DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice

Opinie o DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice

magick Nowy wpis

A ja nie narzekam pracuje juz 3-lata w DSV PURFLET.UK,Jest ok,tylko zarobki troche mogly byc wyzsze,Kierownictwo spoko,po prostu licza sie stalowe nerwy,i nie zgadzanie sie na wszystko,robisz swoje od 06.00-15.00,masz godzine przerwy,nie jest zle,ale musze nadmienic ze 90%zalogi to angole,a oni znani sa z lenistwa,wiec motto w England jest takie,rob to co oni,obserwoj,nie wychodz przed szereg i tyle,zarobki2-2.5 tys funtow,potrzebuja ludzi do pracy na gwalt

NoName Nowy wpis
@magick

"Angole" (miło by ci było, gdyby ktoś cię nazwał "Polaczkiem"?) nie są znani z lenistwa. Oni pracują, by żyć, nie zaś żyją, aby pracować, jak to jest na wschód od Odry. Tam jest inna mentalność. Ciesz się, że pracujesz z nimi, bo rodacy wycisnęliby cię jak cytrynę.

Jak szefostwo w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice traktuje ludzi?

Raptus Nowy wpis

Dsv Pęcuce to jedna wielka porażka chamstwo i nieroby.odradzam każdemu kto tu ma przyjechać na rozładunek i załadunek prażka

Kandydatka

Generalnie rozmowa o pracę przebiegła w miłej atmosferze. Niestety brak profesjonalizmu P. Adrianowi i Tomkowi nie zabrakło. Pytania na rozmowie kwalifikacyjnej o dzieci i ich choroby są lekko nie na miejscu. Proponuję przy kolejnych rozmowach wsparcie z działu HR.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kate

Czy Dsv Solutions Pecice pracuje w soboty?

Wow

Pracował ktoś dla tej firmy za granica czy tylko na miejscu?

Ahhh
@Wow

Praca jak praca, to zależy gdzie trafisz, w jednym magazynie będzie (usunięte przez administratora) miła atmosfera, z mnóstwem przemiłych osób, robota spokojna, bez żadnych norm, czy wyzysku, a na następnym się okaże, że będziesz miał (usunięte przez administratora) z mnóstwem Turków jako twoich przełożonych, nie podpasuje coś jednemu, to reszta się zgada razem i szybko się Ciebie pozbędą, plus powiedzą Ci, że nie ma żadnej normy, ale jak będziesz odstawał chociaż trochę od reszty, to szybko się upomną, że masz robić więcej, ja trafiłem na magazyn w którym musiałem komisjonować ręcznie , jeżdżąc wózkiem wysokiego składowania, zeskakiwać z wózka co 5 lokacji w regale i zbierać nierzadko rzeczy przeznaczone dla 2 osób bo przekraczają znacznie wagę przy pracy ciągłej dla jednej osoby, mówili Ci, że jak coś to nie dźwigać, poprosić kogoś o pomoc, ale weź teraz co 2 minuty wołaj i czekaj na kogoś żeby Ci pomógł ktoś przerzucić 50 kg... Radzę czytać opinie o konkretnych magazynach.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika StaryWyjadacz38

06.09.2023 01:09

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Chcę wyrazić swoją opinię na temat firmy DSV Solutions (oddział w Goleniowie).

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Operator wózka widłowego.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Powodem była atmosfera panująca w pracy i kadra zarządzająca. Kadra kierownicza nie jest otwarta na potrzeby i sugestie pracowników. Nie wspierają żadnych inicjatyw, takich jak np. udział w zbiórkach krwi. Pracodawca tłumaczy się tym, że nikt nie zastąpi danego pracownika, choć w rzeczywistości w firmie jest wiele osób, które mogłyby w takiej sytuacji pomóc.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Od 3500 do 3880 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Trzy lata.

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

W firmie może i tak, ale oddział w Goleniowie zdecydowanie nie jest godny polecenia. Kierownicy i liderzy nie są otwarci na potrzeby pracowników.

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Żadnych możliwości rozwoju na moim stanowisku nie było i myślę, że nadal nie ma. Nie było żadnych szkoleń rozwojowych, a kadra zarządzająca nie jest otwarta na sugestie.

