szybko mnie zrekrutowali :)

gizmo
@Webew

na pewno kojarze ze z umiarkowanym to bez problemu, za inne nie moge reczyc bo sie az tak nie orientuje

Bart
@gizmo

Jak ktoś ma stopień niepełnosprawności znaczny albo umiarkowany to ma jakieś udogodnienia z tego powodu czy tylko grypa przydaje się pracodawcy bo dostaje kasę z PFRON=u? Np. jest zwrot za leki?

meezy
@gizmo

a to na jakie stanowiska można się wtedy zgłaszać tutaj?

meezy
@gizmo

i jeśli możesz to powiedz jeszcze na jaką umowę mogę liczyć

Radex
@meezy

a oprócz tego możesz też liczyć na uopy i zleceniówkę

Kowboi
@Radex

na uopie okres próbny jest czy od razu określony dają? po jakim czasie na nieokreślony przyjmą?

Ekso
@Radex

a tu jest robota zmianowa czy jedna zmiana jest?

Ekso
@Radex

i od czego zależy jaką umowę dostaniesz? to się jakoś bardziej dogadujesz co ci pasuje czy jak?

mazak
@Ekso

no dogadujesz sie tak jak wolisz na rozmowie. czy uop czy zlecenie

Koroner
@mazak

a większość tu robi na uopie czy zleceniu? zlecenia to bardziej dla kogo?

Mykos
@Koroner

oj nie mam pojęcia jak jest więcej, to pewnie zależy od tego co tam lepiej ci pasuje

jasny
@Mykos

w kazdym razie moge chciec uopa od razu?

jasny
@Mykos

czy tylko na uopie jest okres probny czy na zleceniu tez sie to zdarza?

Vlum
@jasny

tak możesz chcieć uopa od początku

Vlum
@jasny

na zleceniu nie ma raczej okresów próbnych

oster
@Vlum

no a jakies premie sa tu mozliwe?

oster
@Vlum

co do tych premii co wyzej pisze to jak sa to co jaki czas bo czasami to wiem ze sa w niektorych miejscach co miesiac a w innych co kilka np..

Dons
@oster

premie uznaniowe tylko

kim
@Dons

w jakiej wysokości?

Jakub
@Dons

To znaczy że kierownik ma pewną pulę pieniędzy na premie i sam uznaje komu się należy a komu nie? To ile osób się zwykle załapuje? Trzeba mieć specjalne osiągnięcia żeby zasłużyć?

yuio

jako pracownik porządkowy dostaje się umowę o pracę może?

Wojtula
@yuio

pewnie tak, pytanie czy od razu

Bibb

a na jakiej podstawie tak sądzisz?

Bibb

obiło ci się o uszy, czy tak po prostu się domyślasz w ciemno?

daga
@yuio

ja mialam umowe o prace z okresem probnym wiec podejrzewam ze nadal mozliwy jest taki rodzaj wspolpracy

Nopy
@daga

ile ten okres próbny wynosił?

motyl
@daga

a jak jest ze zleceniem, da się?

@Nopy

ja mialem probny 3 miesiace, ale to juz bylo jakis czas temu to moze sie cos zmienilo. ale raczej bym sie nastawial na 3 miesiace bo zazwyczaj wszedzie tyle wynosi

@motyl

a zlecenie to akurat bylo na pewno mozliwe, ja mialem uopa ale faktycznie na zleceniu tez niektorzy lecieli

paleciarz
@ebelin

a w tej firmie można się zatrudnić na stałe? w takim sensie żeby tu dłużej posiedzieć?

paleciarz
@ebelin

i jeszcze dopytam skoro tu pracowałeś jak tutaj jest z ludźmi? da się dogadać?

Cudak
@paleciarz

no da się jak sie postarasz pewnie raczej tak nie ma zeby jakos cisneli do wywalania pracownikow

Cudak
@paleciarz

jest okej nic dodać nic ująć dogadac sie da czy sie lubimy no nie kazdy z kazdym ale jeszcze nikt opon mi nie przebija wiec wzgledna zgoda :p

@ebelin

Ale z reguły po tych 3 miesiącach to każdy z tego, co wiesz, dostawał pełną umowę, czy były przypadki, że niestety ktoś się nie wykazał i żegnali się z taką osobą? Wiesz, chcę po prostu ustalić, czy tu się może zdarzyć, że jednak można odpaść.

Gruch
@Marek

odpaść można zawsze jak się kiepsko robi ale jak robisz okej to po okresie próbnym nie zwalniają człowieka

Gruch
@Marek

a na co chcesz aplikować? jakie stanowisko?

Dons
@Gruch

no masowych zwolnienień jak czasem się w innych firm ach słyszy to tu nie ma

NEON

Gdzie szukaliście ogłoszeń jak się zatrudnialiście??

Memo
@NEON

na ich stronie masz zgłoszenia do różnych lokalizacji

Memo
@NEON

możesz też na pracuj poszukać ale tam jkojarze kiedyś były oferty na wyższe stanowiska, nie wiem co cię interesuje

Rocky

Czy tylko na ich stronie znajdę ogłoszenia?

@Rocky

Interesuje mnie praca księgowej i chcę poznać zdanie innych jak to wygląda tam

@Rocky

Teoretycznie jest opisany proces rekrutacyjny, ale może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat i jak to wygląda? Jak atmosfera?

Wuwei
@Rocky

jakoś tak trzy etapy są, że najpierw masz rozmowę z rekruterem potem z kierownikiem poszczególnych działów i decyzję, całość u mnie zajęła koło miesiąca od wysłania cv

Blondus
@Wuwei

Potem zaczynałeś po jakimś czasie czy od razu? Można w tej kwestii rozmawiać?

Jurek
@Blondus

zależy od ustaleń, ja zaczynałem trochę później bo mi się okres wypowiedzenia w innej firmie jeszcze kończył

@Jurek

Miałeś jakieś konkretne wdrożenie w obowiązki? Jak tam traktują nowego pracownika? Są pomocni? Czy krzywe spojrzenia i radź sobie sam?

Heo

Czy wynagrodzenie jest zawsze terminowo czy są opóźnienia?

wyplaty

pewnie do 10ego jak praktycznie wszedzie :) może ktos wie?

Harak
@Heo

Wynagrodzenia na czas, nigdy z tym problemów nie było akurat w moim przypadku. Za moich czasów opóźnień nie kojarzę

stitsh

a nie obcinaja nic z pensji? dostaje sie tyle ile w umowie zawsze na pewno?

Zostaw merytoryczną opinię o Pakar Service Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Pakar Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pakar Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakar Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pakar Service Sp. z o.o.