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Jeśli chodzi o szkolenia BHP, to były one zaplanowane. Żadnych innych szkoleń na moim stanowisku nie było. Nie miałem także propozycji dodatkowych szkoleń i trudno mi wyrazić opinię na temat tego, czy byłyby one niezbędne.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Współpracownicy są pomocni i mili. Niestety atmosfera panująca między kadrą zarządzającą a pracownikami jest fatalna. Wynikało to z tego, że pracownik nie ma nic do powiedzenia i nie może wyrazić swojego zdania.

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

W miarę dobrze. Wypłaty były przekazywane na czas, wszystko było dopilnowane i nie mogę mieć zastrzeżeń w tej kwestii.

StaryWyjadacz38 ikona wywiad

Na pewno poprawić trzeba komunikację pomiędzy liderami/kierownikami a pracownikiem. Więcej otwartości ze strony kadry zarządzającej byłoby dużą zmianą na plus.

StaryWyjadacz38

Witam wszystkich. Na początku chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie żeby za żadne skarby nie szli pracować do tego (usunięte przez administratora) Jestem byłym pracownikiem który pracował tam kilka lat. Jest to oddział DSV w Goleniowskim Parku Przemysłowym w którym traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) i odpadki. Kiedy coś chcą to potrafią być mili i uprzejmi. Jeśli coś się człowiekowi nie spodoba i wyrazi swoje zdanie to zaraz jest karcony poprzez zabranie premii czy też notatkę służbową. Kierownicy i liderzy to jedna wielka klika plotkarska i sami fałszywi ludzie. Żadnego przepływ informacji między liderami na przejściu zmian. Według pseudo liderów i kierowników urlopu na żądanie wziąć nie można, jeśli ktoś jest krwiodawcą na krew jechać nie można. Kodeks pracy wyraźnie mówi że pracodawca nie może odmówić oddania krwi. A te świnie jednak mogą i zrobili mi to wielokrotnie po mimo tego że oddaję krew systematycznie. Na rozmowie o pracę obiecują złote góry a w praktyce jest zupełnie inaczej. Z czystym sumieniem nikomu nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) w Goleniowie. Jeśli jest kontrola z zewnątrz wszystko wygląda pięknie idealnie i pod linijkę a w rzeczywistości samo (usunięte przez administratora) Ludzie fałszywi i liżą kierownikom (usunięte przez administratora) żeby tylko się przymilać i komuś zaszkodzić. Jeśli po mimo mojej opini ktoś zdecyduje się tam pójść do pracy życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Wieloryb

Jak wyglada atmosfera w robocie teraz?

Czy nowo zatrudnione osoby w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie polecam tej firmy, śmieszne zarobki (jeżeli chodzi o magazyn), nawet jak się ktoś zatrudni tak jak ja i myśli, że te ochłapy są na start, to później zmierza się z rzeczywistością i dowiaduje się, że nie ma czegoś takiego jak dodatek stażowy, co więcej ludzie blisko emerytury z kilkunastoletnim stażem mają minimalną krajową, bo firma wie, że nie uciekną i świeżak co paleciakiem nie umie jeździć na start dostanie więcej, choć i tak mniej niż u konkurencji. Gdy ja pracowałem, Polaków nie szanowano, gdyż pracowali głównie Ukraińcy na zlecenie, którym pasowało to, że są godziny, ale jak ktoś chce pracować na umowę o pracę, czyli te 40h/tyg (plus ewentualne nadgodziny) to się nie opłaca ... nadgodziny do odbioru, a więc nawet nimi nie można wypłaty nadrobić. Choć o atmosferze można wiele powiedzieć, to zrezygnowałem głównie z powodu zarobków, do dziś żałuję straconych lat w tej firmie, za taką stawkę jaką miałem. Firma zatrudnia "każdego chętnego", więc jak ktoś dopiero zrobił uprawnienia UDT i chce gdzieś nabrać doświadczenie to Tu się da, ale w innym wypadku polecam mijać tą firmę szerokim łukiem.

Generał

Pracuje tu jeszcze ktos z starej ekipy 2017?

General

A co jest jeszcze gorzej niż było?

znajoma mordeczka
@Generał

Może z 3 osoby . Zatrudniają samych świeżaków co nawet na pleciaku nie dają rady a ty robisz za nich robotę bo gościu nie ogarnia wózka hah szkoda gadać.

Nie polecam tej firmy , tylko dla desperatów

xxxx

Nie polecam Dsv solutions Oddział Pecice , robota niby od pon-pt a ciagle są obowiazkowe soboty a jak nie przyjdziesz to krzywo patrzą zwykłe kolesiostwo w tej firmie jak nie liżesz wiadomo czego to nie jestes fajny , cały stary squad wymienili bo wiekoszsc juz ich przejrzała na oczy ze starego squadku zostały moze 3 osoby lubiace siedziec pod biurkiem , atmosfera sztywna najlepiej nic nie mowic tylko robic ,ciagle brakujący ludzie na zmiane jest 2 osoby i nie widac aby kierownicy cos z tym robili , żadko kto przychodzi na rozmowe a jak przyjdzie to juz nie wraca szczerze nie polecam

Czy w firmie DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice są regularne szkolenia pracownicze?

Ktoś

Zapomnij, tu każda złotówka trzy razy obejrzana zanim zostanie wydana. Padly trzy wzajemnie sie wykluczajace pojecia, szkolenia? Pracownicze? Regularne! Nie liczylbym na cuda, jedyne szkolenie to wprowadzające w obowiązki i to zależy gdzie trafisz no i bhp bo to obowiązek.

nowy

Witam czy ktoś może powiedzieć jak praca w srodku w magazynie wygląda jak kierownictwo podchodzi do pracownika magazyn w pęcicach

Dack dack
@nowy

Co dokładnie chciałbyś wiedzieć? Kierownictwo zależy od projektu, chociaż w większości raczej ok, można się dogadać

Witam czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o pracy w Gandawie(Gent) jako operator wózka widłowego bądź innych lokalizacjach w Belgii? Proszę o info. Pozdrawiam

POmylony
@Kandydat

Tobie się coś nie ... w główce ? To jest strona o DSV Pęcice, a nie o pracy w Belgii. Administrator - usuń posty niedotyczące pracy w DSV Pęcice.

@POmylony

Typie, jeśli zatrudniającym w delegację jest oddział w Pecicach to gdzie mam pisać ? Tobie coś się chyba w głowie pomieszało, że tak (usunięte przez administratora).

Cześć, czy ktoś z tu bywających, jest w stanie się wypowiedzieć coś o pracy w DSV w Belgii? Najlepiej w Gent, ale ciekawią mnie również informacje odnośnie innych lokalizacji w tymże kraju. Dzięki. Pozdrawiam

Ala

Witam. Czy pracuje ktoś przez tą agencje w Niemczech na magazynie? Mógłby napisać jak zarobki, warunki mieszkalne itp?

Magazynier.
@Ala

Zarobki zależy od stanowiska, atmosfera (usunięte przez administratora) Ludzie są strasznie fałszywi, polski kordynator jest poprostu zwykłym pajacem co myśli że wszystko wie, jedno wielkie kolesiostwo, stanowiska rozdawane albo za przychylność prywatna albo w drodze szantażu, brak możliwości rozwoju bo jak można się rozwijać w zespole gdzie koordynator jest szantażowany wiadomościami które wypisywał do dziewczyn pomimo że ma partnerkę w zakładzie. Zero pomocy od strony przełożonych z Pecic. Przyjedz, zobacz bo to co się tutaj dzieje nie da się opisać. Większego (usunięte przez administratora) w magazynie nie widziałem. Ale jeszcze kilka miesięcy i uciekam stad.

Magazynier.
@Ala

Biorą ludzi z łapanki, wiec albo będziesz mieszkać z kimś z celi albo z kimś kto zapomnial ze wyszedl juz dawno z gimnazjum. Jedyne na plus sa nadgodziny i zarobki, wypłaty na czas ale będą cie za to gnoić. Koordynator Rafał to zwykly pajac odciągnięty od pługa, cham i prostak.

@Magazynier.

Rafał od werki? Co został koordynatorem od mieszkań? ???? W Vaihingen to był cyrk no kołach. byłem tam całe 18 miechów i cyrk jak uj a z tego co wiem to teraz tam jest jeszcze gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice - Pęcice

• Jak się pracuje w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Zobacz opinie na temat firmy DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DSV Solutions Sp. z o.o. Pęcice